Премини към съдържанието
Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

искам да попитам някой има ли 50 нощи в сиво на Лора Елиъс .Много ще съм ви благодарна :shy11: :shy11: :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Сюзън Шайблер - Хубава жена

Сюзън Симънс - Принцеса Сесил (ИК Хермес)

Искам редактор и коректор евентуално, ако има. Мерси предварително! ;)

Редактирано от hrUssI (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко извън темата, обаче... http://forum.chitanka.info/operation-mindcrime-2-t3927.html

Каква юрисдикция има ФБР в България, някой знае ли? Защото моят отговор на пълен лаик в тази област е "никаква", но може и да бъркам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За юрисдикцията на ФБР не знам, но наистина не разбирам в какво точно се състои проблемът със съществуването на електронната библиотека. Всички знаем, че книгите, намиращи се в нея не са издадени вчера ( това са предимно книги, които са на пазара вече 10 години примерно, че и повече, тук - там има някоя по - новичка ), т.е. качването на книги е съобразено с това дали е минал необходимия срок от датата на издаване на дадено произведение ( или поне така мисля ). Не знам нарушават ли се нечии права, за това ли е цялата шумотевица или просто е поредната прищявка на някой?!

Лично аз съм имала незабравими моменти с някои от авторите, намерени в Читанката и тук не визирам само авторите на любовни романи, защото чета и други жанрове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За юрисдикцията на ФБР не знам, но наистина не разбирам в какво точно се състои проблемът със съществуването на електронната библиотека. Всички знаем, че книгите, намиращи се в нея не са издадени вчера ( това са предимно книги, които са на пазара вече 10 години примерно, че и повече, тук - там има някоя по - новичка ), т.е. качването на книги е съобразено с това дали е минал необходимия срок от датата на издаване на дадено произведение ( или поне така мисля ). Не знам нарушават ли се нечии права, за това ли е цялата шумотевица или просто е поредната прищявка на някой?!

Лично аз съм имала незабравими моменти с някои от авторите, намерени в Читанката и тук не визирам само авторите на любовни романи, защото чета и други жанрове.

Нека помогнем на Читанка!

Асоциация „Българска книга“ (АБК), с предводител Веселин Тодоров, подготвя нова атака срещу „Моята библиотека“Телефонът им - +359 2 958 15 25; 958 92 11

Имейл - office@abk.bg

Нека всеки който не е съгласен с затварянето на любимия ни сайт им се обади или пише. За да видят, че няма да успеят тихомълком да ни лишат от Читанка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сюзън Шайблер - Хубава жена

Искам редактор и коректор евентуално, ако има. Мерси предварително! ;)

Редактор: Валентин Георгиев

Коректор:Недялка Георгиева

ISBN 954-459-572-4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасно е това в читанка като влезеш и почти нищо не се отваря. Дано не я затворят... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Много ми харсват романите на Аманда Куик - Джейн Ан Кренц.В момента се опитвам да намеря на български език следните романи от поредицата "Обществото на Аркейн" :

Second sight, The third circle and the Perfect poison.Те са историческите от поредицата.Видах, че тук, във форума, ги има преведни като анотация и виждам, че има екип, който превежда любими книги....Може ли някой да ми каже дали тези ги има преведни някъде и ако да - как мога да си ги сваля?

Благодаря предварително за инфото :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Много ми харсват романите на Аманда Куик - Джейн Ан Кренц.В момента се опитвам да намеря на български език следните романи от поредицата "Обществото на Аркейн" :

Second sight, The third circle and the Perfect poison.Те са историческите от поредицата.Видах, че тук, във форума, ги има преведни като анотация и виждам, че има екип, който превежда любими книги....Може ли някой да ми каже дали тези ги има преведни някъде и ако да - как мога да си ги сваля?

Благодаря предварително за инфото :)

Книгите поне аз не знам да ги има преведени. Имам ги на английски ако искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгите поне аз не знам да ги има преведени. Имам ги на английски ако искаш.

Благодаря, но си ги намерих на английски! :) Чудя се дали да не се пробвам да намеря втората и третата на руски, заюото на БГ вече успях да си набавя първата, но другите две ги няма.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но си ги намерих на английски! :) Чудя се дали да не се пробвам да намеря втората и третата на руски, заюото на БГ вече успях да си набавя първата, но другите две ги няма.......

На руски ги има .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да претендирам за 100% достоверност и познание по темата, но мисля, че на читанката сървърът е в Канада и за това фбр имат юрисдикция. а като се замесят и правата на американски автори... но пак без да смятам, че съм кой знае колко разбираща, мисля че според българското законодателство читанката може да функционира. те са в една малко мътна територия, защото не развиват търговска дейност с книгите и не са в графата "пирати".

Редактирано от jenia123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся на скан  226-227 страница на Конкордия Мерел "В плен на любовта". Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сюзън Уигс - Господарят на нощта 

ИК "Ирис"

Трябва ми редактор и коректор. Мерси преварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сюзън Уигс - Господарят на нощта 

ИК "Ирис"

Трябва ми редактор и коректор. Мерси преварително! :)

редактор- Правда Панова

коректор- Виолета Иванова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, 

знам че няма практика да се сканират нови книги, но ще съм много благодарна ако някой има Забранено минало на Линда Хауърд да ми изпрати стр. 273 - 288, тъй като в моя екземпляр се оказа че липсват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах в темата за редакции, но може би не всички ще прочетат.

Търся стр. 66, 67 на Ребека Уинтърс - Телевизонна принцеса, за да довършим книжката. Ако някой  може да ги сканира - пратете на asayva@gmail.com.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден!Искам да попитам дали някой може да ми изпрати ,,Бебето е мое" и ,,Рай в Тексас " на Сюзън Елизабет Филипс.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сюзън Хейстингс - Гладиатор ИК "Ирис"

Искам редактор и коректор. Мерси! :)

Редактирано от hrUssI (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сюзън Хейстингс - Гладиатор ИК "Ирис"

Искам редактор и коректор. Мерси! :)

редактор - Елена Попова

коректор - Румяна Маринова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клер Лоримър. Смъртоносен чар

ИК "Атика"

Редактор, коректор и ИСБН, ако има. Мерси предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли представа до кога Читанка няма да работи?Знам,че е в знак на протест,но е много лошо когато не можеш да прочетеш някоя книжка от там.Има ли някаква друга алтернатива на сайта освен Ескейп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли представа до кога Читанка няма да работи?Знам,че е в знак на протест,но е много лошо когато не можеш да прочетеш някоя книжка от там.Има ли някаква друга алтернатива на сайта освен Ескейп?

Можеш без проблем да изтеглиш цялата Читанка на собствения си компютър. На началната страница има надпис: "Горещо: Изтеглете цялата библиотека на компютъра си!". Надписа води до тема във форума, където е описано ясно и просто как можеш да го направиш. Така ще можеш да четеш всичко, което е качено до момента в Читанка. Отделно че веднъж като я сложиш на компа си, Читанка ще се обновява автоматично на всеки час - т.е. винаги ще имаш всичко, което се качва и занапред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, харесах си една книжка или по точно поредица, но не намирам никакви отзиви за нея. Става въпрос за Аристократичен роман на издателство Труд. Знам че е излязла само една книжка и другите предстоят. Та дали някоя от Вас си я закупи, прочете за да знам и аз струва ли си и интересна ли е?  Лек и успешен ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте прочела съм всички любовни романи от chitanka и еscape знае ли някои от къде другаде мога да чета романи :))) не мога да намеря никъде на български романите на Лей Грийнууд Chet , Pete, Drew, Sean, Luk, Matt. Mного ще съм благодарна ако някои ги има  :shy11:

Редактирано от kapina2108 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.