Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

Кой му е виновен на Верстапен ?
Или да спре и да му върне позицията ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, Индията са виновни, че се натискат на Мерцедес.  иНаче Хам цяла година си бе Калитко. Всичко бе в негова позла винаги, дори когато имаше сблъсъци. За мен това не е пилот или поне не е заслужен шампион. Тая година реално бе втори пилот и дори трети, но спечели титлата. Честито!  

Ти колко пъти си печелил така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Формула 1 се превърна в пълно посмешище в последните няколко години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Росен Р. Александров написа:

Формула 1 се превърна в пълно посмешище в последните няколко години.

Гледа ли, гледа ли вчера? Гледа ли Йоско какви тупаници раздаде на Окон :) От това по-голямо шоу няма, сега следва два дена обществено полезен труд. Извикай го да  прекопае картофите ти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Гледа ли Йоско какви тупаници раздаде на Окон

Чак пък тупаници ! Окон трябваше да му забие една каска в кратуната на тоя левак.
Окон се бъзикаше направо с него и му се смееше какъв тъпак е Верстапен. Тръгнал да затваря завоя веднага след изпреварване. В повечето случаи минава номера ама тоя път не мина.
Отделно Верстапен на малко ли пилоти провали състезанията по подобен начин. Ми да види какво е. Някой да не беше тръгнал да се разправя с него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Чак пък тупаници ! Окон трябваше да му забие една каска в кратуната на тоя левак.
Окон се бъзикаше направо с него и му се смееше какъв тъпак е Верстапен. Тръгнал да затваря завоя веднага след изпреварване. В повечето случаи минава номера ама тоя път не мина.
Отделно Верстапен на малко ли пилоти провали състезанията по подобен начин. Ми да види какво е. Някой да не беше тръгнал да се разправя с него?

Това е и мое мнение, но да става шоу. Отделно Хелмут Марко се изказа, че било малко на Окон или нещо от тоя сорт. Верстапен направи глупост, другия и той. Само че ако другия има още един старт и просто иска да се докаже, не знам какво иска Йоско. Доказал се е вече като рисков пилот, който може и да спечели от рисковото каране. Аз като страничен наблюдател, само наблюдавам и коментирам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.11.2018 г. в 21:40, BG-Team-DRIFT написа:

Тая година реално бе втори пилот и дори трети, но спечели титлата. Честито! 

Все едно говориш за Шумахер. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, A.com написа:

Все едно говориш за Шумахер. :)

Шумахер не бе чак такъв пилот, макар че му бях и съм му голям фен. Когато се върна в Мерцедес, Розберг го биеше. Не знам какво повече да кажа по въпроса, освен че Розберг би и Хамилтън.  

Та Розберг явно е най-успешния пилот, след като е бил 12 кратни шампиони ;) Дани успя само 4-рикратен. 

И като чета тая статистика, мнението ми се преобръща за най-добрите пилоти. Това явно са Рикардо и Розберг :P

А, забравих и Сайнц, дето раздаваше тупалки на Верстапен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Шумахер не бе чак такъв пилот, макар че му бях и съм му голям фен. Когато се върна в Мерцедес, Розберг го биеше. Не знам какво повече да кажа по въпроса, освен че Розберг би и Хамилтън. 

Имах предвид как печелеше титлите си. Помниш, нали? Колко пъти съотборниците му го пускаха да мине пред тях, колко легални му бяха електронните системи, какви тарани правеше. Още си спомням две надпревари, когато Барикело и Шумахер бяха в един отбор. На едното дадоха заповед от бокса на Барикело да пусне Шумахер пред него. Речено сторено. Обаче се надигна страшен вой от медии и фенове. На другото Барикело пак пред Шумахер. Влиза Барикело в бокса и случайно забравиха да го пуснат обратно и Шумахер го изпревари. Въобще, пилот за чудо и приказ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, A.com написа:

Имах предвид как печелеше титлите си. Помниш, нали? Колко пъти съотборниците му го пускаха да мине пред тях, колко легални му бяха електронните системи, какви тарани правеше. Още си спомням две надпревари, когато Барикело и Шумахер бяха в един отбор. На едното дадоха заповед от бокса на Барикело да пусне Шумахер пред него. Речено сторено. Обаче се надигна страшен вой от медии и фенове. На другото Барикело пак пред Шумахер. Влиза Барикело в бокса и случайно забравиха да го пуснат обратно и Шумахер го изпревари. Въобще, пилот за чудо и приказ.

Помня, макар и не всичко, че света на Ф1 е необятен и избирателен за мозъците ни ;)  Обаче повече помня, как Ботас тая година пропускаше Хамилтън, как бавеше Фетел и Фераритата, как го оставяха с много стари гуми, само и само някое ферари да го настигне и той да го забави. Да, това помня, че ми е прясно от тая година ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Помня, макар и не всичко, че света на Ф1 е необятен и избирателен за мозъците ни ;)  Обаче повече помня, как Ботас тая година пропускаше Хамилтън, как бавеше Фетел и Фераритата, как го оставяха с много стари гуми, само и само някое ферари да го настигне и той да го забави. Да, това помня, че ми е прясно от тая година ;)

И след това скачат разни и викат "Вижте ме, аз съм шампион". Да са живи здрави. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си замина един млад пилот. Мир на праха му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак браво на Ферари. В памет на BMW Маниак. Знам, че щеше да е коректен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая година си е интересна. Поне няколко знакови състезания имаше. Лошото е, че с новите правила от 2021 не се знае, дали ще е интересна. А и дори следващата година с новите гуми вероятно ще имат проблеми почти всички отбори и вероятно само един ще се справи отначалото с тях. Останалите ще почнат да гонят, ама няма за кога :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато тотално промениха правилата ако помниш стана шампион този с слаб отбор....

Браун Джи Пи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тая година си е интересна. Поне няколко знакови състезания имаше. Лошото е, че с новите правила от 2021 не се знае, дали ще е интересна. А и дори следващата година с новите гуми вероятно ще имат проблеми почти всички отбори и вероятно само един ще се справи отначалото с тях. Останалите ще почнат да гонят, ама няма за кога  
Абе ако за тел е интересно да гледаш как Мерцедес ги подпират от ФИА, отделно подпират един ръждилник, дето нищо не става от него, но нали си го бутат.

Изпратено от моят Nokia 6.1 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подпират си го, да, но днес и Ферари се изложиха, чудейки се как да натикат Шарл пред Фетел. Е, успяха. Успяха по много комичен начин. Направо нямам думи. Това ще е квалификацията, дето ще е номер едно в аналите десетки години наред, хаха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форца, Ферари :) Раздвоен съм в радостта и тъгата, ама така е винаги. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форца Ферари :) 

Първа двойна победа.  Ще им се стъжни на Мерцедес до края на годината - и от Ферари и от Ред Бул. Ако спечелят победа, ще е истинска сензация. Май почнаха да издишат. След лятната пауза никакви ги няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, Кико написа:

Форца Ферари :) 

Първа двойна победа.  Ще им се стъжни на Мерцедес до края на годината - и от Ферари и от Ред Бул. Ако спечелят победа, ще е истинска сензация. Май почнаха да издишат. След лятната пауза никакви ги няма. 

Кики!

Честита победа.  От Унгария до днес, само интересни състезания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих казал че още от Австрия имаше добри състезания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Колев60 написа:

Кики!

Честита победа.  От Унгария до днес, само интересни състезания

Сега войната се води на един фронт по форумите - Фетел срещу Льоклер срещу Биното. А и не само по форумите, коментаторите/журналистите също  се опитват да разединят отбора.  Странно, защо в Мерцедес няма такива спорове. Ботас си играе втора цигулка, но никой и не смее да каже нещо против тая тактика на Мерцедес. Иначе аз съм си повече за Ботас, отколкото за Хамилтън и е малко тъжно, че точно това се случва вече трета година.  Уж им дават да се състезават, но ето, сега в Сингапур, вместо да осигурят на Ботас точки, които да помогнат за второто му място, те дадоха 2 точки на Хамилтън, който е много напред и почти сигурно ще стане шампион. Само че ако Ботас отиде на 3-то или 4-то място, Мерцедес губят в крайното класиране. Те като пари нищо вероятно няма да загубят, щото дали точките са при Ботас или Хамилтън, е все едно за разпределянето на парите, но по тоя начин първо, че Ботас може да е с ниско самочувствие до края и от там да греши повече и второ, когато някой види класирането ще си каже - Мерцедес не са толкова добри, след като пилотите им не са на първите места. Това си е малко антиреклама за Мерцедес. Сега...Ботас каза, че другия път Хамилтън ще му върне жеста, което си е след дъжд качулка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другия път означава на п**кин ден.

И аз още го чакам този ден, че много неща са ми обещали за тогава :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.09.2019 г. в 8:15, Росен Р. Александров написа:

Другия път означава на п**кин ден.

И аз още го чакам този ден, че много неща са ми обещали за тогава :D

Тате да не ти обеща колело :P 

Ша ти купим колело, ама друг път. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...