Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

Цялата тема е за тук, но и това стига да пооправи нечие настроение :P :

Точно така, много е вредно. А хората на чиито покриви има клетки на мобилен оператор трябва да ходят с алуминиеви шапки, защото в противен случай комбинацията с микровълнова печка може да доведе до необратими последствия.

Аз лично смятам да спра кислорода и диводородния монооксид, че първото окислява мозъка, а второто уврежда стомашно-чревния тракт....

забравяш тенекиените гащи за не ти се изпържат топките от рутера и микровълновата

Адски е вредно мъж да използва безжична мишка, безична клавиатура мобилен телефон или недай си боже да се доближи до микровълнова печка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие: "Почистване на Windows-са от прах"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие: "Почистване на Windows-са от прах"

И аз е видях тази тема и заглавието ми беше много странно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз е видях тази тема и заглавието ми беше много странно :D

Ами вчерашната беше още по оригинална

Заглавието беше " Проблем с уиндолсао " после вече беше поправена "

Проблем с Windows-а

"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Триядрени няма колега.Те са степен на двойката.Ядрата са 1,2,4,8,16,32 и така нататък умножаваш по две.Мисля,че имаш предвид четриядрен процесор

:handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от нашият форум, но просто не се сдържах защото си е голям БИСЕР :)

- БИСЕРЕЕЕЕ ела тука!

А ето го и него:

"Помощ по ООП:Да се състави програма,която пресмята лицето на фигура.Фигората може да бъде :триъгалник,правоъгалник или окражност ;Понеже нямам никаква идея от C++, а имам да правя курсова работа.. и оценката ми трябва, представи си.. ии може ли да ви помоля да ми решите плиииийс :P"

П.П.: Една бира от мен на всеки нагърбил се да преброи правописните грешки (без стилистичните, че трябва да си брои до утре) аз се отказах към десетата подред :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз когато видя вирос го чистя с аваст обаче като е сериозен вироса минавам на Anti Maware

:giggle1::laughing4::lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

moje li nqkoi da mi pomogne po bel trqbvat mi tezi temi za 11klas

Не може да пише а търси теми по Български. 11 клас, а е пълен неграмотник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не трябва да си купи компютри от технолополис и техномаркет.Аз примерно си ги поръчвам от фирмата дето ги е създала.Имам на тях доверие

Връзкар...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като кисна тук от 6 часа и няма прогрес какво да правя бе? Да се радвам на живота и да се гръмна ли? Помощ относно проблема ми?

Публикувано изображение

Човека е пуснал три теми , а Вие се ослушвате Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Човека е пуснал три теми , а Вие се ослушвате Публикувано изображение

....май е по-добре да дири пищов.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия ми компютър тати ми го купи 2005 г. Аз бях на 5 годинки компа беше марков със монитор HYUNDAI 256MB RAM ВГРАДЕНО ВИДЕО 128 МБ ПРОЦЕСОРА СИ СПОМНЯМ,ЧЕ БЕШЕ AMD А ВИДЕО КАРТАТА НЕ СИ Я СПОМНЯМ, ПРОЦЕСОРА РАБОТЕШЕ НА 1.6 GHZ. Всички игри до NFSMW вървяха а и помня, че тати беше голям геймар тогава и 2010 г. Си купихме нов компютър със сегашната hd 4550 1gb DDR3 64bit ввички нови игри си играех през 2010-2011г. И сега си играя някой нови като фифа12, но май си отива имам сега пусната тема за проблема и черни линии с directx9.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази система и нейния усилвател - толкова. Ако искаш повече мощност ти трябва нов усилвател.

Между компютъра и уредбата, не можеш да сложиш усилвател.

Ами аз точно това искам :D Да си взема по хубави колони и да си правя кефа :D

За тез двамата - всеки си говори по неговата тема :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговор на въпроса какво е захранването

230v

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия мп3-ики, попринцип не се ли довдят по-скъпа, по-добра от към звук? Някакви препоръки за някоя добра такава? Моята е за 12 лв, от тия обикновените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/topic/197023-ще-се-бием

На бой!

Урааааааааааааааа!

И намерете една картечница да се изпопуцат малко много ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На митака му трябва само това Публикувано изображение

И ще им разгони фамилията на тия хулигани Публикувано изображение

Боже :( тия филми и игри им промиха мозъците .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво наричаш секс - защото хомосексуализмът не е секс в същността си, а чиста проба насилие и агресия на една мъжка енергия над друга мъжка енергия. Затова и хомосексуализмът е перверзия.

Сексът е среща и танц на две енергии - мъжка и женска, на два полюса / мъжки и женски.

Значи всички гейове се насилват един друг и нищо не правят доброволно, защото се обичат и искат, а по принуда.

тц тц тц

Виж ти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Sempron Processor 3400+ 1.81 GHz

2560 MB RAM

MSI MS 7270

Default system Bios

NVidia GeForce GT 520 1GB

12-14 часа вкл

Колко ще ми гори това чудо, докато съм си вкл CS 1.6 и Skype!>?

:) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) :) :)

12/100, ако е включен климатика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблеми с компа, не бачка вече около 2 години. Вентилаторите си въртят, диодчето което е на дъното свети, но нищо повече не става, както ще видите от клипчето. Всичко тръгна с това, че преди около 2 години сложих друга РАМ, същата като моята ама... Преди това си беше с 1х250 и 1х512 МБ РАМ, тази която бях пробвал я сложих на мястото на моята 512 (тя също бе толкова).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да знаеш има и такива биоси или дънната платка не ти го позволява. Преди имах HP Vectra r400 чиито биос въобще не беше чувал за овърклок и настройка на волтажа. Сега имам друг компютър IBM Thinkcentre там нещо си което само волтажа позволява. Пробвай да увеличиш волтажа това донякъде е равносилно на овърклок.

:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да изпържим изстрадалата машина? Или просто ви се хапват яйца на очи, а котлона не работи? Или простоискате да видите как компютъра ви гори??? rado99 ще отговори на вашите въпроси само днес, напълно безплатно! Точно така, въпросите ви са напълно безплатни! (1,20 на минута за абонати на мобилните оператори и фиксираните телефонни услуги) О, моля ви, бъдете щедри с подаването на допълнително волтаж. Процесора се нуждае от поне 10-20 V допълнително, ако може и повече- още по-добре. Зрелището е гарантирано!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някои да ми кажа как да си заклуча интернета?Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся драйвар за камерата на лаптопа след прейнсталация камерата не тръгва нямам драивър С win xp.

И на мен ми трябва масло за колата с бензинов двигател съм!!! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...