Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Arcturus

Търся код за...

Препоръчан отговор

Търся код който се слага в flash върхо бутона за да може като се цъкне върхо бутона да отиде на друга станица например: Щракам на бутона форум и то да отиде на страницата форум и така! и за другите страници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали искаше код, за отваряне на страница при щракване на бутон във flash ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да де ама защо има www.kaldata.com

начи пиша getURL("името на сайта ", "_self", "POST')така ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да де ама защо има www.kaldata.com

начи пиша getURL("името на сайта ", "_self", "POST')така ли

Така.

kaldata.com е просто пример.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха мерси много :cool: А може ли да те питам още нещо не е тук мястото де но от няколко дена търся готова система за регистрация и как точно се работи с нея намерих една е107 но нз как се работи и дали е за това което търся

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли да ми препоръчаш някой и да ми кажеш как се работи с нея ем аз я имам системата но незнам как да свържа а на мен ми трябва само за регистрация може ли да ми дадеш система сама за това и да би обесниш как да работя с нея защото с е107 прегледах сичко и не намерих или да ми дадеш по конкретен линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е по-точно само за регистрация или за още нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем само за регистрация другото аз си ги правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем търсил съм търся от няколко седмици и в гоогле и по форомите но на всякаде ми предлагат готови системи но аз незнам как да я свържа тая система имам една е107 ем в нея като влезна в папката БАМ 50 файла само за DreamWeaver а аз от скоро започнах с един приятел сайта и и трябва само за регистрация. Иначе благодаря за съвета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.