Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Eто една доста интересена фотография разкриваща какво има в монотуба на Мерцедес ГП.

Публикувано изображение

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Христос Воскресе !Някой знае ли как може да се гледа програмата Филм + онлайн или поне само състезанието ?

Редактирано от danielbonev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото знам по RTL се излъчва на живо, ако намерите къде онлайн да го гледате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаше ми се с български коментар ,затова питам Филм + дали може да се гледа онлайн ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Христос Воскресе !Някой знае ли как може да се гледа програмата Филм + онлайн или поне само състезанието ?

Ползвай от тук http://www.kaldata.c...dpost&p=2209140

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесна победа за Розберг. Жалко за Шумахер. Отвратителни гуми, отвратително влакче. Дано повече няма подобни състезания, където надпреварата бе между гуми, а не между автомобили и пилоти. Уеднаквиха ги тия болиди и нещата никак не са добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаше ми се с български коментар ,затова питам Филм + дали може да се гледа онлайн ?

О, не :) Днес за първи път я гледах по film+, но коментаторите изобщо не ги слушах. Устата им не млъква, събитията стават, Хамилтън и Уебър се изпреварват, ври и кипи, а те си коментират своите си неща. Лично аз предните две състезания ползвах руски коментар. Проблемът бе, че няма добра синхронизация между звука и картината по RTL. А онлайн не ми се гледа на малкия монитор. Освен всичко друго, при film+ звука от коментарите е доста слаб и се налага да увеличавам звука на телевизора. Така се чува повече бръмченето на болидите, отколкото говорът на коментаторите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на Розберг! В седмия си сезон най-после успя да достигне до върха в състезание. В три кръга трима различни победители - очертава се интересен сезон.

Редактирано от DVB_Racer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на Розберг! В седмия си сезон най-после успя да достигне до върха в състезание.

В три кръга трима различни победители - очертава се интересен сезон.

Да, сезонът е интересен от гледна точка на това, че никой още не е дръпнал напред в класирането и водачите постоянно се менят. Само, че за това са виновни природните условия, опитите за уеднакваване на болидите и промените при автомобилните гуми тоя сезон. Лично аз не тръпна от нетърпение да гледам, как на някой гумите се разпадат, а другите зад него са готови да се качат на гърба му, като по тоя начин някаква случайност дава възможност на конкурента с няколко секунди различна тактика да дръпне напред и обезсмисли надпреварата. Сега какво се получи? Тия, дето са най-подготвени откъм болид, се борят с опашкари през по-голяма част от състезанието само защото тактиката на задните е да карат по капли. Така един печели и дърпа яко напред. За другите е лотария. Добре, че нямаше инциденти това състезание при толкова наблъскани един св друг пилоти. Че тогава и Ковалайн щеше да има шанс за подиум. Това не е състезание. Това е някакъв опит да се подрежат крилата на някои тимове, за сметка на други, носещи пари на Бърни. Интересно ми е, какви ще бъдат следващите стъпки, за да се побутне отново Ферари напред. Отчайващо положение с болидите им. Жалко и за Маса, защото с един добър болид нямаше да бъде толкова критикуван. Просто щеше да си поддържа Алонсо и това е. Във Ферари винаги вторият пилот е подпирал първия. Дори и сега Маса се опита за известно време да забави лидерите, но не му се отдаде много добре. Все пак ги забави, но в Полза на Розберг, а не на Алонсо.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е така,както казваш,все пак не разбрах Филм + може ли да се гледа онлайн,освен формулата дават и други интересни спортове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е така,както казваш,все пак не разбрах Филм + може ли да се гледа онлайн,освен формулата дават и други интересни спортове.

Доколкото съм следил нещата, не! Във всички теми, които съм разглеждал по тоя въпрос, насоките са за RTL, БНТ2 и руски и английски канали. Тъпо е наистина. Аз обаче сега съм раздвоен къде да гледам следващата Формула 1 в Бахрейн, защото единствено по RTL картината се вижда нормално на телевизора ми с ЕЛТ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи РТЛ с бг или руски коментар .Абе нямаше ли някаква институция за борба с монополното положение ,Булсата в случая са монополисти като не дават програмите си на други оператори ,все едно Нова или Битв да забранят на Булсата да ги излъчва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи РТЛ с бг или руски коментар .Абе нямаше ли някаква институция за борба с монополното положение ,Булсата в случая са монополисти като не дават програмите си на други оператори ,все едно Нова или Битв да забранят на Булсата да ги излъчва .

В темата сме дали достатъчно много линкове ! Ако не са Ви достатъчни ... ще сложа още ? Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип има голям избор за гледане в интернет, но по време на състезанието качествените стриймове се банват ....... Филм+ в интернет няма да намериш (стрийм който става за гледане), RTL я има на няколко места, но добър вариант за мен не съм намерил, Sky също е вариант. Повечето кабеларки имат РТЛ което е идеален вариант за заместване на филм+, а и българския коментар е просто изумителен, по-добре без него само ти надуват главата с глупости.......

Редактирано от Jokerface (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен един линк, другите какво общо имат с гледането на формула 1 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как може да говорите така за Манчев :) Той е толкова забавен :D Жалко , че развалиха дуета с Тенчев :( Иначе бяха неотразими и човек може да си умре от смях докато ги слуша нищо , че коментара им няма нищо общо със състезанието :D Важното , че винаги обсъждаха обстойно проблемите на Ферари и на всички ставаше ясно кои са ферари и защо са толкова бавни в сравнение с Редбул или Макларън :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип има голям избор за гледане в интернет, но по време на състезанието качествените стриймове се банват .......

Филм+ в интернет няма да намериш (стрийм който става за гледане), RTL я има на няколко места, но добър вариант за мен не съм намерил, Sky също е вариант.

Повечето кабеларки имат РТЛ което е идеален вариант за заместване на филм+, а и българския коментар е просто изумителен, по-добре без него само ти надуват главата с глупости.......

RTL - http://tv-sv.blogspot.com/2009/06/rtl.html

SKY SPORTS 1 HD - http://tv-sv.blogspot.com/2010/05/sky-sports-1-hd.html

RTL HD - http://tv-sv.blogspot.com/2010/04/rtl-hd.html

Прорамите вървят на самолетПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не, такъв като Манчев просто няма! Марков пък имам чувството, че говори това, което чува от руснаците. Същите неща, които коментираха руснаците, ги казваше и Марков и то по едно и също време от състезанието. Едно признавам на film+ - следят много внимателно livetiming-а. Сигурно и затова коментарът им понякога няма нищо общо със състезанието. Проблемът ми е, че и аз следя състезанието по livetiming-a, та в един момент се получава така, че вместо коментар на състезанието, получавам коментар на livtiming. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега не съм си правил труда да гледам записа по БНТ 2 на състезанията , но се познавам лично с Марков и човек с много познания по Ф1 и не само по Ф1 ,а и по другите моторни спортове ;) Рядко следя livetiming освен по време на квалификациите и то когато нямам възможност да ги гледам :) Предпочитам да гледам състезанието вместо да следя времена ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам просто впечатленията си от коментара. Гледах първото състезание и по БНТ2. Преди това следих и руски коментар. Направи ми впечатление, че доста от коментарите на руснаците се повториха и по БНТ2. Нямам си представа, кой от къде слуша. Може това да е някакъв английски коментар, от който копират и руснаците и българите, но факт е, че коментарите се припокриваха. Аз лично не съм много придирчив към коментарите, но Манчев се оля последния път. Не бях го слушал отдавна, но сега явно са му дали главната коментаторска роля и просто не млъква. Другия, на който не разбрах името, следи лаптопа и се намесва точно навреме. Само, че Манчев не иска да прекъсва мисълта си, а понякога се налага, за да се изкоментира някоя ситуация с изпреварване, каквито имаше. Дразнещо е един монотонен коментар, без паузи! И Тенчев се олива понякога с разясненията си, но поне е интересно и човек научава нещо ново, макар и не свързано толкова директно с моментната надпревара. Livetiming-a е хубаво да се следи, но не и в състезание като последното в Китай, където всички влизаха един през друг в бокса. В един момент се получава, че информацията закъснява. Изобщо, тия многобройни питстопове хич не ми допадат. Не ми допадат и изравнените сили заради гумите. И то не, че болидите са толкова еднакви, колкото калпавите гуми, износващи се неизвестно за никого как. Така се оказва, че болид по-слаб със секунда на квалификацията, може да изпревари без проблем лидера. Това не е състезание. Това е покер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За гумите съм съгласен , но това е приумица на ФИА и Бърни ! Точно затова не допускат и втори доставчик на гуми ! Тогава ще започне да се гледа кои гуми могат да изкарат най-много , а сега дори Пирели ги натискат тези гуми да се разпадат по-бързо , че да било по-интересно.Момчето до Манчев е Емилиян Стайков и той коментира моторни спортове по Евроспорт на Български и пича го бива ! Не знам за теб , но аз гледам абсолютно всичко що е на състезание и на 4 колела ! Много се кефя на GP2 и Formula 2 и най-много на 24 часа Льо Ман ;) За мен GP2 си е истинската формула и там всичко зависи от пилот и настройки и си е Pure Racing !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...