Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

да но нали ви казвам не става от гледане на клипове сега пак се рестартира и не мога да разбера как да го оправя цс като играя няма и 10 мин пак гасне по неясна за мене причина да сигурен съм дори аз си направих папката minidump защото не ми излиза на мене на едно приятелче я има а на мене се губи и няма начин да я намеря също така написах директорията в рън въобще няма а в temp нали ти писах че се появиха някакви но това е няма оправяне не знам дали да не кача 7цата да видя дали ще има тази папка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 76
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Три страници тема и решение няма,защото собственика на компютарът го мързи да даде информация и да прочете правилата.Кажи поне модела на лаптопа и температурите.

Когато пастата е стара или не е нанесена правилно то тя се превръща вместо в проводник- в изолатор. Демек става като алуминиевата дограма и охлаждането на практика спира да изпълнява своята функция...

пробвай с друг драйвер за ати-то...

Публикувани изображения

Казваш че един твой приятел я има а ти я нямаш. Така малко се размазват нещата.Значи по подразбиране тази папка я няма. Тя се появява след първият син екран, самата ОС си я създава.Искам да попитам, Там където пише / Малко разтоварване на памет (64 kb) /.На долният ред зададено ли е / %SystemRoot%\Minidump /, това е директорията където да се съхранява.

Дали да си сложиш седмица : Да гласувам със двете си ръце за нея.Но сега целта е да се намери причината, а не да те насърчаваме да преинсталираш. Все пак ти си решаваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преинсталирах пц сега изгасна 2 3 пъти и си мисля че това е от високата температура не знам на мене ли ми се струва така но греее адскии може би от там да идва целия проблем :( и сега е 256 а не 64 кб

Редактирано от don_Aleho (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си сложиш един еверест или аида64 и не си следиш какви са ти температурите.

А това не го разбрах.

:( и сега е 256 а не 64 кб

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разтоварването на паметта не е 64 кб а вече е 256кб това има в предвид преди слагах айда но още със стартирането ми тръгваше на 71 -2 градуса

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но сега имам проблем със звука пука един такъв аз затова не харесвам 7цата по едно време имаше видео как се инсталира реалтек за уин 7 но сега го няма не че стана де :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За разтоварване на паметта винаги можеш да я промениш на 64kb. Аз ще продължа със въпросите, тъй като ти нищо не обясняваш. 1. Сега вече имаш ли дъмп файл? И ако да, защо не го постнеш тук да го разгледаме? 2. 71-2 градуса на кое?Процесор, твърд диск,видео карта?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега ще я кача да погледнете до сега не ми е дал син екран защото съм качил само видео драйвър ако мога да прекача файла ще е добре не мога да прекача файла 192кб а пише че е много голям

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи го тука / http://tranzit.dir.bg/ / и вземи линк и го пусни във следващия си коментар.Не си казал кое ти загрява на 72 градуса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз очаквах че ще качиш дъмп файла.Това което изтеглих е шот на температурата на процесора.Има ли начин да отвориш капака на компа и да видиш вентилатора на процесора дали се върти.Може и да се наложи да го занесеш на сервис, поне да го последнат и ако трябва и термо паста да се смени там ще ти свършат работа.Проблема ти е че е висока температурата на процесора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е лап топ сега ще опитам да го натоваря да видим защото нямам такава папка а и не ми е давало днес син екран

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да нямаш никакъв файл отново, казвам отново имам предвид и със предната ОС беше така.Най вероятно ти намаш син екран.Това което виждам от шота ти си забранил да се рестартира автоматично ОС.То компа ти се изключва а не се рестартира нали така.Ако е вярно това, то значи че от високата температура се задейства защитата.Само предполагам всичко това.Най добре го занеси на сервиз за да го погледнат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай да уточним нещата.Във първия си коментар казваш че синият екран е когато дадеш shut down.А когато натовариш лаптопа той изключва.Та затова да питам, когато го натовариш тогава излиза ли син екран.Ако направо се изключва то нама да направи никога дъмп файл.И от тази гледна точка беше моето заключение във предният ми коментар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега проблемаявно се задълбочи днес си пускам антивирусната си и сърфирам из нета няма и 5 минути и хоп изгасна и излиза това

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=YfRODQw0wwWs6oa21092316

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=wFzdFt8UOGxdbAQh1092318

интересното е че е свит екрана поръчах си подложка за лаптоп но се надявам утре да ми я донесат но нямам си и на идея от какво може да е това и антивирусната да не мога да си пусна също няма и дъмп файл

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега проблемаявно се задълбочи днес си пускам антивирусната си и сърфирам из нета няма и 5 минути и хоп изгасна и излиза това

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=YfRODQw0wwWs6oa21092316

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=wFzdFt8UOGxdbAQh1092318

интересното е че е свит екрана поръчах си подложка за лаптоп но се надявам утре да ми я донесат но нямам си и на идея от какво може да е това и антивирусната да не мога да си пусна също няма и дъмп файл

Три страници тема и решение няма,защото собственика на компютарът го мързи да даде информация и да прочете правилата.Кажи поне модела на лаптопа и температурите.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз нагоре съм ги посочил и кажи кое точно те интересува за да ти кажа машинката е asus x59sl 2gb ram 256 video intel dual 3200

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=gnt1D7JQd9om9NLP1092333 и да отбележа че още с пускането тръгва на 63 градуса

не аз не съм му качил никакви игри като ми прави този номер и игра не мога да играя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е за сервиз работата........почистване от прах и после виж как е,но нека да го почистят в сервиз,да огледат вентилатори и т.н.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз нагоре съм ги посочил и кажи кое точно те интересува за да ти кажа машинката е asus x59sl 2gb ram 256 video intel dual 3200

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=gnt1D7JQd9om9NLP1092333 и да отбележа че още с пускането тръгва на 63 градуса

не аз не съм му качил никакви игри като ми прави този номер и игра не мога да играя

Високи са ти температурите за това се изключва,по-горе сате посъветвали носи го на сервиз.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама може ли 5 мин да работи и да изключва според мен това не е нормално и нали ви казвам още със стартирането тръгва на 63 градуса как става това

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване