Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Exhibit A

Деинсталатори и почистване на упорити програми за защита

Препоръчан отговор

Добре,имаш повреда в инсталационната директория на програмата!

Първо поправи инсталацията,като стартираш актуалния инсталатор цък

Благодаря за съвета всичко се оправи. :):yanim::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Приятели с OutSpot, BitDefender и много други съм имал много главоболия така че моето мнение е положително само за Comodo! Всички техни продукти са се доказали във времето и качетствено и стилно така че аз ви ги препоръчвам горещо! Хубав ден от мен засега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Точно Comodo има дълго досие относно "проблемна де-инсталация " ! P.s. Тази тема е с важен статут,моля ви към малко сериозност!

Редактирано от Lost in (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един полезен пакет- http://www.comss.ru/page.php?id=604

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен! Моят проблем е следният: Деинсталирах Karspersky Pure 2.0 , обаче ми стой в Контрол панела в програми.Като тръгна пак да я деинсталвам ми се появява следната грешка : " Internal Error 2753.avpinst.dll " . След това дръпнах "kavremover" и дори след него няма никакъв ефект.Пробвах и под Safe mode с kavremover ,нищо не помага.Изчистих регистрите и пак нищо,няма отърваване.Това се е лепнало като дъвка за коса.Исках да си инсталирам Bitdefender ,но не може защото дава ,че има инсталиран Касперски,а дефакто той е деинсталиран ,но незнам защо излезе тази грешка.Сега си сложих Нод32 временно.ОС-то ми е Windows 7 64-bit .Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен! Моят проблем е следният: Деинсталирах Karspersky Pure 2.0 , обаче ми стой в Контрол панела в програми.Като тръгна пак да я деинсталвам ми се появява следната грешка : " Internal Error 2753.avpinst.dll " . След това дръпнах "kavremover" и дори след него няма никакъв ефект.Пробвах и под Safe mode с kavremover ,нищо не помага.Изчистих регистрите и пак нищо,няма отърваване.Това се е лепнало като дъвка за коса.Исках да си инсталирам Bitdefender ,но не може защото дава ,че има инсталиран Касперски,а дефакто той е деинсталиран ,но незнам защо излезе тази грешка.Сега си сложих Нод32 временно.ОС-то ми е Windows 7 64-bit .Благодаря предварително!

http://www.appremover.com/ - погледни този линк и програмата в него и ако пак не стане другия вариант е инсталирай още веднъж KAV PURE 2,0 и след това пак отново пускаш App Remover но като не забравяш да я изтеглиш от ново. Ако има проблеми питай. Успех! Редактирано от Em0_TyoN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.appremover.com/ - погледни този линк и програмата в него и ако пак не стане другия вариант е инсталирай още веднъж KAV PURE 2,0 и след това пак отново пускаш App Remover но като не забравяш да я изтеглиш от ново. Ако има проблеми питай. Успех!

Като пробвах да инсталирам отново KAV PURE2.0 ,ми излиза съобщение ,което казва ,че на компютъра има инсталирана версия на KAV и първо да е деинстална..същият проблем като при Bitdefender.

Като си свалих appremover,пускам програмата и не ми засича нито една анти-вирусна програма...нали принципно като стартираш appremover и трябва автоматично да ти засиче анти-вирусните програми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като пробвах да инсталирам отново KAV PURE2.0 ,ми излиза съобщение ,което казва ,че на компютъра има инсталирана версия на KAV и първо да е деинстална..същият проблем като при Bitdefender.

Като си свалих appremover,пускам програмата и не ми засича нито една анти-вирусна програма...нали принципно като стартираш appremover и трябва автоматично да ти засиче анти-вирусните програми

Редактирано от Mihail petrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си свалих appremover,пускам програмата и не ми засича нито една анти-вирусна програма...нали принципно като стартираш appremover и трябва автоматично да ти засиче анти-вирусните програми?

Става все по забавно щях да ти предложа да върнеш системата в по предно състояние но ти спомена че си почистил регистрите и за това този вариант отпада. Ако искаш пробвай само с App remover ако не стане имам още една и друга идейка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете че сте изпозвали kavremover ...!?! След използването по подразбиране се генерира лог със следното име kavremover xxxx-xx-xx xx-xx-xx (pid xxxx).txt.Моля прикачете файла в следващия си пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете че сте изпозвали kavremover ...!?! След използването по подразбиране се генерира лог със следното име kavremover xxxx-xx-xx xx-xx-xx (pid xxxx).txt.Моля прикачете файла в следващия си пост.

Ето файла ,който поискахте

Става все по забавно щях да ти предложа да върнеш системата в по предно състояние но ти спомена че си почистил регистрите и за това този вариант отпада. Ако искаш пробвай само с App remover ако не стане имам още една и друга идейка.

Пробвах с App remover ,интересното е ,че нищо не ми засича ,даже и Нод32 ,който ми е инсталиран и сега съм с него.

kavremvr 2012-07-07 02-19-55 (pid 1364).txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички!

Оставиха ми лаптоп с ОС Windows 7, Ултимейт, 64 битов, на който има инсталиран ESET NOD32 Antivirus, версия 4, 64 битова,

която искам да премахна коректно и съответно да инсталирам друга антивирусна защита. Искам да направя нещата така, както

трябва, за да нямам ядове след това с уиндоуса, регистри и т.н. От официалната страница на ESET, изгледах ТОВА видео относно премахването на програмата. Мисълта ми е, че след като бъде премахната, системата

ще забрави, че въобще някога е имало инсталиран антивирусен продукт и ще работи така, както и при първи път й се инсталира такъв или ще даде бъдещи проблеми и съответно е по-добре на нова инсталация да се слага какъвто и да е антивирус?

Благодаря ви за отговорите, лека и спокойна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложение - http://www.revounins...e_download.html , влизаш в Рево и през него ънинсталваш НОД-а, след деинсталирането отказваш рестарт, сканираш за останки с рево и ги премахваш като ги маркираш... Рево ще ти кажа, че някои от останалите обекти ще се премахнат след рестарт, рестартираш... има и бг интерфейс.

Редактирано от hUstle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, Иван Бонев!

По принцип и аз използвам Revo, но когато става въпрос за антивирусен или антишпионски софтуер, деинсталирам от Start menu, както е показано на видеото, правя рестарт и за всеки случай използвам допълнителен инструмент за допремахване на останките. Тези инструменти (като цяло за всички продукти) се препоръчват когато има проблемна деинсталация от контролен панел или старт меню, но аз винаги си правя проверка с тях, независимо че всичко е преминало гладко. Това го правя с цел да нулирам възможността от бъгове при преинсталация на същата програма и/или разпознаване на две антивирусни, при инсталиране на нова. В случая за продуктите на ESET е ESET Uninstaller, който се стартира под безопасен режим. Когато приключа и с него проверявам ръчно из директориите за папки от програмата.

Редактирано от angel* (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://download.webr...UpgradeTool.exe

Помощен инструмент за деинсталация на остатъци от продукти на Webroot.

Редактирано от М. Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wink12:

Приятели как мога да деактивирам този Security Warning, който все ме пита "дали съм сигурен, че искам да стартирам приложението" Махам отметката да не ме пита следващият път, но то продължава.... Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

:wink12:

Приятели как мога да деактивирам този Security Warning, който все ме пита "дали съм сигурен, че искам да стартирам приложението" Махам отметката да не ме пита следващият път, но то продължава.... Благодаря ви предварително!

Въпросът е интересен обаче не е за тази тема.

Абе важното е да пита.... :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрвейте,получи се проблем след деинсталиране на Commodo 6 IS с AV Unistall Tools Pack 2013.03 ,прекъсна връзката с рутера и няма никаква мрежа.Лаптопа е Medion Akoya E 6315 имам драйвери от сайта на Medion инсталирах ги, но резултат няма.Преинсталирах, от сайта на Medion свалих всички драйвери,но проблема си остана.Ще съм Ви благодарен ако помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрвейте,получи се проблем след деинсталиране на Commodo 6 IS с AV Unistall Tools Pack 2013.03 ,прекъсна връзката с рутера и няма никаква мрежа.Лаптопа е Medion Akoya E 6315 имам драйвери от сайта на Medion инсталирах ги, но резултат няма.Преинсталирах, от сайта на Medion свалих всички драйвери,но проблема си остана.Ще съм Ви благодарен ако помогнете

Така значи си преинсталирал ОС и си инсталирал начисто всички драйвъри за лаптопа - дъно видео карта, мрежов адаптер нали така?

А като включиш кабела за нета директно в лаптопа имаш ли нет?

СД-то на рутера предполагам си го инсталирал, след нова инсталация на ОС нали?

Можеш да се обадиш на доставчикът ти да проверят трасето до теб, като кабелът на нета нека е включен в рутера да видим дали пингват до него и има ли обратна връзка.

Рутерът взима ли си мрежовите настройки? Каква ти е иконката на мрежата долу в дясно до часовника?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

повечето firewall-и ползват филтър за мрежовата карта, така че за да тръгне нета разкарваш всички протоколи(в настройките на мрежовата карта) освен tcp/ip, client fo microsoft networks (това трябва за да влизаш в други компютри в локалната мрежа, тоест нета ще върви и без него), file and printer sharing for microsoft networks (това трябва ако искаш други компютри да влизат в твоя и да ползват принтер или файлове, но и без него ще имаш нет)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен има работещ начин при тези проблеми - прост, но почти винаги работи.

Ако е останало нещо от някоя некоректно премахната защитна програма ( в случайя защитна стена) я инсталирам наново (абсолютно същата версия) и я премахвам коректно - с вградения деинсталатор, или специализираното тулче от производителя, като спазвам точно инструкциите... Пробвайте това: http://forums.comodo.com/install-setup-configuration-help-cis/uninstaller-tool-for-comodo-products-t71897.0.html

За версия 6 има различни мнения за способността му да почисти всичко, но ще е по-добре отколкото някакви странични програми за деинсталиране, като ползваната или Revо и пр...

Редактирано от viperdick (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така значи си преинсталирал ОС и си инсталирал начисто всички драйвъри за лаптопа - дъно видео карта, мрежов адаптер нали така?

А като включиш кабела за нета директно в лаптопа имаш ли нет?

СД-то на рутера предполагам си го инсталирал, след нова инсталация на ОС нали?

Можеш да се обадиш на доставчикът ти да проверят трасето до теб, като кабелът на нета нека е включен в рутера да видим дали пингват до него и има ли обратна връзка.

Рутерът взима ли си мрежовите настройки? Каква ти е иконката на мрежата долу в дясно до часовника?

Оправих се ,драйверите от сайта на Medion за нищо не стават само оправиха графиката на 80%,WLAN а пък изобщо не зацикли.С друга програма свалих актуални драйвери и сега всичко ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с коя програма се деинсталира 

Kaspersky Security Suite CBE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...