Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Ох, вярно, че е петата! Нали четвъртата е " Знойни сънища " - забравих, че и нея трябва да включа тук нищо, че е за братята Бонър.  :) Като че ли тя наистина е доста по - емоционална от другите.

Иначе сега се чудя към какво да се насоча? Лошото е, че започна ли нова книга, не мога да се спра докато не я прочета, а покрай работата и ученето, съм свикнала да чета много бързо. 

Мисля си за Линда Хауърд, друга любима авторка, за някоя от двете и нови книги, но нещо като ли ми липсва стимул. Четох разни отзиви ( не тук ) за " Ловен сезон ", че не била нещо кой знае какво откъм сюжет, та затова си мислех да се спра на " Забранено минало ", но все още не съм го решила окончателно. 

Предложения?!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Уха, най-после, човек да прочете нещо интересно в този форум! По повод излизането на следващите книги от поредицата „Чикаго старс“ – на последната страница на „Рай в Тексас“, беше написано ОЧАКВАЙТЕ „Бебето е мое“. Сега, на последната страница на „Бебето е мое“, пише ТЪРСЕТЕ „Рай в Тексас“. Не знам, дали и вие си мислите същото, но на мен ми се струва, че май ще си останем разочаровани! А, издателство „Ибис“ в началото обеща да преведе цялата поредица. Дано заключенията ми са грешни! Защото ще е жалко да пропуснем останалите хубави истории за футболистите на „Чикаго старс“ на роден език. А, специално за мен, от преведените до тук, „Рай в Тексас“ ми се видя най-скучна.

А що се отнася до Линда Хауър, друга моя фаворитка от любовните авторки, Прочетох „Ловен сезон“, макар и започната с голям зор, но по средата става интересна. На фона на останалите й силни книги, тази ми се стори доста наивни и елементарна. Но за феновете, като мен, става! В момента чета „Забранено минало“. Още съм в началото, та не мога да дам мнение. Но тук има интрига и загадачност, които ме карат да продължавам да чета.

Редактирано от Голата Маха (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен няма нищо лошо в това човек да попита за някоя книга в този форум или да поиска да му я изпратят защото все пак той е за любовни романи.Хубаво е че се коментират нови книги и автори ,защото лично аз по този начин прочетох някои автори ,които преди това съм подминавала.Няколко пъти съм чела книги препоръчани във форума и съм била очарована от тях,затова се надявам освен коментари да има и посочени интересни книги,както и къде могат да се намерят те.Ще си позволя да препоръчам и аз една книга,която четох преди "Бебето е мое" ,която също много ми хареса-"На лов за съпруга" -историческа е и е много забавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако може да ми помогнете да се сетя за името на един роман- исторически, любовен е. Сюжета започва с това, че главния герой е малък и става свидетел на това как майка му и баща му се карат, заради това , че майката е изневерила. Когато пораства, той не вярва на жените.  На един кораб по една река среща една жена (главната героиня), която умее да играе много добре карти. Той иска да сключи с нея сделка тя да му роди дете и да го остави на него. Междувременно тя трябваше да стане дама. После, когато разбира , че е бременна не иска да му каже и да остави детето си на главния герой. Ако имате спомен да ми напишете как беше заглавието на романа, ще съм ви благодарна. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако може да ми помогнете да се сетя за името на един роман- исторически, любовен е. Сюжета започва с това, че главния герой е малък и става свидетел на това как майка му и баща му се карат, заради това , че майката е изневерила. Когато пораства, той не вярва на жените.  На един кораб по една река среща една жена (главната героиня), която умее да играе много добре карти. Той иска да сключи с нея сделка тя да му роди дете и да го остави на него. Междувременно тя трябваше да стане дама. После, когато разбира , че е бременна не иска да му каже и да остави детето си на главния герой. Ако имате спомен да ми напишете как беше заглавието на романа, ще съм ви благодарна. :)

"Дамски пасианс" - Боби Смит  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Прочетох ''Повелителката на метлата'' :vacuumcleaner: от Софи Кинсела ,и много ми хареса,та ми се искаше да споделя с вас. Знам ,че  не е любовен роман  ,но пак е  чиклит с много сладка любовна история.Много се забавлявах и се смях със сълзи на места :lol6: .Не ме бива много в преразказа,но на кратко,разказва се за  супер адвокатка ,която се готви да стане партньор във фирмата,и точно в деня на нейното повишение тя (уж) допуска голяма грешка ,която може да съсипе кариерата й, постигната с много труд  .Отчаяна  ,тя се качва на един влак и тръгва без посока ,като се озовава в едно село пред голяма богаташка къща .Решава да почука и да иска вода ,но хората я вземат за прислужницата ,която трябва да се яви на интервю в същия ден. Те и предлагат работа, и тя започва.И от тук става доста интересно, тъй като тя не умее да върши никаква домакинска работа .Запознава се с градинаря на къщата (Висок ,мускулест и доста симпатичен) и между тях пламва искра :) ..Диалозите между героите са много забавни , бързо увлича книжката ,поне на мен, не ми се искаше да  я оставя  за миг дори.

Редактирано от danyk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много за инфото по-горе. Наистина доста се чудих как беше. Исках също  да попитам някой знае ли къде мога да намеря на Джоана Линдзи "Нежна вражда" или "Влюбеният отмъстител" или ако някой ги има в електронен вариант. Не можах да намеря точно коя година са издавани.  :(

Редактирано от annelly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Рай в Тексас" мен определено ме разочарова. Толкова постна книга наскоро не бях чела. Довърших я само, защото съм инат и си казах, че няма да я оставя наполовината. Но... уф, ужас! Не знам как я завърших! Героите ме дразниха, на моменти говореха като някои селяни, историята беше прекалено повърхностна. Грейси беше непоносима, а и той.. Ами не ми станаха любимци. Жалко за писателката, но това е една от най-слабите й книги, защото си спомням, че когато бях подхванала тази за Фийб, определено не можех да спра да се смея. Обаче не знаех, че "Знойни сънища" е от поредицата. Ще си отбележа и ще я прочета.

Най-сетне прочетох "Свещена любов". Бях чела много негативни коментари относно историята на Фюри и Кормия, но на мен книгата ми хареса страшно много. Толкова нежност, болка и тъга имаше в тях двамата... и то, защото трябваше да следват правилата, да спазват дълга и така нататък. Но ми бяха невероятно сладки. Те двамата са като чупливи порцеланови кукли, но всъщност това е просто маска, защото са страшно силни духом и сториха невъзможното за да бъдат заедно. За любовта няма граници! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както вече споменах за мен " Рай в Тексас " беше взрив от емоции. Определено не е най - добрата книга на Филипс, но по десетобалната и давам девет!  :)

Относно " Братството.... " - от първа до пета ги изчетох на един дъх и всичките много ми харесаха ( смъртта на Джейн в петата и връщането и в света на живите като дух ми дойдоха в повече, но все пак като че ли имаше смисъл, тъй като цялото това превъплъщение беше свързано с белязаната ръката на Ви ). Имах големи очаквания за Фюри. Очаквах историята му да е поне наполовина толкова силна, страстна и емоционална, колкото на Зейдист, моят любимец, но за съжаление не добих такова усещане за нея и я попрехвърлих отгоре - отгоре. Към следващите от поредицата проявявам известен интерес, но явно не достатъчен, защото нито си ги купих, нито ги прочетох, макар че знам как се развива сюжета като цяло. В очакване съм на книгата за Тор, когото също обожавам, но и за нея ще си помисля доста преди да се реша да си я взема. Просто имам усещането, че поредицата започна изключително ударно ( поне за мен, иначе нечетящата вампирски истории е така  :D ), а сега това усещане определено ми липсва. Явно е въпрос на гледна точка. Това му е хубавото на споделянето тук, където всички четем горе - долу едно и също и макар че всеки си има любима авторка / ки, не пречи да обсъдим кое ни харесва и кое не, да пооплюваме някоя сцена или пък да се посмеем на друга. :D

Иначе аз довърших " Сребърният ангел " на Джоанката. Не знам как така не съм я прочела досега при условие, че съм изчела всички нейни книги, до които съм се добрала на български. И защо си мислех, че главният е индианец преди да я започна, и това не знам!  :D Като цяло ми хареса. Главната - Шантел - беше от типа героини, които ми допадат: умна, горда, устата, инатлива....Главният ме дразнеше малко с глупостите си - ще се оженя за Каролайн, но ще си хойкам насам - натам, ще се оженя за Каролайн и ще те задържа като метреса, няма да се оженя за Каролайн, ще се оженя за теб, абе.....идиотщина! То си беше ясно, че няма да се ожени за Каролайн, тъй като ще се влюби в главната, а пък самата Каролайн ще се събере с най - добрия му приятел, ама както и да е.... :D Та, книгата не беше лоша, но Джоанката има и далеч по - добри.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз днес си припомних отдавна четена книга - "Тази нощ или никога" на Дара Джой. Малка по обем, но я четох леко и с интерес. Може и да не е блестящ литературен шедьовър, обаче ми допадна любовната история и почти във всяка глава имаше комични ситуации. И естествено - завърши щастливо. Но имах нужда точно от такова четиво, особено след "Адора" на Бъртрис Смол. Определено ми беше тежка и за мен бе тъжна любовна история. Не споря дали е справедлива от историческа гледна точка. 

Понеже от даден автор чета всички книги (карам ги наред), тогава ми прави впечатление различните особености - скоро четох Джорджия Боковън: героите са преуспели 36-37 годишни мъже, претърпели някакъв катаклизъм или труден период; героините са по-млади, бедни, но точно те помагат на героите да преодолеят болката и накрая се влюбват и събират.  При Сюзън Кайл/Даяна Палмър е същото - там героите са около 35-годишни, героините са около 27-годишни; мъжете са влюбени в дамите, но поради някаква причина се дърпат от тази любов, докато накрая всичко пак е сърца и рози  :)   Може би, ако бях чела книгите по различно време, а не така - наведнъж, нямаше да забележа това, но... И въпреки това с удоволствие им отделям от времето си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но имах нужда точно от такова четиво, особено след "Адора" на Бъртрис Смол. Определено ми беше тежка и за мен бе тъжна любовна история. Не споря дали е справедлива от историческа гледна точка. 

Бррррр, ей ся направо ма настъпи на най-противната ми авторка с най-вбесяващата книга. Таз "Адора", откакто имах грамаданското нещастие да се сблъскам с нея, ми води личната антикласация. Само кат видя името й все едно червен байрак ми веят пред очките - такъв бяс ма натриса, че я продадох вместо да я подпаля с мерак.Публикувано изображение

Първи вбесяващ пункт - главната е една дразнеща проскубана овца дет обичаше кой ли не. В един любовен роман искам да знам кой е главния и коя главната, до чиято прекрасна и красива любов да се докосна, а не да се чудя през целия роман на една главна колко главни герои се падат и кой ще е следващия дет ша я опраши. И тук стигам до втория отвратителен пункт - главния. Е и кат капак "историческата" измислица в романа за "облагородяващото" и "цивилизовано" турско влияние на Балканите по това време, където живеели някакви полудиви, полуварварски племена - българите дет само чакали турците да дойдат, за да им влеят култура, направо ма изпрати в див нокаут, дет само не зацвилих от бяс.  Да, това е художествена литература, но големите автори знаят, че преди да седнат да творят, трябва да се запознават в детайли с историческите факти и особености на регона, за който ще пишат, за да може да създадат не само един емоционално-прекрасен свят, в който да се потопим ние читателите с огромно удоволствие, но и за да повярваме в тази вълшебна приказка, историята трябва да е правдива. А тук се сблъскваме с едно напълно безогледно и абсолютно некомпетентно изопачаване на фактите, което мен лично ма издразни на мах.

Понеже от даден автор чета всички книги (карам ги наред), тогава ми прави впечатление различните особености - скоро четох Джорджия Боковън: героите са преуспели 36-37 годишни мъже, претърпели някакъв катаклизъм или труден период; героините са по-млади, бедни, но точно те помагат на героите да преодолеят болката и накрая се влюбват и събират.  При Сюзън Кайл/Даяна Палмър е същото - там героите са около 35-годишни, героините са около 27-годишни; мъжете са влюбени в дамите, но поради някаква причина се дърпат от тази любов, докато накрая всичко пак е сърца и рози  :)   Може би, ако бях чела книгите по различно време, а не така - наведнъж, нямаше да забележа това, но... И въпреки това с удоволствие им отделям от времето си.

Мммм, абсолютно! Веднагически се сещам за главните на една от най-най-любимите ми авторки  Аманда Куик. По правило, главните й герои са все едни ексцентрични, малко шантави, леко чалнати, изключително чаровни сладури. Просто ти влизат с щурм в сърцето. Публикувано изображение

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, успокоих се, че грешката не е в моя телевизор. В един момент си помислих, че аз съм смахната. И хем четох "Адора" дето се вика "по диагонал" и пак ми дойде тежко. Затова сега търся нещо по-леко и с хумор, та да ми просветне. Може и да е инфантилно, ама предпочитам любовния роман да завършва от типа "и заживели щастливо". Стигат ми драмите в реалността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, успокоих се, че грешката не е в моя телевизор. В един момент си помислих, че аз съм смахната. И хем четох "Адора" дето се вика "по диагонал" и пак ми дойде тежко. Затова сега търся нещо по-леко и с хумор, та да ми просветне. Може и да е инфантилно, ама предпочитам любовния роман да завършва от типа "и заживели щастливо". Стигат ми драмите в реалността.

Ако все още не си се запознала с Аманда Куик, горещо ти я препоръчвам. Много смях, много забавление и невероятно свежарски истории. Докат не изхрупах всичко нейно дет докопах на Бг и на руски, не мирясах. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, bobych! Ще я имам предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле.. Значи да очаквам бой с камъни по тиквата ми.. (камъните нека са бутафорни, моля..) На мен пък точно Адора много ми хареса. То опрашването ясно, но пък точно интригата и обратите на съдбата, преплетени със специфичното за турските жени безправие, на фона на което една жена съумява не просто да оцелее, но и да контролира нещата не само в личен план, бяха нещата, които ми допаднаха. Пък и накрая все пак се събра с "любовта на живота си" де. То вярно, че в един любовен роман човек очаква романтика, ама от прекалена романтика не ви ли нагарча чак сладкото, бре хора? "Убий ма - убичам тъ, умри - ша та земъ".. Е то убаво, ама и малко усуквации требе ве.. И сега се покривам дълбоко, че дано оцелея след тоя коментар.. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее, чак пък камъни... Просто всеки харесва различни неща, затова споделяме тук.  "Адора" е от книгите, които бих прочела втори път, ама след доста дълго време. Явно е и въпрос на настроение при мен - имало е случаи, в които авторка ми е била скучна (помня, че така беше с Лайза Клейпас - "Сестрите Хатауей), а след време - изчитам всичко нейно. Признавам си, че от тук черпя доста информация за различни книги.

Редактирано от YDG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Торкаааа, мнооого бързо са покри по тъч линията. Публикувано изображение Ейййй, разманда яростно тук един кърваво червен флаг с име "Адора" пред очките ми  и дим да те нямааааа. А само кат видя Бъртрис Смол и направо освирепявам. Хич не ми се връзват писаниците й с любовен роман. Слава богу (пу-пу), навреме се спрях да се изтезавам с нейни творения. Нейната "Непокорна" например мнооого предпазливо и отдалече я заобиколих. Че май в нея главната беше скокнала в леглото едновременно и с главния и с гадняра, че мнооого любвеобвилна дамата?

Честно да си призная, искам кат захапя един любовен роман да се потопя в една вълшебна история, да усетя жадната тръпка между главните, във всеки техен жест, във всяко докосване и поглед дори, да почувствам неустоимото им привличане... И ако всичко това е подправено със закачлив хумор, историята просто ще ме покори.Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Торкаааа, мнооого бързо са покри по тъч линията. Публикувано изображение ...

Знаех си аз, кой ще ме подгони със сопата.. :P

А ти, проклетийо, да вземеш да си влезеш в скайпа най-после, че да не те подгоня аз, скатавка такава..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука няма пропусна да се впиша. Аз като един виден /да не кажа единствен/  "редактор" на Смол да взема да я защитя - шегувам се де. Дамата определено е любител на секса, по възможност изчанчения и това нагарча. Обаче шапка й свалям, за майсторлъка с който "лепва" своето повествование на историческия фон, такъв какъвто го познаваме от по-сериозните исторически Иначе с две ръце и два крака подкрепям Бобич в избора й на забавен автор. Куик има много забавни персонажи, някои от книгите са силни, други малко наивни, но приятни. Тук трябва да уточня - говоря за книгите издадени до 2005г. Оттам насетне, за мен, издателствата са подбрали слаби романи. Пак има напъни за оригиналност. но всъщност са ми досадни, "остроумните" диалози не са остроумни, а превзети. /Бобич, имаш право да избереш оръжието за дуела - химикал или клавиатура/ Всъщност, същото забелязвам при избора на книги и на Кристина Дод - все го свързвам с цената на авторските права, може и да не съм права де. но като сложиш, че и издават първо книга 3та от поредицата и те се натрупват много фактори, които ме разочароваха от две иначе много тачени от мен авторки. Та така YDG, ако се обърнеш към Куик и не си я чела, моля те, започни с Прелъстяване!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bobych с глас съм се смяла на коментарите ти, а и сега докато пиша продължавам да се хиля пред монитора!  :D  " Адора " не съм чела, но за Бъртрис Смол мисля, че си абсолютно права. Наскоро реших да пробвам нещо от въпросната непозната за мен авторка, но не съм сигурна " Блез Уиндъм " ли беше, нещо друго ли ( ясно е колко ме е запленила книгата  :D  ). Не ми харесаха нито стила на авторката, нито героите. Доколкото си спомням главната беше 17 - 18 годишно момиче, главният пък - 30+ годишен вдовец! Не се познаваха, но се ожениха, при което почти веднага се оказаха влюбени един в друг, неземно щастливи и сексуално удовлетворени! :shock11: Междувременно обаче племенникът на главния се влюби в главната и реши, че трябва да я има. До тук съм стигнала и не мисля, че някога ще я дочета. Няма интрига, няма закачки, напрежение, абе ......липсват ми много неща.

Вярно е, че като цяло съм пристрастена към точно определени авторки и точно определени сюжети, но не е като да не обичам да експериментирам. С Бъртрис обаче експериментът ми е пълен провал, даже Сюзън Джонсън я бие в това отношение! 

Тука няма пропусна да се впиша. Аз като един виден /да не кажа единствен/  "редактор" на Смол да взема да я защитя - шегувам се де. Дамата определено е любител на секса, по възможност изчанчения и това нагарча. Обаче шапка й свалям, за майсторлъка с който "лепва" своето повествование на историческия фон, такъв какъвто го познаваме от по-сериозните исторически Иначе с две ръце и два крака подкрепям Бобич в избора й на забавен автор. Куик има много забавни персонажи, някои от книгите са силни, други малко наивни, но приятни. Тук трябва да уточня - говоря за книгите издадени до 2005г. Оттам насетне, за мен, издателствата са подбрали слаби романи. Пак има напъни за оригиналност. но всъщност са ми досадни, "остроумните" диалози не са остроумни, а превзети. /Бобич, имаш право да избереш оръжието за дуела - химикал или клавиатура/ Всъщност, същото забелязвам при избора на книги и на Кристина Дод - все го свързвам с цената на авторските права, може и да не съм права де. но като сложиш, че и издават първо книга 3та от поредицата и те се натрупват много фактори, които ме разочароваха от две иначе много тачени от мен авторки. Та така YDG, ако се обърнеш към Куик и не си я чела, моля те, започни с Прелъстяване!!!!!!!!!!

Абсолютно съм съгласна с теб! Последните книги и на двете авторки, които съм чела, т. е. едни от най - новите, издадени у нас, не ми допаднаха въобще, макар че по принцип харесвам написаното от тях. Някои от старите им романи съм препрочитала по 2 -3 пъти. Сега новите - едвам ги прочитам веднъж. 

И много ме дразни това издаване, за което споменаваш. Толкова ли не може предварително да се проследи трилогията, ако е трилогия или поредицата, ако е поредицата, за да не става като от вратата за краката! Как да ми стане интересно?!

Ядосвам се и за друго! От " Ирис " какво са подхванали тая Джейн Фийдър, с чийто книги понякога направо се мъча ( когато чувствам такава липса на ново четиво, че вече едвам издържам, тогава започвам нещо нейно и после горчиво съжалявам!!!!! )? Толкова ли не могат да продължат поредицата на Стефани Лоурънс за заклетите ергени от сем. Синстър, например?! 

Абе, ужас!  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо, за Стефани Лоурънс  и семейство Синстър - с две ръце съм "За". "Годеницата на Дявола" я изгълтах буквално за часове. Допадна ми стила на авторката и самата история също ми хареса. Поредицата - както винаги - цялата е при братушките качена.  А и други нейни книги - също. Дано скоро и наше издателство да ни зарадва с нея. 

Сега чакам от "Ибис" да пуснат като е-книги други мои две любими авторки - Сюзън Елизабет Филипс и Шерилин Кениън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро реших да пробвам нещо от въпросната непозната за мен авторка, но не съм сигурна " Блез Уиндъм " ли беше, нещо друго ли ( ясно е колко ме е запленила книгата  :D  ). Не ми харесаха нито стила на авторката, нито героите. Доколкото си спомням главната беше 17 - 18 годишно момиче, главният пък - 30+ годишен вдовец! Не се познаваха, но се ожениха, при което почти веднага се оказаха влюбени един в друг, неземно щастливи и сексуално удовлетворени! :shock11: Междувременно обаче племенникът на главния се влюби в главната и реши, че трябва да я има. До тук съм стигнала и не мисля, че някога ще я дочета. Няма интрига, няма закачки, напрежение, абе ......липсват ми много неща.

Вярно е, че като цяло съм пристрастена към точно определени авторки и точно определени сюжети, но не е като да не обичам да експериментирам. С Бъртрис обаче експериментът ми е пълен провал, даже Сюзън Джонсън я бие в това отношение! 

Ааааа, аз се озорих на "Блейз Уиндъм" докат краля опраши набързо главната и тогаз търпението ми хлопна окончателно. Публикувано изображение

За мен Бъртрис Смол отдавна е бита карта. Кат видя името й настръхвам от бяс, иде ми да ритна два къча и веднагически се прехвърлям на някоя великолепна авторка, чиито романи доставят истинска наслада. На Сюзън Джонсън има един разкошен роман, заради който авторката не съм я шитнала в личния си черен списък. Шапка й свалям за покъртителната любовна история в "Любов извън закона".Публикувано изображение

Знаех си аз, кой ще ме подгони със сопата.. :P

А ти, проклетийо, да вземеш да си влезеш в скайпа най-после, че да не те подгоня аз, скатавка такава..

Опаааа, Торкааа, чувствам аз как ша ма погнеш ти с другата ми "обичана" авторка - Розмарито, ей затуй си трая. Щот комбинацията Смол-Роджърс скоропостижно ша ми докара пяна на муцуната. Публикувано изображение

/Бобич, имаш право да избереш оръжието за дуела - химикал или клавиатура/ ...

Гале, поемам хвърлената ръкавица и самоотвержено ще защитавам честта на любимата ми Амандичка, а оръжието да бъдат понащърбени вилици, щото направо събуди кръвожадността в душата ми. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опаааа, Торкааа, чувствам аз как ша ма погнеш ти с другата ми "обичана" авторка - Розмарито, ей затуй си трая. Щот комбинацията Смол-Роджърс скоропостижно ша ми докара пяна на муцуната. Публикувано изображение

Ауууу, недей така.. Та Джини и Стив са такава колоритна двойка.. И двамата дащни, та дащни.. Ако вземаха и пари за услугите си, щяха милионери да станат.. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, божкееее, мноого лоша тема подхванахме Публикувано изображение

Бъртрис Смол, Розмари Роджърс, Дженифър Уайлд, Катрин О'нийл отдавна са в черния ми списък, от чиито романи бягам панически и на прибежки. Те са ясни от километри. Обаче много ме боли и се чувствам ужасно излъгана, когато много любима и истински обичана авторка ми поднесе "разбиваща изненада". Ей това много трудно го преглътвам. Ся от няколко дни място не мога да си намеря от неописуем бяс дет си натресох от един "шедьовър" на една от най-великолепните гранд дами на исторически любовни романи - Мери Балоу. Авторката ми е страшна слабост, оглозгала съм до сега над двадесет нейни парчета, от които смятах, че най-слабия е издадения на БГ "Съблазнителката Хариет". Ноооооооо.... уви! Сядам си кефски онази вечер с поредния роман на Мерито "Dancing with Clara" пред монитора, предвкусвайки няколко часа удоволствие с поредната великолепна любовна история със забавни и свежарски герои. Обачеееее вместо това, се натъкнах на една уникално вбесяваща история, в която главната кат някоя задоена, пършава коза през цялото време все прощаваше на главния всичките му изневери вместо да го хлопне здравеняшки по дебелата чутура и в добавка да го срита три пъти по мръдливия г*з. Хем от самото начало знаеше, че той се жени за парите й. А тоз безхарактерен льольо отиваше да дави мъката си, че не заслужавал главната в оргии с по няколко на нощ. Накрая, за да е пълно унижението й, взе че й каза как е осеменил половината "дами" в Лондон докато тя го чака в имението им. Наглецът му с наглец даже й каза, че трябва да го приеме такъв, щот не можел да се промени, а таз проскубана гъска вместо да го понатупа юнашки и да го изхвърли кат мръсен парцал, най-спокойно го прие. Оооооо, стигайки последната страница не можех дълго време да осъзная какво ме е сполетяло, освен бясното желание да метна лаптопа през прозореца от грамаданското разочарование, което ме връхлетя. Неееее, не мога да простя на такава прекрасна майсторка на историческия романс, каквато е Мери Балоу таз безгранична глупост, дет е сътворила!  Сега мисля пак, за пореден път да подхвана нейния истински шедьовър - Slightly Dangerous, за да си припомня защо толкова много я боготворя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...