Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

Нещо не схващам къде е бисера в случая. Това къде е произведен не означава, че е задължително да има проблеми с ОС. Това си е дело на ЗКУ. Колкото до методите на колегата - те бяха съвсем точни в случая за премахване на промените добавени от адуера, но ако не можете да се справите с разчитането на логовете, то тогава не коментирайте неподготвен. По-добре си стойте в Линукс раздела или поне се запознайте с правилата на нашия раздел (защото ги бяхте нарушили с коментара си в посочената от вас тема). :D

Колкото до диаграмата - нали за да се потвърдят промените след дадено действие е нормално да се изиска нов лог за да се види дали тези промени са успешни. Все пак машините не са пред нас и се работи от разстояние...нямаме физически достъп то тях! Толкова.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
" post="2606241" timestamp="1374522937"]

...

без да разбирам от "логове", но следейки раздела за евентуални провинения не съм видял нещо "интересно". Както сега, така и преди...

Та нека постващият да каже къде е бисера.

Дали е някоя програма, дето "не трябва да е там"

Дали е дългата кореспонденция (нормално според мен)

Дали е нещо друго....

Но от една стана като човек, потребител, ми е интересно къде е "бисера", от друга стана като модератор ми е е интересно "къде е бисера".

Надявам се на адекватен отговор!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може би отговора

.... Но от една стана като човек, потребител, ми е интересно къде е "бисера", от друга стана като модератор ми е е интересно "къде е бисера". Надявам се на адекватен отговор!

Може би отговора се крие тук , не знам, просто предполагам :ph34r:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Не знам, не искам да предполагам. Нека някой компетентен от раздела каже къде е "смешното", че и ние да се посмеем...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не схващам къде е бисера в случая. Това къде е произведен не означава, че е задължително да има проблеми с ОС. Това си е дело на ЗКУ. Колкото до методите на колегата - те бяха съвсем точни в случая за премахване на промените добавени от адуера, но ако не можете да се справите с разчитането на логовете, то тогава не коментирайте неподготвен. По-добре си стойте в Линукс раздела или поне се запознайте с правилата на нашия раздел (защото ги бяхте нарушили с коментара си в посочената от вас тема). :D

Колкото до диаграмата - нали за да се потвърдят промените след дадено действие е нормално да се изиска нов лог за да се види дали тези промени са успешни. Все пак машините не са пред нас и се работи от разстояние...нямаме физически достъп то тях! Толкова.

Нека изчакаме до утре да видим дали ще се получи надекватен отговор и нататък е ясно - ще играе гумата.

Може да е неуспешен опит за шега и тъй като е за първи път на автора, то като си каже нещата ще се прецени нататък как да се действа.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Стана ми смешна темата с логовете (също грозният начин по който бяха показвани(без използване на код или нещо подобно), без да се обърна внимание, на това от страна на модераторите) пък и китайските езици (просто), сега ако искате ме обесете ;)

Ако искате повече смях четете вицове бе хора.

По-добре си стойте в Линукс раздела.

Това и ще направя...

Нека изчакаме до утре да видим дали ще се получи надекватен отговор и нататък е ясно - ще играе гумата.

Може да е неуспешен опит за шега и тъй като е за първи път на автора, то като си каже нещата ще се прецени нататък как да се действа.

Вие си имате процедурийки действайте както си искате, щом е толкоз дебела работата ще измислите нещо.

Гума,тояга,жилка..., бесилка ;)

Редактирано от ivoarch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде помагайте ;) три пъти го четох и не разбрах нищо - възможно е и недостиг на рам в главата ми :)

Понеже екрана на лаптопа ми само дава образ, но не свети използвам монитор. Бушона на стаята изгоря, след като го смених и включих компютри всичко видях, че не ми отчита флашки и монитора. Мишката ми я отчита и си работи, но монитора и флашките не ги отчиташе. Пробвах и с други монитори и флашкии, но не стана. Някой да има някакв идеи как да го оправя ? Лаптопа е Dell xps m1330 видеото е nvidia П.С Странното беше, че колонките на лаптопа не работеха, а след като изгоря бушона и после пуснах лаптопа тръгнаха. Едит: Драйверите отчитат монитора. Показва ми, че дава образ и на монитора и на лаптопа, но на монитора не дава нищо. На нито един от мониторите не дава нищо. 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана ми смешна темата с логовете (също грозният начин по който бяха показвани(без използване на код или нещо подобно), без да се обърна внимание, на това от страна на модераторите) пък и китайските езици (просто), сега ако искате ме обесете ;)

Ако искате повече смях четете вицове бе хора.

Това и ще направя...

Вие си имате процедурийки действайте както си искате, щом е толкоз дебела работата ще измислите нещо.

Гума,тояга,жилка..., бесилка ;)

Подобна грешка може да не е дело на потребителя или модератора на раздела, а грешка/бъг в ipboard на форума след n-ти ъпдейт.

Аз вицове си чета, както и всеки прави грешки и никой не е застрахован от грешки и това да попадне в тази тема, но исках да се уверя, че причината е тази (ок на вас ви се е сторилo смешно, въпрос на гледна точка), но аз исках да се уверя, че това не е целенасочена атака към колегата с цел той да бъде публично унижен. Именно и затова algor изчака вашия отговор, не е задължително всичко да минава през бесилката, ако може да стане по цивилизован начин и предварителна дискусия... ;)

Аз също се извинявам ако съм бил по-рязък снощи (не ми е задачата да казвам кой в кой раздел да пиша, но го споменах, защото А-не ми стана приятно, че се помага безкористно, но това остава неоценено и Б-раздела ни си има правила и те не бяха прочетени/спазени).

Поздрави и без лоши чувства!

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобна грешка може да не е дело на потребителя или модератора на раздела, а грешка/бъг в ipboard на форума след n-ти ъпдейт.

Аз вицове си чета, както и всеки прави грешки и никой не е застрахован от грешки и това да попадне в тази тема, но исках да се уверя, че причината е тази (ок на вас ви се е сторилo смешно, въпрос на гледна точка), но аз исках да се уверя, че това не е целенасочена атака към колегата с цел той да бъде публично унижен. Именно и затова algor изчака вашия отговор, не е задължително всичко да минава през бесилката, ако може да стане по цивилизован начин и предварителна дискусия... ;)

Аз също се извинявам ако съм бил по-рязък снощи (не ми е задачата да казвам кой в кой раздел да пиша, но го споменах, защото А-не ми стана приятно, че се помага безкористно, но това остава неоценено и Б-раздела ни си има правила и те не бяха прочетени/спазени).

Поздрави и без лоши чувства!

Ok няма проблеми, да преклучим недоразбирането като приятели.

Поздрави и на вас, екипа!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абре, един въпрос - ЗАЩО се слага гръмоотвод на църква? Не ли това доказателство за недоверието на свещенослужителите към Бог?

• Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам :D :D Ама аз съм застраховал и църкви, така че...
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам :D :D Ама аз съм застраховал и църкви, така че...

То затова е бисер. Никаква логика няма това изказване. Първо олицетворяването на мълниите с Бог - за Зевс ли говорим? После хората са казали "помогни си сам, че да ти помогне и Бог". от Евангелието на Матей: "Не поставяй на изпитание Господа, твоя Бог"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То затова е бисер. Никаква логика няма това изказване. Първо олицетворяването на мълниите с Бог - за Зевс ли говорим? После хората са казали "помогни си сам, че да ти помогне и Бог". от Евангелието на Матей: "Не поставяй на изпитание Господа, твоя Бог"

Като заговорихме за това, ето и днеска има една :D :D

Публикувано изображение

:D

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся перфектния смартфон.

четох го тоя пост... пак го четох. и пак... ОМГ... Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

четох го тоя пост... пак го четох. и пак... ОМГ...

омг, не омг... кажи че не търся перфектния смартфон... :)

ПП: Ех, доживях да се видя в тоя раздел...

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

За толкова специфична и сложна вещ като смартфон, понятието перфектен е особено субективно. Аз не държа на 50% от нещата които си писал и съм против поне 25% от тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм юристическо лице

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

И къде е бисера тук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато искаш да убедиш някого в нещо, намирането на подходящо сравнение му е майката. :whist:

Напълно съгласна.  Ако нямаш основни средства и една сметка за телефон не си в състояние да платиш и това те тормози, не можеш да говориш за духовност. Все едно яко да те напъва дупето и да ти се ака дзверски, пък някой до теб да ти разправя приказки от 1001 нощ. Не става. За всяко нещо си има както време, така и място. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

И къде е бисера тук?

Бисерът е, че няма 64 или 32 bit. видео.  Има 64 или 32 bit. Уиндоус.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Аз имам тен, не съм стъпвал на море, не съм стъпвал, моят тен, Бог да го прости баща ми ми го е дал. И аз исках да съм рус, бял, синеок, ама баща ми ме е направил такъв. Тука гледам има и подобни колеги и от Самоков." Това каза от парламентарната трибуна лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в отговор на подвиквания от залата, че явно вече е бил на море заради натрупания тен, след като той посочи, че се губи безкрайно време, а депутатите от БСП И ДПС искат да излизат във ваканция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Аз имам тен, не съм стъпвал на море, не съм стъпвал, моят тен, Бог да го прости баща ми ми го е дал. И аз исках да съм рус, бял, синеок, ама баща ми ме е направил такъв. Тука гледам има и подобни колеги и от Самоков." Това каза от парламентарната трибуна лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в отговор на подвиквания от залата, че явно вече е бил на море заради натрупания тен, след като той посочи, че се губи безкрайно време, а депутатите от БСП И ДПС искат да излизат във ваканция.

Темата е за бисери от ФОРУМА...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бисерът е, че няма 64 или 32 bit. видео.  Има 64 или 32 bit. Уиндоус.

И твоето е бисер ;) Имал е навпредвид 64 или 32 битов интерфейс.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

навпредвид

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...