Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Дам, ще се издават наново, така че всеки, който ги няма и ги иска, може да ги получи на достъпна цена. Аз самата имам само 2 или 3 от тези, така че ще си купя останалите :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами,аз леко ще се отклоня от темата,която се подхванали,не че подкрепям сканирането на нови книги без да се е изчакало необходимото време.Винаги ще има хора на които няма да им пука и ще правят каквото им скимне без да ценят нито,книги,нито труда и средствата на издателствата.Аз лично дори да прочета даден фен превод хареса ли ми съдържанието и историята на книгата веднага при първа възможност си вземам хартиения носител,който с наслада прочитам и даже препрочитам.

Та да си дойда на думата....Благодаря ви за новите книги.Страхотни са,изчетох ги на един дъх.Линда,както винаги се е справила подобаващо с изградените герои и сюжет.А Лора Лей....леле мале скоро не съм срещала подобни еротични описания на любовните сцени.Много горещи и нажежени.Тея котаци направо ми взеха акъла :) .Ще чакам с най-огромно нетърпение обаче следващата книга от поредицата-Шера и Кейн :lol6: са ми вече любимата двойка.

Ееееее Не Е Истина просто!!!

не на 100% ами на 100 мил.% се припокривам с това мнение!

Плоп, пращам ти няколко виртуални прегръдки :)

Героите на Линда ми влияят на всичките възприятия,

а след запознанството с котараците на Лара съм в приятна омая...........

Шера и Кейн определено ще подпалят монитора................/нямам търпение/............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Шера и Кейн по-добре пригответе носните кърпички момичета, книгата е много силна и прочувствена :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Шера и Кейн по-добре пригответе носните кърпички момичета, книгата е много силна и прочувствена :D

оххххх,сигурна съм, че ще е много прочувствена история.......

като знам през какво е минала Шера ,а и Кейн милият не е незасегнат..........

пак да кажа ,че съм много,много,МНОГО благодарна,че се захванахте с нелеката задача

да ни радвате с тази поредица!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игра на съдбата - Джейн Ан Кренц

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игра на съдбата - Джейн Ан Кренц

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес си направих една страхотна шопинг терапия. :ph34r:

Взех си "Великолепно", последната от "Аркейн" и на Нора сватбената агенция. Не мога да се отлепя от книгата на Тиара Уаууууу :ph34r::ph34r: На живо изглежда още по-готина. Най-после доживях да пуснат историческа книга, за която да си дам с мерак парите. /Въобще няма да коментирам кориците на другите две книги- просто не си заслужава./

Редактирано от radysan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оххххх,сигурна съм, че ще е много прочувствена история.......

като знам през какво е минала Шера ,а и Кейн милият не е незасегнат..........

пак да кажа ,че съм много,много,МНОГО благодарна,че се захванахте с нелеката задача

да ни радвате с тази поредица!

Въпросните Шера и Кейн герои от кой роман са? Стана ми интересно, защото се споменават в няколко коментара и реших да попитам :):(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеRalna написа на 12 септември 2011 - 10:20 :

"The man within " книгата за Тайбър е готова, чака редакция, очаквайте скоро да бъдете зарадвани :) . "Kiss of Head" книгата за Шера и Кейн е в процес на превод и е страхотна :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросните Шера и Кейн герои от кой роман са? Стана ми интересно, защото се споменават в няколко коментара и реших да попитам :) :)

Поредицата породите на Лора Лей. Тя е книга 4-та от поредицата, ние обаче ще я пуснем като 3-та. И двамата са преживяли много гадости, много са страдали и се срещат често в първите книги от поредицата. :ph34r: По-страхотна двойка са от Калън и Меринъс и от Тайбър и Рони. Те са най-страхотните :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И както се казва ... Ние ги чакаме с нетърпение. Пожелавам спорна работа на екипа, занивамащ се с преводите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спорна работа и от мен. Ще чакам с нетърпение всички нови преводи. И огромни благодарности на целия екип за труда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредицата породите на Лора Лей. Тя е книга 4-та от поредицата, ние обаче ще я пуснем като 3-та. И двамата са преживяли много гадости, много са страдали и се срещат често в първите книги от поредицата. :) По-страхотна двойка са от Калън и Меринъс и от Тайбър и Рони. Те са най-страхотните :*

Супер, значи следващият ми избор ще е тази поредица. Публикувано изображение Само да довърша "Матрицата на съдбата", която засега е моят фаворит :jumping11:

Благодаря за инфото. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам немалко фаворити. Харесвам и "Породите", и "Матрицата на съдбата", и "Алфа и Омега", и "Каубоите", и "Братството", и ...още доста поредици. Но с две думи... Харесвам работата на Дрийм Тийм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, дами.. Време е за следващото пакетче редакции, така че Заповядайте

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ухаааа, браво на нашите неуморни редакторки :( Благодаря Ви, момичета! Страхотни сте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сладурките от редакторския пак ни радват с чудеса. Мляс мляс от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит ни нов пакет редакции. Браво на нас, момичета:( И една книжка от Violeta_63: Лиза Джаксън - Съдбовни грехове Приятно четене! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли няколко думи за Розмари Роджърс - Игра на любов :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли няколко думи за тази книжка Розмари Роджърс - Игра на любов?

Ако се поровиш в първа част на дискусиите, може да откриеш мнения за книгата. Общо взето са противоречиви. Аз лично не харесвам нищо от Розмари Роджърс, макар да имам всичко излязло на пазара досега. Има обаче и хора, на които им е харесала точно тази книга. И докато сме на тази тема, моля някой да си признае, че я е сканирал. Първото й появяване е директно в текстов пакет от Xesi. И не намирам нищо друго, освен един пост на tanushi, в който казва, че я има /заедно с още няколко книги/. Понеже не намирам обаче кой я е дал, моля да се обади, за да го впиша в описанието. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една книжка от Ани: Луиз Бегшоу - Когато тя беше лоша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи писах на "Ергон" ( за кой ли пореден път), за да ги питам има ли някакви изгледи историческата поредица на Клейпас да бъде стартирана скоро и получих изключително хубав отговор:

ето го и него:

Здравейте Петя,

книгата е вече под печат, идната седмица ще е на пазара :))

Поздрави,

Сергей Райков

Издателство ЕРГОН

Много съм щастлива, това е една от книгите, за които ми се изчака чакалото, нямам търпение...Жалко само, че никога нищо не обявяват предварително. Интересно ми е каква е корицата, надявам се да са заложили на оригинала, както направиха с останалите на авторката, а не да проявяват творчество както с преиздадената "Мечтая за теб", която ама хич не ми хареса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелеее, супер :):P:D Откога ги чакам само! Нямам търпение вече! Дано качат скоро корицата във фейсбук, за да не я видя чак в книжарницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линда Уърд - Нанси Джил Брейди - Дженифър Джейн Блекмур - Наследницата Алисия Грейс - Проклятието на Миликан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли няколко думи за Розмари Роджърс - Игра на любов?

Това е една от "приличните" книги на авторката, в смисъл няма оргий изнасилвания и изневяри. Главните герои не са кой знае колко интересни, книгата е съвременна и общо взето чете се. Не е като да ти се иска да я прочетеш втори път, но не е и кошмар. Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...