Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Благодаря на всички,които ме посъветваха да си купя книгата на Сюзън Елизабет Филипс "Рай в Тексас".Много ми хареса и нямам търпение за следващата от поредицата. :D

Между другото някой има ли информация кога излиза тя?

За сега се очаква ориентировъчно през Април месец, според информация от страницата на "Ибис" във facebook. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Къде са линковете за любовните романи? От доста време не съм теглила и сега като погледнах не мога да ги намеря... и аз цял ден се питам същото. Може ли и на мен ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде на новия пакет редакции, дами.. Предполага се, че знаете къде е.. :wink12:

За съжаление, не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление, не.

Имаш ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Къде са линковете за любовните романи? От доста време не съм теглила и сега като погледнах не мога да ги намеря...

и аз цял ден се питам същото. Може ли и на мен ЛС

Имаш ЛС ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли и на мен едно ЛС относно линковете :help: ?

Готова си ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам

Ахахахахаха

Направо станахме "Бюро Справки" :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се иска да обидя някого, не е това целта ми, но дори и да не влизате често във форума, поне прочетете последните няколко страници, вместо да питате направо. Както каза Тори, това наистина заприлича на Бюро "Справки". Последните две-три страници са само къде, кога, как, защо, кой... Жалко, че трябваше да се махне темата с линковете, но не може да сте толкова неосведомени къде са книгите, след като сте отдавна във форума. Пък дори и да теглите отскоро, не ви ли направи вЧАПИтление, че всички линкове водят към едно и също място... Вече с нежелание влизам тук и се сещам все по-рядко да погледна има ли нещо НОВО... Уви! Няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета искам да ви попитам бях мярнала преди време саита от които взимате книгите на немски и ги превеждате убиха се да търсч мненитето и да попитам аз сега уча немски и ще ми е много приятно ако мога да се чета любилите книжлета на намски ако някои знае този сайт ще съм дълго задължена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета искам да ви попитам бях мярнала преди време саита от които взимате книгите на немски и ги превеждате убиха се да търсч мненитето и да попитам

аз сега уча немски и ще ми е много приятно ако мога да се чета любилите книжлета на намски

ако някои знае този сайт ще съм дълго задължена :)

Мила, аз преди теглех от mugully.com

А сега на ме ми трябва малко помощ :)

Барбара Делински - Споделена страст

редактор ?

Сандра Браун - Час пик

редактор и коректор ?

Благодаря предварително ;)

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, имам нужда от малко помощ. Преди време четох една книга, мисля че беше на Сюзън Елизабет Филипс, но не съм много сигурна. Ставаше въпрос за двама герои- жената беше дъщеря на актриса и политик и баща и я омъжи насила за последния потомък на руска аристократична фамилия. Той беше собственик на цирк и я взе със себе си в цирка, караше я да работи там. В последствие тя забременя, той не искаше детето и тя избяга. После се намериха и заживяха щастливо:) Нещо от този сорт беше. Някой сеща ли се как се казва книгата и кой е автора. Ако някой я има, ще съм много благодарна да я качи в нета. Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книжката е "Да целунеш ангел" на Сюзън Елизабет Филипс. Можеш да я намериш в Моята библиотека, т.е. в читанка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, имам една чуденка. Знам, че някои от вас имат кореспонденция с някои от издателствата по един или друг повод. Някоя да е повдигала темата, дали нашите любими издатели ще ни вкарат и нас в крачка с новостите по света, и ще започнат и тук да издават електронни книги :wink12: До сега карах основно на електронни книги, теглени от тук или друго място. Но ми се налага да купувам и "истински" последно време, за да си следя поредиците и нещо не ми харесва как ми се запълниха рафтовете скоропостижно...Като ровя из чужди он-лайн магазини за книги, дори стари издания вече се предлагат и в електронен вариант. Ако никоя не е повдигала въпроса, ще може ли да ми дадете мейлите, на които мога да попитам основните издателства дали мислят да направят нещо по въпроса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, имам една чуденка. Знам, че някои от вас имат кореспонденция с някои от издателствата по един или друг повод. Някоя да е повдигала темата, дали нашите любими издатели ще ни вкарат и нас в крачка с новостите по света, и ще започнат и тук да издават електронни книги :wink12: До сега карах основно на електронни книги, теглени от тук или друго място. Но ми се налага да купувам и "истински" последно време, за да си следя поредиците и нещо не ми харесва как ми се запълниха рафтовете скоропостижно...Като ровя из чужди он-лайн магазини за книги, дори стари издания вече се предлагат и в електронен вариант.

Ако никоя не е повдигала въпроса, ще може ли да ми дадете мейлите, на които мога да попитам основните издателства дали мислят да направят нещо по въпроса :)

Моя кореспонденция с ИБИС

Здравейте ,

Предвиждате ли да увеличите книгите в електронен формат , предлагани от вашето издателство- намерих 2 в biblio.bg ?Почитател съм на електронните книги и въпреки че има доста от тях в интернет пространството, бих си закупувала ако се предлагат на пазара.Харесва ми възможността да притежавам книга изключителни лесно – само с няколко кликвания .

Отговор:

Здравейте,

Много се радваме, че има и читатели, които биха си купували книгите в електронен формат. Подготвяме и други заглавия, но процеса отнема време, защото за електронните книги се сключват отделни договори с праводържателите в чужбина. За съжаление интереса за закупуването на книгите сред читателите е много нисък. До сега имаме реализирани само няколко продажби, но за сметка на това в един тракер, в който книгите са пуснати по същото време по което и ние ги предложихме в biblio и на сайта на МТел, вече са свалени над 500 пъти.

Поздрави,

Издателство ИБИС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори не знаех за това библио...Жалко, защото една от последните ми покупки - третата книга за Братстрото, се оказа че я имат в електронен вариант. На кой мейл мога да ги попитам дали се предвижда скоро да пускат и останалите издадени от поредицата, поне да ги изчакам :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори не знаех за това библио...Жалко, защото една от последните ми покупки - третата книга за Братстрото, се оказа че я имат в електронен вариант. На кой мейл мога да ги попитам дали се предвижда скоро да пускат и останалите издадени от поредицата, поне да ги изчакам :rolleyes:

[email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един проблем преди 2 дни ми ремонтираха компа та бях си субрала една доста голяма колекция от историчесни любовни романи (аз други не чета :Д) но на компа нещо му станало и на хард диска нямало вече нищо записано та ако мойе някои които да ми прати колекцията си от компа ще съм му мн задължена мн ви се моля (така ме е яд че ми я няма колекцията :@:@:@:@:@:@:@ ) ще ви дам имеила си скаипа ако трябва само някои да ми прати кнжки (мн книжки :S)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един проблем преди 2 дни ми ремонтираха компа та бях си субрала една доста голяма колекция от историчесни любовни романи (аз други не чета :Д) но на компа нещо му станало и на хард диска нямало вече нищо записано та ако мойе някои които да ми прати колекцията си от компа ще съм му мн задължена мн ви се моля (така ме е яд че ми я няма колекцията :@:@:@:@:@:@:@ )

ще ви дам имеила си скаипа ако трябва само някои да ми прати кнжки (мн книжки :S)

escape-bg.net>Форум>Книги>Каталог>Исторически любовни романи>... остава само да си изтеглиш това, което искаш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли мнение за романът Вълшебната кръстница? Започнах да го чета, но малко ми е тегав в началото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...