Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

Е, добре де, ограмотих се, и се затвърди мнението ми за организирана атака от определена група хора срещу авторката на поста.

Къде е бисера ???

Темата е за атентат, който се свързва с извършители мюсюлмани. Авторката на поста цитира някакъв източник, за отношението към мюсюлманите в Япония, и в долния край на поста дава линк към източника, точно както следва да се направи. 

В какъв контекст този пост е бисер. Кое е смешното, каква е простотията или каквото и да е там друго бисерно.

Ние не ядем доматите с колчетата все пак.

Пореден жалък опит за интрига, който няма да изтрия нито аз, нито колегите, за да видят всички колко нескопосано 3-4 души лъжете, мажете и се излагате в опита си да нахъсате аудиторията срещу...и вие не знаете срещу кой точно.

За разлика от теб аз ще говоря с никове директно, а не като теб завоалирано с термини като "определена група хора": ти, хайдукпикасо и онзи кадаиф.

Това сте тримата основни подстрекатели и интриганти.

Използвам случая и тримата да ви предупредя да спазвате стриктно правилата на форума и в частност не забравяйте 2.9.

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост.

По-добре ви е да търсите конфронтация явна в разделите и темите, отколкото да докладвате и дори да пишете ЛС на човека с въпроса какво има предвид и т.н., нали?

Е добре, с тези железните аргументи, какво ти пречеше, да дискредитираш източника в темата, в която се води полемиката. 

На това място беше редно да има едно простичко "Прав си, извинявай, че съзрях провокация и ти благодаря, че беше така любезен да се обосновеш за такива като мен.".

Точка по въпроса!

----------------------------------------------------------------------------

Моля следващия бисер да бъде в нова тема  :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...