Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

:no-no: не ми се отваря Читанката, а съм на средата на едно раманче и място не мога да си намеря. Дано след десетина минути пак да мога да влизам :crying10: :crying10:

Съчувствам ти. Откакто така ми прекъсна връзката по средата на една книга и се наложи да я издирвам по торентите, почнах да отварям цялата и така да чета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли и на мен лично, моляяя? Съжалявам, за нахалството. (blush)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник!

Твърде нахално ли ще бъде, ако и аз ви помоля за " Женени до сутринта " на Лайза Клейпас?! Мейлът ми е [email protected]

Благодаря предварително!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Имаш поща.

И аз ще помоля за книгата на Лайза,предварително Благодаря!Безценни сте :bday19: ([email protected])

Редактирано от manage (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, може ли и на мен, моля, моля, да ми пратите „Забранено минало“ на Линда Хауърд и „Бебето е мое“ на Сюзън Елизабет Филипс.Предварително благодаря! Много ви обичам! Безценните сте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник! Твърде нахално ли ще бъде, ако и аз ви помоля за " Женени до сутринта " на Лайза Клейпас?! Мейлът ми е [email protected] Благодаря предварително!  :)

Имаш поща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искала да помоля ,някой от гордите собственици на придобивката ''Женени до сутринта" да я сподели с мен  :shy11: ! [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искала да помоля ,някой от гордите собственици на придобивката ''Женени до сутринта" да я сподели с мен  :shy11: ! [email protected]

Пътува!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш поща

Огромна молба да ми я пратите и на мен  :mark: ([email protected])

Имаш поща Редактирано от manage (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, може ли и на мен, моля, моля, да ми пратите „Забранено минало“ на Линда Хауърд и „Бебето е мое“ на Сюзън Елизабет Филипс.Предварително благодаря! Много ви обичам! Безценните сте!

Може ли и аз да се присъединя към тази молба /[email protected]/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Бебето  е мое" на Сюзън Елизабет Филипс излиза от издателство "Ибис" на 28.05.2013 , така че и при най-добро желание не виждам как може сега да се прати. Освен ако някой не е намерил начин - тогава и аз ще искам тази книга  :) . Ако сте много нетърпеливи  - книгата я има в оригинал на английски, както и преведена и качена на руски в съответните сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой случайно да се е сдобил с “Попи”? Ще му бъда безкрайно задължена, ако реши да я сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой случайно да се е сдобил с “Попи”? Ще му бъда безкрайно задължена, ако реши да я сподели.

Имаш поща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, много моля, ако някой има поредицата Хатауей на Лайза Клейпас, преведена, нека ми прати по възможност книгите на [email protected] Нямам идея колко от поредицата е преведена .., но ще съм безкрайно благодарна!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш поща.

Много благодаря! Получих я! Чела съм първа и втора книга от поредицата, третата я попрехвърлих отгоре - отгоре, но нещо не ме грабна. За четвъртата обаче нямам търпение от много време, зарадвах и се!  :)

Ceceto, първа и втора книга можеш да откриеш в escape-bg.net. Необходима ти е регистрация.

Редактирано от Амарилис (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, много моля, ако някой има поредицата Хатауей на Лайза Клейпас, преведена, нека ми прати по възможност книгите на [email protected] Нямам идея колко от поредицата е преведена .., но ще съм безкрайно благодарна!

имаш поща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли и на мен Лайза "Попи"

([email protected]) Благодаря предварително :bday19:

Редактирано от megan70 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пътува!

Много благодаря ,захващам я веднага :* !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някой да има Елиз Тайтъл "Холивудска рулетка", " Любовна въртележка  В името на Пийт"  ([email protected])

Много благодаря :)

Редактирано от megan70 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!Мога ли да ви помоля,мили момичета,да ми изпратите и на мен книжките на Лайза!Благодаря ви предварително :wors: Email:[email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...