Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам сериозен проблем с компютъра,значи баща ми гледаше едни резултати в един сайт за футбол сайта няма да мога да го кажа да не се счита за спам. И изведнаж компютъра изключи и се появи син екран и от доло имаше таймер... когато стигна до 100 се рестартира след това зарежда уиндоус-а ама не се пуска така беше 5 мин. пробвах да го изключа от ключа на захранването пак нестава ... ресваше се само и т.н. докато не направих това Windows repair дадох на това нещо сканира и след това се пусна и сега ме е страх да го изкюча ... моля ВИ помогнете МИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да се помага ами занеси компютъра на сервиз да му се направи профилактика на хардуера( почистване, продухване, слагане на термопаста на процесора ако се налага и напръскване с контактен спрей на слотовете). Ако има нешо повредено да се смени. Да му се направи и една профилактика на самата ОС(драйвери,вируси и т.н) Ако имаш някой твой познат, който се занимава с това или разбира още по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мм... аз ако можех щях да го закарам на сервиз но нямам възможности ... за това пиша тук :ohmy: Компютъра го чистих преди три седмици термопастата последно я смених миналия месец... Как се прави тази профилактина на ОС-та? ако говориш за драйвари,вируси с най-новите драйвари съм вируси НЯМАМ!!! МОЛЯ помогнете

Редактирано от fen na andy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверката за вируси е безплатна ако приемем че драйверите са наред. http://www.malwarebytes.org/ http://www.superantispyware.com/ Тия две програми инсталираш ъпдейтваш и пълен скан.След час ще говориме. Втората безплатната версия.Щом от гледане на сайтове е станал проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверката за вируси е безплатна ако приемем че драйверите са наред.

http://www.malwarebytes.org/

http://www.superantispyware.com/

Тия две програми инсталираш ъпдейтваш и пълен скан.След час ще говориме.

Втората безплатната версия.Щом от гледане на сайтове е станал проблема.

Значи първо пуснах втората програма за сканиране тя откри 4-тири троянеца (снимка). премахнах ги сега започнах да сканирам и с Malwarebytes. Програмата Superantispyware, мога ли да я запазя или да я премахна но ми се струва полезна програмка?снимка: Програмата Malwarebytes, нищо не намери сега? Публикувано изображение

Редактирано от fen na andy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези програми ги препоръчвам и за в бъдеще. Сега отидете в Подфорум сигурност и антивирусна защита и най-горе в раздел премахване на зловреден софтуер.Пуснете собствена тема като прочетете инструкциите в най-горната тема.После можем тук да говорим за защита.Но нека първо колегите там да изчистят напълно компютъра.Тази снимка може там да я приложите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези програми ги препоръчвам и за в бъдеще.

Сега отидете в Подфорум сигурност и антивирусна защита и най-горе в раздел премахване на зловреден софтуер.Пуснете собствена тема като прочетете инструкциите в най-горната тема.После можем тук да говорим за защита.Но нека първо колегите там да изчистят напълно компютъра.Тази снимка може там да я приложите.

Направих това което ме посъветва и колегата icotonev провери компютъра с програмите и не откри активни зарази с една дума компютъра ми е чист!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи сега аваста оригинален ли е?Безплатна версия или от торент?Мога да ти предложа оригинален лиценз.Кракната антивирусна не върши работа.

Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи сега аваста оригинален ли е?Безплатна версия или от торент?Мога да ти предложа оригинален лиценз.Кракната антивирусна не върши работа.

С тази аваст съм avast! Internet Security и бях намерил лиценз и го въведох ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега има ли проблеми компютъра как се държи.Активен ли е лиценза на аваст.В зелено ли е?Ъпдейтва ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега има ли проблеми компютъра как се държи.Активен ли е лиценза на аваст.В зелено ли е?Ъпдейтва ли се?

За сега няма проблеми ... синия екран не е излизал ... а до колкото за аваст ... АБОНАМЕНТНО СЪСТОЯНИЕ: АКТИВЕН ( в зелено е Да.) До колкото знам програмата се Ъпдейтва сама ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок.Възможно е суперантиспайуеър да се е справил сам.За това да нява зарази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок.Възможно е суперантиспайуеър да се е справил сам.За това да нява зарази.

Ахам благодаря. последен въпрос .. как мога да изключа това архивиране ? само ме дразни тука излиза един хикс...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое архивиране?

Мм... ддз само ми излиза да архивирам някакви неща в уиндоус ... Архивиране и възтановяване ... нали доло до час/дата има едно знаме при уиндоус 7? там имам един червен малък Х ... и когато дам на него ми пише .. Проверете архива (важно).??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като кликнеш на знамето отиваш в поддръжка и изключваш уведомяването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кликате на знамето.След това работен център.Промяна на настройките на работния център и махате чавката от архивиране в уиндоус.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кликате на знамето.След това работен център.Промяна на настройките на работния център и махате чавката от архивиране в уиндоус.

Благодаря! :cheers: лека вечер и все така да помагате на хората :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.