Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Дискусии: Любовни романи (Част 5)


Тор

Препоръчан отговор

Знам, че книги на Ибис не се сканират, но ако за лично ползване ви се намира Мечтан любовник или първите две за сукубата, драснете на лични, моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Здравейте, момичета... имам една молба към всички. Много искам да прочета една книга, но не мога да я намеря никъде и да я сваля, ако някой я има или я намери, нека да ми пише. Книжката се казва Еnemy mine на Aline Hunter, благодаря ви предварително :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета! От доста време не съм влизала във форума, виждам, че се е разрастнал, което ме радва. Търся една стара тема, в която имаше резюмета, линкове и понякога корици на много книги, някаква идея дали и къде е преместена? Искам да препрочета някои книги, но не мога да си спомня нито автора, нито заглавието, и се надявам резюметата да помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета!

От доста време не съм влизала във форума, виждам, че се е разрастнал, което ме радва. Търся една стара тема, в която имаше резюмета, линкове и понякога корици на много книги, някаква идея дали и къде е преместена? Искам да препрочета някои книги, но не мога да си спомня нито автора, нито заглавието, и се надявам резюметата да помогнат.

Наложи се да ги разкараме по разни причини.Всичко е в ескейп-бг. нет /не ми дава да поста сайта/ - форуми - книги -каталог. Но ще ти трябва отделна регистрация там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой има ли идея от къде мога да прочета поредицата на Джаки Колинс за Лъки Сантанджело-Шансове,Вендета и т.н.?Търсих къде ли не,но...Много искам да я прочета,помогнете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой има ли идея от къде мога да прочета поредицата на Джаки Колинс за Лъки Сантанджело-Шансове,Вендета и т.н.?Търсих къде ли не,но...Много искам да я прочета,помогнете!

Има ги в Читанка!

Нямам представа, дали е разрешено да пусна линковете към тях, затова не го направих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм нова в Калдата. Бих искала да попитам от къде мога да си тегля романи на английски език? Многи ми допада серията на Лора Лий, ако може да ми препоръчате книги от този вид или сайт, от който да ги изтегля. Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, забравих си регистрацията и не мога да си я открия... Минавам само да ви се похваля с този блог, който си направих... Там мисля да слагам ревюта на книжки, както и много други неща... Не ви го показвам заради посещения и тем подобни, а просто искам да го посещават хора, които наистина се интересуват от любовните романи. За мен ще бъде удоволствие, ако го посетите.

http://old-bouquet.blogspot.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дами, някъде бях мернала, че ще се сканира "Бедствие на високи токчета". Някой знае ли дали има развитие. Взех си Внимавай в картинката и Съблазан, та ми се ще да прочета и Бедствието. Проблема е, че не мога да я намеря в книжарниците. Всъщност ако някой знае дали я има някъде в Бургас ще съм благодарна, ако не ще чакам да я метнете където трябва и да я прочета :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте сами у дома и ви се иска да излезете...

Ако искате като с магическа пръчица да се пренесете някъде другаде...

Ако мечтаете за една фея-кръстница, която да ви преобрази в Пепеляшка...

Нощта е идеална да отидете на бала. Скачайте в каляската и Ескейпвайте, защото музиката засвири, а принцът ви чака, за да ви дари с една "Целувка в полунощ".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами след това страхотно представяне и след огромното Ви старание момичета ще отивам на бала :lipstick: Благодарности и от мен и спорна работа по новите проекти :yanim: :yanim: :*

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той е прогонен от десет милиарда години...

... и познава само пепелта на отчаянието и огнените пламъци на злото...

Той е второто най-могъщо същество във вселената...

... и единственото, на което не е способен, е да обича...

Докато не открива, че греши.

Мислите си, че го познавате. Грешите.

Но не вярвайте на мен, щом можете да прочетете историята със собствените му думи в Реквием за Дявола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дългоочаквана книга, която обещава вълнуващи преживявания. Благодаря! Вече я дръпнах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той е прогонен от десет милиарда години...

... и познава само пепелта на отчаянието и огнените пламъци на злото...

Той е второто най-могъщо същество във вселената...

... и единственото, на което не е способен, е да обича...

Докато не открива, че греши.

Мислите си, че го познавате. Грешите.

Но не вярвайте на мен, щом можете да прочетете историята със собствените му думи в Реквием за Дявола.

Благодаря ! Чакам книжката от много време :))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той е прогонен от десет милиарда години...

... и познава само пепелта на отчаянието и огнените пламъци на злото...

Той е второто най-могъщо същество във вселената...

... и единственото, на което не е способен, е да обича...

Докато не открива, че греши.

Мислите си, че го познавате. Грешите.

Но не вярвайте на мен, щом можете да прочетете историята със собствените му думи в Реквием за Дявола.

Ехааа, браво на екипа, отново бележат точка с поредното съкровище :yanim: Огромни благодарности и от мен :super:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Блягодаря зя книжката, много и се зарадвах. Сега само трябва да намеря време да я прочета. Чакам някакви отзиви за нея от тези които ваче са я прочели :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой чел ли е "Искам те" на Джуд Деверо и какви мнения имате за нея?

Аз я почнах, но не можах да я дочета. Не ме грабна от началото и я зарязах след първите двайсетина странички.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Две минути да поспрем. Да поспрем и да помислим за смъртта. Или за живота, който ще се роди след това. Аве иска ми се да си дадем един "Антракт в смъртта" и да послушаме Нора Робъртс за малко. Антракт до следващата смърт или ... Знаем къде да поспрем нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...