Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за предаването"Минута е много"

Препоръчан отговор

Хубаво е,но предпочитам Стани Богат! cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

все пак всеки си има свое мнение и аз немога да го променя,но все пак ще опитам да насоча народа в правилната посока

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Надявам се след като го прочетете да си промените мнението.

Baby_cat - никой не отива на ТВ състезание с очаквания за 5 звездно обслужване "а ла Хилтън". Все пак си отишъл не за да атестираш киноцентър "Бояна", а за да печелиш пари, за които грам пот не си пролял. Повечето от нещата които пишеш са истина - присъствал съм на снимки на "Сделка или не" - слава богу, бях от придружителите на участниците и не ми се наложи да се бия за "пакетиран сандвич". Въпреки това, нещата не са чак толкова ужасни, колкото си ги видял. Вярно, публиката са предимно пенсионери, на които им дават по 10лв. на ден, но децата не са от дом за умствено изостанали - просто за различните предавания подбират различна по възрастов състав публика. А това за материалната база си е проблем на Киноцентър "Бояна", а не на продуцента на предаванията "СИА Адвъртайзинг", те просто си плащат наем за снимки на продукциите.

:bedtime2: А, и още нещо - джантите, за които споменаваш не са просто лети джанти, а 17 цолови джанти за БМВ :blink::sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди ме кефеше повече, но и сега си го бива

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятно предаване класика. Имам и една юбилейна книжка, но къде я дянах не се сещам. Някой може ли да ми даде линк да си издърпам някаква подобна? Иначе един детски спомен от тази игра е един въпрос който се е запечатал в съзнанието ми: Кое животно има най-много зъби?

Отг.: Охлювът :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е хубаво това предаване!Аз много го харесвам!Особено личицето,което казва ''Няма време'' :wors:

Много ми е интересно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предаването си го бива, макар и на моменти да изглежда сухарско...

<{POST_SNAPBACK}>

И пак е далеч по-добро и интересно от нагласената жалка пародия на "Кой иска да стане милионер"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получи се сравнение със Стани богат като най-гледано подобно шоу - обаче по какво ги сравняваме - по водещ, по нагласеност, по горещина в студиото, по публика или по това, което ни дават като полезна информация и знания ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МеМ е дале-е-е-еч по-добро-знаеш ли-печелиш,а в Стани за смях нарочно ще ти пробутата грешен отговор-например-кой е първият компютър.Отговорът бе LISA.LISA-дръжки!Първият компютър ОФИЦИАЛНО e Palo-Alto Research Center от XEROX.Или-кои са основните три цвята при екраните-е,отговорът не беше RGB.После-иди обяснявай.Това предаване трябва да го забранят със закон-бил съм в него и "видох с очите си"-както казват старите хора.Все пак-темата е-Какво мислим за МеМ-няма как да не изтъкнеш добрите му страни,без да имаш база за сравнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване