Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

Трикратният световен шампион Себастиан Фетел спечели Гран При на Малайзия и по този начин записа първата си победа за сезон 2013 във Формула 1. Както е известно, преди седмица в Австралия триумфира Кими Райконен, който днес завърши чак на 7-ата позиция. Втори финишира съотборникът на Ред Бул Марк Уебър, а на почетната стълбичка се качи и Люис Хамилтън.

http://www.blitz.bg/sport/article/169245http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Avtosport/Formula_1/stats/turnir_7868

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Нищо лично, но ти нямаш ли мнение от състезанието, че цитираш разни източници? Достатъчно сме умни, за да намерим подобна информация в интернет. По-важно е обаче какво лично сме видели с очите си по телевизията или лайфтайминга. А там видяхме и чухме много интересни неща, които не ми се коментират. Само ще кажа едно. Това състезание бе спечелено нечестно от Фетел, РБ изигра Марк, а Люис стана смешен на пистата - най-напред с грешния си стоп в пита на Макларън и след това с карането си по инерция, с което се съобразяваше и Розберг. Всъщност, ето нещо интересно, за да не изглежда поста ми толкова черен. То е от списание TG отпреди започване на тоя шампионат:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от KB2640148 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен би трябвало победил да е е Марк Уебър, но Себ игнорира заповедта  на  шефовете си да запазят позициите си и... в крайна сметка спечели. Дори босът на "Ред Бул" Кристиан Хорнер нарече постъпката на Фетел "глупава". Световният шампион се извини за постъпката си, но... късно е либе за китка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя дали ще дойде ден, в който ще дисквалифицират пилоти, по време на състезание, заради идиотските им прояви? Чудя се още от времето, когато Хамилтъ се разсея в питлейна и... За състезанието конкретно имам предвид деянията на Фетел при удара с Алонсо и при изпреварването на Уебър. На Фетел и Хамилтън им подариха местата, ама не им е за първи път, както и на доста други шампиони.

А тия от прогнозата за времето как можаха така да се изложат?

Родната ни БНТ2 за пореден път предложи безумно студио и БУКВАЛНО безумен коментар по време на състезанието. Съмнявам се, че трети път ще гледам Ф1 по БНТ2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно пък изпреварването на Уебър от страна на Ветел беше един от най-вълнуващите моменти, за което поздравявам и Уебър и Ветел. Това все пак е състезания и не зависимо, че пилотите са в един отбор, те все пак са и конкуренти. Ветел в случая беше по-бърз и изпревари Уебър. Не виждам защо трябва да има наказания и прочие. Точно такива трябва да бъдат състезанията, а не тръгва на 1 място и да кара на 1 до края ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен би трябвало победил да е е Марк Уебър, но Себ игнорира заповедта  на  шефовете си да запазят позициите си и... в крайна сметка спечели. Дори босът на "Ред Бул" Кристиан Хорнер нарече постъпката на Фетел "глупава". Световният шампион се извини за постъпката си, но... късно е либе за китка.

Заради тези заповеди от бокса като видя Шумахер и гася телевизора. Иначе, ако Фетел беше случил на Грожан, в силните му периоди от миналата година, сега нямаше да стои на стълбичката на победителите а щеше да си остъргва болида от стената.

Да не пропусна и Алонсо - за каране със счупено предно крило - дисквалификация. Нали си спомняте от какво пострада Маса преди време?

Редактирано от A.com (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един пилот се извинява на друг, че опитал да го изпревари...Другият пък му бил сърдит заради това...Пак заповеди от бокса...

Поредните доказателства, че Формула 1 умря със Сена !...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжалени мисля че последния коментар е доста правилен! Няма ги вече старите пилоти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стари, нови, това е положението. Или си мислиш, че като Сена бе провъзгласен за легенда, нещата са били по-добре тогава? Само ще ти напомня, как Менсъл по времето на Сена се върна срещу 1 милион за учатие в състезание. И как Менсъл си купи именийце за 20 милиона...Сена...доколкото се сещам, бе много вярващ и то от секта, която е почти нелегална в България :) Между другото в 24 часа плаках, когато по новините на радио "Хоризонт" казаха, че е починал в болницата. та така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжалени мисля че последния коментар е доста правилен! Няма ги вече старите пилоти!

+1 Вече формулата не е това което беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ясно че не е! Във формулата става нещо както във футбола! Все по зле става!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе я някой да каже, къде може да се гледат тренировките? film+ уж трябва да ги дават, но в момента са на тема женски тенис. Аз ли нещо бъркам или моя доставчик нещо ме будалка? Или пък тия от film +  са решили да пренебрегнат Формулата?

А за горните коментари какво да кажа. От догодина навлизат 1.6 литрови турбомотори. Би трябвало да стане ако не интересно, то поне с още няколко неизвестни. 7-8 години вече моторите не се развиват и отвикнахме да ги слагаме в сметките. Дори и не гърмят като хората, както това ставаше едно време. Обаче пак хиляди ограничения откъм дебити, обороти и какво ли не още. Чудя се не толкова как инженерите ще се справят, а как ще се справят следящите и проверяващите дали всичко е наред. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе я някой да каже, къде може да се гледат тренировките? film+ уж трябва да ги дават, но в момента са на тема женски тенис. Аз ли нещо бъркам или моя доставчик нещо ме будалка? Или пък тия от film +  са решили да пренебрегнат Формулата?

А за горните коментари какво да кажа. От догодина навлизат 1.6 литрови турбомотори. Би трябвало да стане ако не интересно, то поне с още няколко неизвестни. 7-8 години вече моторите не се развиват и отвикнахме да ги слагаме в сметките. Дори и не гърмят като хората, както това ставаше едно време. Обаче пак хиляди ограничения откъм дебити, обороти и какво ли не още. Чудя се не толкова как инженерите ще се справят, а как ще се справят следящите и проверяващите дали всичко е наред. 

Доставчика ти иска да си платиш за Филм+ HD,  за да гледаш тренировки, по Филм + дават само квалификацията и състезанието (имаше и уикенди които и това не даваха),  за това се радвай че дори това ти излъчват, че началото на сезона не даваха и състезанията ..... 

Редактирано от Jokerface (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доставчика ти иска да си платиш за Филм+ HD,  за да гледаш тренировки, по Филм + дават само квалификацията и състезанието (имаше и уикенди които и това не даваха),  за това се радвай че дори това ти излъчват, че началото на сезона не даваха и състезаниятя ..... 

Нищо не искат да плащам. Поне не са ми казвали. Плащаш цял пакет и това е. Обаче някой път ги дават тия квалификации или поне аз съм ги гледал много пъти, но пък и много пъти не съм ги гледал. От 11 часа повтаряха вчерашната втора тренировка и споменаха, че днес от 12 часа продължават с третата тренировка. Да, ама дават тенис. Та се чудя, дали излъчването зависи от моя доставчик и дали film+ са няколко канала и каквото му скимне на доставчика, това излъчва. Някой път пък дават скапани филми. Изиобщо, пълна анархия. А нямам нито време, нито желание да се занимавам с тия проблеми. Миналата година, понеже участвах в една игра с прогнози, гледах винаги третата тренировка и чак тогава давах прогнозата си. Днес няма трета тренировка, та се чудя къде е проблема. 

ПП: И между другото, няма за какво да се радвам, след като си плащам за film+  и по-специално за F1. Миналата година ни разпратиха специални писма с които не успокояваха, че ще дават F1. Дотогава не излъчваха film+. Но дори и да искат още пари, ще ги дам. Ще искат, ще искат, колко да искат? Аз реално само F1  гледам по скапаната кабеларка. Ако ще ни един друг канал да няма, все ми е тая. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не искат да плащам. Поне не са ми казвали. Плащаш цял пакет и това е. Обаче някой път ги дават тия квалификации или поне аз съм ги гледал много пъти, но пък и много пъти не съм ги гледал. От 11 часа повтаряха вчерашната втора тренировка и споменаха, че днес от 12 часа продължават с третата тренировка. Да, ама дават тенис. Та се чудя, дали излъчването зависи от моя доставчик и дали film+ са няколко канала и каквото му скимне на доставчика, това излъчва. Някой път пък дават скапани филми. Изиобщо, пълна анархия. А нямам нито време, нито желание да се занимавам с тия проблеми. Миналата година, понеже участвах в една игра с прогнози, гледах винаги третата тренировка и чак тогава давах прогнозата си. Днес няма трета тренировка, та се чудя къде е проблема. 

Ами какво да ти кажа, все пак живеем в България .... 

Филм+ и Филм+ HD са два различни канала, общо взето по HD версията дават всички тренировки, квалификация и състезания.

Филм + излъчва само състезания и квалификация, което в началото на сезона не го правиха, но може би поради недоволни клиенти се коригираха.

Аз гледам само формула едно по тези канали и не знам дали има разлика в другите излъчвания на други спортове,  явно са разбрали че има запалени зрители които могат да изнудват и  не са пропуснали възможността ...

Погледни програмата тук  , каналите са си отделно и се вижда по кой какво дават ......

Редактирано от Jokerface (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажа, все пак живеем в България .... 

Филм+ и Филм+ HD са два различни канала, общо взето по HD версията дават всички тренировки, квалификация и състезания.

Филм + излъчва само състезания и квалификация, което в началото на сезона не го правиха, но може би поради недоволни клиенти се коригираха.

Погледни програмата тук  , каналите са си отделно и се вижда по кой какво дават ......

Добре. Значи ще се разправям с доставчика. Обаче монополите почнаха все  повече да превземат държавата ни и глас в пустиня. Наглостта им стига до там, да трият чата ми с операторите. А не би трябвало.  Все едно никога не съм се обаждал, никога не съм бил недоволен, никога не съм писал.  Или другия вариант е да търся какво дават руснаците, ама там несигурна работа. Докато намеря това, което ми трябва, тренировките свършили. Поне лайфтайминга виждам  на живо. То оставаше и него на запис да дават. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Формулата само Скай :) . Малииии тая писта яде гуми като гладно ромче шпек салам :) И тоя фетел за къде се е разбързал толкова ? Ще го видим кво ще направи на състезанието :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Папагалска работа...

Не е папагалска, спортал е собственик на ф1.бг, статиите са едни и същи и се пишат от един и същ автор, просто са отделили формула 1, като отделен сайт .....

И поздравления на Алонсо !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под папагалска работа разбирам говорене без мислене.Толкова бързаме първи да кажем резултатите,че не чакаме състезанието да завърши.Не знам Айсмен да е дисквалифициран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монако. Сравнително интересно състезание. Поне аз го следих с интерес, особено след първите влизания в бокса. Както често се случва, инцидентите определеиха разпределението на местата. Според мен, първият сейфтикар попречи на Хамилтън, но пък помогна на Розберг, защото и Уебър и Фетел летяха след смяната на гумите. Розберг просто нямаше да има шанс, ако бе останал дори още една обиколка на пистата. После прекратяване на състезанието и още един сейфтикар. Розберг обаче имаше най-добрата кола и не позволи "изненади". Шумахер бе реабилитиран след последните успехи на Розберг. Видя се, че дори и Хамилтън бледнее пред Розберг, а причината Шумахер да е зад Розберг в доста състезания, явно не е във възрастта. Просто Розберг е много добър като пилот!

Публикувано изображение

Редактирано от Пламен Орешарски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монако. Сравнително интересно състезание. Поне аз го следих с интерес, особено след първите влизания в бокса. Както често се случва, инцидентите определеиха разпределението на местата. Според мен, първият сейфтикар попречи на Хамилтън, но пък помогна на Розберг, защото и Уебър и Фетел летяха след смяната на гумите. Розберг просто нямаше да има шанс, ако бе останал дори още една обиколка на пистата. После прекратяване на състезанието и още един сейфтикар. Розберг обаче имаше най-добрата кола и не позволи "изненади". Шумахер бе реабилитиран след последните успехи на Розберг. Видя се, че дори и Хамилтън бледнее пред Розберг, а причината Шумахер да е зад Розберг в доста състезания, явно не е във възрастта. Просто Розберг е много добър като пилот!

Много фенщина долавям ! Хамилтън няма как да бледнее пред Розберг и не само пред него. Виж останалите да бледнеят пред него щях да го подмина ...

Още ли си на мнение че Уебър пак го спъва отбора ? Той от другата година ще е без отбор и най вероятно ще е зрител като Шумахер.

Това състезание в Монако е крайно време да го разкарат от календара. Ама лапачката голяма и няма как да стане. Алонсо много се изложи днес а Грожан щях да се учудя ако беше пропуснал да запише инцидент.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оня мексикански магаретар ми развали удоволствието от следобеда :mad:  Няма ли да вземе да си иде в Мексико да си кара магаретата и да остави състезанията за белите хора.

OFF - Орешарски, как пък не ти писна да си сменяш никовете ! Сигурно се целиш в рекордите на Гинес по най-много смени на ника в един форум ! Ай поспри се вече, де !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оня мексикански магаретар ми развали удоволствието от следобеда :mad:  Няма ли да вземе да си иде в Мексико да си кара магаретата и да остави състезанията за белите хора.

OFF - Орешарски, как пък не ти писна да си сменяш никовете ! Сигурно се целиш в рекордите на Гинес по най-много смени на ника в един форум ! Ай поспри се вече, де !

След като се разрешават смените, защо да не го правя? А за мексиканеца си прав. Твърде на сериозно се взема. 

Много фенщина долавям ! Хамилтън няма как да бледнее пред Розберг и не само пред него. Виж останалите да бледнеят пред него щях да го подмина ...

Още ли си на мнение че Уебър пак го спъва отбора ? Той от другата година ще е без отбор и най вероятно ще е зрител като Шумахер.

Това състезание в Монако е крайно време да го разкарат от календара. Ама лапачката голяма и няма как да стане. Алонсо много се изложи днес а Грожан щях да се учудя ако беше пропуснал да запише инцидент.

Хамилтън бледнее. Розберг просто му разказва играта тая година. Преди се съмнявахте/ме във Шумахер, че е загубил форма с отсъствието си, но сега се вижда, че ако Шумахер я е загубил, Хамилтън няма как да го е направил.

А Кими ме изкефи накрая като взе точка :) Жалко, че не дадоха как стана това. Аз си гледах лайфтайминга и обиколка преди края бе 13-ти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...