Премини към съдържанието
Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Влизаш в Ескейпа,Торенти и надолу по-списъка-втория.Книгата е седма по ред.Приятно четене.

Благодаря ти ,изтеглих книгата и разбрах къде да проверявам за нови книги до сега аз ги търсех във форум каталог литература,както писах не съм много добра с компютъра,но благодарение на всички вас които ми отговаряте на въпросите се уча лека полека,Пожелавам едно успешно лято на всички които работят по летните курорти и приятна почивка на тези които ще могат да се насладят на море или планина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли и на мен Лайза "Попи"

Благодаря предварително :bday19:

Който спи, така е...

Благодаря на всички!

Редактирано от debilgates (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така приятно се изненадах като влязох в ескейпа!  :)  Цели 5 нови сканчета. Оправиха ми настроението!  :line dance:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, опитвам се да вляза във форум България. Не ми отваря страницата. Присветва, виждам я и след това изчезва. Някой да има идея, или аз бъркам нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да влезеш с Google Chrome.... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този проблем за бг свят ли се отнася? Аз нямам проблеми с влизането; в момента са променили облика на сайта, иначе си работи нормално. И аз съм с Гугъл хром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този проблем за бг свят ли се отнася? Аз нямам проблеми с влизането; в момента са променили облика на сайта, иначе си работи нормално. И аз съм с Гугъл хром.

Проблем ли ще да те помоля да ми пратиш действащ линк - отваря ми просто за секунда сайта и после изчезва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера прочетох книгата на Линда Хауърд "Забранено минало" и за пръв път мога да кажа , че останах разочарована от нейна книга.Препоръчайте нещо по-вълнуващо , моля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох Ш-ш-шт, първата книга от паднали ангели на Бека Фицпатрик. Много ми хареса. Сега ще чета втората Кресчендо. За съжаление другите две ги няма на български.

Моля, ако някой има Silence на Becca Fitzpatrickq както и четвъртата част Finale на английски или руски да ми пише на лични

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем ли ще да те помоля да ми пратиш действащ линк - отваря ми просто за секунда сайта и после изчезва

Аз имам същия проблем. И съм с Експрорър. При Гугъл Хром няма такъв проблем, но просто... не го харесвам.

Може ли и за мен линк?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аманда Ашли - Сара / ИК "Бард"

Трябва ми ISBN! Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аманда Ашли - Сара / ИК "Бард"

Трябва ми ISBN! Мерси предварително!

ISBN  954 - 585 - 023 - X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сюзън Джонсън - Блейз

ИК "Бард"

Трябва ми Редактор (ако има и коректор също) и ISBN.

Сюзън Джонсън - Сребърен пламък

ИК "Бард"

ISBN ми трябва.

Сюзън Джонсън - Забраненият плод

ИК "Бард"

Редактор (ако има и коректор също) и ISBN.

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сюзън Джонсън - Блейз

ИК "Бард"

Трябва ми Редактор (ако има и коректор също) и ISBN.

Сюзън Джонсън - Сребърен пламък

ИК "Бард"

ISBN ми трябва.

Сюзън Джонсън - Забраненият плод

ИК "Бард"

Редактор (ако има и коректор също) иB ISN.

Мерси предварително!

Сюзън Джонсън -

Блеиз

редактор - Анелия Гарнизова

Сребърен пламък

редактор - Анелия Гарнизова

Забраненият плод 

редактор - Балчо Балчев

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново си търся една книжка, която бях чела преди време , но не си спомням името и авторката й. Сюжета се развива във Франция по времето на втората световна война, в един замък. Главните герои сключват брак, но той не е щастлив. Главната героиня е наполовина англичанка,която пристига в замъка , за да види своя годеник, а той не е красавец. Той пък се опитва да я разубеди от сватбата, но тя не се отказва. В последствие се женят, но главната актриса преживява ужасна първа брачна нощ и решава да избяга при баща си и да поиска анулиране на брака. Главният се връща  в замъка като отказва анулиране на брака и заявява,че иска наследник за титлата. Около него има тайна, свързана със смъртта на една жена, а в замъка започват  да се случват странни неща. Главният герой играе ролята на шпионин за  Франция , представяйки се привърженик на германците. Той се отнася лошо със главнята  героиня с идеята тя да го мрази, да покаже, че не се разбират, за да може да  предпази нея и техния син. В последствие в книгата се търсеше, кой е  убиецаи шпионин за германците. Главната героиня  си беше хванала любовник от имението. Подозираше се дали предателя е брата на главния герой, а се оказа любовника. В общи линии това е сюжета , май доста изчерпателна бях,  ако някой  знае коя е авторката на книгата, му благодаря за помощта. Бях изтеглила ,но я загубих и не мога да си спомня как беше заглавието, а много искам да сия изтегля пак. :)

Редактирано от annelly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм я чела и не мога да помогна. Беше интересна, докато не спомена ,че главната си е хванала любовник. Тогава загубих интерес. Не обичам любовни триъгълници и други фигури :no-no: .

Дано някой да се сети и да ти помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново си търся една книжка, която бях чела преди време , но не си спомням името и авторката й. Сюжета се развива във Франция по времето на втората световна война, в един замък. Главните герои сключват брак, но той не е щастлив. Главната героиня е наполовина англичанка,която пристига в замъка , за да види своя годеник, а той не е красавец. Той пък се опитва да я разубеди от сватбата, но тя не се отказва. В последствие се женят, но главната актриса преживява ужасна първа брачна нощ и решава да избяга при баща си и да поиска анулиране на брака. Главният се връща  в замъка като отказва анулиране на брака и заявява,че иска наследник за титлата. Около него има тайна, свързана със смъртта на една жена, а в замъка започват  да се случват странни неща. Главният герой играе ролята на шпионин за  Франция , представяйки се привърженик на германците. Той се отнася лошо със главнята  героиня с идеята тя да го мрази, да покаже, че не се разбират, за да може да  предпази нея и техния син. В последствие в книгата се търсеше, кой е  убиецаи шпионин за германците. Главната героиня  си беше хванала любовник от имението. Подозираше се дали предателя е брата на главния герой, а се оказа любовника. В общи линии това е сюжета , май доста изчерпателна бях,  ако някой  знае коя е авторката на книгата, му благодаря за помощта. Бях изтеглила ,но я загубих и не мога да си спомня как беше заглавието, а много искам да сия изтегля пак. :)Автор

Авторката е Сюзън Луис, книгата - Тъмни страсти.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Андреа Кейн - Замъкът на мечтите

ИК "Бард"

Трябва ми редактор и коректор. Мерси предварително! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Андреа Кейн - Замъкът на мечтите

ИК "Бард"

Трябва ми редактор и коректор. Мерси предварително! ;)

Редактор - Мариана Цакова

Коректор -  :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми намери Silence на Becca Fitzpatrick, на английски и да ми я свали. Аз от не можах да се оправя да я сваля. Все някакви грешки ми дава. Ако може някой да я свали и да я качи в DOX или другаде за да си я изтегля, много ще съм благодарна.

Редактирано от an8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми намери Silence на Becca Fitzpatrick, на английски и да ми я свали. Аз от не можах да се оправя да я сваля. Все някакви грешки ми дава. Ако може някой да я свали и да я качи в DOX или другаде за да си я изтегля, много ще съм благодарна.

Имаш ЛС :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой има ли книгата Купена жена на Конкордия Мерел? Харесах историята, но в книгата липсваха последните 30 страници и не видях края. Ако някой я има, нека пише на лс. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.