Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

здравейте! Може ли и на мен едно ЛС за фен преводите? Предполагам къде са, но все пак.....Да не взема да пропусна нещо  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, дами!

Почти всички фен преводи вече са качени и в Читанка. Можете да ги откриете там в секцията за фен преводи или като потърсите книгата по име на автор или заглавие.

Желаем ви приятно четене и не забравяйте да оставяте и коментари. Четем ги с удоволствие ;)

Редактирано от Гер (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За четене - чела съм ги и то по няколко пъти. Ама пусто като не ми стига - искам още и още... Обаче като сме на "Вие" - аз и английският език, имам ли друг избор, освен кротичко да си чакам превода на следващата книга от поредицата. Направо ми иде да ударя чело в земята и да почна като Коцето  от сериала "Домашен арест": "ММММоооооля те, мамо Еми....." 

Та в случая при мен ще бъде: "Ммммоооооляяяяя за следващата книга!..... ама по-скоро, а? :wors:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
може ли и аз да помоля за линка за книгите на Сюзън Елизабет Филипс на руски език

здравейте...нова съм и още немога да разбера има ли  качени книги на сайта :) от къде четете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, отново имам нужда от помощ:

Даниел Стийл - Неустоима сила
Редактор: ?
Коректор: ?

Луиз Бегшоу - Нежна завист

Джудит Макнот - Всеки мой дъх

Нора Робъртс - Безсрамна добродетел 

ISBN:

(но ми трябва от изданието на Бард, 1999, от поредицата Галерия Бард Съвременни романи)

Публикувано изображение

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет, отново имам нужда от помощ:

Редактор: такова дживотно няма, има коректор и преводач, пиши ако ти трябват

ISBN: 954-585-054-X

(но ми трябва от изданието на Бард, 1999, от поредицата Галерия Бард Съвременни романи)

Публикувано изображение

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Всеки мой дъх"-Д. Макнот

Коректор: няма изписан

Редактор: Лилия Анастасова

Превод: Анжела Петрова, Павел Боянов

ISBN  978-956-409-269-6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактор: такова дживотно няма, има коректор и преводач, пиши ако ти трябват

ISBN: 954-585-054-X

Дам, ще ми трябва, благодаря :)

"Всеки мой дъх"-Д. Макнот

Коректор: няма изписан

Редактор: Лилия Анастасова

Превод: Анжела Петрова, Павел Боянов

ISBN  978-956-409-269-6

И на теб много тенкю :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 Дам, ще ми трябва, благодаря :)  

"Безсрамна добродетел"

преводач: Жулиета Пенчовска

коректор: Виктория Каралийчева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами издирват се редактор и коректор на  Втори шанс от Линда Хауърд изд. на Хермес от 2000г

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дами издирват се редактор и коректор на  Втори шанс от Линда Хауърд изд. на Хермес от 2000г

редактор- Пламен Тотев

коректор - Атанаска Кузманова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
редактор- Пламен Тотев

коректор - Атанаска Кузманова

Много благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, аз отдавна не съм се появявала, ама нямам никакво време. Имам въпрос към някоя от вас и се надявам да не го приемете като наглост, защото не е с цел разпространение. Някоя от вас дали има сканирана поредицата на Е. Л. Джеймс? Знам, че е доста рано, но нямам как да се сдобия с тези книги на български от никъде в Испания, пък пратката е доста скъпа, ако си ги закупя онлайн.:/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета, аз отдавна не съм се появявала, ама нямам никакво време. Имам въпрос към някоя от вас и се надявам да не го приемете като наглост, защото не е с цел разпространение. Някоя от вас дали има сканирана поредицата на Е. Л. Джеймс? Знам, че е доста рано, но нямам как да се сдобия с тези книги на български от никъде в Испания, пък пратката е доста скъпа, ако си ги закупя онлайн.:

Стаси, пиши ми на лични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой чел ли е тези книги. Те любовни романи ли са, че много ме кефят кориците.

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой чел ли е тези книги. Те любовни романи ли са, че много ме кефят кориците. ...
Най-добре е да влезеш в сайта на издателството - "Ибис" - там можеш да прочетеш резюметата и да изтеглиш откъс от книгите, за да решиш дали ти харесват. Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-добре е да влезеш в сайта на издателството - "Ибис" - там можеш да прочетеш резюметата и да изтеглиш откъс от книгите, за да решиш дали ти харесват.

ДА , НО НЕ МОГА ДА СЕ ОРИЕНТИРАМ, ЗАЩОТО ОТКЪСИТЕ СА СПЕЦИАЛНО ПОДБРАНИ. АКО НЯКОЙ Е ЧЕЛ ДА СПОДЕЛИ МНЕНИЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой чел ли е тези книги. Те любовни романи ли са, че много ме кефят кориците.  

Горещо препоръчвам поредицата. Не са чисто любовни романи, но са приятни за четене и са написани с много свежо чувсво за хумор. Стилът малко ми напомня на Рейнмънд Чандлър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да съжаляваш. Забавна и оригинална поредица. Препоръчвам я и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

бих искала отново да попитам дали вече няма във фен преводите " Бебето е мое " на Сюзън Елизабет Филипс. Ако някой знае има ли го някъде по някой форум преведено- моля пишете. Стигнах до трета глава, но четенето на английски ме побърква и изморява, тъй като английският ми не е много добър. Благодаря предварително за отговорите, които не се съмнявам че ще ми дадете. Иначе книжката е много интересна, сигурно ще се окаже една от най-интерсните, но наистина не мога повече да си причинявам главоболие с английския.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още "Бебето е мое" го няма на български език - нито като фен-превод (доколкото ми е известно), нито като издание на "Ибис". Цялата поредица "Чикаго Старс" я има на руски език - ако го ползваш и имаш интерес, пиши ми ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой чел ли е The Barefoot Princess на Крисина Дод-тя е втората книга от поредицата за изгубените принцеси....има ли я някъде качена ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата я има на руски език; на  български - и аз не съм я срещала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой чел ли е The Barefoot Princess на Крисина Дод-тя е втората книга от поредицата за изгубените принцеси....има ли я някъде качена ?

Някой беше почнал да прави фен-превод. Но след като свалиха фен-преводите от ескейпа, не знам дали продължава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...