Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

Ферари се съживиха. Не мога да повярвам. Отде извадиха тая скорост, чак аз не знам, хаха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Кико написа:

Ферари се съживиха. Не мога да повярвам. Отде извадиха тая скорост, чак аз не знам, хаха. 

Кики здравей!

Поздрави от Сочи, мен и...Тото Волф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Колев60 написа:

Кики здравей!

Поздрави от Сочи, мен и...Тото Волф.

Здрасти, дай пари за пасти :)  От Ферари се изложиха с тактиката. Не знам що толкова мразят Фетел, та искаха да го прецакат и го прецакаха накрая. Ама им се върна без някой да иска това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но вече нямам търпение да става 15ти Март 2020 и да се почва новия сезон! https://www.kotasport.com/22-sastezania-v-kalendara-na-formula-1-prez-2020/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кики!

Това е моя специален поздрав лично за ТЕБ!

ScreenShot006.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей, че ако почнем, ще трябва да се изкарат кирливите ризи на Мерцедес. Хамилтън е най-подпирания пилот през годините, дори повече от Шумахер. Отделно, че е и щастливото овчарче с извънземен късмет. Догодина дано Ботас му покаже как стоят нещата реално. Ботас го може, но от Мерцедес не му го позволяваха през годините, щото го взеха уж на майтап. Жалко, че Розберг не остана. Тогава не виждам, как Хамилтън щеше да стане и четирикратен, камоли шесткратен :) 

на 17.10.2019 г. в 14:46, routejack написа:

Не знам за вас, но вече нямам търпение да става 15ти Март 2020 и да се почва новия сезон! https://www.kotasport.com/22-sastezania-v-kalendara-na-formula-1-prez-2020/

НА мен тоя ми е интересен, да гледам как Ботас му го начуква на Хамилтън и как Хамилтън реално няма почти никакви успехи след лятната пауза. Не броя оня щастливите и подарените от отбора. Жалка история. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...