Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Катуница - бунтът срещу Рашкови

Препоръчан отговор

Въоръжени полицаи охраняват селото, искат изселването на Цар Киро

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Метеж избухна в Катуница, след като бус с роми прегази 19-годишния Ангел Петров.

Напрежението в селото срещу ромския бос Кирил Рашков, което се трупа от години, през последните дни рязко ескалирало и довело до смъртта на младежа.

Инцидентът станал в 20 часа снощи, когато Ангел излязъл да разходи кучето. Оранжев бус “Форд”, който обикалял час по рано по улиците, се засилил и го блъснал. Според очевидци, колата влачила тялото на момчето повече от 10 метра. Бусът избягал, а минути по-късно докато линейката откарвала към Пловдив с полумъртвото момче, мъжете от Катуница започнали да се събират пред къщите на клана Рашкови, съобщи "Марица".

Пристигнали и двама местни полицаи. Час по-късно оранжевият бус, ескортиран от мерцедес, се появил отново и опитал да пробие блокадата. Младежите преградили пътя , но фордът пробил кордона, прегазил двама , ударил и двамата полицаи от подучастък Садово. След това се скрил в двора на къщата на дъщерята на Киро Рашков. Според запознати, вътре имало роми - подкрепления от квартал “Столипиново”.

Това още повече нагнетило напрежението и по една от къщите на фамилията била хвърлена бутилка със запалителна течност. На място пристигнали пожарни коли , които успели да загасят пожара, преди да обхване цялата къща. Около полунощ обаче е била запалена прочутата хасиенда на Рашкови край Катуница. Кървавата саморазправа с клана е била предотвратена от светкавичната намеса на служителите от СПООР и Охранителна полиция. Над 150 полицаи са били вдигнати по тревога и изпратени в Катуница. На място бяха зам.-директорът Костадин Баков и шефът на Охранителна полиция Тодор Гребенаров.

Въоръжени до зъби полицаи и с автомати и щитове преградиха достъпа на хората до къщата, в която се бяха окопали Рашков и фамилия. “ Това са убийци, докога ще ги пазите! Този мафиот ни тормози от години, няма семейство, което не е пропищяло от него и от децата му, а полиция и прокуратура нищо не предприемат. Всичко което прави е незаконно, но явно за него законите не важат. И сега пак ще го покрият”, негодуваха хората. Мъжете в селото се бяха разделили и държаха под око и двата изхода, от където бе възможно полицаите да измъкнат Рашкови. От време на време прехвърчаше по някой камък в посока къщите.

Трагедията , разиграла се снощи, има дълга предистория. Факт е обаче , че през последните дни близки на Цар Киро са заплашвали хора от семейството на убитото момче. Сутринта мерцедес, натоварен с роми, е спрял пред къщата на Ангел , показали му нож и го заплашили , че кръв ще се лее.

“Пуснахме жалба в РПУ Асеновград, предупредихме ги , че готвят погром, а те вместо да вземат мерки, дойдока нас да ни предупреждават”, разказаха близки на убитото момче. Бащата на момчето Атанас снощи изобщо не бе допуснат да излезе от къщи, защото близките му се страхуваха да не посегне на себе си или да стане поредната жертва на Рашкови. Ангел учел в Строителния техникум в Пловдив, майка му е на гурбет в чужбина. Хората в Катуница настояват цялата фамилия на Кирил Рашков да бъде изселена , искат и среща с министър Цветан Цветанов.

blitz.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дойде ден, когато някой цигнанин ще настъпи неправилния човек.... не говоря за някоя мутра или прочее ами за незабележим, свит, много интелигентен и начетен човек. Той ще намери начин да донесе справедливост за себе си и ще привлече световното внимание.... за жалост мъченици ще излязат ромите, а истинската жертва за изрод... и сигурно ще са прави. Въпросът е когато крайникът ти е инфектиран дали би го отрязъл за да се спасиш... макар и завинаги сакат...

Денят дойде в това, който се случи.

Безредици в Катуница след убийство на 19-годишен

Безредици в пловдивското село Катуница избухнаха снощи и продължават и днес, след като там беше убит 19-годишен младеж. Саморазправа между българи и роми вдигна на крак през нощта 150 полицаи, а днес разярени жители на селото щурмуват имоти на Кирил Рашков - Цар Киро. При сблъсъците между жители на селото и приближени на Рашков са пострадали двама местни, а трима полицаи са със счупени ръце, предаде Дарик.

Екшънът започнал още през деня в петък. След кратък сблъсък между хора от селото и внуците на Кирил Рашков - Цар Киро, двете страни подали жалби в полицията за тормоз и заплахи. Вторите обаче решили да действат. По непотвърдена информация роми от Столипиново тръгнали с оранжев бус "Форд Транзит", за да защитават Рашкови, при което умишлено прегазили 19-годишния Ангел Петров. Според очевидци автомобилът връхлетял върху младежа и го влачил няколко метра, после избягал в неизвестна посока. Пострадалият бил откаран в болница, където по-късно починал.

Минути по-късно мъже от Катуница започнали да се събират пред къщите на Рашкови. На място пристигнали и двама полицаи от участъка в Садово. След около час микробусът отново се появил и се врязал в образувания кордон от хора. Прегазил двама души и блъснал полицаите, след което се скрил в двора на дъщерята на Цар Киро.

Напрежението между роми и българи ескалирало и по една от къщите била хвърлена бутилка със запалителна течност. На място пристигнали екипи на пожарната, които потушили огъня.

Над 150 полицаи са били вдигнати по тревога за осигуряване на реда в селото. Все още в селото се намират полицейски екипи. Шестима роми са арестувани, като никой от задържаните не е роднина на Цар Киро, съобщи шефът на пловдивската полиция Тодор Чонов. Според него ромите, които са нападнали хората от Катуница снощи, са били на гости на Цар Киро и са от пловдивския квартал „Столипиново", дошли в селото да отбележат годишнина от смъртта на един от синовете на Рашков.

Хората от селото събират подписка за изселването на Рашков от селото. На площада пред кметството са се събрали мого хора, които негодуват срещу фамилията Рашкови.

Междувременно 16-годишният Павел припадна по време на шествието към царкировата къща в село Катуница, предаде "Фокус". Момчето е с увредено сърце и байпас. Заради инцидента шествието срещу ромския бос спря в близост до мястото, където той паркира автомобилите си. Малко преди това насъбралите се младежи преобърнаха два – три автомобила, спрени на улицата от ромския клан. С камъни отново бяха атакувани прозорците на къщата на починалия преди няколко години син на Кирил Рашков. По-късно стана ясно, че младежът се нуждаел от кръвопреливане. Група младежи, предвождани от Тодор Гребенаров, началник на Охранителна полиция, тръгнаха към Спешния център в Пловдив, за да дават кръв за Павел.

Издирва се шофьорът на буса, блъснал 19-годишния младеж, и се провеждат разпити на свидетели. По думите на комисар Чонов все още не е ясна причината за снощния инцидент. На мястото на инцидента е бил и дежурен прокурор от

окръжната прокуратура. Образувани са четири досъдебни производства.

http://dnes.dir.bg/n...tunitza-9548392

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нужни са кардинални реформи в съдебната система и законодателството, както и принудителен труд за елементите, които действат в ущърб на обществото(получават помощи с години, но не правят нищо, не работят) и спирането на съответното подпомагане, следене изкъсо за злоупотреби. Само така може да се внесе ред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са нужни кардинални реформи в правосъдната система. Доста дълго време се реформераме. И дръвцето пак си го гризгаме . Нужно е уръжие , смели бойци и решавена на проблемите. Докато си дрънкаме така ще е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че докато полицията защитава власт имащите политици, техните лесноманипулируеми гласоподаватели - циганите и всякакви други престъпни елементи положението ще е на това деридже. Не е толкова трудно да се измисли закон ако си на социални помощи да нямаш право на повече от 1 дете. Кой българин живее от социални помощи и прави по 10 чавета. Крадат от нас парите ни и после защитават убийците ни. Това мисля, че само по турско го е имало. Какво искат тези хора? Мечтата на всеки средно интелигентен българин да бъде живот зад граница? Ако са решили да правят тук циганска държава да казват още от сега докато не е станало късно и белкем се събуди този заспал народ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да направим Боян Расате президент(или Волен С.)??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теб сигурно ти е смешно или се пробваш да покажеш колко лоши са националистите. Но ако излезеш за малко от черупката си ще разбереш, че при тези темпове на размножение при тях и безхаберие от страна на властите след 30-40 години ние можем да сме малцинство. Нека още се пробват да ги интегрират и да им дават помощи затова, че се размножават като едни насекоми (няма да спомена животинчето, защото не би било политически коректно към него : ) После ще е вече малко късничко да спасяваме това парче земя наречено България. На мен не ми е проблем да живея и в друга страна, защото съм работлив, кадърен, бял и др. качества и + това съм живял доста и на запад и в Русия. Така че с това проблем няма да имам. Но поради някаква причина съм избрал да се върна тук и такива елементи постоянно тровят живота на българите. Разбира се не за всичко се пише във вестниците, а чакат да стане белята. Никой няма да напише как си гонил цигани от градината си или си хващал някой да ти сваля огледало от колата. Това са вече едва ли не нормални неща. Тъпото е че полицията пази тях, а не нас - хората които им плащат заплатите с данъците си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време членувах в тази партия (БНРП). Просто в духа на предстоящите избори го казах това.Ако се върнеш назад в постовете ми, ще видиш, че изобщо не мразя националистите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова смърт в Катуница - почина 16-годишен

16-годишният Павел, който припадна при безредиците в Катуница, почина в Хирургиите в Пловдив, предаде "Марица".

Спешно беше докаран, за да му се прилее кръв, но лекарите не можаха да го спасят. При новината майка му припадна, брат му и придружаващите го младежи са в шок. Момчето е било близък приятел на премазания от буса на клана Рашкови Ангел. Имал е байпас на сърцето.

Разотидоха се жителите на Катуница, които настояваха за изселване на ромския клан на Цар Киро, предаде репортер на Радио "Фокус" - Пловдив. Жителите на селото се уговориха да подновят протеста си довечера в 20.00 часа.

На място остава жандармерията, която е заградила подходите към къщите на Цар Киро. Остават и директорът на пловдивската полиция старши комисар Тодор Чонов, журналисти, част от младежите.

При изтеглянето си, една част от младежите подпалиха тревна площ близо до едно от жилищата на Цар Киро. Пожарът беше веднага изгасен от екип на Пожарната, които също са на място.

standartn

Мисля, че нещата в Катуница са доста сериозни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма оправия с тези хора... Има и сред тях изключения, разбира се, но повечето са мързеливи, крадливи, глупави и паразитиращи на гърба на обществото, в което живеят. И ние сме си виновни, че ги търпим, защото се правим на много толерантни. Този проблем не е само при нас, разбира се. Видяхме в Англия как банда манговци направиха луди и полицията, и цял Лондон, и никой с пръст не ги пипна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миролюба Бенатова:

- Загинал при инцидент 16-годишният...

Дрън дрън та пляс . Чисто умишлено убийство си е това.

Подкрепям горните два поста (dindi иWhiteHart) , няма какво да добавя (по-точно не искам)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Черна ще бъде последната септемврийска неделя за Катуница.

Селото се готви за траурен ден, след като утре ще трябва да изпрати в последния им път 18-годишния Павел и година по-големия от него Ангел Петров.

Ангел намери смъртта си, след като бе умишлено блъснат и премазан от микробус в петък вечерта. Бащата на момчето, Атанас, става почти очевидец на случилото се, изтичва на улицата, вижда как тялото на детето му се преобръща и е влачено поне десетина метра от микробуса, преди возилото-убиец да изчезне с мръсна газ от селото. Момчето е било заплашвано от група около младите наследници на Кирил Рашков, потвърдиха днес съседи и близки. Обадихме се два часа преди трагедията, че тук се навъртат едни микробуси и джипове и ще има нещо страшно, нека дойде полиция. Звънихме на 112, а от там ни казаха да се прибираме и да се заключваме по къщите, коментираха днес жители от съседни къщи. Късно снощи зет ми Наско се обади на дъщеря ми, тя работи в Германия и си идва в пълен шок, заяви днес бабата на убитото момче, пише "Марица".

Фатална се оказа днешната събота и за осемнадесетгодишния Павел. Момчето решило да се включи в протестното шествие из селото до къщата на Рашкови. Заради обедните жеги и силните емоции в тълпата, на Павел му прилошава, момчето е с тежка сърдечна диагноза и има кардиоинтервенции. Час и половина по-късно Павел издъхва. Утре Катуница ще побере скръбта и ужаса от двете погребения, на Павел и Ангел.

Междувременно в Пловдив ВМРО организира протест срещу дерибействането на Кирил Рашков. Хора от парията вдигнаха транспаранти пред дирекцията на полицията в Пловдив, а към групата им се присъединиха десетки случайни минувачи Кого пази жандармерията в Катуница, питаха войводите. Как е възможно един човек да си играе със съдбата на няколко хиляди в днешна България? Да мародерства, да краде, да убива, да не си плаща данъците, и накрая да получава защитата от държавата, вместо да гние в затвора, вдигаха рамене хората, събрали се край полицейската дирекция.

От ВМРО се заканиха да тръгнат към Катуница довечера, за да подкрепят местните хора в битката им с ромския феодал.

БЛИЦ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нужни са кардинални реформи в съдебната система и законодателството, както и принудителен труд за елементите, които действат в ущърб на обществото(получават помощи с години, но не правят нищо, не работят) и спирането на съответното подпомагане, следене изкъсо за злоупотреби. Само така може да се внесе ред.

Нужно е просто да се прави като едно време, когато бяхме още комунизъм. Пак в Пловдив някакъв циганин прерязва гърлото на бременна жена в театър, ако не се лъжа. След това се викат всички полицаи от региона и се пускат в гетото. Бой на всичко, което мърда докато спре да мърда и се изземват всички ценни предмети. Затова едно време нямаше как да се чуе циганска реч. В съвремието това би имало изключително положителен ефект - който иска да се махне от дупката, отива да учи и става човек, който не иска, си стои вътре, яде бой и не пречи на цивилизацията.

Болен е кукла на конци, командвана от Бойко. Расате го видяхме к'ъв е гей, като се криеше зад сина си, когато полицаите се опитваха да го закопчаят.

...прилее...

...Мисля, че нещата в Катуница са доста сериозни...

Да живеят правописът и некадърността на българските журналисти. Нещата са сериозни не само там, ами в цялата страна.

Миролюба Бенатова:

- Загинал при инцидент 16-годишният...

Дрън дрън та пляс . Чисто умишлено убийство си е това.

Миролюба пък е любовница на Бойко. Затова са такива всичките й репортажи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Предпочитам да гласувам за Сидеров, вместо за някой олигофрен от ГЕРБ, БСП и прочие и прочие. Наказателен вот. Не че Сидеров го харесвам особено, но ако не друго, поне с гласа си да направя мръсно на текущите управляващи. Ако пък Сидеров е марионетка, то ще намеря друг.

Призовавам всички за наказателен вот.

Нужно е просто да се прави като едно време, когато бяхме още комунизъм. Пак в Пловдив някакъв циганин прерязва гърлото на бременна жена в театър, ако не се лъжа. След това се викат всички полицаи от региона и се пускат в гетото. Бой на всичко, което мърда докато спре да мърда и се изземват всички ценни предмети. Затова едно време нямаше как да се чуе циганска реч. В съвремието това би имало изключително положителен ефект - който иска да се махне от дупката, отива да учи и става човек, който не иска, си стои вътре, яде бой и не пречи на цивилизацията.

А аз визирам нещо повече, принудителен труд за паразитите. Никакви помощи за тия, които пръста не си мърдат и са паразити на НАШ гръб, не просто бой, а много по-комплексни мерки. Има от това малцинство свестни хора, познавам такива, имал съм съученици такива, единият завърши с 5 основното образование, други завършиха и средно специално дори и то с нелош успех, има ги, браво на тях. Много добри приятели сме с тях. Работят, учат, плащат си сметките, не крадат, не им минава дори през ума, не живеят в мръсотия, заслужили са ми уважението. Аз не гледам на хората по етнос и националност, а по заслуги.

Аз съм по лозунга "Свобода, равенство, братство". Тези, които паразитират на наш гръб, да ги принудим да работят, ако крадат ток, не да хвърлят камъни по енергото, а да влязат жандармите и да смажат всяка съпротива, докато им режат тока, ако крадат вода и се бунтуват, че не плащат, но видиш ли им я спират-същото. Ако са виновни-наказания жестоки, ако се и бунтуват и правят на интересни-наказания още по-жестоки. Омръзна ми от рецидиви от всички националности.

Не може аз ако не платя тока, да ми го режат същият ден, а на циганите от столипиново-не, понеже същите ще пребият енергото. ТОВА НЯМА ДА СЕ ТОЛЕРИРА, АКО ЗАВИСИ ОТ МЕН.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съжалявам, че не отидох на протеста днес.Поради доста минали проблеми с властите, но ако нещата продължат и аз ще се присъединя с приятелите ми , които вече са там. С нашите данъци пазят циганите убийци. С нашия труд, с нашите пари и тези на родителите ни. Какво трябва да направим за да спре тази подигравка спрямо българите? Вместо да ги арестуват, те ги пазят. Нека видим какво ще кажат сега нашите управляващи и с какви очи ще ни молят да гласуваме за тях после!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кеф -къщите на цар Киро горят :)

Публикувано изображение

Запалиха къщата на Цар Киро в пловдивското с. Катуница, предаде репортер на радио „Фокус" - Пловдив. Гори едната от сградите.

Тълпата хвърля горящи парцали напоени с бензин към къщата. Една пожарна кола се опитва да си проправи път до къщата. В двора има жандармеристи. Те все още не предприемат действия за разпръскване на тълпата.

Главният секретар Калин Георгиев разговаря със събралите се хора. По-рано те събориха оградата на къщата на Цар Киро. Тълпата продължава да хвърля камъни.

Жандармеристи са направили плътен кордон пред къщата. Запален е един от обърнатите микробуси на сем. Рашкови.

Междувременно друга група е запалила къщата на един от синовете на Цар Киро в селото.

От всички страни гори имението на Цар Киро в Катуница, предаде репортер на Радио „Фокус" - Пловдив. Преди минути тълпата разби един от входовете към къщите на ромския бос и нахлуха вътре. Къщите са запалени, полицията и жандармерията не предприемат действия спрямо разгневените младежи. Предполага се, че основната част от атакуващите младежи са от футболните агитки на двата най-големи пловдивски клуба.

Най-активните са около двеста души, които разбиха оградата, разкъсаха загражденията на полицията и жандармерията и нахлуха в царкировите къщи. Изкъртени са всички входни врати, от всички посоки се вижда огън. Съседите в района заявиха, че се страхуват как ще изкарат нощта, като си заминат полицията и жандармерията. Някои от тях казаха, че не са имали проблеми със самия Кирил Рашков, но са имали проблеми с внуците му и с роднините му, които са ги наричали гяури. Главният комисар на МВР Калин Георгиев прави опити да успокои тълпата.

Пожарната засега не реагира на запалените къщи. Всички телевизии, които са в района, и медиите, предават наживо. Напрежението ескалира, като местните не са сред подпалвачите, най-активни в запалването на къщите на ромския бос са външни лица.

Междувременно пожарната се придвижи до къщите в "имението" на Кирил Рашков - цар Киро и започна да гаси големите пожари в с. Катуница, предаде репортер на Радио „Фокус" - Бургас. В момента два противопожарни автомобила гасят огъня. През цялото време докато пожарната напредваше към горящите къщи, част от агитките на футболните фенове се опитваха да ги откажат, с удари и блъскане по пожарните автомобили и скандирания - да оставят къщите да горят.

Представител на полицията обяви, че ако не се разпръснат, срещу тях ще бъдат използвани водни струи. Въпреки това обаче до момента жандармерията не се намесва, само направи няколко стъпки напред между протестиращите и пожарните.

Жандармерията е застанала пред пожарникарските коли, за да могат пожарникарите да си свършат работата. Жандармеристите са застанали между момчетата от футболните агитки и пожарните коли, които се опитват да гасят къщите в имението на ромския бос.

24 часа - с видео от Канал 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ги изгорят живи! Да ги избият до един! Кой са те? Кой е тоя цар бе?!?!? Той не е никой, сам се прозгласил.....Да взема и аз да кажа, че съм новият цар на Българите??? Просто тук не ни трябва Волен, трябва ни някой, който знае, как да защити българите, а не циганите! Още ми е чудно, как Волен не е там. Ако можех веднага бих се включил към палежите на имотите на тоя цар, но няма как в момента...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, така... и какво правим сега? Волен е в гр. Козлодуй в момента и в девет часа вечерта изнесе прес-комюнике, в което иска оставката на шева на МВР-Пловдив, както и спешно свикване на парламента, заедно с предстоящ диспут между кандидатите за президенти на предстоящите избори, в които участва и той, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да сме единни! За първи път в новата история на България!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България е страната в света... забележете - в света - с най-много цигани на глава от коренното (българско в нашие случай) население. По неофициални данни циганите в България са 1 000 000 - един милион! Това прави по 1 циганин на 6 българи. Най-високия процент в света... за съжаление. Не случайно чалгарията и циганията са навсякъде тук, като всеки негласно нарича България - Чалгария или Цингария.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

УНИЩОЖИХА ВСИЧКИ КЪЩИ НА ЦАР КИРО

Протестиращи подпалиха и унищожиха всички къщи и автомобили Цар Киро в Катуница.

Единият от имотите е на покойния му син. Вторият от имотите е преотстъпен на другия му син, а третият е на внука му Йорго. Дълго време протестиращите замерваха къщите с камъни и коктейли „Молотов". Жандармерията и полицията успяха да ги разгонят, за да могат пожарникарите да потушат пламъците. Огънят е овладян. Обстановката в Катуница започва да се нормализира, стотиците протестиращи се разотиват.

Въпреки това продължава да е засилено присъствието на полицията и жандармерията в село Катуница. По-рано към местните протестиращи се присъединиха и фенове на "Ботев"-Пловдив и "Локомотив"-Пловдив, както и стотици хора от други населени места.

„Протестираме срещу ромите, които отнемат човешки животи. В северна България подобни проблеми са ежедневие", казаха фенове на Ботев-Пловдив, като допълниха, че ги подкрепят футболните запалянковци от цялата страна.

В Катуница е и главният секретар на МВР Калин Георгиев. Той заяви, че за да не ескалира допълнително напрежението, семейство Рашкови са напуснали селото: „Семейство Рашкови в момента не са тук. Погрижили сме се да ги няма". Главен комисар Георгиев обеща, че в най-скоро време шофьорът на микробуса, който прегази 19-годишното момче, ще бъде заловен.

„Полицията ще остане в Катуница колкото е необходимо, за да предотврати евентуални безредици", каза още Калин Георгиев. По думите му демонстрациите не са най-добрият начин за разрешаване на подобни проблеми. Главният секретар на МВР заяви, че за безредиците в Катуница в полицията са разпитани 13 човека. Шестима са били задържани за 24 часа, а на двама от тях мярката за задържане е била удължена на три дни и се очаква да им бъдат повдигнати обвинения.

Преди мача между отборите на Ботев-Пловдив и Доростол-Силистра футболните фенове са запазили едноминутно мълчание в памет на двете починали момчета.

Две са жертвите след безредиците в пловдивското село Катуница. При саморазправа, започнала на 23 септември между роми и българи, загина 19-годишният Ангел Петров. Стотици полицаи бяха вдигнати на крак през нощта. При безредиците са пострадали две момчета от селото и трима полицаи.

От blitz.bg

Аз лично съм изключително доволен и не заради погрома а заради това ,че най-накрая сме единни и се противопоставяме на циганския произвол

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Катуница е и главният секретар на МВР Калин Георгиев. Той заяви, че за да не ескалира допълнително напрежението, семейство Рашкови са напуснали селото: „Семейство Рашкови в момента не са тук. Погрижили сме се да ги няма". Главен комисар Георгиев обеща, че в най-скоро време шофьорът на микробуса, който прегази 19-годишното момче, ще бъде заловен.

„Полицията ще остане в Катуница колкото е необходимо, за да предотврати евентуални безредици", каза още Калин Георгиев. По думите му демонстрациите не са най-добрият начин за разрешаване на подобни проблеми. Главният секретар на МВР заяви, че за безредиците в Катуница в полицията са разпитани 13 човека. Шестима са били задържани за 24 часа, а на двама от тях мярката за задържане е била удължена на три дни и се очаква да им бъдат повдигнати обвинения.

"Уважаемия" секретар се погрижи да спаси циганите, вместо да ги арестува.

К'во значи погрижихме се да ги няма!? К'во значи, че това не е най-добрия начин за разрешаване на проблеми!? Кой е другия начин!? Какво направиха властите до сега в подобни инциденти!?

Феновете на LPFC и BPFC ще останем твърдо зад семействата на загиналите. Много от феновете се заканиха, че ще се върнат отново в с.Катуница, след като се завърне "царското семейство".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на това ако му викате единство баси...

Нито съм расистка, нито толерирам всяка форма на насилие, да не говорим за убийство.

Къде сте срещу българите убийци а - няма ви, бетер мишки сте, защо за тях не вдигате война и си траете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Безславният завършек на политическата кариера на един шут  -  резил за България и страхливите разединени объркани българи- НЯМА СРАМ, НЯМА СВЯН НИ ОТ БОГ, НИ ОТ НАРОД!

ОСТАВКА! МЪЖ ЛИ СИ, О, НЕ, КРИЕШ СЕ КАТО МИШКА?!
      НЕ СЕ ПРАВИ НА УБИТА ЛИСИЦА!

УБИТ, СМАЗАН Е НАРОДЪТ ТИ!

ТЛАСКАШ НАРОДА СИ КЪМ САМОУНИЩОЖАВАНЕ!

ГРАЖДАНСКА ВОЙНА СИЛНО КАЗАНО.

Голям артист ,това е дарба,както и така да лъжеш и шикалкавиш,мажеш...!

Всичко друго,  НО НЕ Е МЪЖКО! Пояс..дрън, дрън...!

КАКВО ЩЯЛО ДА БЪДЕ БЕЗ ТЕБ ЛИ,?

АМИ ДОСЕГА КАКВО БЕШЕ  С ТЕБ?!

ЕТО НА КОЙ ХАЛ СМЕ...!!!

Страшно много пари се хвърлят  И за ТРОЛОВЕ, 

освен дето крадеш и изнесе България,

БОЙКОО....А ДЕЦАТА КАРАТ ПО 0.50 СТ НА ДЕН ОКЛАД!

ИДИОТ СИ!

С КАКВО ДА ХРАНЯ ДЕЦАТА -С ОТРОВИ, ВОДАТА МРЪСНА, СКЪПА!?

ЛЕКАРСТВАТА  - ОТРОВА!

НО ВСИЧКО Е СКЪПО И ПОКАЧВАШ ЦЕНИТЕ ДВОЙНО И ТРОЙНО В НИКАКЪВ

СИНХРОН  С ПОКАЧВАНЕ НА ПЕНСИИ И ЗАПЛАТИ.

ТИ ЯВНО НИ ИМАШ ЗА МНОГО ПРОСТ НАРОД, КАЗА ГО -

АЗ СЪМ ПРОСТ ЩОТО И НАРОДЪТ ПРОСТ!

Всичкото това, дето поемаме през устата и даваме на най милите си децата...

които окичи и с маски и психясаха  тази зима и пролет,

всичко това Е ОТРОВА, НАЙ-МАЛКОТО АЛЕРГИЯ, КОЯТО НЕ СЕ ЛЕКУВА,

НЕ СЕ ОПРАВЯ И ТАКА НАРОД СЕ ВЛАЧИ И  ТЕ ТРАЕ!

На всичко отгоре и от небето с кво ли не ни ръсят твоите хамериканци!?

Няма  и да се спре , докато ТЕБЕ БОРИСОВ НЯКОЙ НЕ ТЕ СПРЕ !
      Лукът внос мек като мекица!
      Доматът като кора за яйца, отвътре бял !
      Ябълките отвътре кафяви,другите скърцат при дъвчене, безвкусни!
      Картофите ...всичките гнили, а отвън лъскави!
      Месото сто годишно , от резервите и складовете на чуждите държави!
      Краставици без вкус , твърди,чупим си забите в тях, а и жълти отвътре!
      Хлябът пълен с .... химия , зарибяваш ни с него, знаеш че всички ядат хляб!
      Олио...химия!
      Брашно...е, тук вече е отровата,всички го купуваме и за нищо не става.
      Захара -по скоро кисела!
      Червен пипер, подправки...смес от кво ли не!
      Диня-ужас -жълто оражева отвътре и твърда като кокал!
      Чесън-отровен!
      Пилешкото -направо мърша та и каймата!
      .......и т.н. 
      да продължа ли, няма смисъл, знаеш го много добре,
      знаеш че така по-лесно и кротко, бавно ще се отървеш от НАС!

Знаеш че циганите са ти в кръвта и ги не лови нищо,

и не се притесняваш за тях, за избирателите си!

Всичката тази отрова е и в лекарствата дори по-зле , а и сега готвите ваксините!

УНИЩОЖАВАШ БЪЛГАРСКОТО ЛЕВЧЕ,

ПРИРОДАТА НИ, ЖИВОТНИТЕ

И ВСИЧКО РОДНО ПРОИЗВОДСТВО.

ЧАК ПЪК ИКОНОМИКА.

Нямаш ли, о , не, имаш деца и внуче, но си звяр, меко казано!

Не за Сибир си както пишат в коментарите, за о.......им, имаш какво да сваляш.

• от Anita Hristova Trifonova
      Борисов псувал Радев заради негова реч за бедността и корупцията преди две годиниПРЕЗИДЕНТЪТ ПРЕЧИ НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ ДА СИ ИГРАЯТ ИГРИТЕ!
      БОРИСОВ ГО Е СТРАХ ОТ СЛУЖЕБНО ПРАВИТЕЛСТВО ЗА СОБСТВЕНАТА СИ
      КОЖА!

https://www.youtube.com/watch?v=k7cc9hKzXv4
      Нов аудио запис: Скандални думи на Бойко Борисов против Румен Радев

НОВ АУДИО ЗАПИС ИЗТЕЧЕ С ГЛАСА НА ПРЕМИЕРА БОЙКО БОРИСОВ
      Ротшилд: “През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи! Публикувано на 23.08.2019  в България/Любопитно
      Свят  
      http://www.budnaera.com/2014-01/140324-17.html
      https://www.vbox7.com/play:676302a6d0&pos=channelp_4
      Папа Франциск се кланя и целува ръцете на Ротшилд и Рокфелер
      Лорд Ротшилд предупреди, че президентът Доналд Тръмп заплашва да унищожи новия световен ред и "трябва да бъде спрян на всяка цена". 
      https://bultimes.com/rotshild-prez-2030-godina-nyama-da-ima-nito-darzhava-balgariya-nito-zhivi-balgari/?fbclid=IwAR0aZZZVv5plTFYoSZt6vLCnYPved8ulaS3iioW73KNMKUA_y_9-VkaYGt8
      ”През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи!” – Едмонд дьо Ротшилд
      Една вече изтрита статия в пловдивския в-к “Марица” на Татяна Томова.
      Същите заповеди са предадени на Дьорд Шорош от “Отровено общество” в присъствието на “самоудавения” израелски агент и приятел на Андрей Луканов – Роберт Максуел. Заради това той заплаща с живота си.
      Заповедта към Световното Правителство от началото на 90-те до днес се изпълнява стриктно. За нас – нечовешки Геноцид, за тях – премахване на последната преграда за НСР.
      Унищожението на ХОРата и омразната дума БългАрия – свещения божествен символ.
      Статията; Веселина Георгиева, баронеса Ротшилд, е родена през 1927 г. в София в заможно семейство. 20-годишна заминава за Франция, за да продължи образованието си в Парижкото училище по приложни изкуства в класа на проф. Катлен. Спускането на Желязната завеса превръща младата красавица в бежанка. Българката аранжира витрини, прави букети от сухи листа върху телена арматура. Веселина Георгиева се посвещава на скулптурата благодарение на учителя си Алберто Джакомети. През 1968 г., вече Лина Георгиева, прави самостоятелна изложба в амстердамската галерия “Еендт”. Голям почитател є бил Ърнест Хемингуей. Заразена от авантюристичния му дух, тя посещава Индия, Израел, Египет. “Живяла съм няколко живота. Но в края на краищата винаги се връщам към скулптурата”, казва Веселина. Българката непрекъснато се разкъсва между скучните чаени следобеди, ски-курорти и казина. Между “лудориите” й е и сродяването с прочутата фамилия Ротшилд.
      След развода с Веселина Георгиева до сетния си час Едмонд дьо Ротшилд остава смъртен враг на България. “През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи!”. Тази зловеща прогноза той изрича през лятото на 1997 г. Скоро след това Едмонд дьо Ротшилд умира. Версията е самоубийство.
      Попитали Натан, син на основателя на Ротшилдовата династия, колко нации има в света. Само две ­еврейското семейство и другите, бил отговорът му. Главата на легендарния клан Майер Амшел Ротшилд е роден през 1743 г. във Франкфурт на Майн. Най-големият му син Анселм остава при баща си. Вторият ­ Соломон, се установява във Виена, третият ­ Натан ­ в Лондон. Карл намира реализация в Неапол, а най-малкият ­ Джеймс, отпътува за Париж. И петимата братя играят важна роля не само във финансовия свят, но и в политическия. От 200 години повечето от коронованите глави са приятели или длъжници на династията.

Основателят на династията Майер Ротшилд е изпратен да учи за равин, но след кратко време постъпва в еврейска банкова къща в Хановер. Там изучава финансовите игри, но не се застоява много. Връща се в гетото на Франкфурт, където двамата му братя продават стари вещи и дрехи. При тях, в един ъгъл на магазинчето, той започва свой бизнес със стари монети. Изработва нумизматичен каталог, който изпраща на известни хора. Търговията бързо разцъфтява. Немският принц Вилхелм лично посещава Майер. С добрите си маниери бъдещият милиардер прави отлично впечатление на държавника, който става негов редовен клиент. Майер прибавя към името си Ротшилд, което идва от малката червена фирмичка на къщата.
      От 1810 г. до днес фирмата Ротшилд не се занимава повече с покупко-продажби на стоки, а само с парични сделки. Първата е придобиването на 400 тона злато от известната Източноиндийска компания. От това Ротшилд спечелва четири пъти повече, отколкото е вложил. Същото злато веднага е продадено на Англия.
      Най-безскрупулният от всичките братя е Натан Ротшилд. Веднъж човекът, който му лъскал обувките, го попитал защо неговият бакшиш е по-малък от този на сина му. Той му отговорил: Бащата на момчето е милионер. Моят не е.
      След смъртта на Натан по решение на четиримата братя фамилният скиптър бил даден на най-малкия ­ барон Джеймс. Винаги изискано облечен, червенокосият младеж бързо навлиза в най- изисканите кръгове на Париж. На 29 години става генерален консул на Австрийската империя в Париж. Оженва се за племенницата си Бети, дъщеря на брат му Соломон от Виена, за която Хайнрих Хайне написва поемата “Ангелът”. Известният художник Делакроа му предлага да го нарисува като просяк и Джеймс приема. На другата сутрин отива преоблечен в просяшка дреха и звъни в студиото на твореца. Отваря един от учениците му и като вижда жалкия просяк, му пъха един франк в ръката. На другия ден един прислужник, облечен в ливрея, предава на ученика следното писмо: “Драги господине, ще намерите в плика единия франк, който ми дадохте на вратата на студиото на господин Делакроа, с лихвата му от десет хиляди франка. Може да осребрите чека в моята банка, когато пожелаете. Джеймс де Ротшилд”.
      Карл Ротшилд се различава малко от братята си, поради което до 35-годишната си възраст не получава самостоятелна работа. Главната му работа е да ръководи куриерската служба, която е била от решаващо значение за успеха на династията.
      Най-големият син на Майер Ротшилд ­ Амшел, наследява Франкфуртската банка. Силно религиозен, той прекарва доста време в синагогата, молейки Господ да му даде син. До последния си ден живее скромно и разумно. Изразходва много средства за благотворителни цели. Веднъж къщата му била обградена от разярена антисемитска тълпа. Вместо да се скрие, той излиза на балкона и започва да им говори: “Скъпи приятели, вие искате пари от богатия евреин. Германците са 40 милиона. Аз имам толкова флорина. Като начало ще хвърля по един на всеки от вас”. Тълпата протяга ръце, хваща парите и се разотива.
      Около 100 години след основаването на фирмата “Ротшилд и синове” те стават главните банкери на империи и континенти. Само лондонският им клон за това време е отпуснал заеми за повече от 7000 милиона долара.
      Поради кръвните женитби след няколко поколения се получава дегенерация. Някои от мъжете се раждат инвалиди. Повечето наследници са момичета. Това е причината да изчезнат клоновете на фамилията в Италия и Франкфурт. . .Източник: Воини на Тангра

Хитлер е бил от Ротшилд

http://www.budnaera.com/201402/14040605.html

РОТШИЛД И САКС- КОБУГР -ГОТА
      https://www.economic.bg/bg/news/8/bankata-na-familiya-rotshild-stapi-v-silitsievata-dolina.html
      МАСОНСКИЯТ ПРОЕКТ USA

ЛУКОЙЛ Е НА РОТШИЛДОВИ 17. 10.2011
      блокирани клиповете които качих и тук, спряна съм да помествам чак до юни 2020 с единия си профил ..ако не е за пари всичко това здраве му кажете.КОЙТО СИ ПЛАЩА ТУК вип НАЙ-РАЗЛИЧНИ ЕЛЕМЕНТАРНИ ХОРИЦА те си разиграват коня, а бил частен сайта? Продава се, за да го подържат.ГНУСНО МИ Е  ДА СЪМ СРЕД ТАКИВА!
      "ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН" - СБОГОМ И с този ми профил, а дали до юни докогато ме резнахте с другия ще реша
      Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev
      За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.
      ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    
      ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.
      ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?
      Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .
      Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

Днес 05 април мама се е родила и с нейното благоволение ще стане това, което трябва.
      А това , че ми забранихте да помествам  с другият си профил си е Ваш  ГРЯХ, сайта не е мой.
      НО В ИНТЕРНЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ,
      ДАЖЕ МЕ ПРАВИТЕ ПО-СИЛНА. ДО СКОРО.
      ваша тръпка - А.Х.Т. sekirata cekupama
      ето предателите, прости мутри-

https://ntd.life/?p=2933
      https://videa.hu/videok/emberek-vlogok/500-bb-zasedanie.mp4-MM828w9AmkACdMw6?start=2.493025
      След няколкодневни масови многохилядни протести срещу Бойко Борисов
      и Иван Гешев, днес има няколко бурни събития Посолството на САЩ у нас
      публикува официално изявление, че подкрепя протестите !

Прокуратурата показа няколко аудиозаписа на Васил Божков
      А какво прави Бойко през това време ?
      Събрал е на тайна среща цялата си шайка .

Де да е само това ,то кръвчица пусто, вижте физиономиите на родителите на повечето ни депутати и управляващи! Голями българи! Ужас!

Голяма омраза към народа си изпитват, голяяяяяяяма!
      Природата брани си правата  -  авторово А.Х.Т.рецетира свои стихове
    • от Anita Hristova Trifonova
      Искам свобода  - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...