Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Искам да преинсталирам един лаптоп, но не става, щото стига до някъде и изгасва, поради прегряване, от какво може да е? Просто искам да завърша инсталацията ама не става, вентилаторите се въртят, само че целия лаптоп пари направо отдолу

Еми от какво... Сигурно от прегряване :D

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:D :D :D

Туй е мое "произведение" :D

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Него ден имаше и други произведения ама викам айде да не пълня темата само с твои неща  :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Него ден имаше и други произведения ама викам айде да не пълня темата само с твои неща  :wink12:

оооо, я пълни!!! Все пак всеки греши и всеки се "отнася" :D :D Знам за какво имаш в предивид, тааааа - давай, какво като съм Модератор или Глобален модератор. Ако ще и Администратор да съм. Аз нямам проблем да се самоиронизирам или да търпя критика :) А и имам чувство за хумор и не се впрягам лесно :) давай смело!!! Това важи и за всеки друг, който ме хване в "крачка" :) Посмейте ми се на воля :)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие на темата: System Care Antivirus

Може ли и как се мана?Благодаря предварително за помоща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При инсталация на Уйндолс 7   C дяла да е поне 40 гб . Трябва системно да почисваш папки в секция изтеглени

Един малко позакъснял отговор :)

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един малко позакъснял отговор :)

Малко? 2 години?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко? 2 години?

Не се притеснявай преди месец и аз отговорих на един такъв пост ;)

Даже ако може темите които са на над две години да се заключват ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам как става монтиране на един  усилвател в кулата.Някои ако знае как става моля  да коментира и ако може подобни  клипове ще сам ви много благодарен.

Благодаря предварително.

Помагайте :) да установим коя е аджеба кулата :(

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сигурно има в предвид колата,но е написал кулата :Д

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиеца споделя мъдрост за гадателството! :whist:

Този не е никакъв гадател, иначе е щял да се сети че ще го вкарат в пандиза за такиви измами.

Човекът си е просто изманик поиграл си на гадател. Истинските гадатели на ги вкарват в затвора, щото знаят как да се пазят.

Трябва да им забранят да пускат обяви по вестници и по телевизията ако не са се регистрирали официално като работещи гадатели. Пък за да ги регистрират, трябва да им искат свидетелство за съдимост.

Ако изкарат един закон позволяващ отнемането на имуществато на този който се прави на врачка без да е регистриан официално, или ако няма имущество - наказание 5 години сигурен пандиз, тогава ще ги видим кои са гадатели и кои не са.

От друга страна, заради някакви си 260 лв  да го вкарват в пандиза 2г.  и половина не е разумна работа. Да го накарат да бачка на държавата за миналната работна заплата 1 година, ще е по-разумно. Дават му една метла и почва да мете по улиците всеки ден, да му дойде акъла в главата. Без да трябва да му осигуряват храна, жилище, нито парно като в пандиза. 

Да вкараш някой в затвора струва пари на данъкоплатеца.

Какво са виновни другите данъкоплатци, че някаква си найвна се е охарчила с 260 лв ???

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помагайте :) да установим коя е аджеба кулата :(

да не е кулата от сериите на Стивън Кинг там има нужда определено от усилватели :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

На всички е ясно за какво става на въпрос ;) , но все пак е смешно.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се замислиш ,така съркатено заглавието също става за бисер - "Коя от трите мишки е най-добра за гей ? " :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее , това ме уби Публикувано изображениеПубликувано изображение

Как да го сложа в компа и дали ще проработи защото моят е много бавен и строшен строшил съм половината видео карта и е трудно...

• Харесва ми 13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрете със спама и меренето на ... остроумия. Идете в някой чат и там се разберете каквото ще се разбирате.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от форума но ми се стори смешно описанието. :D

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от форума но ми се стори смешно описанието. :D

Публикувано изображение

Под описание нали характеристика имаш предвид ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не сте забелязали е някакъв опит за магазин така,че дали съм казал описание на продукт или характеристика едва ли има значение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТОП 5 - забавни програмки без които българине не може.

5 Търся последна добра весия на фотошоп

Трябва ми най-добрата и последна версия обаче незнам коя е и какви са разликите има една  - cc 14.0 има някаква cs6  някой може ли да ми обясни разликите на тези работи, и кое е удачно и добро?

http://www.kaldata.com/forums/topic/213596-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%BE%D0%BF/

4 стара версия на Мозила

Доколкото разбрах това е най-икономичният браузер. Аз съм с издъхващ стар комп и се мъча всячески да пестя ресурси така че минавам на Мозила. В една тема (вече не мога да я намеря) някой ме беше посъветвал да си сложа стара версия, за да бъде още по-икономична. Ориентирайте ме - колко стара да бъде горе-долу? Ако имате инфо за някои версии в които има грешки или дупки в сигурността също ще е добре дошла, да знам да ги избегна. :)

http://www.kaldata.com/forums/topic/212821-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BB%D0%B0/

de Señor Pablo Escobar :)

3.  Търся програма за следене, какво се прави на PC ми

Абе хора имаше една програмка която като я активираш ти прави текстов файл с всичко което се е писало на съответния компютър + разбира се паролите обаче забравих как се казваше .Моля ви някои ако знае да напише поне името и

http://www.kaldata.com/forums/topic/12383-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-pc-%D0%BC%D0%B8/

2. Програма за записване на аудио дискове

Здравейте, търся програма за записване на аудио дискове на DVD. Използвам Burrrner, но тя май е само за CD-та. ОПитах се да запиша на DVD нещо, но ми идава грешка. По възможност да не е Неро, нещо безплатно или с trial. Благодаря ви.

http://www.kaldata.com/forums/topic/213923-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5/

Победителя (Голям си баче ;))

1 tursq info domein

pratete link za info.domeina

http://www.kaldata.com/forums/topic/213565-tursq-info-domein/

Без бонуси не може :P

Бонус: Имам проблем с вградената мишка .

Проблемът е когато например само я доближа почва да се побърква .

http://www.kaldata.com/forums/topic/213306-%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%B2%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0/

Следва продължение ...

Редактирано от ivoarch (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да внимавате с Белгиеца, че не се знае какво може да ви се случи!  :wub:

Щото аз благодарение на ясновидската ми дарба, знам един куп сведения за теб, ама не си ползвам козовете, пазя си ги да те цакам яко баш когато най-много ще те заболи.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накрая като загуби спора, ще си "измие ръцете" с това, че е било експеримент ....и че ви е изманипулирал :D

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука си много прав да знаеш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТОП 5 - забавни програмки без които българине не може.

В същия дух.

Ето две от добрата стара калдата.Тогава си ги запазвах на скрийнчета,и много скоро разбрах,че ако продължавам така,няма да ми стигне диска :)

Публикувано изображение

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съмнения за заразен лаптоп

Здравейте !!! От известно време имам проблеми с лаптопа ми. Значи става въпрос за това, като отварям страници с Експлорер и ми се отварят други нежелани уеб страницни, някой път са на китайки език (за езика не съм на 100 % сигурен че е китайки), също така друг проблем е когато искам да влезна в пощата си в абв и когато натисна да си напиша името, и тогава пак ми излизат такива страници и изобщо не ми дава маркера за да си напиша името и паролата.

Лаптопа е HP Pavilion g6 , 4GB Ram, 750 HDD, B960 - procesor.

Windows Home Premium ми е операционната система, която е оригинална и карам с нея 2 години.

Общо взето това е , ако имате въпроси ще отговоря в последствие. Благодаря много

Ako обичате да четете логове. 

http://www.kaldata.com/forums/topic/213943-%D1%81%D1%8A%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D0%BD-%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF/#entry2605709

Диаграма на проблема:

Лаптоп - Китай - Hp Pavilion - Вирус -Лог - Програм - Лог - Програм - Лог - Програм - Програм - Лог - Програм 

· · · – – – · · ·

Редактирано от ivoarch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...