Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Може ли мнение за романът Вълшебната кръстница? Започнах да го чета, но малко ми е тегав в началото.

Амииии книгата не е лоша, ама не е и нещо кой знае какво. Става за един път четене ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Съжалявам, че измествам темата от новия фенпревод на Дрийм Тийма, не е нарочно, но в другите теми няма да го прочетат достатъчно хора. От снощи място не мога да си намеря от яд, дори мислех изобщо да

Прочетох всичко изписано до тук и направо ми е болно, доплака ми се честно ви казвам. Единственото, което се открои сред всички постове е огромната любов към книгите и това колко сме ощетени по една и

Публикувани изображения

Най-лесно ще е да посетиш escape-bg.net, да отидеш във Форума, оттам в раздела Каталог и съответно в темата "Фен преводи"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, отиваш на форуми - книги - каталог и там намираш всички завършени книги. Тези, които са на откъси все още не са довършени ;)))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, имам питане кога ще издадат последната книга на Джудит Макнот на български.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, имам питане кога ще издадат последната книга на Джудит Макнот на български.

Е те това е въпрос с повишена трудност.. Все още никое издателство (доколкото знам) не е обявило, че ще я издава у нас.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета,

в момента редактирам на Лиз Бегшоу - "Страст", оказа се, че в скана липсват 210-211 страница, моля, който я има, ако може да ги снима, благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета,

в момента редактирам на Лиз Бегшоу - "Страст", оказа се, че в скана липсват 210-211 страница, моля, който я има, ако може да ги снима, благодаря предварително.

images0186.PDF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,

още едно нещо само ще ви попитам, на стр. 261, първия ред: ... твърдите метални ............, бясна. -- коя е думата, не мога да я разчета, благодаря предварително. -- отново става въпрос за книгата "Страст", на Лиз Бегшоу.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,

още едно нещо само ще ви попитам, на стр. 261, първия ред: ... твърдите метални ............, бясна. -- коя е думата, не мога да я разчета, благодаря предварително. -- отново става въпрос за книгата "Страст", на Лиз Бегшоу.

Нямам книгата, а гадая по скана, прилича ми на "шини". А и на предната страница има изречение "Краката на Мелиса бяха заклещени между метални шини на пода на товарното помещение." Така че вероятно става дума за същите шини и на този ред. Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, интересуваме, знае ли някой и може ли да намери инфо за поредицата „В смъртта“ на Нора Робъртс – завършена ли е, или има още книги, които не са преведени. Защото гледах номер 30 и за разлика от другите завършва с Епилог, но събитията остават някак си отворени. Ще бъда много благодарна, ако споделите каквато и да е информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, интересуваме, знае ли някой и може ли да намери инфо за поредицата „В смъртта“ на Нора Робъртс – завършена ли е, или има още книги, които не са преведени. Защото гледах номер 30 и за разлика от другите завършва с Епилог, но събитията остават някак си отворени. Ще бъда много благодарна, ако споделите каквато и да е информация.

През септември 2012 трябва да излезе Delusion in Death, която е номер 35, така че това определено не е края на поредицата. С тези темпове няма да се учудя, ако ударим трицифрените числа, освен ако не й с изчерпят идеите за имена преди това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредицата не е завършена и не се очаква да свърши скоро. Авторката издава обикновено по 2 романа + новела за Коледа на година, под името J.D.Robb. До сега са излезли 40-сетина (заедно с новелите). У нас са преведени до 37, ако не се лъжа, Фантазии в смъртта. В момента ги издава Хермес. Има пропусната 1, доколкото помня, и не се издават новелите.

Ето линк към официалния сайт http://www.jdrobb.com/books/quick.php .

Редактирано от Бобока (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, благодаря ви много! :* Ох, успокоих се, че има още. Тези двамата – Ив и Рурк – са ми влезли под кожата. Щом казвате, че 37 са преведени, а в ескейпа има 28 качени, значи има още за наваксване. ;)

Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, благодаря ви много! :* Ох, успокоих се, че има още. Тези двамата – Ив и Рурк – са ми влезли под кожата. Щом казвате, че 37 са преведени, а в ескейпа има 28 качени, значи има още за наваксване. ;)

Рум, ако проявяваш интерес, мога да се разровя из дебрите на харда ми и да намеря непреведените на бг на немски :) Добре дошла на борда :wink12: Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рум, ако проявяваш интерес, мога да се разровя из дебрите на харда ми и да намеря непреведените на бг на немски :) Добре дошла на борда :wink12:

Да, мила, с най-голямо удоволствие!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рум, ако проявяваш интерес, мога да се разровя из дебрите на харда ми и да намеря непреведените на бг на немски :) Добре дошла на борда :wink12:

Мммм и аз искам, ама немския ми е много зле. Мила ти чела ли си книгите по-нататък? Искам да знам, Пийбоди и Макнаб накрая ще хванат ли да се женят. И дали Морис и Бакстър ще си намерят някоя мадама. А може и нещо за Надин. Много ми харесва като всички са обвързани. :P Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, мила, с най-голямо удоволствие!

Отивам да се ровя :)

Мммм и аз искам, ама немския ми е много зле. Мила ти чела ли си книгите по-нататък? Искам да знам, Пийбоди и Макнаб накрая ще хванат ли да се женят. И дали Морис и Бакстър ще си намерят някоя мадама. А може и нещо за Надин. Много ми харесва като всички са обвързани. :P

Ине, за мой срам съм чела само няколко от поредицата, макар че ги имам почти всички на книга - само две ми липсват. По тази причина взех цялата поредица за първа или втора редакция, та да мога най-сетне да си ги прочета. Квот намеря, ще пратя и на теб :) Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивам да се ровя :)

Ине, за мой срам съм чела само няколко от поредицата, макар че ги имам почти всички на книга - само две ми липсват. По тази причина взех цялата поредица за първа или втора редакция, та да мога най-сетне да си ги прочета. Квот намеря, ще пратя и на теб :)

Оки мило, мерси. :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк към официалния сайт http://www.jdrobb.com/books/quick.php .

Благодаря ти много, че ми даде този сайт. :* Днес имах повече свободно време и го разгледах най-подробно.Много интересни неща открих там и най-важното получих отговор на въпроса, който ме тормозеше още от началото на поредицата, а именно „кога Ив и Рурк ще имат бебе?“.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много, че ми даде този сайт. :* Днес имах повече свободно време и го разгледах най-подробно.Много интересни неща открих там и най-важното получих отговор на въпроса, който ме тормозеше още от началото на поредицата, а именно „кога Ив и Рурк ще имат бебе?“.

И какъв беше отговорът мило? Аз четох веднъж, че ако Ив и Рурк имат бебе, това ще е края на поредицата. Ама не съм сигурна, че авторката го е казала. Ама като ги знам как направо се ужасяват като видят бебето на Мейвис, особено Ив, едва ли скоро ще имат свое. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз четох веднъж, че ако Ив и Рурк имат бебе, това ще е края на поредицата.

И аз така знам. Прочетох го точно във въпросния сайт. Но пък авторката може винаги да си промени решението (надявам се).
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета понеже съм нова искам да попитам от къде сваляте всичките тези страхотни романи за четене

Имаш ЛС.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване