Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

Едно сравнение на времената от миналогодишното състезание в Бахрейн и тазгодишното. Миналата година НБО  - 1.36.971 min  за Фетел. Тая година - 1.37.020  за Розберг. Атмосферни V8  срещу турбо V6 мотори. И това със 100 кила бензин. Мерцедес пък за десетина обиколки изпреварияха третия - Перес  с цели 24 секунди. Аз предлагам да се създаде отделен шампионат - Мерцедес. Тоя резултат най-добре отговаря на максимата - Мерцедес и всички останали. И ако някой досега се е съмнявал, че това е така, от днес нататък не би трябвало да има и капка съмнение в това твърдение. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Днес се навършват 20 години от смъртта на Айртон Сена! Това бе последната му обиколка.   http://vbox7.com/play:6f0544a0bd Поклон пред паметта на шампиона!

Поклон пред паметта на шампиона !   А само един ден по-рано на същата писта намери смъртта си и австрийският пилот Роланд Раценбергер .   Черният уикенд на Имола през 1994 г. завърши със смъртта

Странно състезание в Монако, а?  Чак и аз не можах да повярвам каква глупост направиха Мерцедес.  А Диема спорт трябва да си върнат лиценза за излъчване, защото не спазват най-важното условие - да пок

Публикувани изображения

Хамилтън ще види бая зор тая година с Розберг. Няма да му е така лесно както беше с Алонсо май.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хамилтън ще види бая зор тая година с Розберг. Няма да му е така лесно както беше с Алонсо май.

Аз дори съм изненадан, че Хамилтън все пак успява да се опъва на Розберг.  Но какво да кажем за Рикардо? Или пък защо Лука ди Монтедземоло си тръгна предварително от Бахрейн? Но като че ли най-запомнящото от състезанието бе салтото на Гутиерес, предизвикано от снегорина на Малдонадо. Защо ли ми се струва, че е съвсем близо времето, в което ще забранят носовете на болидите тип "мравояд"? Ама така го подхвана с хобата, като бик тореадор на корида. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

................. Или пък защо Лука ди Монтедземоло си тръгна предварително от Бахрейн? ...................

На въпрос на английски журналисти каква е причината да си тръгне по-рано, ранен полет или просто няма какво да гледа , Монтедземоло отговори лаконично: И двете !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз дори съм изненадан, че Хамилтън все пак успява да се опъва на Розберг.

Направо нищо не каза !

Изненада ме пола на Розберг и то силно ме изненада, все пак Хамилтън е квалификатор и в подкрепа на това ще ти кажа че беше единствения който крадеше полове по време на ерата на Редбул. Но и Розберг янма да се даде без бой. Направо не знам как им разрешиха да направят това шоу. При Браун за шеф (ако го бяха задържали) това е изключено. Но все пак Розберг не е Маса където и двамата могат да отпаднат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако продължават в същият дух тази година ще подмина всички съзтезания. До тук все заспивам докато ги гледам. Егати и скуката. И ако се надяват, че така ще върнат зрителите - в голяма грешка са.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си заспал на едно от най интересните състезания от последната петилетка. Аз до тоалетната не посмях да отида че да не изтърва нещо.

п.п. Кен давам ти повод за ще постове в бисерите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що, аз знаех, че Розберг е от мъжки пол :P

Ти мина първо през бисерите и сега и на теб ли да обяснявам...  Мъжки, женски все тая.

Бритни какъв пол е ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти мина първо през бисерите и сега и на теб ли да обяснявам...  Мъжки, женски все тая.

Бритни какъв пол е ?

Нещо много си наперушинен, а не мога да разбера защо :P Заради Мерцедес ли? Споко, аз съм фен на Форд. И точно това ме освобождава от задължението да викам против някой във F1. 

А за бисерите...ами то аз нарочно пиша като за бисерите, че белким някой поспори в тая тема, че гледам май само се трият постове, без да се съгражда нещо ново. В крайна сметка ми направиха впечатления три неща днес - салтото на Гутиерес, доминцията на Мерцедес и равните НБО тази и миналата година. Това е цяло чудо - как Мерцедес успяха да постигнат същата бързина спрямо Редбула на Фетел миналата година. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо много си наперушинен, а не мога да разбера защо :P Заради Мерцедес ли? Споко, аз съм фен на Форд. И точно това ме освобождава от задължението да викам против някой във F1. 

И аз не мога да си обясня защо съм на кеф днес. По принцип в живота не съм фен на мерцедес но днес ме зарадва втората им двойна победа. Е все пак поддържам печката от как се появи в F1 и е нормално.

На Форд Фиеста :P

Абе...що няма Фиести във формулата :speak:

Щото думата няма да можем да вземем ние тук в темата.

Нали му знаеш километричните постове на Кико кога стане дума за форд  ... а смятай за фиеста специално какво ще е.

Кико да не ме вземеш на сериозно !

п.п. Отивам да замърсявам околната среда че днес ще ми пишат отсъствие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не мога да си обясня защо съм на кеф днес. По принцип в живота не съм фен на мерцедес но днес ме зарадва втората им двойна победа. Е все пак поддържам печката от как се появи в F1 и е нормално.

Щото думата няма да можем да вземем ние тук в темата.

Нали му знаеш километричните постове на Кико кога стане дума за форд  ... а смятай за фиеста специално какво ще е.

Кико да не ме вземеш на сериозно !

п.п. Отивам да замърсявам околната среда че днес ще ми пишат отсъствие.

Значи...да отговоря и аз, защото няма ФФ във Ф1. Вижте абревиатурите, как да няма? Вие си мислите, че това е Формула 1, но всъщност това е Фиеста 1. Разбира се, правилното е FF1, но това вече би заприличало на шеснайсетично число, а малко хора си падат по математиката. Аз понеже си падам, знам за какво иде реч. 

За да взема някоя критика спрямо Форд на сериозно, трябва 8 години да не съм бил с тая марка. Ама аз съм бил и затова си гледам и пиша за Ф1 в тая тема. Кой както иска да го разбира. 

Това не става ли за бисерите, че да се посмеят хората още малко?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Значи...да отговоря и аз, защото няма ФФ във Ф1. Вижте абревиатурите, как да няма? Вие си мислите, че това е Формула 1, но всъщност това е Фиеста 1....

Знаех си , че има Фиеста във формулата, знаех си :jumping11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

В Китай като в България- и там вали. :D

И утре ако вали се надявам да стане интересно. Отборите с двигатели на Мерцедес продължават да доминират.

Кими явно не може да свикне с болида а и двигателя на Ферарито е слаб. Голям напредък на Уилямс. Ботас се представя много добре , от Маса всичко може да се очаква.

Кофти, че утре ще пропусна прякото предаване.

Нека по-добрият победи - само да не е оня англичанин! :)

И Редбулите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този спорт вече взе да става комерсиален.. По-добре да я прекръстят формула Мерцедес.

Не разбирам как едно време имаше равенство, и слаби отбори се месеха измежду лидерите, а сега има само един Мерцедес и толкова.

Ако някой ги застраши излизат и бам половин секунда, тъкмо някой ги доближи и бам още половин секунда...

В Бахрейн на обиколка според груби изчисления бяха с до 3 секунди по-бързи от останалите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Днес се навършват 20 години от смъртта на Айртон Сена! Това бе последната му обиколка.

http://vbox7.com/play:6f0544a0bd

Поклон пред паметта на шампиона!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поклон пред паметта на шампиона !

А само един ден по-рано на същата писта намери смъртта си и австрийският пилот Роланд Раценбергер .

Публикувано изображение

Черният уикенд на Имола през 1994 г. завърши със смъртта и на двамата. Нека си спомним за тях !

Публикувано изображение

Редактирано от kokomil (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поклон пред най-!

Няма пилот, задминавал втория с обиколка!

Интернет нямаше, но и до ден днешен помня една снимка на Прост, който гледаше с отчаян поглед небето и се молеше да не вали.

don

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма пилот, задминавал втория с обиколка!

Ако говорим за F1 има такъв пилот. Горе долу е със същата съдба като Сена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше такъв който правеше рекордна обиколка в последната. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази и близките години бяха белязани и от други инциденти, за същото състезание тежко катастрофира и Рубенс Баричело.

През 1996та Мика Хакинен катастрофира и беше в кома дълг време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През 1996та Мика Хакинен катастрофира и беше в кома дълг време.

96 година Хакинен не е катастрофирвал !

Катастрофира предната година на Аделайда в квалификацията и се завърна 96 година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване