Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Здравейте..някой знае ли дали само Внимавай в картинката,Бедствие на високи токчета и Съблазън са от поредицата за братята Манли или има и за другите двама?..има ли възможност да баде качена някоя от книгите на Лайза Клейпас от серията "Хатауей":)

Редактирано от lubima8310 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към " Манли" е и "Опасност в червена рокля". Тя е доколкото знам края на поредицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро прочетох една книга от Карън Роуз - "Не можеш да се скриеш" и ми хареса много.Препоръчвам Ви я горещо - има я в Escape и в същото време искам да помоля ако някой има друга нейна книга ако може да я качи .Новата книга на Джули Гаруд също е много хубава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро прочетох една книга от Карън Роуз - "Не можеш да се скриеш" и ми хареса много.Препоръчвам Ви я горещо - има я в Escape и в същото време искам да помоля ако някой има друга нейна книга ако може да я качи .Новата книга на Джули Гаруд също е много хубава.

За съжаление няма преведени други книги на Карън Роуз.Останалите й книги, в поредицата с "Не можеш да се скриеш", също са много хубави.

Редактирано от geneviev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много ли е нахално да помоля за "Опасност в червена рокля" ако някой  може да я качи :)

Книгата е прекалено нова, за да бъде качена. В този форум има прието след гласуване правило, според което книги, които не са навършили една година от издаването си на български език, не се качват. Така че ще се наложи или да почакаш да мине година, или да си я купиш - книгата е налична по книжарниците. А между другото, има два нови пакета с редакции, дами.. Нали знаете къде да ги намерите? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А между другото, има два нови пакета с редакции, дами.. Нали знаете къде да ги намерите? ;)

Да намерихме ги ,голяма радост. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моми англичанки, да сте попадали на авторката Kate Pearce и поредицата й "The Tudor Vampire Chronicles":

1. Kiss of the Rose

2. Blood of the Rose

3. Mark of the Rose

Рускините са направили фен превод на първата книга, та се чудя да я почвам ли?! Разгледах сайта на авторката и има интересни поредици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Escape се натъкнах на голяма изненада :inlove1:  :no-no::clap: :clap: :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фирма "РедакТОРки-2178" ВОД* търси да назначи динамични и умеещи да работят в екип хора на длъжност "Фен-редактор" без заплащане. 
Изисквания към кандидатите: желание за работа с книги, сравнително добри познания по правопис и граматика и свободно време.
От своя страна фирмата предлага възможност за придобиване на нови познания и опит, доразвиване на езиковата култура и гарантирано забавление.
Свободни работни места: 30.
За контакти: скайп: stihiqta__f (с две долни черти)

Тор
               (Изпълнителен директор)

[*ВОД - Дружество с ограничено време]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като днес е празника на виното и на любовта (честит празник на всички, които празнуват, каквото и да празнуват). Нека винаги бъдете влюбени в романтиката и опиянени от любовта. Именно тук преди няколко години аз намерих сродни души, които споделят моята страст към книгите, към приключенията... Още преди години написах едно стихче, именно за този форум, защото от тук тръгна всичко

В интернета необятен рових се веднъж -
рових така да се каже - на шир и на длъж.
И попаднах аз на истинска светиня - 
 моя оазис сред пустиня.
Където срещнах хора чудесни - 
интелигентни, образовани - супер интересни!
И оказа се, че сме от една порода - 
споделяме еднаква страст.
Ние сме изчезващ вид - с души романтични, 
но въпреки това смели и борбени и изключително практични...
Общото между нас е любовта към романтиката и книгите нежни, динамични -
с обяснения в любов - и горещи, страстни, човешки и лични...
А главните герои - ммм...мъже и силни и смели...диви и опасни,
на тяхната магия ние сме подвластни...
И всяка от нас поне веднъж
мечтала е за такъв мъж...
Дали за Джеймс, Тони, Дерек, Клейтън, Ник или Медина...
а може за един, двама...или минимум стотина...
А героините? - Една от друга по-красиви, мили, женствени, добри - 
дали помагат, борят се, страдат или стрелят във зори...

Защо говоря тези неща?... защото музата пак ме халоса..
и докато още сме на въпроса...
В цяла България ний се подвизаваме,
но и в едно друго кътче живеем, където споделяме, говорим си, обменяме опит и се ОПОЗНАВАМЕ!
Радвам се, че ви намерих...

Това беше преди и ми се иска отново да е същото, макар да знам, че счупеното не се лепи...
Много мелодраматично... ужас... не искам да се получи така... но така го чувствам... Липсват ми толкова много коментарите им...
Все едно нямам муза за четене, ако не съм получила препоръка... и то толкова истинска и дълбока от някой коментар, толкова истински и толкова богат на емоции от впечатления... Липсвате ми момичета....
Редактирано от BlackRose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотно написано.

Относно вдъхновението, преди около четири години открих форум и то в доста лош за мен момент. Момент в който имах нужда от някакво разсейване. Винаги съм обичала да чета любовни романи и тук намерих истински рай за моята романтична душа. Много души, които се вълнуват от същите неща. Повярвайте ми това ми даде, нужното спокойствие и моята мечта се сбъдна и забременях. Оказа се, че при нас проблема е бил повече психически, отколкото физически. Спокойствието и щастието, което ми даде форума ми помогна много. Сега имам две съкровища едното на почти три годинки, другото на почти годинка. Отново започнах да открадвам малко време за четене, и имам време да влизам във форума. Обаче ще оказа, че нещата не са същите :( Незнам какво се случило момичета, но се надявам нещата отново да се върнат в старото русло - с подробните коментари и радостта от четенето и споделянето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що завърших "Любов на разсзмване" на Лайза Клейпас...страхотна книга,определено си заслужава да я прочетете :) ...има ли начин да се качи и трета "Попи" или е прекалено нова за да бъде качена? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, имам един огромен проблем и имам нужда от помощ. Пиша тук, защото знам, че поне ще прочетете и ако можете ще ми помогнете. Няма нищо общо с любовния жанр, а с научния по-скоро.

Търся книгата на Борис Николов и Румен Даскалов "В паяжината на смисъла" и по-конкретно текстовете на Гиърц! Моля ви се помогнете ми! Не ги намирам никъде в мрежата, откъдето да се сдобия с тях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, имам един огромен проблем и имам нужда от помощ. Пиша тук, защото знам, че поне ще прочетете и ако можете ще ми помогнете. Няма нищо общо с любовния жанр, а с научния по-скоро.

Търся книгата на Борис Николов и Румен Даскалов "В паяжината на смисъла" и по-конкретно текстовете на Гиърц! Моля ви се помогнете ми! Не ги намирам никъде в мрежата, откъдето да се сдобия с тях... Мило. или трябва да се поръча и купи, или в библиотека, но само в читалня се заемат. като се има предвид, че библиотеките са с моето раб.време, няма да мога да помогна /не че знам, дали ще позволят да снимам/ Всъщност, утре ще питам дали позволяват снимки, но кажи за кога ти трябва, да се опитам да организирам нещо.

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що завърших "Любов на разсзмване" на Лайза Клейпас...страхотна книга,определено си заслужава да я прочетете :) ...има ли начин да се качи и трета "Попи" или е прекалено нова за да бъде качена? 

Всъщност, наистина е нова от октомври 2012, така че ще се чака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До края на март месец. През април ми е презентацията, която ще трябва да подготвя. Уф... Благодаря ти все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, сканирани ли са вече нора хес-хълмът на влюбените и двата исторически романа на бевърли бърн?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, сканирани ли са вече нора хес-хълмът на влюбените и двата исторически романа на бевърли бърн?

Не са. Ако ги имаш, сканирай ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧБМ!

Да сте бели и червени,

румени, засмени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И от мен Честита Баба Марта с едно хубаво стихотворение от детските години:

Баба Марта бързала,
Мартенички вързала:
Морави, зелени,
Бели и червени:

Първом на гората –
Да листят листата.
И да дойдат всичките:
Щъркелите, птичките,
Първият певец,
Косер хубавец.

После на градините –
Да цъфтят гиргините
И латинки алени,
И божури шарени.
Ябълки да зреят,
Круши да жълтеят.

А пък на дечицата
Върза на ръчицата
Мартенички чудни
Със ресни червени,
Да са ранобудни,
Да растат засмени.

А сега имам една молаба. Може ли някой да напише писмо до издателство Ибис( защото аз не съм на ТИ с този материал) и да попита какво става с издаването на поредицата „Чикаго старс“ на Сюзън Елизабет Филипс, особено третата поред книга „Бебето е мое“.

Гениалната физичка д-р Джейн Дарлингтън отчаяно копнее за бебе. Но да се намери подходящ баща не е толкова лесно. Суперинтелигентността на Джейн винаги я е карала да се чувства като откачалка и затова тя е твърдо решена да спести подобна участ на бъдещото си дете. Което означава, че трябва да намери някой много специален за баща на своето бебе. Някой много, много... глупав.

Кал Бонър, легендарният куотърбек на „Чикаго старс“ изглежда е префектният избор. Но красивата му външност и недодяланото му държание са измамни. Д-р Джейн твърде късно разбира, че всъщност той е много по-умен, отколкото показва. Както и че съвсем не е съгласен да бъде използван и захвърлен...

(Анотацията е на Ибис)

Беше ни обещана за миналият август, вече иде тоя август и нищо на хоризонта. Да не се наложи да действаме по системата „направи си сам“, за да можем да прочетем тази прекрасна и вълнуваща поредица на роден език.

Редактирано от Голата Маха (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Баба Марта и от мен, да сте бели и червени ,винаги засмени!Много здраве и късмет пожелавам на всички. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Баба Марта!Здраве , късмет и много усмивки за всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА,Да сте живи и здрави и повече усмивки и късмет,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...