Премини към съдържанието
Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Здравейте.Не пиша много,но имам питане знаете ли за любовни романи в които някой от главните е лекар и се запознават в следствие на инцидент?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Не пиша много,но имам питане знаете ли за любовни романи в които някой от главните е лекар и се запознават в следствие на инцидент?

Сандра Браун Пламъци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам дали някой може да ми прати на Керстин Гир третата книга от поредицата Скъпоценни камъни- смарагдово-зелено!Предварително благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Бих искала да попитам дали някой знае книга, в която главният има обсерватория или телескоп и там съблазнява главната. Тя имаше мисля баба и дядо ... и до там стигат спомените ми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е някой да ми прати пакет с редакции 20-50? Много ще съм ви благодарна. Мейла ми е rositsa_mitova@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е някой да ми прати пакет с редакции 20-50? Много ще съм ви благодарна. Мейла ми е rositsa_mitova@abv.bg

Получих го. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой може ли да намери на английски втора книга от ванирската поредица на Лена Валенти?

Намерих я на испански (както е писана в оригинал) но просто не знам този език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Бих искала да попитам дали някой знае книга, в която главният има обсерватория или телескоп и там съблазнява главната. Тя имаше мисля баба и дядо ... и до там стигат спомените ми :)

Единствената подобна, за която се сещам е "Господарят на страстта" на Джаклин Беърд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствената подобна, за която се сещам е "Господарят на страстта" на Джаклин Беърд

Благодаря ти за отговора :) Надявам се да я намеря и да видя дали е тя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

някой може ли да намери на английски втора книга от ванирската поредица на Лена Валенти?

Намерих я на испански (както е писана в оригинал) но просто не знам този език.

Английска версия можеш да намериш само, ако някой се е заел да я преведе на английски. Което малко ме съмнява, поне до сега.

Редактирано от Голата Маха (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам дали някои има на Сюзън Елизабет Филипс ,, Капризите на сърцето " ако може да ми я прати ще съм много благодарна!

Здравейте, и аз се присъединявам към тази молба!

Редактирано от medychy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един роман с мой любителски превод:

Аманда Браунинг-Отмъщението на съпруга-милионер.doc:

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=b50403ccb7

Публикувано изображение

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам нужда от малко помощ. От книгата, която редактирам ми липсват страници от 94 до края на книгата. Книгата е Мари Кордоние - Катрин. Ако някой може да ми сканира страниците ще бъде много благодарна :)

Редактирано от margc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам нужда от малко помощ. От книгата, която редактирам ми липсват страници от 94 до края на книгата. Книгата е Мари Кордоние - Катрин. Ако някой може да ми сканира страниците ще бъде много благодарна :)

Намерих това което ми трябваше :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае книгите от поредицата на Ибис Златни исторически любовни романи. Ще съм благодарна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един роман с мой любителски превод:

Аманда Браунинг-Отмъщението на съпруга-милионер.doc:

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=b50403ccb7

Публикувано изображение

А защо ми казва, че няма такъв файл. Ако не е нахално моля да ми я изпратиш на ЛС. raikom_krassy123@abv.bg. Благодаря!

Здравейте дами,

вече е минало достатъчно време за това искам да попитам дали някой няма да иска да качи "Опасност в червена рокля".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо ми казва, че няма такъв файл. Ако не е нахално моля да ми я изпратиш на ЛС. raikom_krassy123@abv.bg. Благодаря!

Здравейте дами,

вече е минало достатъчно време за това искам да попитам дали някой няма да иска да качи "Опасност в червена рокля".

Линкът изтича след определен срок и затова не може да го отвориш

Ето нов Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=5a251cdf85

Редактирано от an8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох,и аз не мога да го изтегля..може ли някой да ми го прати на margi_popivanova@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Някой може ли да препоръча нещо подобно на "Джесика","Сенки от миналото". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся една книга и ще съм много благодарна ако някой ми помогне.В книгата се разказваше за главната,която живее в манастир и родителите й я омъжиха за да може главният да изплати дълговете им.Само това си спомням ако някой си я спомни да я е чел.Благодаря много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся една книга и ще съм много благодарна ако някой ми помогне.В книгата се разказваше за главната,която живее в манастир и родителите й я омъжиха за да може главният да изплати дълговете им.Само това си спомням ако някой си я спомни да я е чел.Благодаря много

Напомня ми на "Насила оженена" на Кони Мейсън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нора Робъртс. Черна роза (От поредицата "В градината")

Искам редактор и коректор.

Мерси предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отговорен редактор  Петя Димитрова   коректор  Недялка Георгиева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, скоро видях нова публикувана книга на Кони Мейсън - "Нещо повече от скандал", ще споделите ли мнение дали е интересна, заслужава ли си и т.н.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.