Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

Какво стана с Ферари ? Май фактора Верстапен не го включиха в сметките !

преди 7 минути, Yournightmare написа:

Е кво се случи. Спирам да гледам. Сега ще викам за Рикардо. 

Защо ве ? Защото Хам си измъкна сух от мелето ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BMW Маниак написа:

Нещастен случай. Макс бе в сандвич, Фетел се опита да го затвори, но Кими за проклетия стартира отлично. Освен това дъжд, който спря.

преди 10 минути, BMW Маниак написа:

Защо ве ? Защото Хам си измъкна сух от мелето ли ?

Ами какво да гледам? Аз като гледам, трябва да викам за някой, все едно да ме караш да гледам Барса и Ювентус. За кого да викам, като не съм за нито един от двата отбора? Сега остава да викам за Рикардо, Алонсо някъде назад...

Ако спре дъжда, Хамилтън няма никакъв шанс.

Редактирано от Yournightmare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Yournightmare написа:

Нещастен случай. Макс бе в сандвич, Фетел се опита да го затвори, но Кими за проклетия стартира отлично. Освен това дъжд, който спря.

Така и още не мога да разбера на повторението кой е виновен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

Аз мисля, че когато се изравниха Райконен и Верстапен, Верстапен сви много леко в ляво и се удариха ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

Няма виновен. Фетел тръгна да затваря Макс, но това не е против правилата. Райконен стартира добре и не мръдна от линията си. Макс остана в сандвич и мръдна леко надясно. Удариха се. Какво не ти е ясно, нали си състезател? Дай кажи твоето мнение. Кой според теб е виновен? Това ми напомня за една ситуация в Китай мисля, дето пак спорихме ожесточено кой виновен и кой останал в сандвич. Дали не бе и на друго трасе...

преди 7 минути, Deco^^ написа:

Аз мисля, че когато се изравниха Райконен и Верстапен, Верстапен сви много леко в ляво и се удариха ... 

Е точно, но Верстапен сви заради Фетел. Фетел не извърши нищо нередно, щото бе доста напред. Но ако трябва да има виносвник, то това е Фетел, нищо че е първи и избира траектория. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе Фетел е виновен как.

Вижте как Вестапен не мърда на никъде, отляво идва Райконен, който имаше място отляво още, но сви към Вестапен че колата му поднесе заради водата съвсем в края.

Фетел сви към Вестапен в туй време да си запази позицията и му направиха сандвич. За мене Фетел е виновен, при неговото свиване почна катастрофата. Вестапен не е въртял наникъде.

Гледайте после повторението.

преди 24 минути, BMW Маниак написа:

Според Фетел не ги е видял в огледалото и затова е свил. Ся.....не знам дали са му в зоната на огледалото, където не ги вижда.

Айде чичо Хамилтън ще ги разпори пак ! При всички случай дърпа с 20+ точки, даже и Рикардо да бие на това състезание.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Julius Decimus написа:

Абе Фетел е виновен как.

Вижте как Вестапен не мърда на никъде, отляво идва Райконен, който имаше място отляво още, но сви към Вестапен че колата му поднесе заради водата съвсем в края.

Фетел сви към Вестапен в туй време да си запази позицията и му направиха сандвич. За мене Фетел е виновен, при неговото свиване почна катастрофата. Вестапен не е въртял наникъде.

Гледайте после повторението.

Е нали го гледахме. Кими не мръдна. И къде да мръдне? Ти игра F1_2017  и знаеш, че настъпиш ли тая линия, до която бе Кими, следва наказание ;) Аз пак казвам. Няма виновни. Това е състезателен инцидент. Фетел тръгва да завива. Ти къде би завил? Отдясно? Айде стига! Кими имаше нещастието да стартира добре и Фетел едва ли го е видял. А и нямаше как да го види. Врестапен бе в сандвич, но точно той мръдна, за да не се удари във Фетел, а в Кими! Ама как ги гледате тия ситуации не знам!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вас фераристите само верстапен и мерцедес ви виновни. Фетко не е виновен в Баку, не е виновен тука, но най- важното е , че сами се бият и губят шампионати, а вие си ги подкрепяйте.

Редактирано от felix10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Yournightmare написа:

Е нали го гледахме. Кими не мръдна. И къде да мръдне? Ти игра F1_2017  и знаеш, че настъпиш ли тая линия, до която бе Кими, следва наказание ;) Аз пак казвам. Няма виновни. Това е състезателен инцидент. Фетел тръгва да завива. Ти къде би завил? Отдясно? Айде стига! Кими имаше нещастието да стартира добре и Фетел едва ли го е видял. А и нямаше как да го види. Врестапен бе в сандвич, но точно той мръдна, за да не се удари във Фетел, а в Кими! Ама как ги гледате тия ситуации не знам!!!

Абе не знам, ама аз виждам, че Фетел свива към Вестапен, като отдясно има място за 3 коли !

Нищо не гледаш ти. Тръгна да ги затваря и оттам онез нямаха място.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Julius Decimus написа:

Абе не знам, ама аз виждам, че Фетел свива към Вестапен, като отдясно има място за 3 коли !

Нищо не гледаш ти. Тръгна да ги затваря и оттам онез нямаха място.

Е аз кво казах?!!!!!!!!! Я виж пак как точно Верстапен мръдна!!!! Фетел бе напред и затваряше.  А, кой виновен според теб? Кими не мръдна! Верстапен мръдна и се блъсна, много преди фетел да го доближи! Верстапен просто не знаеше за Кими и го торпилира! Това е! няма да си признае копеленцето че не гледа в огледалата, но точно това направи! Щото не трябваше да мърда в ляво, а трябваше да набие спирачки!  Реално обаче аз държа на първото си менние. Фетел избира траектория, бе напред и всичко бе състезателен инцидент!!! Няма виновен, щото и няма как да има!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, няма виновен, тъй да е, въпреки че не си прав. Да видим все пак и чичо Чарли какво ще каже после.

От тая камера на клипа горе се вижда, че Вестапен си държи колата права. Ако е свил към Райконен, то е щото Фетел свива към него. Ти това го каза, добре. Е тогас не знам защо не кажеш и че Фетел е виновен.

Фенството не винаги е хубаво нещо, сам каза. Това е един такъв случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве този Ботас защо дреме така назад ! Уж голям талант беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Julius Decimus написа:

Добре, няма виновен, тъй да е, въпреки че не си прав. Да видим все пак и чичо Чарли какво ще каже после.

От тая камера на клипа горе се вижда, че Вестапен си държи колата права. Ако е свил към Райконен, то е щото Фетел свива към него. Ти това го каза, добре. Е тогас не знам защо не кажеш и че Фетел е виновен.

Фенството не винаги е хубаво нещо, сам каза. Това е един такъв случай.

Аз обясних отново и отново гледната си точка, но в другата тема за игрите. Верстапен просто не гледаше в огледалата. Фетел има право да променя траектория, но Верстапен просто трябва да удари спирачки или да мръдне вляво, както и направи. Само че закъсня да види, че и Кими е там! Ей това го изпускате от анализа си! Не знам с какви думи да го кажа. Верстапен не погледна в огледалата и се натресе в Кими! може да му се прости и да се обяви за състезателен инцидент, но в никакъв случай Фетел не е виновен, щото остави място за Верстапен! Друг е въпроса, че Кими се появи най вляво. Според теб Фетел видя ли Кими, дето бе до Врестапен? Просто това е състезателен инцидент, макар че тоя, де наруши правилата и не погледна в лявяото огледало е точно Верстапен! Не може да кажеш на черното бяло, нали?

преди 25 минути, BMW Маниак написа:

Аве този Ботас защо дреме така назад ! Уж голям талант беше.

Ботас си прави обиколките. Дори дава НБО.

Ей сега става интересно - сейфтикар. 

Давай Рикардо!!!! Ще ударя още едно за теб :P Удари го в ауспуха и после завърти рязко волана надясно!

Егати тъпанара Хамилтън - " Защо още една кола за сигурност?". Малоумник. 

И да, дежурното - колата за сигурност кара бавно. Не, не е малоумник. АКо беше, щеше на десетия път да разбере, че колата за сигурност не е болид...

Писна ми от идиотите в тоя шампионат.

И още малко за Верстапен. Забележете, че отначало той тръгна да затваря надясно, но след това видя, че няма ускорение и тръгна наляво, директно натрисайки се в Кими!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Yournightmare написа:

Просто това е състезателен инцидент, макар че тоя, де наруши правилата и не погледна в лявяото огледало е точно Верстапен! Не може да кажеш на черното бяло, нали?

Тъй, ама тия дето създават потенциално опасната ситуация, разраснала се в катастрофа са светии. Така ще е тя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Julius Decimus написа:

Тъй, ама тия дето създават потенциално опасната ситуация, разраснала се в катастрофа са светии. Така ще е тя.

Добре. Нямам намерение вече да обяснявам очевидното, щото явно говоря със заслепени.  Според теб кво трявбаше да направи Фетел, стартирайки отдясно при първи ляв завой? А това ми отговори! И това за 200 метра до завоя!

@BMW Маниак, кефиш ли се? Кефи се, кефи се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Yournightmare написа:

Добре. Нямам намерение вече да обяснявам очевидното, щото явно говоря със заслепени.  Според теб кво трявбаше да направи Фетел, стартирайки отдясно при първи ляв завой? А това ми отговори! И това за 200 метра до завоя!

Ако има добър старт трябваше да държи дясната страна за да може да влезе с по голяма скорост в завоя. Но той усети че Верстапен може да го догони до първи завой заради по добър старт и реши да го блокира. И от там тръгна всичко.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, BMW Маниак написа:

Ако има добър старт трябваше да държи дясната страна за да може да влезе с по голяма скорост в завоя. Но той усети че Верстапен може да го догони до първи завой заради по добър старт и реши да го блокира. И от там тръгна всичко.

И сега чакай плюсчета за тъпото си мнение. Ще държиш ти дясно, ама нанайци. И това при 200 метра права.  Личи си, че никога не си карал на Сингапур, дори в симулатора. Щото това е поредица от завои и точно там висока скорост не трябва, а добро спиране за следващия ляв, дето да си първи!

Е тия малките лайнета под 25 трябва да се махнат от F1. Тогава ще се оправят нещата. 

Строл, Окон, Верстапен, Квят, че и Кевин Магнусен в началото...все проблемни пилоти.

Разочарован съм от това състезание. Зад  монитора е доста по-добре, че поне там бия тоя и оня ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Yournightmare написа:

Ще държиш ти дясно, ама нанайци. И това при 200 метра права

Държиш винаги състезателната линия ако си лидер. А тя е максимално в дясно за ляв завой. Сега ако втория е по бърз от теб може да почнеш да се пристрояваш по рано за към завоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още едно доказателство, че Формулата върви към провал с новите си шефове ;)

Да е честита победата на Палмър!

2017-09-17-17-16-55.jpg

преди 13 минути, BMW Маниак написа:

Държиш винаги състезателната линия ако си лидер. А тя е максимално в дясно за ляв завой. Сега ако втория е по бърз от теб може да почнеш да се пристрояваш по рано за към завоя.

Това са ляв, десен и пак по-остър ляв. Трябва ти накрая да си първи, че има и лека права, дето може да загубиш. Значи ти трябва добро спиране за третия завой.

Ето ти пример:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

Айде чичо Хамилтън ще ги разпори пак ! При всички случай дърпа с 20+ точки, даже и Рикардо да бие на това състезание.

А това е.

Голяма стъпка към титлата тая година. Тоя Фетел здраво ме разочарова и вдигам подкрепата си тотално. Никакъв шампион не е това ! Нищо общо с Шумахер и другите преди. По-добре Хамилтън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, радвам се, че днес писахте тук, стана интересно :)  Ей така трябва да бъде занапред! Честито на Хамилтън за победата, жалко за Ферари и изобщо за феновете на Ф1, защото те чакаха някаква интрига до края на шампионата. Може и да има такава, не се знае, всичко се случва. Аз отивам да покарам пак...че само с гледане и писане не става ;) До нови срещи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво казва Макс:

Цитат

Виждането на Верстапен бе по-различно: „Мисля, че Себастиан започна да ме притиска – може би не видя Кими, но това не е извинение. Не може да поемаш такива рискове, ако се бориш за световната титла. Виждате какво стана – Люис води в състезанието. Опитах да се дръпна, виждах накъде отиват нещата. Не мисля, че беше състезателен инцидент – три коли отпаднаха. Доволен съм, че надпреварата приключи и за трима ни, а не само за мен – така всички страдаме.“

Пропуска значи, че не е натиснал спирачките като е видял накъде отиват нещата. Ако е видял изобщо де, щото ме съмнява. По-скоро не спря нарочно и разчиташе на някаква случайност, при която другите двама и по-скоро Кими, да го пусне. Не го пусна, а и нямаше как, защото Макс се заби в задната гума на Кими. Обаче пак обвинява Фетел и се радва, че и тримата отпаднали. Извинявайте, ама никога няма да бъда фен на такъв пилот с такива човешки разбирания! Отделно, че ми е антипатичен като холандец. Дрогата му идва в повече. Вижте само сестра му на какво свинче прилича от дрогата. 

И да, пропуска, че и той сви надясно в опит да сече Фетел! Ей това не се вижда от дрогерията.  А като сви надясно, все едно каза на Кими - давай! Огледайте нещата от вссяка гледна точка, не само от тая на Фетел, че се е опитал на старта да свие Макс, което е и в правото му като стартиращ първи! Макс също тръгна към Фетел и това предизвика нелепата ситуация. Щото ако не бе отворил пътя на Кими, той щеше или да забави леко или да свие още вляво. Ама не. Макс сви вдясно, после притисна Кими и край.  И най-лошото е, че не Макс удари Фетел, а Кими, завъртян от Макс! Ей това е истината. След като няма контакт между Макс и Фетел, не виждам как може вината да е на Фетел! Макс имаше опция и за спирачки, която думичка явно не е позната за него. Сещаме се, как не знаеше какво е спирачка в Унгария и удари Рикардо.  14 старта, 7 отпадания. Браво на Рикардо! Умен пилот излезе и ценен за всички отбори, дето ще наддават за него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...