Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

БТВ се пребори с досегашния собственик на правата за излъчване на Формула 1 на територията на България - Ринг ТВ и с Нова Телевизия, и ще излъчва надпреварите през следващите 3 години. В последните 2 години Ринг ТВ се опитваше да налага системата Pay per View (плати за да гледаш) и зрителите бяха принудени да плащат по 5 лв. на състезание, за да гледат директно предаванията. Още по-неприятно за хората бе това, че за целта се изискваше специална техника. Много от зрителите се насочваха към класиците в предаването на Формула 1- РТЛ. Неясно защо обаче, голяма част от кабелните оператори прекъсваха достъпа до немската програма. Орязването бе абсолютно необяснимо, тъй като системата за платени предавания на състезанията бе в ръцете на конкурентите от ITV Partner.

Сега обаче всички тези неразбории са минало и българските фенове ще могат спокойно да очакват започването на сезона на 12 март. Първото състезание е за Гран При на Бахрейн.

Красимир Минев - шеф на спортните предавания в БТВ, заяви, че предаванията ще се предават безплатно. В допълнение на това, ще се излъчват пряко и квалификациите, които след промените на правилата в шампионата тази година, обещават да бъдат изключително напрегнати и динамични през цялото време. Екипът още не е ясен, но се очаква да се организира специално студио с гости, подобно на предаванията от Шампионската лига.

Редактирано от Fifa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това е музика за моите уши :ph34r: Миналата година за малко да науча румънския, заради монопола на Ринг ТВ. А кой ли ще е шампиона тази година :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина много приятна новина :speak: Дано само коментара да е на ниво, а не както беше по РингТВ. Предпочитам да го няма или да гледам предаването по RTL отколкото да слушам кашлянето и мънкането на "коментаторите" и "специалистите" в студиото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това наистина е страхотно и беше крайно време да стане. :speak: Ето и нещо любопитно: "От 2006 година световният шампионат във Ф1 може да носи официално името "Кока-Кола Формула 1". Това ще е първият случай в 50- годишната история на Формула 1, в който името на сериите ще бъде продадено." :bye: П.П. Извинявам се за грешката! Благодаря за бързата намеса! :ph34r:

Редактирано от the_flapper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и нещо любопитно:

"От 2006 година световният шампионат във Ф1 може да носи официално  името "Кола-Кола Формула 1".

Сигурно искаше да кажеш "Кока-Кола" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната година изпуснах доста стартове заради Ринг,даже спираха алтернативните чужди канали по време на състезание в мрежата на Евроком.

Я вижте тук :speak:

Ииии....още нещо:

VIVA FERRARI !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой ли ще е шампиона тази година  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

:offtopic_s:

Хе-хе - МАКЛАРЪН естествено с "БЕЛИЯ ВОЖД" Кими Райконен начело! Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарение на една телевизия /няма да и споменавам името/ спрях да следя Ф1, защото гледайки старта и финала, и само четейки за състезанията буквално загубих интерес! Днес е добър ден да балгарската демокрация, колеги! Да Ви е честита новата придобивка!

Редактирано от duhast (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е впреме беше да ги пуснат по някоя друга телевизия, че тия от Ринга въобще май не знаеха за кво става въпрос!! Мноо смешни коментари правеха, направо се излагаха!!!! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде само Ферари иии да се надяваме на по свестни коментари по бтв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво имало една умна телевизия и у нас. Крайно време беше. Не че съм луд маниак нали, но този спорт ми е много интересен, а като гледам и на доста българи. Браво на БТВ. Краси Минев пак е с едни гърди напред. Ако и студието е хубава наистина с кеф ще гледаме както се казва. Новият шампион ще е Кими Райконен много ясно. Давай Кими!!! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БТВ си е БТВ. Предполагам че по Default, ще са по-добри от всички останали за каквото и да е предаване. Все пак не е кой да е собственика.

:speak:

Малко интрига да спретна да сане по интересно. :down:

Кими шампион, само защото Бърни Екълстоун плаща на Ферари да губят, че инак ще му умре бизнеса. По принцип съм за кончетата но след тях фаворит ми е Кими.

Нещо залози това онова ? Публикувано изображение:)

Редактирано от Maximilian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да канят и Иван Тенчев отвреме навреме защото той е може би най-големия специалист в България в тази област.Не трябва да канят Юлий Москов и Ричард Груев защото аз знам повече от тях а и не водят професионално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с теб! Инж. Тенчев май е единствения човек от появяващите се из телевизии, който разбира от Ф1!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се присъединя и аз към поздравите за БТВ, с благодарност за бъдещите приятни изживявания през уикендите. Само моля, без Ричард Груев - все пак искам да гледам Формула 1, а не да слушам метеопрогнозата ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да канят и Иван Тенчев отвреме навреме защото той е може би най-големия специалист в България в тази област.Не трябва да канят Юлий Москов и Ричард Груев защото аз знам повече от тях а и не водят професионално.

<{POST_SNAPBACK}>

Те тия "коментатори" аз имам чувството че са идвали пияни на работа сериозно. Те по принцип си говорят глупости нали, но в едно състезание направо се изтърваха както се казва. То си личеше, че са пили просто. Дано не ги поканят.

А Иван Тенчев става да. Адекватен е и си личи че ги разбира нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано само коментара да е на ниво, а не както беше по РингТВ. Предпочитам да го няма или да гледам предаването по RTL отколкото да слушам кашлянето и мънкането на "коментаторите" и "специалистите" в студиото.

<{POST_SNAPBACK}>

На коментара по Ринг почти нищо му нямаше. Вярно липсваше динамика доста често, но за мен така е по-добре откалкото да сложат някой коментатор, който тепърва да навлиза в спорта. От опит знам, че това не е лесно.

А инж. Иван Тенчев го признавам за най-добрия специалист в тази област в България и се надявам да го слушам често.

А и моите най-искрени благодарности към БТВ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още няма инфо по агенциите ама да ви кажа че Шумахер и Маса(с Ферари)тръгват първи утре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо ми напълни душичката Шуми. Яд ме е за другия ми фаворит Кими. Много гадно му се скъса крилото. Може и да има изненади утре, ако има разлики в тактиките, така че не се знае все още кой кого. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече има инфо,ето: Манама. Михаел Шумахер зае първо място в квалификациите на пистата "Сакхир" да утрешното Гран при на Бахрейн, първи старт във Формула 1 за сезона.Седемкратният световен шампион финишира с време 1:33.310 минути и изравни рекорда на бразилеца Айртон Сена с 65 полпозишъни. Новият му бразилски съэтборник Фелипе Маса пресече финалната линия за 1:33.579.и ще започне утре от втора позиция. Трети остана победителят от последната свободна тренировка Дженсън Бътън от тима на Хонда, а настоящият световен шампион Фернандо Алонсо ще стартира в неделя от четвърта позиция. Испанецът приключи с време 1:32.433 минута. Финланецът Кими Райконен пък катастрофира и ще стартира утре от последна позиция. Квалафикация за Гран при Беахрейн 1. Михаел Шумахер (Германия,Ферари) 1:31.431 2. Фелипе Маса (Бразилия, Ферари) 1:31.478 +0:00.047 3. Дженсън Бътън (Англия,Хонда) 1:31.549 +0:00.118 4. Фернандо Алонсо (Испания, Рено) 1:31.702 +0:00.271 5. Хуан Пабло Монтоя (Колумбия, Макларън) 1:32.164 +0:00.733 6. Рубенс Барикело (Бразилия, Хонда) 1:32.941 +0:01.510 7. Марк Уебър (Австралия, Уилямс) 1:33.006 +0:01.575 8. Кристиан Клиен (Австрия, Ред Бул) 1:33.112 +0:01.681 9. Джанфранко Фисикела (Италия, Рено) 1:33.496 +0:02.065 10. Ник Хайдфийлд (Германия, БМВ) 1:33.926 +0:02.495 11. Жак Вилньов (Канада БМВ) 1:32.456 +0:01.025 12. Нико Розберг (Германия, Уилямс) 1:32.620 +0:01.189 13. Дейвид Култард (Великобритания, Ред Бул) 1:32.850 +0:01.419 14. Ярно Трули (Италия,Тойота) 1:33.079 +0:01.648 15. Винантонио Лиуци (Италия, Торо Росо) 1:33.416 +0:01.985 16. Спиид (САЩ Торо Росо) 1:34.606 +0:03.175 17. Ралф Шумахер (Германия,Тойота) 1:34.702 +0:03.271 18. Кристиан Алберс (Холандия, Мидланд) 1:35.724 +0:04.293 Тиаго Монтейро (Португалия, Мидланд) 1:35.900 +0:04.469 20. Такума Сато (Япония, Супер Агури) 1:38.868 +0:07.437 21. Юджи Иде (Япония, Супер Агури) 1:37.411 +0:05.980 22. Кими Райконен (Финландия, Макларън)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпвам темата за да видите: 15:24 12.03.2006г. Агенция "Фокус" Бахрейн. Световният шампион във Формула 1 Фернандо Алонсо спечели Гран при на Бахрейн - първи старт за сезона, след като стартира от четвърта позиция. Втори след испанеца остана Михаел Шумахер. Трети се нареди Кими Райконен. Финландецът сътвори истинско чудо, след като стартира последен. Ето и първите 8: 1. Алонсо - Рено 2. Шумахер - Ферари 3. Райконен - МакЛарън 4. Бътън - Хонда 5. Монтоя - МакЛарън 6. Вебер - Уилямс 7. Росберг - Уилямс 8. Клайн - Ред Бул Рейсинг Впечатление направи Нико Розберг,иначе фаворитите от сега се вижда че са същите,Рено има по-добър мотор от Ферари.Много добре се представи и Кими.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита победа на всички фенове на Рено !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Състезанието беше много интересно. Ама тоя Алоносо е много бърз. И как натиска тая спирачка. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотно предаване са направили БТВ. Благодарности за което. Отностно гонките, определено вече са по-интересни от предходните години. Имаше много изпреварвания, а точно това е хубавото в този спорт. Победата в този кръг аз я давам на Кимк. Евала му правя от последен да стане трети. Алонсо малко на магия стана първи. Една секунда да се беше забавил и .... история. Очаквам да е доста интересна формулата тази година. Поздрави. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...