Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

ЧЕСТИТА НОВА 2012Г.!ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,УСМИХНАТИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!

Момичета какво ви се падна от новогодишната баница?На мен ми се падна любов гореща и наслество ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъпи приятели,

Желая ви вълшебна 2012 година!

Бъдете смели мечтатели,

триумфиращи победители

и вечно вдъхновени творци!

Публикувано изображение

Редактирано от gaytanka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви същото, което и Инето, и да ви се умножава по-колкото се повече. Радвайте се на живота и гледайте винаги позитивно! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година! Много здраве,щастие и късмет на всички през новата година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, пощръкляла съм да чета книгите на Джанел Тейлър. Ще ви бъда безкрайно благодарна, ако си поразровите библиотеките за липсващите книги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е Нова година е. Поздравихме се, но нещо се ми беше терсене, че Дрийм Тийм не ви поздрави както трябва. И за да поправя грешката ни избрах една любима на мен поредица, от обожаван от мен автор, с една наистина, пак по мое мнение, много красива книга. С две думи новогодишно съм много щастлива да представя на вниманието ви любимия си бате Лей, с любимите ми невести и напоследък последната ми любов Солти. Етинка, злато страшно ти благодаря, че ми се нави на акъла слънчо. Ине разкошна корица, която не спираше да ме вдъхновява докато я правехме. Редакторки, страхотна работа, както винаги де, и си го знаете щото сте ми мноо добри. Дрийм да се поздравим с поредното бебе, а на всички вас приятни мигове с още една прочувствена история в стил бате Лей.

Лей Грийнууд - Единствено с теб

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много! Чудесно начало за новата година! :clap:

Дано и през нея често да ни радвате с хубави книжки!

Ето да почерпя :)

Публикувано изображение

Редактирано от viki_kati (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подаръкът си го бива! Благодарско, момичета от Дрийм тийма, обичам ви!!! :mark::clap::wors:

Редактирано от Stefanika (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ни е честита новата книжка! :champagne1::cheers: Благодаря на всички, които имат заслугата тя да стигне до нас и отново да се насладим на историите на Лей Грийнуд. Както и да си припомним невероятните братя Рандолф и техните седем невести. Благодаря от сърце и нека цялата година е изпълнена от нови преводи! :bday19:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно се чудех кога ще излезе ТОчНО тази книга ,защото я чаках с нетърпение,харесвам много Лей....целувки на всички които са вложили труда си за да ни зарадвате!!! :lighter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за новата книжка. Нека през новата година да ни радвате с още много и много книжки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекрасен подарък,Сънчо !!!!

А да изразя и безумната си радост от удоволствието да се порадвам на "Когато красавицата укроти Звяра"-на ХАРТИЯ!!!

Прекрасно оформление ,страхотно хартия,а корицата е страхотна - на живо е още по-хубава!

Благодаря на Найти и Сънчо за прекрасната изненадка/бях доволно ухилена и привлякох погледите на всички лелки в пощата :) /

Чувствам се прекрасно от тръпката да имам още една страхотна история на хартия,

пък и се фукам с колекционерските си притежания ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наде я като имаш време драсни едно скупе име на личен, че имам те въпросирам едни неща. Радвам се, че сме усмихнали деня ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ ЗА КНИЖКАТА..ДА НИ Е ЧЕСТИТА И ТЯ И НОВАТА ГОДИНА

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехааааа, човек да не отиде за малко на работа и гледайте каква изненада го чака, като се върне. Айде дано цяла година да ни върви все на такива хубави книжки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак сега видях, че темичката с линковете е изчезнала. :no-no: Няма ли да има вече такава тема? търся линк към една книжка на Рут Ланган издадена от Арлекин, май се казваше Господарката на замъка

Редактирано от an8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак сега видях, че темичката с линковете е изчезнала. :no-no: Няма ли да има вече такава тема? търся линк към една книжка на Рут Ланган издадена от Арлекин, май се казваше Господарката на замъка

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...