Премини към съдържанието
Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Хаха, както се и предполагаше Бобич в атака!

А Съблазън така и не разбрах дали е излязла или не, но фигурира в сайтовете и се приема за поръчка.В книжарниците и на книжния пазар обаче не бяха чували за нея. Чакам доставката след празниците, ако се забави значи са я обявили раничко.

Излязла е "Съблазън". Съвсем случайно я засякох на една от масите на "Славейков" онзи ден (Неделя).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааах, момичета страшно много, ама страшно много ви благодаря за голямата помощ. Ориентирахте ме толкова добре и вече знам какво искам да ми се закупи! (сън)

Между другото, "Опасни тайни" на Кренц как е? Толкова добре ли е като предните три книги от поредицата или губи очарованието си?

Редактирано от stasungera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май отдавна не бяхме пускали пакетче, та реших, че вече е време да го направим. И така, дами, на вниманието ви е последния пакет редакции. Мисля, че всички знаят къде да го намерят ;)

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мое скромно мнение "Опасни тайни" е най-добрата и любима от поредицата, но имам слабост и към авторката, и към Фалън Джоунс. В деня, в който я обявиха за издаване, си я взех и чесно казано за една нощ я "излапах". А за пакета, момичета, едно огромно благодаря, за труда, които сте положили :withflowers::*

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде на новото пакетче редакции, дами.. Знаете къде да го намерите, нали? ;)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета , по принцип въпросът ми не е за тук , но пък няма към кога да отправя запитването си :shy11: Търся "Духлесс" на Сергей Минаев , дали случайно я няма някъде качена ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета , по принцип въпросът ми не е за тук , но пък няма към кога да отправя запитването си :shy11: Търся "Духлесс" на Сергей Минаев , дали случайно я няма някъде качена ? :)

Мила още 2007 година са я коментирали в другите теми на Калдата.Тогава я е имало качена в нета поне на руски, към днешна дата са изтрити и техните, съжалявам. Освен да помолим в ескейпа, ако я има някой да я сканнат, не знам друго

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила още 2007 година са я коментирали в другите теми на Калдата.Тогава я е имало качена в нета поне на руски, към днешна дата са изтрити и техните, съжалявам. Освен да помолим в ескейпа, ако я има някой да я сканнат, не знам друго

Ако някой я има , може да я сканира ако иска ...аз не бързам ::)))Благодаря ::)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой я има , може да я сканира ако иска ...аз не бързам : :)))Благодаря : :)))

Имам я на руски. Ако ти върши работа, драсни едно ЛС да ти я метна. ;) Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз търся нещо :shy11: и по-точно някой от приказните романи(неиздавани в БГ) на Линда Уинстед Джонс в електронен вариант без значение от езика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам питане към рускочетящите подстрекателки, които ми подпалиха фитила за Амелия Грей. От поредицата за скандалната тройка графчета, не мога да намеря книгата за третия. Всъщност въобще има ли и за него книга или с тази чест са удостоени само първите двама от троицата? Ако някъде са описани перипетиите и на обеднелия граф ще ви бъда искрено благодарна да ме насочите къде да търся, благодаря :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам питане към рускочетящите подстрекателки, които ми подпалиха фитила за Амелия Грей. От поредицата за скандалната тройка графчета, не мога да намеря книгата за третия. Всъщност въобще има ли и за него книга или с тази чест са удостоени само първите двама от троицата? Ако някъде са описани перипетиите и на обеднелия граф ще ви бъда искрено благодарна да ме насочите къде да търся, благодаря :)

Ох, мила, как мощно бръкна в жива рана!!! Има и за третия сладур книжка - A TASTE OF TEMPTATION, обаче изпонадупчих нета от ровене да я докопам на руски, но ..... уви. Останах само с надеждата, че руснаците някой прекрасен ден ще я преведат. От Амелия Грей на руски освен A Dash of Scandal и A Hint of Seduction, има преведен още един роман - A Little Mischief, чиито главни се появяват в A Hunt of Seduction вече щастливо женени. Също много лек, забавен и увлекателен роман с много ръфане между главните, само дето главната на моменти ме дразнеше, че все гледаше да награби главния да се целуват, а той, горкия мъжки се съпротивляваше, докат не му омекнеха шланците от желание... В нета открих още един роман от същата авторка на руски, но под истинското й име Gloria Dale Skinner - Starlight. Но не съм го чела, че попаднах на много противоречиви отзиви за романа и съм малко резервирана. Ако го отметнеш, моля те, напиши как го чувстваш!Публикувано изображение
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай, жалко за третия граф. Явно ще чакаме Дрийма да се смили и да преведе историята на разбираем за нас език, щото ако до сега не се е появила на руски, надали ще стане. А за последната книга, честно да си призная само коментарите в линка са ми достатъчни, за да се откажа да я прочета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, мила, как мощно бръкна в жива рана!!! Има и за третия сладур книжка - A TASTE OF TEMPTATION, обаче изпонадупчих нета от ровене да я докопам на руски, но ..... уви. Останах само с надеждата, че руснаците някой прекрасен ден ще я преведат. От Амелия Грей на руски освен A Dash of Scandal и A Hint of Seduction, има преведен още един роман - A Little Mischief, чиито главни се появяват в A Hunt of Seduction вече щастливо женени. Също много лек, забавен и увлекателен роман с много ръфане между главните, само дето главната на моменти ме дразнеше, че все гледаше да награби главния да се целуват, а той, горкия мъжки се съпротивляваше, докат не му омекнеха шланците от желание... В нета открих още един роман от същата авторка на руски, но под истинското й име Gloria Dale Skinner - Starlight. Но не съм го чела, че попаднах на много противоречиви отзиви за романа и съм малко резервирана. Ако го отметнеш, моля те, напиши как го чувстваш!Публикувано изображение

Здравейте, а дали някой има да ми прати тези двамата A dash of scandal и A hint of seduction на английски :rolleyes: , ще съм мнооооого благодарна, че да ги видя какво представляват.

Лека работа на всички работещи!

А, и приятна почивка на всички почиващи! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, търся на немски език книгата Der Fall der Sinclairs на Даяна Палмър с оригинално заглавие King's Ransom. Тя е от поредицата: Night of Love

1. Night of Love (1993) Незабравима нощ

2. King's Ransom (1993) непреведена

3. Secret Agent Man (1993) Под прикритие

Два дни се рових из интернета и нищо, дори не успях да я намеря да си я купя от Амазонията или да я кача на Кендъла. Ако някой може да ми помогне, много ще съм му благодарна! :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, а дали някой има да ми прати тези двамата A dash of scandal и A hint of seduction на английски :rolleyes: , ще съм мнооооого благодарна, че да ги видя какво представляват.

Лека работа на всички работещи!

А, и приятна почивка на всички почиващи! ;)

На Амелия Грей на английски съм свалила A dash of scandal и тази за третия граф - A Taste of Tempation. Ако ги искаш, пиши ми на ЛС да ти ги метна. Публикувано изображение
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Амелия Грей на английски съм свалила A dash of scandal и тази за третия граф - A Taste of Tempation. Ако ги искаш, пиши ми на ЛС да ти ги метна. Публикувано изображение

Писах ти, дори две съобщения ти пратих. Бъркам имена много лесно, аз ти пиша за Аманда :clown: , а тя е Амелия Грей, доста съм разсеяна, така че ако объркам пак някое име - виноват. Трябваше да стигна до 5 глава на третата книга на Jillian Hunter за Boscastle Family, за да разбера, че авторката не е Jullian ( както аз си мислих до тогава - защо и аз не знам ), ами Jillian :ph34r: , кой да види!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби, може ли и на мен :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да ги метниш и на мен на скупето много моли бобчо

Сънчо, мятам ти ги на пощата, че само по нечовешко, нощно време се подвизавам в скайпчето. :eek:

Боби, може ли и на мен :clown:

Имаш ЛС ;) Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде на следващото пакетче редакции, дами.. Знаете къде да го намерите, нали? ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.