Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

на 2.12.2017 г. в 22:02, Julius Decimus написа:

Абе по-бързо ще свикнат отколкото един нов да го сложиш в стара кола. Никой неможе да ме убеди в обратното.

И едно дете може го сложим да натиска едни копчета, ма неможе го сложим в стара формула кола да кара без да се размаже ;).

Абе и ти не може да ме убедиш, че си далече от истинското поведение на автомобилите  с тия симулатори. Може да си далече, ако никога не си изключвал помощните системи и никога не си карал реален автомобил, но мислиш ли, че днешните пилоти са такива? Карал ли си DLC  за F1 2017 примерно с шампионския болид на Алонсо? Ами той болида като залепен. Дори старите болиди като Бенетона на Шумахер. Това нещо имаше активно окачване, сканираше се с лазер пистата и се настройваше окачването точно преди да влезеш в някоя дупка или неравност!!! Тия неща едва преди 2-3 години ги монтираха в S-класата на Мерцедес и то като опция, само дето през нощта не работи коректно окачването и колата вози по-грубо!!! Наистина има нещо истинско в това, което казваш, защото примерно моето поколение е карало ГаЗ-ки, дето се превключваха скорости с двойно амбриране нагоре и междинна газ надолу, карало е Запорожци, дето трябва да подаваш достатъчно газ за да не загасне, да помпиш при палене и какво ли не още...Да, така е по-лесно да скочиш на новата Фиеста Примерно и единствения проблем е да нацелиш пета предавка в града, а не трета, че Запорожеца имаше само 4. Е, верно, веднъж се усетих че търся пета, след като бях на четвърта, но това е нещо като дежаву, въпреки че тогава единственият автомобил с 5 предавки де бях карал, бе ЗиЛ 130 с къса база. Страшен камион, в който се влюбих. V8  бе и много се кефя, че все пак успях да карам доста вртеме автомобил с V8 мотор. Ама вие кога ще карате такъв? Това нещо с голям въртящ момент и не гасне като ГаЗ-ката примерно. 3.8 литра, което не е много, ама и днес долу горе толкова Mercedes AMG GT-R! Камион му викам аз и това е похвала, не обида. За вас, по-младите, може и обида да изглежда, но за мен не е. Да си "камион" е нещо много добро, ама камион с бензинов V8! Няма по-добро от ЗиЛ-а, от мен да знаеш.  

Така. Пак да се върна на  тезата ти, че старите са по-добри. Е, аз съм да кажем 20 години по-стар от теб, но ти ме биеш често ;) Ако беше прав, щях да те тупам като тъпан винаги и ако бе прав, Верстапен нямаше да бие Рикардо, Фетел и Хамилтън ;) Така ли е? Ако не е така, кажи ми, че не съм прав.  Или Викаш Верстапен не може да кара на мокро с изключени системи, щото свикнал да натиска копчета?  Замисли се, че изобщо не си прав и че нарочно търсиш някакво заяждане с динозавър като мен и подкрепяш друг динозавър като BMW  маниак-а. Ама той се изхвърля, не разбра ли това? Върти по таван колите си и ти му се кефиш. Всеки без акъл може да върти по таван СЕАТ-а си и да блъска Маздата в стената. Това не е проблем и не зависи от ЕГН-то. Така ли е? 

Акъл главно се иска в техния случай да обясниш на инженерите какво искаш точно да пипнат.

Що, навремето Сена сам ли си настройваше коалта?

В Бразилия проблема им беше гумите че прегряват, не мотора. Не случайно това, защото беше най-горещия уикенд. Ама той Рикардо не се представи по-добре там, нито като времена, нито като нищо. Но добре.

Там проблемите бяха и в занижените режими на мотора и в по-голямата надморска височина. Въпросът е, че дори и най-добрия пилот, ако за такъв приемем Верстапен,  зависи и от техниката и от условията и от пистата. Зависи също така от тактика и какво ли не. Да не омаловажаваме това, което правят отборите, в случая Ред Бул.  Аз обаче не мисля, че ако всички шампиони през годините се съберат сега и направят шампионат, то ще има най-добър. Факторите са много. Първо и най-важно - болид. След това писта. Не може ей така с лека ръка да махаме и казваме - динозаврите добри, днешните лайнета не, щото ползвали смартфони. Давай по-сериозно. 

И пак да кажа, за да съм разбран правилно.

Не казвам, че всички сегашни са боклуци, казвам просто че едно време колите са били по-трудни за каране.

И аз пак да кажа, за да не остана неразбран. Пробвай старите болиди на Шумахер и Алонсо, пробвай и сегашните с компресори. Да видим кое се кара по-лесно. Днешните болиди нямат никакви помощни системи - АБС, тракшън контрол, активно окачване...едновремешните имаха!!! Кое се кара по-лесно? Ти гледа ли началото на шампионата тая година, как почти всички имаха камшични удари със задницата и излитаха извън пистата? Според теб това лесно каране ли е с тия широки гуми, това огромно притискане и тия турбомотори с огромен, ама много огромен въртящ момент? И ако слушаш Izabel1  и му вярваш, как щял 100 метра да дрифти с болид 2017...падна ми в очите. Знам, че дрифт не харесваш и там ти е грешката, момче!  Дрифти бе момче, научи се да караш! Не само да ми слагаш камера на капака и да се хвалиш каква обиколка си направил! Мрази дрифта, тръгнал да ми обяснява това и онова!

Казвал съм ти, че се ядосвам че на игрите немога да ги карам добре и мога да карам такива като GT3 само, де имат ABS и TC и винаги съм се ядосвал за това.

Ей за това ти казвам, почни да дрифтиш без помощни системи. Опознай автомобилите. Или по-точно физиката, щото в игрите само това може да опознаеш. Идва зима, намери си празно местенце нощем и подрифти с колата си, ако имаш такава.  Аз също най-добре карам с GT3  или по-слаби, като онова NSU, дето с мощността почти на Запорожеца ми. Там лесно се кара, щото имаш време да помислиш няколко пъти докато спираш или докато наближаваш завой. Но според мен най-голямата ти грешка е, че...имам чувството се срамуваш да покажеш какво можеш! Някак си искаш анонимно да постигнеш всичко, но имай предвид, че един Хамилтън примерно, има десетки или стотици милиони последователи в социалните мрежи! Ти колко имаш? 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Не може ей така с лека ръка да махаме и казваме - динозаврите добри, днешните лайнета не, щото ползвали смартфони. Давай по-сериозно. 

Гледай сега.

Точно пък ти трябва ги подкрепяш даже повече от мене.

На тебе проблема е че си подкрепяш Ферари през цялото време, даже и след като не печелят. Затова и спориш за Вестапен и Хамилтън и прочие. Виж тая гледна точка:

Неможе един отбор с 25+ титли при конскрукторите и с най-много бюджет 10 години да няма шампионска кола и на тебе да не ти прещракне нещо да си намалиш подкрепата за тях. Разбираш ли тая работа, неможе един легендарен отбор да не печели и ти пак да му се радваш. Щото голяма част от зрителите сега гледат заради Ферари. Я да спрат да ги подкрепят, както аз съм спрял и да видиш как набързо ще се стреснат. М ?

Аз вярвам, че си свестен, затова замисли се от тая гледна точка. Ако кажеш - истинския фен си е фен винаги, добре.

Абе и ти не може да ме убедиш, че си далече от истинското поведение на автомобилите  с тия симулатори. Може да си далече, ако никога не си изключвал помощните системи и никога не си карал реален автомобил, но мислиш ли, че днешните пилоти са такива? Карал ли си DLC  за F1 2017 примерно с шампионския болид на Алонсо? Ами той болида като залепен. Дори старите болиди като Бенетона на Шумахер. Това нещо имаше активно окачване, сканираше се с лазер пистата и се настройваше окачването точно преди да влезеш в някоя дупка или неравност!!! Тия неща едва преди 2-3 години ги монтираха в S-класата на Мерцедес и то като опция, само дето през нощта не работи коректно окачването и колата вози по-грубо!!! Наистина има нещо истинско в това, което казваш, защото примерно моето поколение е карало ГаЗ-ки, дето се превключваха скорости с двойно амбриране нагоре и междинна газ надолу, карало е Запорожци, дето трябва да подаваш достатъчно газ за да не загасне, да помпиш при палене и какво ли не още...Да, така е по-лесно да скочиш на новата Фиеста Примерно и единствения проблем е да нацелиш пета предавка в града, а не трета, че Запорожеца имаше само 4. Е, верно, веднъж се усетих че търся пета, след като бях на четвърта, но това е нещо като дежаву, въпреки че тогава единственият автомобил с 5 предавки де бях карал, бе ЗиЛ 130 с къса база. Страшен камион, в който се влюбих. V8  бе и много се кефя, че все пак успях да карам доста вртеме автомобил с V8 мотор. Ама вие кога ще карате такъв? Това нещо с голям въртящ момент и не гасне като ГаЗ-ката примерно. 3.8 литра, което не е много, ама и днес долу горе толкова Mercedes AMG GT-R! Камион му викам аз и това е похвала, не обида. За вас, по-младите, може и обида да изглежда, но за мен не е. Да си "камион" е нещо много добро, ама камион с бензинов V8! Няма по-добро от ЗиЛ-а, от мен да знаеш.  

Слагам плюсче за тая част на коментара, но другото за Маниака не.

Виж, неможе да казваш на другите че немогат да карат, на всеки може се случи. Ако мислиш, че открито го подкрепям, така е. Но не щото мисля че винаги е прав, ами щото това е нещо дето може се случи на всеки и не съм на мнение че трябва се дразни заради това.

Но, естествено, пиши каквото решиш.

Абе и ти не може да ме убедиш, че си далече от истинското поведение на автомобилите  с тия симулатори.

За ралито не знам.

За Формулата, Корсата и PCars съм съгласен.

Формулата не съм пробвал колата на Алонсо, някоя от старите може ама. Нали има на Сена колата.

И ако слушаш Izabel1  и му вярваш, как щял 100 метра да дрифти с болид 2017...падна ми в очите.

Никак даже, даже сам дадах видеото като уникално. Нали тъй ?

Тая кола с такива дебели задни гуми е ясно, че трудно се овладява.

Дрифти бе момче, научи се да караш! Не само да ми слагаш камера на капака и да се хвалиш каква обиколка си направил! Мрази дрифта, тръгнал да ми обяснява това и онова!

А по спокойно а ? Аз карам от капака заради по-добра видимост, иначе при дрифт отвътре визуално като виждаш волана, по-точно въртиш.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Julius Decimus написа:

Гледай сега.

Точно пък ти трябва ги подкрепяш даже повече от мене.

На тебе проблема е че си подкрепяш Ферари през цялото време, даже и след като не печелят. Затова и спориш за Вестапен и Хамилтън и прочие. Виж тая гледна точка:

Неможе един отбор с 25+ титли при конскрукторите и с най-много бюджет 10 години да няма шампионска кола и на тебе да не ти прещракне нещо да си намалиш подкрепата за тях. Разбираш ли тая работа, неможе един легендарен отбор да не печели и ти пак да му се радваш. Щото голяма част от зрителите сега гледат заради Ферари. Я да спрат да ги подкрепят, както аз съм спрял и да видиш как набързо ще се стреснат. М ?

Аз вярвам, че си свестен, затова замисли се от тая гледна точка. Ако кажеш - истинския фен си е фен винаги, добре.

Ами аз нагоре в темата многократно съм писал, че не подкрепям точно определен отбор или пилот. Подкрепата ми може да зависи и от отбора и от наличния пилот. Примерно аз съм фен на Ботас, но не и на Хамилтън. Фен съм на Рикардо и то доста голям, но не и на Верстапен. Фен съм на Фетел, но не толкова на Кими. е, да, ако Кими спечели, ще се радвам. Само допреди няколко години бях се отказал от Ферари. Единствено Алонсо ме караше да им бъда някакъв фен, но тогава си имах друг фен и като пилот и като отбор - Уебър и Ред Бул. Ето, виж ми снимка от профила в сайта на Тенчев. Виж къф аватар имам още:

2017-12-06-22-59-38.jpg

Откакто Уебър се махна, Формула 1 придоби ново значение за мен. Бил съм фен на 50% от пилотите и отборите, ако не и повече. За мен фенщината се апроксимира с това на BMW Маниак, който неистово твърди, че във Формула 1 има само един пилот. Ей това е фенщина, не моето ;) Ти да си го чул поне еди път да похвали друг? Не. Тогава за какво говорим изобщо?

Слагам плюсче за тая част на коментара, но другото за Маниака не.

Виж, неможе да казваш на другите че немогат да карат, на всеки може се случи. Ако мислиш, че открито го подкрепям, така е. Но не щото мисля че винаги е прав, ами щото това е нещо дето може се случи на всеки и не съм на мнение че трябва се дразни заради това.

Но, естествено, пиши каквото решиш

БМВ Маниак-а е прав рядко. В повечето случаи е легнал, щото го мързи да свърши работата сам ;)  

За ралито не знам.

За Формулата, Корсата и PCars съм съгласен.

Формулата не съм пробвал колата на Алонсо, някоя от старите може ама. Нали има на Сена колата.

До F1_2015  всичко бе наред с карането. След това тия турбота осраха нещата. Ама не карай с помощни системи, а така, както си е колата. Едно е десет цилиндровия мотор, дето няма вътък в ниските обороти, съвсем друго турбо мотора, дори да го караш на трета предавка. Ей за това не съм съгласен с теб, че днешните пилоти карали с копчета. Ами те нямат дори АБС. Имат огромен въртящ момент, за какъвто изобщо не са чували Сена, Прост и Пикет! Аз не съм сигурен, че Сена с тия новите мотори, щеше да е същия Сена! Примери много, как стари пилоти не могат да се приспособят към новите автомобили.  А и винаги отнякъде изкача зайчето и ако навремето си бил слаб пилот с даден автомобил, днес си много добър. 

ПП: Отговорих, защото си пийнах добре и ми доскуча ;)  Сравних едно италианско вино с моето, домашно, на 2 месеца и за нищо на света не искам да съм фен на жабарите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Откакто Уебър се махна, Формула 1 придоби ново значение за мен. Бил съм фен на 50% от пилотите и отборите, ако не и повече. За мен фенщината се апроксимира с това на BMW Маниак, който неистово твърди, че във Формула 1 има само един пилот. Ей това е фенщина, не моето ;) Ти да си го чул поне еди път да похвали друг? Не. Тогава за какво говорим изобщо?

Аз на Уебър и аз съм му фен.

Но е факт че го саботираха в полза на Фетел навремето.

преди 53 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Дрифти бе момче, научи се да караш! Не само да ми слагаш камера на капака и да се хвалиш каква обиколка си направил!

И да изясним нещо. Не съм се кефил и хвалил всъщност никога, през Март месец карах с WTCC-то на Шанхай и там записах обиколка така. Само че се включих на евента по твое предложение, както и на Норисринга после. Дай да не си измисляме, че съм се хвалил. Намери пост където съм писал това да видя аз. А пък ако продължаваш такива, те блокирвам и това е то. Пиши на Екзекюшенър, дето все се дърлите из темите, или на Саби и другия там, какъв беше Атанас, де няма 1 обиколка записана на видео. Преди 2-3 седмици ти писах да си пуснеш съобщенията, без да си разбрал даже за какво ми тегли една косвено, все едно съм банка нали ? ;) Това ми прилича на подигравка и неуважение, но да приемем че си бил ядосан за нещо и си писал каквото падне.

Казвам, че съм по-добър от някой дето въобще не разбира какво става в колите и симулатора, да, но не и че съм най-добър. От тия 5000 участника в Рейсруума дали има и 500 дето реално по-разбират.

преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Ти колко имаш? 

Профили у социални мрежи аз нямам. Следователно и "фенове" и последователи нямам.

преди 21 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Виж къф аватар имам още:

Къде е тоя форум и сайт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Julius Decimus написа:

Аз на Уебър и аз съм му фен.

Но е факт че го саботираха в полза на Фетел навремето.

И мен ме хващаше яд и виках на Фетел "лайно", ако това ще те успокои за Верстапен. Ама то тогава бе друго. Аз преди това си бях фен на Фетел, преди да отиде в РБ. РБ внаги са саботирали в полза на някой. Сега в полза на Верстапен и Рикардо явно разбира това, та им подхвърля разни неща.  Фетел тогава ме дразнеше с реакциите си. Ама доста вода изтече и днес Фетел не е такова лайно като преди. Днес типичното лайно е Верстапен, макар че почна да се подобрява. Признавам му го. 

И да изясним нещо. Не съм се кефил и хвалил всъщност никога, през Март месец карах с WTCC-то на Шанхай и там записах обиколка така. Само че се включих на евента по твое предложение, както и на Норисринга после. Дай да не си измисляме, че съм се хвалил. Намери пост където съм писал това да видя аз. А пък ако продължаваш такива, те блокирвам и това е то. Пиши на Екзекюшенър, дето все се дърлите из темите, или на Саби и другия там, какъв беше Атанас, де няма 1 обиколка записана на видео. Преди 2-3 седмици ти писах да си пуснеш съобщенията, без да си разбрал даже за какво ми тегли една косвено, все едно съм банка нали ? ;) Това ми прилича на подигравка и неуважение, но да приемем че си бил ядосан за нещо и си писал каквото падне.

Казвам, че съм по-добър от някой дето въобще не разбира какво става в колите и симулатора, да, но не и че съм най-добър. От тия 5000 участника в Рейсруума дали има и 500 дето реално по-разбират.

Имам място за съобщения. Преди как ми писа, а сега изведнъж не можеш? изтрил ли си нещо? Ако е така, вината не е в мен, а в теб. Иначе не съм блокирал нищо, дори оня ден писах на Тихомир и той ми отговори без проблем. Не знам де е проблема. Може би във форума...

За Рейсрума си прав. Но примерно във F1 има доста добри времена. Поне първите няколко стотин са такива и ти знаеш това. 

Относно капака и социланите мрежи...ами малко стана противоречиво. Аз точно това искам от теб - да се похвалиш!!!

Къде е тоя форум и сайт ?

Е как къде? Сайта на Тенчев не го знаеш? Има си и форум, макар отдавна да не пиша там, а само под новините им, че става най-бързо и интересно. 

И една интересна новина от там:

https://clubs1.bg/news/izprevarvaniata-tozi-sezon-sa-namaleli-napolovina-spriamo-2016-g-43400

Рикардо с най-много изпреварвания, 2009-та година най-малко изпреварвания преди въвеждането на DRS. Тая година наполовина изпреварванията спрямо 2016-та, което потвърждава само едно - дайте им скапани гуми на пилотите и ще се изпреварват. Махнете им DRS-а и скука. А точно това се иска напоследък...

Ето и една картинка:

2017-12-06-23-41-09.jpg

Според статистиката Рикардо с два пъти повече изпреварвания от Верстапен.  Е тук вече шах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Не знам де е проблема. Може би във форума...

Проблема не е у форума.

Стара дискусия аз излязах от нея още преди 3 месеца и повече.

Нова неможе се почне, понеже като дам да ти прати съобщение, пише че тоя потребител неможе да получава съобщения.

Това което ти може направиш е да ме добавиш в разговора пак от менюто.

преди 28 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Е как къде? Сайта на Тенчев не го знаеш? Има си и форум, макар отдавна да не пиша там, а само под новините им, че става най-бързо и интересно. 

Знам тоя - http://www.formula1.sportal.bg/ - това ли е ?

И един новинарски, ама нещо го няма. Не помня да е имал форум, че да имаш профил като тоя отгоре. Тъй че ако не е тоя отгоре дай линк да го видя.

преди 31 минути, BG-Team-DRIFT написа:

За Рейсрума си прав. Но примерно във F1 има доста добри времена. Поне първите няколко стотин са такива и ти знаеш това. 

И на двете не съм фен, но на Рейсруума има по-специалисти. На Формулата са 70+% деца, тъй като тоя симулатор има много продажби заради Щатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Julius Decimus написа:

Проблема не е у форума.

Стара дискусия аз излязах от нея още преди 3 месеца и повече.

Нова неможе се почне, понеже като дам да ти прати съобщение, пише че тоя потребител неможе да получава съобщения.

Това което ти може направиш е да ме добавиш в разговора пак от менюто.

Ами ясно, так си и мислех. На някой нервите не издържали.  Аз и на телефона си няма място за СМС и ме мързи да трия, а като почна да трия, почва и един спам...докато не се запълнят клетките. Е тук във форума все ме намират някакви самоубийци, та и затова се отказах да си оставям празни места в пощата, та да не ми я пълнят с глупости.  Затова сприятели ползвам стари съобщения за комуникация, пък ако са ги изтрили, проблемът не е толкова мой. В стари профили не влизам така, че съм си си изолиран.  Мразя Фейсбук, Скайп и тем подобни...всъщност, мразя и тоя форум, та все тая. 

Знам тоя - http://www.formula1.sportal.bg/ - това ли е ?

И един новинарски, ама нещо го няма. Не помня да е имал форум, че да имаш профил като тоя отгоре. Тъй че ако не е тоя отгоре дай линк да го видя.

О, човек, мислех си, че знаеш. Не е тоя. Club S1  е. Това за мен е сайта, щото е на Тенчев и на списанието му Club S1. 

https://clubs1.bg/news/all/all

И да, там също ме изкарват идиот, както и тук, хаха. Определено трябва да се замисля идиот на идиота вика ли. 

И на двете не съм фен, но на Рейсруума има по-специалисти. На Формулата са 70+% деца, тъй като тоя симулатор има много продажби заради Щатите.

Ами аз преди 3 дни поиграх Корсата...не е зле...но все се каня да те попитам, как точно определяш игрите, на които си им фен. Какви са критериите ти? То това не е темата, та ако искаш, отговори ми в подходяща тема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Ами ясно, так си и мислех. На някой нервите не издържали.

Когато почнеш да проявяваш малко повече уважение към човек дето наистина те уважава, тогава ще оценя. Неможе да пишеш ей така напук и да очакваш да не правя нищо.

Аз в тоя форум с никой не съм се карал, никога. Точно и затова няма подкрепя никой като се караш с Маниака например и обратното. Плюсчетата ти си гледай къде слагам, но викам написаното е по-важно.

Е тук във форума все ме намират някакви самоубийци, та и затова се отказах да си оставям празни места в пощата, та да не ми я пълнят с глупости.

Точно тъй, аз съм такъв, даже и като исках да ти пиша за рождения ден специален поздрав, пак се направи на неразбрал. ;) Но повече няма направя опит да те поздравявам, да знаеш.

Затова сприятели ползвам стари съобщения за комуникация, пък ако са ги изтрили, проблемът не е толкова мой.

Аз не съм ти приятел. Аз съм ти "колега във форума". И ти пиша само за симулаторите и настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Julius Decimus написа:

Когато почнеш да проявяваш малко повече уважение към човек дето наистина те уважава, тогава ще оценя. Неможе да пишеш ей така напук и да очакваш да не правя нищо.

Аз в тоя форум с никой не съм се карал, никога. Точно и затова няма подкрепя никой като се караш с Маниака например и обратното. Плюсчетата ти си гледай къде слагам, но викам написаното е по-важно.

Доколкото се сещам, за последно ти писах някакво признание. Или не си го прочел или след това си затрил комуникацията. Признанието си бе в твоя полза мисля или поне аз с такава мисъл го написах. Предпоалгам тогава си затрил комуникацията и не аз съм виновен. А БМВ Маниака да ти  кажа, че само преди 2-3 седмици ме обиди заради това, че поздравих една бивша, която пък като бяхме заедно, се оплакваше от него, щото си е реално ИДИОТ голям!!!!!!!!!!!!!! Разбираш ли? Не му отговорих, щото си е бедна душичка. Вярвай му, щом искаш! вярвай на човек, де обижда 99% от жените!!!!! Аз такъв човек НЯМА КАК ДА УВАЖАВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това си е пълен ИДИОТ, забегнал с курви от България и сега правещ ми се на интересен!!!! Ей такива идиоти слагат за модератори, редактори и каквото се сетиш, щото и самият сайт си е идиотски!

Точно тъй, аз съм такъв, даже и като исках да ти пиша за рождения ден специален поздрав, пак се направи на неразбрал. ;) Но повече няма направя опит да те поздравявам, да знаеш.

Виж сега. Ще ти дам пример. някакъв си ми иска мение за дъно, PC  или нещо подобно.  Не му отговарям. После променя мнението си и настоява с поне 10 съобщения да му пиша. Пак не му отговарям. Накрая ми заявява, че ще се самоубива!!!!! Егарти тъпия форум и сайт!!!!!

Аз не съм ти приятел. Аз съм ти "колега във форума". И ти пиша само за симулаторите и настройките.

Да, приятел си на курваря, знам :)  Тогава защо ми писа изобщо? Ето виждаш ли? Самоубийци  и разни с интереси ми пишат. Е що да си отварям пощата тогава? Единия забегнал някъде и ми се прави на интересен, колко четял, колко тъпи сме били в България и тем подобни глупости. В същото време разбира, че там, дето е на Запад, го манипулират. Ее? 

Аа, и да те попитам. Що си заряза града и се пресели в Пловдив? След някоя година ще се пишеш я Мюнхен, я Чикаго... Трябва ли лично аз да имам довериер на такъв човек? Човек де се крие, де не се хвали, де е една мижитурка реално погледнато и то още преди да е навършил 30? То и затова си харесваш Курваря от Доминиканата.  Явно си мечтаеш за живот като неговия - с курви на басейн...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, BG-Team-DRIFT написа:

НЯМА КАК ДА УВАЖАВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

преди 19 минути, Julius Decimus написа:

Естествено говоря за себе си, не за Маниака. Дали го уважаваш или не, твоя работа. Много добре знаеш, че подкрепям Вестапен, та ако ще го псуваш, добре, ама да не е у темичката дето виждам.

Аз също не подкрепям, че купи добър волан и го даде на децата си, дето не разбират, вместо да седне за 3 дена, да огледа всичко и да го настрой.

Но няма тръгна се карам с него за това - тъй решил, тъй направил. Да го цитирам да види : @BMW Маниак

преди 15 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Виж сега. Ще ти дам пример. някакъв си ми иска мение за дъно, PC  или нещо подобно.  Не му отговарям. После променя мнението си и настоява с поне 10 съобщения да му пиша. Пак не му отговарям. Накрая ми заявява, че ще се самоубива!!!!! Егарти тъпия форум и сайт!!!!!

Аз само и предимно за симулаторите съм писал, къде там за казармата и това е.

преди 16 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Доколкото се сещам, за последно ти писах някакво признание. Или не си го прочел или след това си затрил комуникацията. Признанието си бе в твоя полза мисля или поне аз с такава мисъл го написах.

Последно де четах, беше след като Алгор те банна нещо или какво стана, тъй че последното не съм чел естесвено ако е било друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Да, приятел си на курваря, знам :)  Тогава защо ми писа изобщо? Ето виждаш ли? Самоубийци  и разни с интереси ми пишат. Е що да си отварям пощата тогава? Единия забегнал някъде и ми се прави на интересен, колко четял, колко тъпи сме били в България и тем подобни глупости. В същото време разбира, че там, дето е на Запад, го манипулират. Ее?

Какво то ? По-спокойно а ?

преди 22 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Трябва ли лично аз да имам довериер на такъв човек?

Викаш за писане на тема симулаторите трябва супер доверие ?

преди 23 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Човек де се крие, де не се хвали, де е една мижитурка реално погледнато и то още преди да е навършил 30?

Аха, и за какво да се хваля ? ;) Аз не се хваля - ядосваш се. Маниака га се хвали - ядосваш се. Няма угодия ? Успокой се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не подкрепям, че купи добър волан и го даде на децата си, дето не разбират, вместо да седне за 3 дена, да огледа всичко и да го настрой.

Но няма тръгна се карам с него за това - тъй решил, тъй направил. Да го цитирам да види : @BMW Маниак

Тия симулатори нямат нищо общо с това как се държи една кола в реални условия.
Това са си най обикновени игри и усещането няма нищо общо с другото усещане и с адреналина.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аа, и да те попитам. Що си заряза града и се пресели в Пловдив? След някоя година ще се пишеш я Мюнхен, я Чикаго... Трябва ли лично аз да имам довериер на такъв човек? Човек де се крие, де не се хвали, де е една мижитурка реално погледнато и то още преди да е навършил 30? То и затова си харесваш Курваря от Доминиканата.  Явно си мечтаеш за живот като неговия - с курви на басейн...

Не подкрепям никой, понеже не искам и да се карам с никой. Щом съм мижитурка заради това, добре. Ти как не го разбра досега. По-точно си разбрал, ами както и за Вестапен пишеш ей тъй напук. Ами....аз да питам как да те уважава тебе човек тогава ?

Аз не пиша в тоя форум за сприятеляване с някой, пиша за празни приказки и тук-таме за симулаторите. Какво ? Айде ядосвай се затова тогава.

Щом смяташ за подигравка, че съм искал да ти пиша поздравление за рождения ден, или за настройки във Формулата, добре. Човек дето не прави разлика между хората които наистина го уважават и тези, които само пишат за да го дразнят, не заслужава уважение, много ме разочарова да знаеш. Все съм вярвал, че си свестен.

Айде, заминавам си. Живуркайте си. 

Ма как, естествено.

Другия път като се напиеш и влезеш пак да пишеш какво ли не, кажи да взема и аз да пробвам, та да почна да те налагам подобаващо като искаш да съм се хвалел ;), само дето при мене няма да стане със само 4-5 бири :).

За игрите, последно кога постнах обиколки на Корсата пак се натряска и каза че това е тъпа игра и не ти се кара въобще, помниш ли ? Преди 3-4 месеца. Е е ? Карай и пробвай време там. И настройки и всичко съм дал. Ама то не е играта дето ти се карало, после хем не съм се хвалел, хем съм се хвалел сигурно.

Аз на Формулата и Дирт ралито пробвах, казах че не мога и не става и съм 2-3 секунди по-бавен, а на формулата и 3-4. Ами ти къде пробва аз където карах ?

Другия път недей ми пи вино, ами ром или нещо по-твърдо, да видим тогава какво ;). Сигурно не самоубиец, ами вампир-убиец ще ме изкараш.

И последно, как не те досрамя да напишеш всичко това ама да питам аз. Точно към мене, щото виждаш ли съм слагал плюсчета на Маниака, а пък после не ти трябвали и не те бъркали ! Ба ! Тъй ще е тя. А то излезе, че си правиш генерални изводи от тях. Адмирации тогава. Жив и здрав да си, че разочарова човек, дето наистина вярва че си добър и свестен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, BMW Маниак написа:

На мен.

И кат ти пука, откога не си писал? Ако не те заям, никакъв те няма. Другите също. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.12.2017 г. в 18:14, BG-Team-DRIFT написа:

А БМВ Маниака да ти  кажа, че само преди 2-3 седмици ме обиди заради това, че поздравих една бивша, която пък като бяхме заедно, се оплакваше от него, щото си е реално ИДИОТ голям!!!!!!!!!!!!!! Разбираш ли? Не му отговорих, щото си е бедна душичка. Вярвай му, щом искаш! вярвай на човек, де обижда 99% от жените!!!!! Аз такъв човек НЯМА КАК ДА УВАЖАВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това си е пълен ИДИОТ, забегнал с курви от България и сега правещ ми се на интересен!!!! Ей такива идиоти слагат за модератори, редактори и каквото се сетиш, щото и самият сайт си е идиотски!

Опааа това чак сега го виждам.
Кико кога съм те обидил ? Еле пък и заради някаква твоя бивша. Не, ша умръ честно ти казвам! ха ха
Предполагам за Ангелсинг имаш предвид че ти други бивши и настоящи нямаш. Та тя дори ме е мой тип ве човек как може да си въобразиш че може да е заради нея? Съдя по една снимка къде пусна с нея навремето кога бяхте влюбени. Знаеш че аз си падам по слаби жени до 55 килограма и високи поне 1.70.
Забегнал съм с курви от Бг ! ха ха Инак си майстор на късия разказ спор няма.

преди 7 минути, BG-Team-DRIFT написа:

И кат ти пука, откога не си писал? Ако не те заям, никакъв те няма. Другите също. 

Еми то човек ще каже нещо у ще се появиш ти с твоя симулатор и има ли смисъл да се продължава да се пише ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BMW Маниак написа:

Еми то човек ще каже нещо у ще се появиш ти с твоя симулатор и има ли смисъл да се продължава да се пише ?

Все пак това е тема за Ф1. Там има и симулатори, в които дори има назначени отделни пилоти.  Що се отнася до разни снимки, аз тук съм пускал само собствени и на колите си. Ако си намерил някакви други снимки, то то това не е било тук, а вероятно си последвал някакъв линк. Тоест, вършел си нещо, което е безсмислено, а доста често и наказуемо. 

ПП: Сега се сетих за едни оплаквания, откъде са се появили едни снимки. Почват да ми се връзват нещата. 

Ама какво се чудя, след като преди десетина години ни продадоха имейлите на фирма, която почна да рекламира свои неща. Имам предвид имейлите от форума, с които сме регистрирани. Обяснението бе, че фирмата, правила сайта, незаконно си е отмъкнала имейлите и аз повярвах на това ;) 

ПП2:Както винаги съм казвал, аз няма какво да крия. Разбира се, ако това се отнася до мен, не до други хора. За разлика от мен обаче, много хора имат какво да крият. Ти не криеш, както и някои други, щото се смятате в безопасност на хиляди километри. 

Иначе какво е мнението ти за ПП на Хамилтън? Според мен побутнаха малко мотора, щото в първи сектор дръпна 4 десети, във втори две десети и в трети още 3 десети. Ако това е само каране и работа с гумите, както твърди, то определено трябва да кажем, че това е присъщо на непостоянни пилоти или такива като мен, дето въртят амнайсет обиколки за да направят перфектната. Обаче ми се струва, че Хамилтън е далеч от това да върти 10 обиколки, само и само да направи една добра. Ти какво мислиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 9 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Ако си намерил някакви други снимки, то то това не е било тук, а вероятно си последвал някакъв линк. Тоест, вършел си нещо, което е безсмислено, а доста често и наказуемо. 

Явно ти е къса паметта. По спомени снимка постната от теб в тоя форум.
Не си мисли че ще тръгна да се ровя из нета за личния ти живот, моля ти се.
По спомени някаква черно-бяла май беше (може и да бъркам за това) малък формат снимка, бяхте прегърнати а тя беше с къдрава дълга светла коса и малко якичка. Така де като теб.
Аве на теб верно ти изневерява паметта от тази химия къде си вземал на млади години. Даже забрави онази тема къде я попита дали ще се ожени за теб.

преди 11 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Иначе какво е мнението ти за ПП на Хамилтън? Според мен побутнаха малко мотора, щото в първи сектор дръпна 4 десети, във втори две десети и в трети още 3 десети. Ако това е само каране и работа с гумите, както твърди, то определено трябва да кажем, че това е присъщо на непостоянни пилоти или такива като мен, дето въртят амнайсет обиколки за да направят перфектната. Обаче ми се струва, че Хамилтън е далеч от това да върти 10 обиколки, само и само да направи една добра. Ти какво мислиш?

Човек точно Q3 го проспах. И нещо много се губеше говора на програмата и ми беше малко безинтересна квалификацията без говор. Тоест нищо не се чува.
Ще коментираме състезанието. Всичко е дезинформация.
От опит знам че първите обиколки на едни гуми са най бързи, много рядко след 10 обиколки може да дадеш времето от първите обиколки без да си правел коренни промени по колата.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Явно ти е къса паметта. По спомени снимка постната от теб в тоя форум.
Не си мисли че ще тръгна да се ровя из нета за личния ти живот, моля ти се.
По спомени някаква черно-бяла май беше (може и да бъркам за това) малък формат снимка, бяхте прегърнати а тя беше с къдрава дълга светла коса и малко якичка. Така де като теб.
Аве на теб верно ти изневерява паметта от тази химия къде си вземал на млади години. Даже забрави онази тема къде я попита дали ще се ожени за теб.

Черно бяла сника бе снимката на аватара ми, където на заден план бе Трите Хикса. Освен това имах една снимка, пак чернобяла, но на 20 години с доста дълга коса. Дори наскоро пак я пуснах в една тема за метaли :P. Не, снимка с друга жена не съм пускал. Още повече в тоя форум. Може някой друг да ти е дал, но пък чернобяла...озадачи ме. Както и да е. Аз снимки мога да ти дам, но не мисля, че това е темата. Пък и за какво са ти снимки...може да попиташ хора, с които съм се срещал на живо. Въпросът мисля бе друг, но не ми се занимава сега, както и в бъдеще. Беше то каквото беше с тоя форум, вече не ме гъделичка. Между другото, почти месец не съм слагал волана на масата. Само за половин час миналата седмица пуснах една игра, но това беше. Даже го гледам колко е прашасал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Може някой друг да ти е дал, но пък чернобяла...озадачи ме.

Кой да ми дава снимки ве човек! Виж може и да е стояла в подписа ти понеже беше малка. Много време нима нямам ясен спомен.
Но тогава я видях Алженсинг от снимка сложена от теб тук във форума. И двамата бяхте почти в профил на снимката.
Както и да е. От там ти казвам че тя не е точно мой тип.

преди 8 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Между другото, почти месец не съм слагал волана на масата. Само за половин час миналата седмица пуснах една игра, но това беше. Даже го гледам колко е прашасал. 

А мен питаш ли ме. Бях пред инфаркт. От три месеца се подготвях за първия старт тука за сезона и накрая не можах да стартирам. До последно се надявах ама господ имаше други планове явно за мен.
От два двигателя накрая без читав двигател за старт останах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тя тая жена къде отиде всъщност? Май си тръгна обидена нещо или бъркам? 

ОТ колко е състезанието днес или вече го изпуснах? 

Ясно, Диема спорт ХД, ама го хващам 54/58 обиколки хохохо

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...