Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Дами, и аз моля за инфо:

Джейн Ан Кренц

Пиратът - ред :Теодора Давидова

Предизвикателството - ред: Людмила Харманджиева

Споделен сън - ред: Теодора Давидова

Сънят - ред-Теодора Давидова

Среднощни тайни - ред: Виктория Петрова и кор:Сабина Минева

Джудит Макнот

Гордост - имам книгата преиздадена през 2009, надявам се инфото да ти е от полза

ред: Лилия Анастасова, кор- няма, ISBN: 978-954-409-203-0

Благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Съжалявам, че измествам темата от новия фенпревод на Дрийм Тийма, не е нарочно, но в другите теми няма да го прочетат достатъчно хора. От снощи място не мога да си намеря от яд, дори мислех изобщо да

Прочетох всичко изписано до тук и направо ми е болно, доплака ми се честно ви казвам. Единственото, което се открои сред всички постове е огромната любов към книгите и това колко сме ощетени по една и

Публикувани изображения

Благодаря ти, мила :* :* :* Значи остават Барбара Делински Споделена страст - ред Джейн Ан Кренц Радост - ред Джудит Макнот Преди да те срещна- ред, кор и ISBN Сега и завинаги- ред, кор и ISBN Уитни, моя любов- ред, кор и ISBN Благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че нахлувам така, но става нещо, което касае всички ползващи интернет - http://www.kaldata.c...0%B5%D1%82.html Ето още информация - http://nellyo.wordpr.../01/26/acta-21/ Ако от ЕП ратифицират тази глупост... За съжаление ние вече сме подписали, доста тайно при това, но преди ратификацията споразумението още не е в сила. Има петиция по въпроса - https://secure.avaaz...spread/?aagwGcb

ПП Сетих се още нещо, и то съвсем прясно - това видяхте ли - https://www.google.com/intl/bg/policies/privacy/preview/ Извадка от него - "Може да събираме информация за конкретното устройство (например модела на хардуера, версията на операционната система, уникални идентификационни номера на устройството и данни за мобилната мрежа, включително телефонен номер). Google може да свърже идентификационните номера на устройството ви или телефонния ви номер с профила ви в Google. "

Събраните данни могат да включват и "регистрационна информация за телефония, като телефонния ви номер, номер на обаждащия се, номера за пренасочване, час и дата на обажданията, продължителност на обажданията, данни за маршрутизиране на текстовите съобщения и типове на обажданията; "

Редактирано от milenaka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, мила :* :* :*

Значи остават

Барбара Делински

Споделена страст - ред

Джейн Ан Кренц

Радост - ред

Джудит Макнот

Преди да те срещна- ред, кор и ISBN

Лилия Атанасова - ред.

Сега и завинаги- ред, кор и ISBN

Лилия Атанасова - ред.

Уитни, моя любов- ред, кор и ISBN

Благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май през 2002 не са посочвали ISBN. Проверих в тогавашните издания, но няма коректор и ISBN.

AVAAZ набира все повече и повече гласове - дано успеем да помогнем и ние. Присъединете се и вие към петицията

https://secure.avaaz.org/en/

Редактирано от debilgates (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че нахлувам така, но става нещо, което касае всички ползващи интернет - http://www.kaldata.c...0%B5%D1%82.html Ето още информация - http://nellyo.wordpr.../01/26/acta-21/ Ако от ЕП ратифицират тази глупост... За съжаление ние вече сме подписали, доста тайно при това, но преди ратификацията споразумението още не е в сила. Има петиция по въпроса - https://secure.avaaz...spread/?aagwGcb

ПП Сетих се още нещо, и то съвсем прясно - това видяхте ли - https://www.google.c...rivacy/preview/ Извадка от него - "Може да събираме информация за конкретното устройство (например модела на хардуера, версията на операционната система, уникални идентификационни номера на устройството и данни за мобилната мрежа, включително телефонен номер). Google може да свърже идентификационните номера на устройството ви или телефонния ви номер с профила ви в Google. "

Събраните данни могат да включват и "регистрационна информация за телефония, като телефонния ви номер, номер на обаждащия се, номера за пренасочване, час и дата на обажданията, продължителност на обажданията, данни за маршрутизиране на текстовите съобщения и типове на обажданията; "

Знаете, че не може да се разчита на нашето правителство. Ако искаме нещо да се направи, да се спазят някои наши законови права, просто трябва да ги принудиш (едва ли не), да ги спазят. Съгласяват се с полицейщина, е нали гледаме към Америка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да му се намира на Вирджиния Хенли следните книжки в ПДФ файл: Арабският принц; Ирландска циганка; Прелъстен; На Валери Лорд също в ПДФ файл: Розовата кула; Розите на страстта; Дуел на страстта;

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли ми ги пратила на [email protected] Благодаря ти предварително :* Значи останаха на Вирджиния Хенли - Ирландската циганка и Валери Лорд - Дуел на страстта някой друг ако може да ми ги прати в ПДФ файл!

Редактирано от hruSSi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли ми ги пратила на [email protected]

Благодаря ти предварително :*

Значи останаха на Вирджиния Хенли - Ирландската циганка и Валери Лорд - Дуел на страстта някой друг ако може да ми ги прати в ПДФ файл!

Пращам ти " Дуел на страстта".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли ми ги пратила на [email protected]

Благодаря ти предварително :*

Значи останаха на Вирджиния Хенли - Ирландската циганка и Валери Лорд - Дуел на страстта някой друг ако може да ми ги прати в ПДФ файл!

Пратих Вирджиния Хенли - Ирландската циганка Редактирано от nestinarka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам как да започна....ъъъ :shy11: , до скоро се чудех и аз как да разбера в ескейпа кои са новокачените книжки, но ме беше и срам да питам.... сега, след като бе обяснено и АЗ пак не успях да ги открия. :ph34r: ..представете си как се чувствам.... :shake_puter: , та...ще съм много благодарна ако някоя от вас обясни за пореден път ...като за мен :mark:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как да започна....ъъъ :shy11: , до скоро се чудех и аз как да разбера в ескейпа кои са новокачените книжки, но ме беше и срам да питам.... сега, след като бе обяснено и АЗ пак не успях да ги открия. :ph34r: ..представете си как се чувствам.... :shake_puter: , та...ще съм много благодарна ако някоя от вас обясни за пореден път ...като за мен :mark:

Виж на Лично съобщение :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде линк към списъка с любовните романи, защото не мога да го открия.Благодаря предварително :))

ЕСКЕЙП - ФОРУМ - КАТАЛОГ...ако тях визираш :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не искам да ядосвам никой, но и аз да попитам: къде да намеря новите книги? Във фен преводите или някъде другаде? ИЗВИНЯВАМ СЕ ОТНОВО ЗА ВЪПРОСА :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не искам да ядосвам никой, но и аз да попитам: къде да намеря новите книги?

Във фен преводите или някъде другаде?

ИЗВИНЯВАМ СЕ ОТНОВО ЗА ВЪПРОСА :)

Опитай в торентите. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, аз също бях доста объркана, но открих Каталога и там е добре подредено. Не успях да разбера само кои са новокачените книги, а така също част от тях са неактивни. Моля Ви обяснете пак...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неактивните са в наличност, но още не им е дошъл реда за качване. Ако искаш някоя определена книга, пиши и ще бъде качена приоритетно. Новите можеш да откриеш като извлечеш само качените книги - последните са и най-нови.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз също бях доста объркана, но открих Каталога и там е добре подредено. Не успях да разбера само кои са новокачените книги, а така също част от тях са неактивни. Моля Ви обяснете пак...

Това, което е в каталога, е наличния ни фонд. Тези, които са по-"чернички", тоест нямат линк, ги имаме сканирани, но подлежат на обработка и не са качени още като торенти. И това ще стане, дай Боже. По-сивичките, всъщност са линкове и водят директно към съответния торент, който съдържа дадената книга.

Новокачените книги са последно качените. За да стигнете до последно качените, просто цъкнете бутона торенти

Оттам попадате в торент секцията.

1 вариант Когато от падащото меню на категориите в търсачката зададете да търси само в Книги: E-books, или

2 вариант натиснете иконката с книжката в кафяво, пред някой торент с качена книга

и в двата случая попадате в категория книги при торентите. И тези, които са най-отгоре са новите, или новокачените книги. Тези, които са по-надолу или на следващи страници, са старите вече.

Не знам как по по-лесен начин да го обясня. Ако и сега има неразбрали... да се пробва някой друг с обяснение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека аз да се пробвам с обяснението.

Колежката ми на работа е доста възрастна (не искам никого да обиждам) и на нея бих обяснила така:

1.Влизате в сайта

2.С мишката посочваш надписа „Торенти” и натискаш левия бутон на мишката

3.В началото на страницата, която се появява стоят 8/5 торента „Препоръчани/Най-теглени” (в зависимост от това какво сте си избрали), останалите са малко по надолу в страницата. За да стигнете до тях: завъртате склочето на мишката към вас; или натискате стрелката надолу (↓) от клавиатурата; или натискате с мишката върху стрелката надолу в най-долния десен ъгъл на екрана.

4.Стигате до другите торенти, като най-отгоре стои последния качен (подредени са по реда на качване). Също така ако преди това не сте влизали в меню торенти, ще видите че срещу всеки новокачен има малък червен правоъгълник с надпис “new”. Книгите се различават от други торенти, по това че пред наименованието има картинка, която представлява кафява книга, на която пише "BOOK". Ако не виждате нови книги може да няма наскоро качени, вижте и предходната страница (31-60) и т.н.

Принципа е същи, както на всички останали подобни сайтове.

Надявам се, че съм била полезна.

Ако мястото на това обяснение не е тук, моля изтрийте го.

Редактирано от mariva (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, пак имам нужда от жокера „ Помощ от приятел“. Първата книга на която търся заглавието и автора е исторически роман. Главния беше с някаква титла и се правеше на разбойник.Почти цялото действие се развива в една барака, която после се оказа, че е в пределите на имението му. Той беше пленил главната и я държеше в тая барака. Тя се опита да избяга и го простреля, после се грижи за него.Имаше и някакъв чувал пълен с пари, който се въртеше из тая барака.

Другата, която търся е съвремена и от Ан Кренц.Единствено помня,че главния правеше груб страстен секс без предварителна любовна игра и поради тая причина жените не се задържаха при него.Той много се притесняваше, че и главната ще се уплаши, ама тя взе че му урудиса на акъла.

Толкова! Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна.

За книгата на Ан Кренц някой сети ли се!?Аз да си призная не съм чела нищо от тази авторка ,но искам да я подхвана.Все пак след толкова издадени книги трябва да има за какво,а понеже съм чела някои книги на Амада Куик и не са мой тип ,досега се въздържах ,но аз така или иначе предпочитам съвременните романи,така че предполагам грешката е в моя телевизор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване