Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Fifa

Препоръчан отговор

А Кими ме изкефи накрая като взе точка :) Жалко, че не дадоха как стана това. Аз си гледах лайфтайминга и обиколка преди края бе 13-ти. 

И мен също. Но мисля, че при принудителния стоп накрая е сменил всичките си гуми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Това състезание в Монако е крайно време да го разкарат от календара. Ама лапачката голяма и няма как да стане.

Точно това и аз щях да напиша - най-безсмисленото и скучно състезание в целия календар, поне за мен. И днес за пореден път заспах докато го гледах.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 5 седмици по-късно...

Много ме хвана яд как тоя хамилтън спечели последното състезание!

Мен пък много ме накефи ! Крайно време му беше да ги подкара даже учудващо много се забави тази победа. Но ми се струва че ще е скрития претендент за титлата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има симпатии , но Хамилтън направи страхотно състезание.Грожан малко пресилено го наказаха , и то заради Ферари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мое учудване това беше най-интересното(за мен) състезание до тук.

Грожан го наказаха не за изпреварването на Маса, за изпреварването на Бътън(ако не греша), защото тогава просто отряза един от завоите(s-образен), докато при изпреварването на Маса не се видя добре дали и четирите гуми на болида му бяха извън пистата.

Гледах състезанието на запис и коментаторите(не знам от коя телевизия са били), казаха че миналата година Фетел на няколко пъти е правил изпреварвания, при които и четирите гуми на болида са били извън пистата, но му се е разминало и това си е прецедент, така че и на Грожан можеше да му се размине за изпреварването на Маса, но при изпреварването на Бътън нарушението на правилника си беше повече от очевидно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Тия от Film+  вече и квалификациите не излъчват за простосмъртните. Да са живи и здрави немците от RTL,  както и лайфтайминга. Българска му работа. Постепенно ти го навират все по-навътре и все по-навътре. Отначало даваха всичко, включително тренировките. После спряха тренировките, а вчера дори и квалификацията! Е на какво прилича това? Утре ще трябва да гледаме само повторения по БНТ2  или от някой руски торент, че и Замунда тарикати, та качват всичко на английски. Аз ако искам английски, имам хиляди начини да гледам F1. Ама не това е целта на занятието. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия от Film+  вече и квалификациите не излъчват за простосмъртните. Да са живи и здрави немците от RTL,  както и лайфтайминга. Българска му работа. Постепенно ти го навират все по-навътре и все по-навътре. Отначало даваха всичко, включително тренировките. После спряха тренировките, а вчера дори и квалификацията! Е на какво прилича това? Утре ще трябва да гледаме само повторения по БНТ2  или от някой руски торент, че и Замунда тарикати, та качват всичко на английски. Аз ако искам английски, имам хиляди начини да гледам F1. Ама не това е целта на занятието. 

Телевизии колкото искаш излъчват онлайн.

http://livetv.ru/allupcomingsports/7/

Редактирано от Росен Александров (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телевизии колкото искаш излъчват онлайн.

http://livetv.ru/allupcomingsports/7/

Благодаря! Но вчера чаках старта и вместо това, гледах ГП на Бърно. Докато се усетя, че са ме прецакали, беше минало доста време от началото на квалификацията. А като тръгна да търся онлайн телевизии...по-добре да си изтегля цялото състезание или квалификации от някой торент, отколкото постоянно да търся добро предаване. Точно от тоя сайт преди време гледах F1,  но първо, че е трудно да се уцели качествено предаване и второ, че периодично прекъсва и се налага отново да го пускам. Бях се специализирал да слушам само руския звук и да гледам RTL,  но пък по интернет предаването е с 20-30 секунди закъснение и е гадно нещо вече да е минало и заминало, та чак тогава руснака да крещи. Абе тъпа работа. Лошото е, че и да искам, няма как да гледам film+HD поради калпавия телевизор. Ама така, трябва да ни е гадно. То иначе няма да сме българи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Ферари потвърдиха официално Кими Райконен

Ферари потвърдиха официално завръщането на Кими Райконен в екипа.

Дългоочакваното съобщение бе публикувано на официалния уебсайт на отбора и гласи:

- Скудерия Ферари обявява, че постигна споразумение с Кими Райконен. Финландецът ще се присъедини към Фернандо Алонсо като пилот за следващите два сезона.

Райконен кара за Ферари от 2007 до 2009 г. Той спечели с екипа световната титла във Формула 1 през 2007-ма. В края на 2009-та финландецът бе освободен и в тима дойде Алонсо.

Тази година Кими многократно заявяваше, че ще вземе решението за бъдещето си, когато е готов и че ще отиде там, където смята, че ще е най-добре за него.

Източник

Редактирано от Jokerface (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Иска ми се да гледам днешния старт с български или в най-лошия случай с руски коментар ,дали е възможно това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да гледам днешния старт с български или в най-лошия случай с руски коментар ,дали е възможно това ?

http://livetv.ru/eventinfo/189348_indian_grand_prix/ - Тук са обявени 2 връзки на руски език за състезанието. Използвам тази , която има нужда от инсталиране на програмата Sopcast. Первый канал на руската телевизия го предава пряко, има и коментар на руски. Картината и звука са перфектни

Редактирано от keba (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ,искаше ми се на български ,но и руския е добър вариант .

Естествено , че на матерен език е най - добре, но само BNT2 видях , че ще го дават, но на запис. Друга българска телевизия не съм видял да го предава въобще. Много добре е това, че владееш руски или най - малкото ги разбираш отлично какво говорят.При работата си в интернет пространството достигнах до извода, който се превърна в максима за мен "Ако руснаците нямат това което търся, значи никой го няма" и по често това твърдение се оказва самата истина.Те са на светлинни години пред нас. Радвам се, че съм помогнал.

Редактирано от keba (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филм + предават формулата ,но не съм на Булсат ,че да го гледам .България е рай за монополите ,каквито в случая се явяват собствениците на Филм + и ТВ + .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Днес пилотът на Мерцедес Нико Розберг спечели битката от първия кръг в Гран при на Австралия. Очаквано тимът на Мерцедес бе недостижим за конкурентите, но неприятната изненада за германците бе отпадането на другия им пилот Люис Хамилтън още в четвъртата обиколка заради проблем с двигателя.

Нико Розберг смята, че ранното отпадане на съотборника му в Мерцедес Люис Хамилтън е напомняне, че отборът има проблеми с надеждността, които заплашват шансовете им за титла. Класацията:

1 Нико Росберг - Мерцедес   2 Даниел Рикардо -  Ред Бул  3 Кевин Магнусен -  Макларън  4 Дженсън Бътън - Макларън  

5 Фернандо Алонсо -  Ферари  6 Валтери Ботас - Уилямс 7 Нико Хулкенберг - Форс Индия  8 Кими Райконен - Ферари 

9 Жан-Ерик Верн -Торо Росо   10 Данил Квият - Торо Росо

http://www.gol.bg/f1/2014-03-16/niko-rosberg-triumfira-v-gran-pri-na-avstraliya http://data-bg.net/details.php?id=5634

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Много голяма разлика във времената на двете Ферарита след втората свободна тренировка.

Има нещо гнило!

Кими е навъртял 33 обиколки и дано са събрали достатъчно данни да оправят настройките за третата свободна тренировка и квалификацията.

Как ли ще се представят Уилямс   с Ботас и Макларън с Магнусен ми е интересно.

http://www.formula1.com/results/season/2014/916/7326/

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно сравнение на времената от миналогодишното състезание в Бахрейн и тазгодишното. Миналата година НБО  - 1.36.971 min  за Фетел. Тая година - 1.37.020  за Розберг. Атмосферни V8  срещу турбо V6 мотори. И това със 100 кила бензин. Мерцедес пък за десетина обиколки изпреварияха третия - Перес  с цели 24 секунди. Аз предлагам да се създаде отделен шампионат - Мерцедес. Тоя резултат най-добре отговаря на максимата - Мерцедес и всички останали. И ако някой досега се е съмнявал, че това е така, от днес нататък не би трябвало да има и капка съмнение в това твърдение. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване