Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за предаването"Сигнално жълто"

Препоръчан отговор

Според мен е много хубаво предаване което ни показва че тъй наречените, наши звезди си били имали и лоши страни,който съвсем не са малко,да се надяваме че предаването ще продължи да съществува и в идните деситилетия!

Редактирано от baby_cat (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 68
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Против съм! Не е това начина. Всеки има своите недостатъци, независимо дали е известен или не. Но но повечето хора им харесват жълтините. Всеки си има вкус. :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замисълт на предаването е интересен, но реализирането е пълен провал. Защото това предаване което уж трябва да е един вид клюкарско се е изродило в злобно отношение и отмащение на водещата към определени личности. Прекалено простащко е за вкуса ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото предаването беше много по забавно и показваше истински гафове.

Сега всичко е съчинено и изопачено от водещата.

Вече не го гледам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено не всичко, което показват е реално. Водещата ми е в категорията хора, които бих пребила без да се замисля и за секунда. Толкова антипатичен и комплексиран човек не може да направи нещо различно. Гледам предаването понякога и смятам, че всичко е направено наистина само с много злоба и в следствие на "някаква" нереализирана нейна мечта - я да танцува, я да пее, я да ... свири.

Най-елементарното: за да правиш забележки за външен вид и природни дадености на някой човек, първо е добре да се сетиш за съществуването на предмета огледало и да вземеш да го употребиш!

Тя сигурно като стане сутрин си слага кърпа на очите, докато си мие зъбите (ако ги мие), за да не припадне от уплаха! Айде стига толкова, че... :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смятам че водещата не се е погледнала в огледалото от бързане да оплюе някого!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Какво единомислие!!! :blink:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Въпроса ми беше какво мислите за самото предаване,а не за самата водеща,предполагам че всички сме единодушни на темата,че не е подходяща за ефир,но повече ме вълнува харесвали ви самата концепция на шоуто.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип, концепцията на шоуто е добра. Съгласна съм,че трябва да има такива предавания,но това в момента се е изродило и до голяма степен вината за това има водещата,която, ако не се лъжа, е и сценарист или поне има ключова роля освен,че е лице на предаването.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По принцип, концепцията на шоуто е добра. Съгласна съм,че трябва да има такива предавания,но това в момента се е изродило и до голяма степен вината за това има водещата,която, ако не се лъжа, е и сценарист или поне има ключова роля освен,че е лице на предаването.

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно те подкрепям.В началото всичко беше различно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въпроса ми беше какво мислите за самото предаване,а не за самата водеща,предполагам че всички сме единодушни на темата,че не е подходяща за ефир,но повече ме вълнува харесвали ви самата концепция на шоуто.

<{POST_SNAPBACK}>

Ми то не може да се прави добро предаване като не си подбереш водещия

да за някои неща предаването е право, но не можеш да опюваш хората с рядка коса например - те ли са виновни че е така

просто критиките са твърде остри

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...просто критиките са твърде остри

<{POST_SNAPBACK}>

Да, прекалено остри са и в много от случаите са безпредметни, защото става въпрос например за природни дадености на хората.

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля, че нещата се покриват, защото каквато и да е концепцията на предаването, наистина както казаха и другите потребители, тя се е изродила.

Няма спор, че има доста неща, на които може да се обърне внимание, но 99,9% от предаването се гради на основата на злоба! От това не може да излезе нищо хубаво!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Албена постоянно намира недостатъци на другите...,а защо първо не погледна себе си?!Много рядко е имало нещо хубаво...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Албена постоянно намира недостатъци на другите...,а защо първо не погледна себе си?!Много рядко е имало нещо хубаво...

<{POST_SNAPBACK}>

Разбира се ,че има недостатъци ,но предаването и няма аналог , за да се покажат. Всичко е пари - колкото по-жълто , толкова по-доходоносно.

Забавно е ,но има 10% истинност. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, за да оплюва така хората, първо трябва да се погледне в огледалото... !

Ще казва тя на някоя жена , че е плоска като дъска , а Албена каква е , да не би да е много надарена и с тая коса - 5 косъма точно, тръгнала да говори.... няма никакво право!

Мисля, че вече се изчерпа, последният път, когато гледах телевизия, видях, че е сменила репортера... хитро.... , защото нашите звезди вече познаваха предишната репортерка и никой не и даваше интервю.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че на Албена това й е работата и трябва да говори това. А идеята на предаването е тъпа. Да беше клюкарско, по щях да го приема, но това е просто тъпо. :P За да се говори това, трябваше водещата поне да е наистина мноооооооооого яка мадама, за да не звучи толкова тъпо всичко, което се говори в него, защото Албенка наистина е най за оплюване :) Прекалено и повече от прекалено се задълбочават и търсят дефекти на хората, които те си нямат в такава степен. Да се показват недостатъци на известните хора на България е добре, за да не ги възвеличаваме твърде, ама глупостите, които Албена дърдори са просто прекалени. Тъпо е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да се показват недостатъци на известните хора на България е добре, за да не ги възвеличаваме твърде...

<{POST_SNAPBACK}>

Как ще е добре, след като много от "споменатите в предаването" недостатъци са природна даденост?? :speak: Ако харесваш някаква известна личност, то ти знаеш защо. Не е нужно някой да ти показва нещо отрицателно. И от друга страна, ако пък възвеличаваш дотолкова някой известен - твой идол например и се поддаваш на манипулации, то и в тоалетната по голяма нужда да ти го пуснат, все тая!

Просто хората са любопитни и много им харесва да гледат кирливите ризи на другите. Всички коментираме хората около нас!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:bye: Преди няколко дни дадох мнение за предаването на Албена Вулева. Но сега бих допълнила - предаването й е намерило своята ниша ,така както жълтата преса на пазара. И ако изтъква само недостатъците на елита-бих го приела,но този вулгаризъм,който се лее от екрана - това не мога да приема. ;)

Редактирано от MERI77 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина предаването е тъпо,обаче ми прави впечетление колко много хора сме го гледали.Значи си има своята аудитория,и Албенка си прави паричките,а ние и гледаме простотиите. :down: Кефя се че Слави я заля с бира,да я беше шамаросал че да има за какво да говори поне шест месеца. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм превърженик на предаването но защо го гледаме .Може би за това че обичаме да гледа ме"сеира "на другите?Както се каза ли "за всеки влак има пътници" винаги ще се намери кой да гледа такива предавония както и "сапунките"Въпрос на избор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

И аз мисля, че е въпрос на избор, и дори нещо повече въпрос на принципи. Човек, който има самочувствието, че е добър в нещо, който е ярка личност, никога няма да седне да гледа недостатъците на другите, камо ли да ги изпъква и да ги превръща в тема номер 1 sad.gif Явно Албена просто има много свободно време....и още повече комплекси дза избиване :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване