Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Имам нужда от помощ.Търся пдф на Златния варвари от Йонансен. На Златния, не на Богатия - различни издания са щото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Съжалявам, че измествам темата от новия фенпревод на Дрийм Тийма, не е нарочно, но в другите теми няма да го прочетат достатъчно хора. От снощи място не мога да си намеря от яд, дори мислех изобщо да

Прочетох всичко изписано до тук и направо ми е болно, доплака ми се честно ви казвам. Единственото, което се открои сред всички постове е огромната любов към книгите и това колко сме ощетени по една и

Публикувани изображения

Ииии.. Още едно пакетче, дами.. А да видим дали ще откриете къде съм го скрила.. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, момичета! Имам едно въпросче към тези, които четат оригинали на английски и са фенове на „В смъртта“ на Нора Робъртс. Съществува ли новела между „Безсмъртие в смъртта“ и „Екстаз в смъртта“, която да описва сватбата на Ив и Рурк. От известно време се щурам из сайтовете и до сега нищо не открих.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, момичета! Имам едно въпросче към тези, които четат оригинали на английски и са фенове на „В смъртта“ на Нора Робъртс. Съществува ли новела между „Безсмъртие в смъртта“ и „Екстаз в смъртта“, която да описва сватбата на Ив и Рурк. От известно време се щурам из сайтовете и до сега нищо не открих.

Не, няма. Ето официалния списък от сайта на авторката http://www.jdrobb.com/books/quick.php .

В някои от следващите книги сватбата е представена като частична ретроспекция (откъслечни спомени на Ив и Рурк) доколкото помня.

Редактирано от Бобока (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, няма. Ето официалния списък от сайта на авторката http://www.jdrobb.com/books/quick.php .

В някои от следващите книги сватбата е представена като частична ретроспекция (откъслечни спомени на Ив и Рурк) доколкото помня.

Много благодаря за отговора, всичко това ми е известно, защото знам почти всяка книжка от поредицата наизуст, но живеех с надеждата, че нещо съм пропуснала, защото това, което се разказва за сватбата им, когато тя му подари картината послучай годишнината им е много романтично. Та си рекох, да не би аз да съм пропускам нещо. Много съжалявам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак съм аз. Гореща нощ. Тегава една такава, поне за тези, които живеят в България. Но и "Незабравима нощ". По скоро "Кралска" ако питате Даяна Палмър. Нощ в която да намериш своето "съкровище". Ние от Дрийм го открихме с помощта на три страхотни дами. Открийте го и вие. Да казвам ли къде?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм много благодарна за Кралското съкровище! Имах работа, но веднага, щом го засякох, заседнах пред компа и не си отлепих задника от него, докато не прочетах и последната буква. Прекрасна книга! Много ми хареса и съм безкрайно благодарна за удоволствието, което ми доставиха дамите от Дрийм - а. :mark: .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Любовни романи са моята страст и виждам, че с вас четем доста сходни неща, което е супер!

Като новобранец ще черпя съвети от вас и искам да попитам - дали си организирате сбирки и извън форума - с цел пиене на кафе, дъра-бъра и размяна на книги :tongue2: . Би било страхотно!

Иска и аз да споделя за една любовна книжка, която много ми допадна и която дочетох буквално вчера. Става дума за "Мъжът от съседния гроб" на Катарина Масети - любовен роман, написан в много приятен и лек стил за една библиотекарка, която се влюбва във фермер и настава пълна какафония. Единия иска другия да изостави привичния си начин на живот и естествено и двамата се опъват до смърт. Но стилът е толкова приятен за четене, че прекарах един страхотни 4-5 часа в компания на книгата и горещо я препоръчвам на всички, които искат да прочетат нещо по-ново, което е излязло съвсем скоро.

Намерих и ревю за нея в сайта "Аз чета".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Любовни романи са моята страст и виждам, че с вас четем доста сходни неща, което е супер!

Като новобранец ще черпя съвети от вас и искам да попитам - дали си организирате сбирки и извън форума - с цел пиене на кафе, дъра-бъра и размяна на книги :tongue2: . Би било страхотно!

Иска и аз да споделя за една любовна книжка, която много ми допадна и която дочетох буквално вчера. Става дума за "Мъжът от съседния гроб" на Катарина Масети - любовен роман, написан в много приятен и лек стил за една библиотекарка, която се влюбва във фермер и настава пълна какафония. Единия иска другия да изостави привичния си начин на живот и естествено и двамата се опъват до смърт. Но стилът е толкова приятен за четене, че прекарах един страхотни 4-5 часа в компания на книгата и горещо я препоръчвам на всички, които искат да прочетат нещо по-ново, което е излязло съвсем скоро.

Намерих и ревю за нея в сайта "Аз чета".

Книгата звучи интересно и ще се чете

.А за срещите извън форума преди време имаше две нациолни срещи, но повечето срещи са организират в градоете,където живеят момичетата.Предполагам,че щом си софиянка ще си намериш доста бързо компания,защото в София има доста момичета от форума. Чакай само да те надушат софиянки и гледай какво става ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде на следващото пакетче, дами.. Къде ли съм го скрила? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо благодаря за пакетчето, супер сте :D

И второ имам ОГРОМЕН проблем. Някой има ли оригиналния английски текст на Julie Garwood - Ransom, започнах да я превеждам, но за мой ужас се оказа, че в моя вариант има липсващи страници и цели галви, а не мога да открия друг. АКо някой ми помогне, много ще го обичам Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купувам - снимам - изпращам, липсващите страници, глави. Ако ти харесва варианта, изчакай 2-3 дни, май за толкова книгата ще пристигне от Амазон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо благодаря за пакетчето, супер сте :D

И второ имам ОГРОМЕН проблем. Някой има ли оригиналния английски текст на Julie Garwood - Ransom, започнах да я превеждам, но за мой ужас се оказа, че в моя вариант има липсващи страници и цели галви, а не мога да открия друг. АКо някой ми помогне, много ще го обичам Публикувано изображение

Търсили в Demonoid? Аз намерих един вариант, който ми изглежда цял.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря момичета за бързата реакция, намериха ми цялата книга :*

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Дами, издирва се книгата на Катрин Каултър - "Особен урок". Липсват страници 24 и 25, както и страничката с информационната част. Моля ви, разтърсете се из библиотеките си и ми ги сканирайте, заснемете с фотоапарат/телефон, или препишете в краен случай - не търся качество, само да е четимо. P.S. Страничките се намериха, остана само информацията да се намери - име на автора и книгата (на англ.), години на издаване (на англ. и на бълг.), имената на издателство, преводач, редактор, коректор и ISBN-номер (ако има такъв).

Редактирано от Тор (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P.S. Страничките се намериха, остана само информацията да се намери - име на автора и книгата (на англ.), години на издаване (на англ. и на бълг.), имената на издателство, преводач, редактор, коректор и ISBN-номер (ако има такъв).

Catherine Coulter

Aftershocks

Поредица "HARLEQUIN"

Издател: КОЛОМБИНА

год. на изд.: 1996 г

год на изд. на англ. 1985г.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В разгара на горещо лято може би си мислите че Дрийм-а спи и мечтае. Амииии... нйет. В тези горещи юлски нощи не ни остана друго освен даааа... съгрешим. И съгрешихме с един негодник на име Хадли. Много съгрешихме ша знайте. Е и Кара Елиът доста помогна. Предлагам и на вас да го направите с нашия негодник. Мястото на срещата си го знаете добре. От нас приятно четене и чудесно греховно лято пожелавам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,не знам дали тук е правилното място и дали така се прави,но искам да помоля.Много искам да прочета поредицата на Джаки Колинс за Лъки Сантанджело,но в нета откривам само 3 книги,а те са 7-8.Ако може да ми кажете откъде да си ги сваля ще съм много благодарна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах че обожавам юлските нощи. Обожавам и варненските вечери. Защо ли? Защото ме чака един лорд. Ама не е какъв да е. Безупречен е. И аз днес ще се казвам Батшеба защото искам този Лорд Безупречност. Тази книга мина през много ако или дали но стига до вас благодарение на... енд ди оскър гоуз туууууууууууу.... Яне, Тино, Ане, Крис, Орли...Тази вечер ме разсмяхте и разплакахте момичета и ви обичам. Ама вие си го знаете. Приятно четене на всички от Дрийм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" Бе споменала, че тъкмо тръгвала към някоя заложна къща. Бенедикт се чудеше как да я спре, без да я прати в безсъзнание с един удар, да я напъха в усмирителна риза или да я привърже към някоя тежка мебел.

— Престанете — каза той с тон, който обикновено използваше само когато в парламента се разразяваха шумни спорове. — Забравете за заложната къща. Трябва да обединим усилията си.

— Ние не можем…

— Вие не ми оставяте друг избор, упорита жено — каза той. — По-скоро ще се оставя да ме обесят, отколкото да ви позволя да тръгнете сама."

:))))))))))) Тези двамцата ме кефят. Бенедикт ми харесва повече от Хадли-то, но пък ония голяяяям женкар бе!!

" Тази книга мина през много ако или дали но стига до вас благодарение на... енд ди оскър гоуз туууууууууууу.... Яне, Тино, Ане, Крис, Орли..."

Бииииииис!! :yanim: :yanim: :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване