Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

преди 11 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Ти говори по тая.

Те бяха 2 удара, не един. Първо с Вестапен, после с Хамилтън втория. Така че ако ще спорите ги разглеждайте като 2 отделни.

Наказание нямаше щото се забавиха, реагираха чак 12 обиколки след това ако забеляза. А те ако не накажат на момента, обикновено после не наказват.

Честито на Хамилтън и каквото такова. Вместо да се ядосваш на Вестапен и Хамилтън се ядосвай на шефчето Ариведерчи, че не осигури ъпдейти навреме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даааа...все едно гледам видеокартите на АМД. Шибани и нищо не става от тях, ама още живуркат и имат фенове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Даааа...все едно гледам видеокартите на АМД. Шибани и нищо не става от тях, ама още живуркат и имат фенове.

Е, за картите/тестовете и аз имам мнение, ама ако го изкажа какво ще стане освен да ядосам Томигън или тебе например ? Нито бих ви променил мнението, нито обратното. Та....и мене не ме интересува особено (въпреки че за обща култура добре да се знае) в коя ДХ12 игра са напред АМД, като съм с Ундоус 8 и не смятам скоро да сменям. Но и вас толкова ви интересува, че не няма да минавам на 10 примерно. Та, патова ситуация. И за да не се ядосва никой кое е най-добре ? Ами не коментирам.

А долу оная вечер нямаше получиш предупреждение ако беше послушал като ви казах да не се карате. Аз и на другите писах и единия чу по едно време и изчезна, ама другите не и продължихте. Аз съм наясно че не те интересува, ама понеже вярвам че си по-свестен понякога не мисля че е добре да те банват. Но те добрините бързо се забравят, наясно си.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

Е, за картите/тестовете и аз имам мнение, ама ако го изкажа какво ще стане освен да ядосам Томигън или тебе например ? Нито бих ви променил мнението, нито обратното. Та....и мене не ме интересува особено (въпреки че за обща култура добре да се знае) в коя ДХ12 игра са напред АМД, като съм с Ундоус 8 и не смятам скоро да сменям. Но и вас толкова ви интересува, че не няма да минавам на 10 примерно. Та, патова ситуация. И за да не се ядосва никой кое е най-добре ? Ами не коментирам.

А долу оная вечер нямаше получиш предупреждение ако беше послушал като ви казах да не се карате. Аз и на другите писах и единия чу по едно време и изчезна, ама другите не и продължихте. Аз съм наясно че не те интересува, ама понеже вярвам че си по-свестен понякога не мисля че е добре да те банват. Но те добрините бързо се забравят, наясно си.

Не знам за какъв бан говориш. Да не съм получил пак? Не ми се появява като съобщение. 

Иначе оня маниак пак млъкна. То е ясно че ще млъкне, като караше скапан СЕАТ и гърбаво БМВ. Какво да очакваш от подобни хора? 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, BG-Team-DRIFT написа:

То е ясно че ще млъкне, като караше скапан СЕАТ и гърбаво БМВ. Какво да очакваш от подобни хора? 

Каза го човека, който кара най-евтиния форд в магазина.
Иначе погледнах последната формула да видя какво толкова й хвалите..голяма лудница...

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Не знам за какъв бан говориш. Да не съм получил пак? Не ми се появява като съобщение. 

Предупреждение имаш. Не е бан.

преди 10 минути, simtech написа:

Каза го човека, който кара най-евтиния форд в магазина.

300 000km ще си ги изкара по принцип обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, BG-Team-DRIFT написа:

А дано и първата отпадне.

Абе ти снощи защо не каза нищо за "лайното", а си замълча? Трол си голям, знам, нищо че имаш някаква табелка под името си. 

А така Алонсо, удари го, мамито... Егати шампиона, като не може една Хонда да изпревари.

Тая табелка какво ви пречи на всички ?
Снощи ли ? Ами снощи още Фетко не беше ударил Хамилтън. Лайнян номер да го прати в бокса за смяна на гума.
Просто трябваше да върне малко газта а не да кара на пълна газ. Ама видя че Хамилтън ще се бори за първо място а той няма шанс и се изсра.
Махна го като конкурент. Инак ако пак Хамилтън беше спечелил това състезание на Фетко щяха да му паднат акциите във ферари.

Ти да нямаш някаква роднина връзка с Фетел че така лично ги приемаш нещата ?

преди 4 часа, Julius Decimus написа:

после с Хамилтън втория. Така че ако ще спорите ги разглеждайте като 2 отделни.

Разбира се че са два отделни инцидента. Във втория не виждам какво се намесва Верстапен изобщо !!!
Фетко си настигна Хам на излизане от завоя къде се ускорява а не спира че да се оправдае че е пропуснал точката на спиране.
Кико го гони фенщина и пак Хам му виновен че Фетел го ударил.

преди 4 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Че той инцидента се разследва и казаха - никой не е виновен. Иначе просто трябваше да накажат Верстапен. 

Да как ли не! Ще накажат Верстапен защото Фетел на излизане от завоя настигна и удари Хамилтън и го прати за смяна на гума!!!

преди 2 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Иначе оня маниак пак млъкна. То е ясно че ще млъкне, като караше скапан СЕАТ и гърбаво БМВ. Какво да очакваш от подобни хора? 

Пич занимавах се с любовницата ми. Все пак съм човек с ангажименти. После си взех децата и подобни. Дори и последните десетина обиколки не ги гледах понеже бях зает а и нямаше шанс Фетел да се добере до второ място.
Та какво сега за сеата ? Или за беемвето и какво общо имат те в темата ? Едната гърбава а другата скапана ами толкова дал Господ.
А твоята фиеста тогава каква трябва да е ?  Та ти си още на ръчни скорости а си тръгнал да коментираш и критикуваш съвременното автомобилостроене !
Знам че Хам не те кефи като поведение и като пилот ама не прехвърляй личните си пристрастия към пишещите в тази тема еле пък да им коментираш и колите.
Аз разбирам колата ти да е нещо повече от която и да е от моите иди дойди ама то твоето фордче няма нищо специално в него. Нисък клас кола под категорията даже и на голф а коментираш гърбаво беемве къде е съвсем друг по горен клас кола!
Дай да си имаме уважението все пак.

Една гледна точка от екипа на мерцедес

Цитат

На въпроса какво мисли за инцидента между Фетел и Хамилтън, Лауда отговори: "Не знам защо Себастиан беше толкова агресивен. Съсипа своето и състезанието на Люис. Фетел беше зад него и го удари с предното си крило. Просто не го разбирам".

Защото е лайно и не може да губи и знаем от кой се е учил.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

300 000km ще си ги изкара по принцип обаче.

То и на Белгиеца дачията ще изкара 300 хил. км. макар че Кико както си кара колите едва ли в този живот ще стигне до километраж от 300 хил. но не това ми е мисълта.
Има един израз който се казва качество на живот или комфорта кога изминаваш тези 300 хил.
Няма място за сравнение какво е удоволствието да минеш 300 хил със сеата или с беемвето с това сравнено с форд фиеста!. Та само като почнем от скоростите и спираме изобщо да говорим по нататък.
Едното е караш и се кефиш или отмаряш а другото е караш, мъчиш се и работиш.
То не напразно и са по скъпи понеже предлагат повече комфорт.

Честито и на новия действащ вече световен шампион във F1.
Ферари трябваше да почнат колата за догодина много отдавна че другата година пак ще са до никъде.
Той Алонсо за какво се махна ? Омръзна му да завършва все втори и все след лятната пауза да почват колата за следващия сезон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, BMW Маниак написа:

А твоята фиеста тогава каква трябва да е ?

Световен шампион във WRC.  Стига с тая формула, дето няма нищо общо с пътищата. Факт 1 - Мерцедес направи болид за пътищата и ще го пусне 2019 година за близо 3 милиона. Факт 2. Форд направиха RS  с окачване, взаимствано от WRC  за 80 000 лева.  Да добавя и факт 3. БМВ в момента нямат ни една кола, дето да се състезава в някакъв известен шампионат и да печели. Пуснаха едно M6 GT3,  но толкова.  Факт 4. СЕАТ още по-издишат, макар навремето да се бяха впрегнали във WTCC.  Факт 5 - СЕАТ е хвален от германците, щото откак Фолксваген го купиха, стана най-неуспешната покупка на концерна. Затова и го издигат до небето германците, белким успеят да завишат продажбите. И успяват естествено, но това е друга тема - тема за рекламата. БМВ същата работа. Направиха гърбаво БМВ за комплексарите и всички тръгнаха да правят, нищо че няма никакви продажби в тоя сегмент. Нали швабите рекламират ли рекламират, как това едва ли не бил жезъла на Мойсей. 

преди 22 часа, Julius Decimus написа:

Предупреждение имаш. Не е бан.

Нищо не съм забелязал. Ако имам предупреждение, ще ми покаже да потвърдя. Май не си в час. Ако някой ме е заплашил публично, без аз да разбера, си е за негова сметка. Имал съм десетки предупреждения или както се казват, вече им изпуснах края. Така и трябва да бъде. Не си ли предупреден поне 10 пъти, за нищо не ставаш в тоя форум. 

преди 19 часа, *LZ4JW* написа:

MERCEDES

Честита шампионска титла! Честита и на всички фенове!

:) Ех, щях да ти посея, ама се сетих за един фен на Мерцедес като цяло, дето днес обучавах на работа. Никога не съм го правил. Разбирай, на никого не съм издавал тайните си, но на фена на Мерцедес да ;) 

преди 20 часа, BMW Маниак написа:

То и на Белгиеца дачията ще изкара 300 хил. км. макар че Кико както си кара колите едва ли в този живот ще стигне до километраж от 300 хил. но не това ми е мисълта.

И защо трябва да стигам 300 000, като толквоа мога да си направя за много по-кратко време на симулатора? Смисълът? Може ли да ми кажеш смисъла? Може би да живееш  или в голяма държава като САЩ и Германия или да работиш на 100 километра в мегаполиса? Аз смисъл не виждам при тия малки разстояния в България. Освен да троша пари за нищо. А ти си мисли, че правиш нещо, като ходиш да се състезаваш в държава, за която никой по света не е и чувал. Добре че каза, та да разберем, че съществува. А, да, преди 3-4 месеца я споменаха по Националните ни телевизии, че е рай за българските мафиоти, та си помислих, да не говорят за теб :P. Признай си, че ги познаваш, щото няма как в тая скапана държава да не ги познаваш. 

Честито и на новия действащ вече световен шампион във F1.

Дано не му се повтори пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Нищо не съм забелязал. Ако имам предупреждение, ще ми покаже да потвърдя. Май не си в час. Ако някой ме е заплашил публично, без аз да разбера, си е за негова сметка. Имал съм десетки предупреждения или както се казват, вече им изпуснах края. Така и трябва да бъде. Не си ли предупреден поне 10 пъти, за нищо не ставаш в тоя форум. 

Много съм в час аз. И ще те помоля да се замислиш и проумееш, че такова нещо няма да си измисля или напиша ей така само да те ядосвам. Таман обратното.

Точно обратното е изкуството, да не се караш с никой, щото с толкова различни персони и мнения е най-лесно да си скаран с всички.

Редактирано от Julius Decimus
правопис (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ферари трябваше да почнат колата за догодина много отдавна че другата година пак ще са до никъде.
Той Алонсо за какво се махна ? Омръзна му да завършва все втори и все след лятната пауза да почват колата за следващия сезон.

Ферари знаят какво правят. Мерцедес не. Изтеглят се от ДТМ, за да се включат във Formula-e. По-голяма тъпотия не бях чул тая година с изключение на оттеглянето на Фолксваген от спорта, разбирай на целия концерн. Ужилиха ги американците с техните лъжливи дизели ( като твоя на СЕАТ-а) и вече превъртяха. Високото напрежение ги хвана. По терлици обаче. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Julius Decimus написа:

Много съм в час аз. И ще те помоля да се замислиш и проумееш, че такова нещо няма да си измисля или напиша ей така само да те ядосвам. Таман обратното.

Е нали това те питам - дали някой заплашва, щото предупреждение е друго нещо - пише ти го под снимката. Ама ти явно не назнайваш тия неща.  А тоя ако го слушам...

Ааааа...щял да ме какво? Ще се радвам да ме разкара не за дълго, а завинаги. Така няма да се сещам за някои противни физиономии тук. 

И между другото, в такива теми е трудно да хванеш края ако не те цитират. А тоя не цитира. Като иска да разбера предупреждението, нека ме цитира както е реда. Не да остава в аналите за такива като теб, дето само дебнат. 

И много интересно. Аз защитих модератора им, а тоя ме предупреждава. За какво?  На всичко отгоре му се извиних на Симтеч, че съм го засегнал. АЙДЕ ДАВАЙТЕ ПО-СЕРИОЗНО!!!

И между другото, предупреждението трябваше да е за модератора им, който пак казвам, защитих.  Опитах се да помиря хората, щото имаше и още един супер нервен, на който не прочетох името и който също позащитих или се опитах да омиротворя обстановката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, BG-Team-DRIFT написа:

А тоя не цитира.

Е в случая да. Ама айде успокой се.

преди 17 минути, BG-Team-DRIFT написа:

И много интересно. Аз защитих модератора им, а тоя ме предупреждава. За какво? 

Те са всеки е сам за себе си в следенето за спазване на правилата.

преди 18 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Опитах се да помиря хората, щото имаше и още един супер нервен, на който не прочетох името и който също позащитих или се опитах да омиротворя обстановката. 

Това аз го правя последните 2 седмици уж, но не сработва добре и ще вземат и мене да ядосат :). Та няма смисъл почти да се опитва де, това искам да ти кажа. Зависи дали дадена персона би те чула като и кажеш да не се хока с друга персона да речем.

Добре, толкова от мене, че не е по темата. Пиши ми на лични ако искаш да видя нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Кики!

Моите уважения към теб, но ти не си фен на Мерцедес така че поздрава не се отнася за теб бре момък! Хващай кормилото и тренирай виртуално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Световен шампион във WRC.

Направо е безсмислено да ти отговарям.
Но да ти напомня само че твоята фиеста няма дори едно болтче което да е еднакво с тая във WRC изобщо как не те досрамя да ги сравняваш. Та дори болтовете за джантите не са еднакви а за останалата кола какво да говорим!

СЕАТ още по-издишат, макар навремето да се бяха впрегнали във WTCC. 

Спечелиха шампионата.
Пък за беемве е безсмислено изобщо да ги сравняваме.

А ти си мисли, че правиш нещо, като ходиш да се състезаваш в държава, за която никой по света не е и чувал. Добре че каза, та да разберем, че съществува.

Това че ти не си чувал или не си запознат си е твой пропуск.
Но тук шампионата е под егидата на FIA включително с комисари на FIA на всяко състезание.
Повече какво има да ти говоря?

И защо трябва да стигам 300 000, като толквоа мога да си направя за много по-кратко време на симулатора?

Сетих се за вица къде България сме били Бразилия на световни финали по футбол ама на плейстейшан че и твоята работа със симулаторите е същата.

Смях от всякъде .

Признай си, че ги познаваш, щото няма как в тая скапана държава да не ги познаваш. 

Все си мисля че в България ще е по голям рай за тях ама щом така пишат във вестниците трябва да им се вярва.
Имам телефона само на един българин който е тук в Доминиканска и дори няма кола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.10.2017 г. в 23:57, BMW Маниак написа:

Направо е безсмислено да ти отговарям.
Но да ти напомня само че твоята фиеста няма дори едно болтче което да е еднакво с тая във WRC изобщо как не те досрамя да ги сравняваш. Та дори болтовете за джантите не са еднакви а за останалата кола какво да говорим!

Аз дадох сравнение - Focus RS  срещу бъдещия Мерцедес със задвижване от F1. И ако RS  е достъпен за мен с окачване, взаимствано от WRC, то Mercedes, струващ 3 милинона, не е достъпен не само за мен, а и за теб и за всички, дето са писали някога в тоя форум! Ей там е разликата, защо трябва да държа на Форд, а не на Мерцедес. Focus RS  бе направен с окачване, заимствано от WRC  автомобила, за да се избегне влиянието на задвижващите колела. Фиеста WRC  е с 1.6 литров мотор, базата на който е точно сериен мотор Ecoboost. Не е като F1,  дето сериен мотор няма. Ще има нещо близо до серийното, на в обозримо бъдеше и то за  няколко щастливци. RS  бе произведен в тираж от 8000 и дори в България можеше да се купи не от избрани.   

Ти си просто един трол, нищо повече. 

Спечелиха шампионата.

Кой шампионат спечелиха и преди колко хиляди години? 

Това че ти не си чувал или не си запознат си е твой пропуск.
Но тук шампионата е под егидата на FIA включително с комисари на FIA на всяко състезание.
Повече какво има да ти говоря?

Шампионата ти е шибан. Никой не кара с Мазда, само ти май и в твоя шампионат. Айде стига смешки :)

Естествено и никой не се забива в стената като теб. Слаб пилот си, това е. Даже един симулатор не може да подкараш, а сумати пари даде. Няма съвременен пилот, дето да не сяда в симулатора, особено във F1. А който не сяда, видяхме резултата - Хамилтън в Азербайджан миналата година - директно в стените и много изпуснати точки за спиране. 

Сетих се за вица къде България сме били Бразилия на световни финали по футбол ама на плейстейшан че и твоята работа със симулаторите е същата.

Смях от всякъде .

А аз си помислих, че ще ми кажеш вица, как не сме изнасяли компютри за Япония, а сме внасяли и не били компютри, а компоти...та такива ми ти работи. Вицове много, тоя от комунизма още.  Сега обаче изнасяме мафиоти и за Япония и за Щатите и особено за Доминиканската Република. Както има една народна песен...мафиот до мафиот мила моя майно льо, голтак до голтака. 

Все си мисля че в България ще е по голям рай за тях ама щом така пишат във вестниците трябва да им се вярва.
Имам телефона само на един българин който е тук в Доминиканска и дори няма кола.

Така ще кажеш ти. Аз не ти вярвам.   Според мен си си сутеньор от класа. И не само според мен де. ДС работи още ;)

Остави тая работа, ама Ожие и M-Sport  станаха шампиони същия ден, когато и Хамилтън, ама няколко часа преди това. Гледах финалния етап и се изкефих много повече, отколкто скапания шампионат във F1 със скапани собственици вече. Жалко, че дядо Бърни излезе в пенсия. Тия тук са идиоти. Само като им погледнеш шоуто по време на състезания разбираш, че не само са идиоти, а и баш идиоти. Ама какво да очакваш от хора, представители на една инвалидна нация - американската, с президент шоумен или според някои - пернат дивеч. 

Иначе WRC  е много по-стойностния шампионат. Там никое състезание не се знае кой ще спечели, а един отбор без заводска подкрепа, победи трите заводски. Кога това ще стане във Ф1? РБ спечелиха няколко години, но те реално си бяха заводски отбор на Рено. Сега са просто една нула и таква ще си останат. Никой вече няма да им позволи да спечелят при положение, че Рено си имат собствен отбор. 

на 30.10.2017 г. в 23:36, *LZ4JW* написа:

Кики!

Моите уважения към теб, но ти не си фен на Мерцедес така че поздрава не се отнася за теб бре момък! Хващай кормилото и тренирай виртуално.

Отде знаеш пък, че не съм фен на Мерцедес? Напротив, за Ботас съм си открай време и тук хора могат да го потвърдят. Преди време бях писал в дна тема, че като се пенсионирам, ще си купя Мерцедес. Явно не си отчел тоя факт. Иначе прав си, не съм фен на Хамилтън. Но това няма нищо общо с Мерцедес! Бях фен на Хамилтън пшървите две години, когато като новобранец имаше успехи. После просто разбрах, че не той е човека, за който трябва да викам. Но това няма нищо общо с Мерцедес!! Прави разликата. Аз съм антифен на Хамилтън, не антифен на Мерцедес! Това е. Ако Шумахер още караше в Мерцедес, със сигурност щях да съм му фен. Макар че когато караше в Мерцедес, бях антифен на Розберг. Нещата обаче се променят. Розберг реално е наследника на Шумахер и аз затова държах на него. Беше наследник де. Сегашната формула вече е един фарс с тия нови собственици. 

Виж, аз по-скоро съм фен на пилоти, не на отбори. Фен съм на Алонсо, Фетел, Ботас, Рикардо, Верлайн от сегашните. Преди съм бил фен на други пилоти и когато те станат съотборници, рядко съм бил фен и на двамата. Ама да кажеш, че съм фен на Ферари, не е толкова точно, щото съм си фен на Фетел, доста по-малко на Кими. Дори в миналото бях против Кими. Почти никога не съм бил фен  и на двамата пилоти, ако изключа периода в началото на деветдесетте, когато съотборници бяха Патрезе и Менсъл. Тогава бях фен и на двамата, особено на Менсъл.  Естествено и на Рено. Реално, Рено бяха един от любимите ми автомобили кога бях юноша белден. Ама то тогава в Мототехника се продаваха единствено Рено 5  от западните автомобили, макар реално да бяха произведени в Иран. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз дадох сравнение - Focus RS  срещу бъдещия Мерцедес със задвижване от F1. И ако RS  е достъпен за мен с окачване, взаимствано от WRC, то Mercedes, струващ 3 милинона, не е достъпен не само за мен, а и за теб и за всички, дето са писали някога в тоя форум! Ей там е разликата, защо трябва да държа на Форд, а не на Мерцедес. Focus RS  бе направен с окачване, заимствано от WRC  автомобила, за да се избегне влиянието на задвижващите колела. Фиеста WRC  е с 1.6 литров мотор, базата на който е точно сериен мотор Ecoboost. Не е като F1,  дето сериен мотор няма. Ще има нещо близо до серийното, на в обозримо бъдеше и то за  няколко щастливци. RS  бе произведен в тираж от 8000 и дори в България можеше да се купи не от избрани.   

Шампионата ти е шибан. Никой не кара с Мазда, само ти май и в твоя шампионат. Айде стига смешки :)

Естествено и никой не се забива в стената като теб. Слаб пилот си, това е. Даже един симулатор не може да подкараш, а сумати пари даде. Няма съвременен пилот, дето да не сяда в симулатора, особено във F1. А който не сяда, видяхме резултата - Хамилтън в Азербайджан миналата година - директно в стените и много изпуснати точки за спиране. 

А аз си помислих, че ще ми кажеш вица, как не сме изнасяли компютри за Япония, а сме внасяли и не били компютри, а компоти...та такива ми ти работи. Вицове много, тоя от комунизма още.  Сега обаче изнасяме мафиоти и за Япония и за Щатите и особено за Доминиканската Република. Както има една народна песен...мафиот до мафиот мила моя майно льо, голтак до голтака. 

Така ще кажеш ти. Аз не ти вярвам.   Според мен си си сутеньор от класа. И не само според мен де. ДС работи още ;)

Остави тая работа, ама Ожие и M-Sport  станаха шампиони същия ден, когато и Хамилтън, ама няколко часа преди това. Гледах финалния етап и се изкефих много повече, отколкто скапания шампионат във F1 със скапани собственици вече. Жалко, че дядо Бърни излезе в пенсия. Тия тук са идиоти. Само като им погледнеш шоуто по време на състезания разбираш, че не само са идиоти, а и баш идиоти. Ама какво да очакваш от хора, представители на една инвалидна нация - американската, с президент шоумен или според някои - пернат дивеч. 

Иначе WRC  е много по-стойностния шампионат. Там никое състезание не се знае кой ще спечели, а един отбор без заводска подкрепа, победи трите заводски. Кога това ще стане във Ф1? РБ спечелиха няколко години, но те реално си бяха заводски отбор на Рено. Сега са просто една нула и таква ще си останат. Никой вече няма да им позволи да спечелят при положение, че Рено си имат собствен отбор. 

Отде знаеш пък, че не съм фен на Мерцедес? Напротив, за Ботас съм си открай време и тук хора могат да го потвърдят. Преди време бях писал в дна тема, че като се пенсионирам, ще си купя Мерцедес. Явно не си отчел тоя факт. Иначе прав си, не съм фен на Хамилтън. Но това няма нищо общо с Мерцедес! Бях фен на Хамилтън пшървите две години, когато като новобранец имаше успехи. После просто разбрах, че не той е човека, за който трябва да викам. Но това няма нищо общо с Мерцедес!! Прави разликата. Аз съм антифен на Хамилтън, не антифен на Мерцедес! Това е. Ако Шумахер още караше в Мерцедес, със сигурност щях да съм му фен. Макар че когато караше в Мерцедес, бях антифен на Розберг. Нещата обаче се променят. Розберг реално е наследника на Шумахер и аз затова държах на него. Беше наследник де. Сегашната формула вече е един фарс с тия нови собственици. 

Виж, аз по-скоро съм фен на пилоти, не на отбори. Фен съм на Алонсо, Фетел, Ботас, Рикардо, Верлайн от сегашните. Преди съм бил фен на други пилоти и когато те станат съотборници, рядко съм бил фен и на двамата. Ама да кажеш, че съм фен на Ферари, не е толкова точно, щото съм си фен на Фетел, доста по-малко на Кими. Дори в миналото бях против Кими. Почти никога не съм бил фен  и на двамата пилоти, ако изключа периода в началото на деветдесетте, когато съотборници бяха Патрезе и Менсъл. Тогава бях фен и на двамата, особено на Менсъл.  Естествено и на Рено. Реално, Рено бяха един от любимите ми автомобили кога бях юноша белден. Ама то тогава в Мототехника се продаваха единствено Рено 5  от западните автомобили, макар реално да бяха произведени в Иран. 

Щом си фен на Ботас, това ме радва.  И аз съм му фен, а не на Хамилтън. Аз от Ники Лауда зная че има една фирма на света за автомобили - Мерцедес. От останалите само ми допадат BMW, Мазда и Шевролет. Забравих за....FORD, но да е американската версия , а не тези европейски каруци!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз едно нещо не разбрах обаче. Твоя базов модел на фиеста какво общо има с WRC ?
Нали говори за личните си автомобили че били скапани и гърбави ? Та каква е твоята фиеста ? Кажи колко конски сили е че поне да видим дали попада в спортните категории а останалото са форумни балони>

Аз коментирах моята гледна точка която не е единствена в тази насока и съвпада напълно с гледната точка на Лауда. А именно че Фетел провали състезанието на Хам понеже не може да губи и понеже видя че ще му се изплъзне победата взе на таран Хам. Инцидента се вижда много ясно от камерата на болида на Фетел. Настигна го и го удари. И не защото Хам е бавен а защото в завой няма как да кара на пълна газ или поне този завой не му разрешаваше. Това на излизане от завой да удариш болид пред теб си е баш нарочно и неспортсменски.
Лайняна история.

WRC при пилоти и конструктори. Имаш нет може да провериш

Това го казва човек къде няма нито една обиколка на реална писта или дори нямаш един тракдей. Имали смисъл да разговаряме на тази тема ?
С мазда и роторни мотори се състезават по Америките (континентите) това че в Европа ги няма нищо не омаловажава нещата. Състезават се в категория с хонди сивик cupe 2011 модели че и ги бие дори.
А като говорим за смешки смешки е да сравняваш компютърни игри с шампионати под егидата на FIA. Ей това са смешки.
Та кога отидеш на състезание на републиканско ниво ( макар че шампионата е отворен за пилоти от цял свят и вземат участие и пилоти от САЩ, Хаити, Бразилия, Коста Рика, Панама и още други и ти почнеш да се качваш по подиуми тогава ела и ми говори за състезания а не за компютърни симулации от вкъщи. Аз разбирам да имаш някаква история в този спорт зад гърба си тогава говори кое е смешки и кое не.
Смешки са разни сумулатори, нали го имам даже е и не ме грабна. Няма нищо общо с реалността.

А който не сяда, видяхме резултата - Хамилтън в Азербайджан миналата година - директно в стените и много изпуснати точки за спиране. 

Дрън дрън Ярино само заради симулатора ще е добре че ти знаеш по добре от него!

Естествено и никой не се забива в стената като теб. Слаб пилот си, това е

Вече ти отговорих. Иди, състезавай се и сподели резултата и тогава коментирай.

Добре не ми вярвай. Аз разбира се няма да тръгна да ти обяснявам че нямам сестра. Свободен си да си мислиш каквото искаш.
Аз лично от теб разбирам че проститутките в Доминиканска има сводници.  Но пък ти защо да не си по запознат от мен !!!
Или си мислиш че аз като все съм с някакви ви млади другарки и те са ми работнички ? Жив бях да чуя и подобна глупост.
Кико излез от вас, зарежи симулатора че ергенския живот с аз и ръката интимно хич не ти влияе добре и почваш да си въобразяваш глупости за хора. Туй Питона всички ще ви зарази май.
Той млад още и има време да се вземе в ръце ама ти за кога ?
Какво я поздравяваш Алженсинг като и тя те отсвири а и сигурно даже не си спомня ти кой беше и как си попаднал в живота й. Тя вече сигурно е майка на три деца а ти още не може да я забравиш след толкова години!

РБ спечелиха няколко години, но те реално си бяха заводски отбор на Рено

Толкова и от формула 1 разбираш значи.

Тогава бях фен и на двамата, особено на Менсъл.  Естествено и на Рено

Пак пишеш глупости ама хайде. Вече ти е простено. Рено как ли не? Уйлямс - Рено или Бенетон Рено ?
След като напуснаха като отбор през 85 се появиха със собствен отбор чак 2002 след като купиха Бенетон.

Достатъчно време ти отделих за де образовам стига ти толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, *LZ4JW* написа:

Аз от Ники Лауда зная че има една фирма на света за автомобили - Мерцедес.

А така !

Терорягите от Ислямска държава в пустините са само на пикапи Тойота или Мерцедес, тук-таме някой Ленд Роувър и Нисан в Африка. Те тези само сипват гориво и карат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, BMW Маниак написа:

Той млад още и има време да се вземе в ръце ама ти за кога ?

По принцип аз никога не съм ти писал така, ама си наясно че той оная вечер беше пийнал, и да се обяснявате няма се получи нищо. Не се сърди.

преди 7 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Естествено и никой не се забива в стената като теб.

А пък ти стига го дразни с това. Стават такива работи. Преди да си почнал да ме налагаш, помисли и се успокой вече.

преди 7 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Виж, аз по-скоро съм фен на пилоти, не на отбори. Фен съм на Алонсо, Фетел, Ботас, Рикардо, Верлайн от сегашните.

Абе той чичо Хамилтън е на 32-33 години. Колко мислиш ще кара още ? Максимум до 2020-2021. Фетел ще е 2-3 години още след него.

Щеш не щеш, Вестапен, Окон, Сайнц, ей тия са бъдещето, като ще карат още 10+ години. Някой като Брендън ако вземат/Палмер.

Ботас и Рикардо ще си карат, но те тия титла няма вземат. АКО, ако инцидентно нещо като на Райконен 2007 стане, да. Но, минимален шанс. Ботас какво го подкрепяш тоя робот, той тоя никакви емоции няма бре ! Да си го видял да се усмихва, нещо ? Неговото......и влечуго.

Иначе от 2021 новите мотори ще са V6 пак, с 3-4 000 оборота повече, с 1 турбо, без MGU-H.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип аз никога не съм ти писал така, ама си наясно че той оная вечер беше пийнал, и да се обяснявате няма се получи нищо. Не се сърди.

Мислех че е спрял пиенето отдавна а и това че Хам е станал СШ не е повод да се напиеш от мъка и да почнеш да се заяждаш с феновете му.
Фетел имаше само теоретичен шанс и понеже нямаше какво да губи повече и в яростта си че го изпревариха двама на старта и изгуби левашки предимството  полепозицията и не му издържаха нервите.
Пилотите не са машини и е нормално да се подават на емоция и още повече вземаш решение за стотни от секундата  как да постъпиш и после вече и да съжаляваш нищо не можеш да промениш но пък от фенска гледна точка и след куп повторения на ситуацията да си затваряш очите за да не приеме истината малко не го разбирам.
Та Верстапен бил виновен според Кико представяш ли си ? Защото изпреварил Фетел и развалил интригата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Защото изпреварил Фетел и развалил интригата."

Симулатора е едно, а реалността - съвсем друго.

За Макс: Точно той в близкото бъдеще ще е един от новите шампиони. Много надъхан, смел и не до там още отговорен(това е от малкото му участие във формулата). При попадане в правилният тим и подръжката от тима го виждам с титла през 2020 година. Това е темпераментно момче и спъването му от който и да било, ще го извади от формулата.Другите, след 10-то място за мен представляват пилоти от "гранд туризъм", а аз пред тях съм селски каруцар, но както сте забелязали, не обичам да коментирам. И сигурно не забравяте основният факт: Във Формула 1 играят прекалено много пари. Всички състезатели от тимовете са милионери в "зелено" а са толкова млади. Я си припомнете само тежката контузия на Шумахер и застраховката му само за 1 ден, която получаваше. Живи и здрави на всички Ви и не се карайте. Нямате тази възможност да се класирате за формулата ако ще и 10 симулатора да са пред Вас. Затова се чудех как може мъже на вече по 50 години да играят на игри с компютъра. Трябва да сте станали импотентни. Всяка жена ще Ви се смее, камо ли да си "поискате"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, *LZ4JW* написа:

Щом си фен на Ботас, това ме радва.  И аз съм му фен, а не на Хамилтън. Аз от Ники Лауда зная че има една фирма на света за автомобили - Мерцедес. От останалите само ми допадат BMW, Мазда и Шевролет. Забравих за....FORD, но да е американската версия , а не тези европейски каруци!

Фен съм на Ботас още от първата година, когато се появи и когато никой и не предполагаше, че ще се състезава в Мерцедес. Дори преди около 2 години заложих на него да става шампион с Уйлямс, ама ей така, колкото да разбъркам картите.  Тогава заложих и левче за Фетел да спечели първото състезание при коефициент 15 и той го направи ;)  Жалко, че само левче сложих, но това е друга тема. И аз се кефя на автомобилите, които спомена. Дори бих си купил всяка една от тия три марки. Обаче аз бих си взел и други автомобили, не само Мазда, БМВ и Шевролет. Като марки ме кефят Алфа Ромео с моделите си от последните няколко години и особено с Giulia. Реално бих си взел точно Giulia  като се замисля.  Страхотен автомобил, особено най-мощната версия, дето прави за смях дори юбилейното M3  на пистата, а и извън нея.  Тия дни сутрин в кенефа чета едно списание Autoclub.bg, Което в една част препечатва статии от италианското списание Quattroruote  и там имаше едно такова савнение на пистата - Giulia  срещу BMW M3  и Mercedes AMG C 63 S. Ето една снимчица от времената им. Имай предвид, че Мерцедс и Алфа са с по 510 конски сили, БМВ  е с 450:

2017-11-01-21-53-57.jpg

2017-11-01-21-54-27.jpg

В реалността нещата са май доста по-различни. Мерцедес изостават не само от жабарите, а и от БМВ. Затова от годни се чудя, защо Мерцедес се пънат в спорта, след като клиентите им са главно пенсионери с добри пенсии, търсещи комфорт. И до днес не мога да си обясня тия неща, колкото и да ми обясняват, как Мерцедес на времето имал спортни успехи. Днес никой не приема Мерцедес за спортна кола. Напротив, всички купувачи търсят комфорта или нещо като GT  купе - комфортно за придвижване. Не ми се връзват нещата и това е!

преди 5 часа, *LZ4JW* написа:

Затова се чудех как може мъже на вече по 50 години да играят на игри с компютъра. Трябва да сте станали импотентни. Всяка жена ще Ви се смее, камо ли да си "поискате"

Ново поколение, какво да правиш :P Сега и ние се чудим, как от 3 годишни си бършат телефоните ( аз нямам още такъв, само фотоапарата ми се забърсва), но това е положението. Ако навремето сте играли игрички до 14 годинишни максимум, днес игричките си вървят ръка за ръка с живота, интернета и той, да не говорим за телефоните. Виж само колко младежи са заболи носове в тях.  И не само младежи, да не обиждам колегите тук, дето пишат от телефоните си и ни го натякват постоянно. Аз имам принципи. Когато съм извън къщи, много далече от компютри и бършещи се телефони! Стига ми това, че като се прибера, ползвам интернет и понякога играя. Обаче изляза ли навън, забравям всичко, свързано с интернет и игри. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10/30/2017 в 22:18, BG-Team-DRIFT написа:

3. БМВ в момента нямат ни една кола, дето да се състезава в някакъв известен шампионат и да печели.

Може да не печели много, но има! :)  https://www.dtm.com/en/2017-standings

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...