Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Като вземете да си мерите това, дето го нямате, че не се усещате кога да спрете. Хайде сега - дотук. Кой каквото казал - казал. Оттук нататък продълженията ще отидат в коша. Мисля, че бях достатъчно ясна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за книжките! :speak: Сега ако и Dream Team пуснат нещо .......... Ех, мечти! :P

Речено сторено момичета. Имахме един загубен Уиндъм. Да видим следващият какъв е:

Джулия Куин - Мистър Кавендиш, предполагам

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес май всички сме се развихрили! :) Благодаря, момичета! Истински признания - Рейчъл Гибсън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкюююююю Страхотни сте, невероятни сте и тъй нататък, просто каквото и да кажа ще е малко. Неочакван подарък е мистър Кавендиш, но просто ми разхубавихте деня. Този Томас откога ми е легнал на сърцето не е истина

Редактирано от jenia123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Благодаря за всички книги и за новия превод :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз!

Публикувано изображение

Някой чел ли еLord of Scoundrels на Лорета Чейс?Много добра ми се видя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за новият превод. Очертава се много интересна книга! :no-no:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за новата книжка! Отново ще има с какво да си запълня почивните дни! :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода. П. С. Много моля, Деляна Димитрова ако види този пост, да ми пише едно ЛС. :)

Редактирано от NELG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се поровиш в първа част на дискусиите, може да откриеш мнения за книгата. Общо взето са противоречиви. Аз лично не харесвам нищо от Розмари Роджърс, макар да имам всичко излязло на пазара досега. Има обаче и хора, на които им е харесала точно тази книга. И докато сме на тази тема, моля някой да си признае, че я е сканирал, защото много се рових в темите, но не намерих пуснат линк към пдф. Първото й появяване е директно в текстов пакет от Xesi. И не намирам нищо друго, освен един пост на tanushi, в който казва, че я има /заедно с още няколко книги/ и може да я сканира при желания от някого. Понеже не намирам обаче пост с линк, моля този, който я е сканирал да се обади, за да го впиша в описанието на торента. Благодаря!

Здравйте момичета. :)

Книгата я сканирах аз, редактирах я (че тогава се изявявах като редактор :P ) и директно я изпратих на Xesi за втора редакция. Съжалявам, че така късно се включвам, но никакво време не ми остава последната една година :(

Лично мое мнение - книгата е хубава, не е извратена или нещо подобно, има много по-неприятни книги... Който иска може да "рискува" да я прочете :)

Поздрави на всички и продължавайте да бъдете все така прекрасни и да радвате всички с нови предводи, сканирани книжки и редакции :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте момичета. :)

Книгата я сканирах аз, редактирах я (че тогава се изявявах като редактор :) ) и директно я изпратих на Xesi за втора редакция. Съжалявам, че така късно се включвам, но никакво време не ми остава последната една година :P

Нищо, мила, ние си те чакаме, ако все още имаш желание и време. Ако не сега, то по-нататък :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готово. Добавих. А другата на Розмари, която не е от Морган-Чалънджър поредицата, пак ли е твой скан?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо, мила, ние си те чакаме, ако все още имаш желание и време. Ако не сега, то по-нататък ;)

О, аз ви проверявам - желание имам :) Но времето все не ми стига за да пиша и затова не мога вече да помагам...

Готово. Добавих. А другата на Розмари, която не е от Морган-Чалънджър поредицата, пак ли е твой скан?

Абсолютно мой - аз май съм единствения фен на тези двете книги... :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божичко, разтрошихте сърцето ми на дребни отломки, а душата ми се е свила от зверската болка, която я е сграбчила в чудовищните си лапи. Чета коментарите и в момента плача с глас, а на душата ми е толкова тежко и не искам да повярвам, че форумът, който ни събра преди четири години, за да споделяме любимите си романи, герои, героини, днес ни раздели. Сякаш една частица от разбитото ми сърце угасна завинаги, защото "всяка раздяла е една малка смърт"!

И не мога да престана да си задавам въпроса ЗАЩО? Защо се случва така, че вместо да се радваме безметежно на романтиката и красотата в любимите ни романи, се замеряме с думи грозни? Защо вместо общата ни любов към любимия жанр да ни сплотява и обединява, ние се цепим, делим, разделяме...?

Пете, ако случайно прочетеш тези редове, страшно ще ми липсват завладяващите ти и интересни коментари за любимите книги! Моля те, не си отивай!!! Както във всяко нормално семейство, така и в нашия форум ще има и пререкания, и противоположни мнения, и смях, и забавление, (слава богу, ще се разминем поне от боя и тупаниците)!

Но искрено се надявам, че забавлението, радостта и вълнението от красотата в любимите ни книги, ще определят духа на форума и той ще си остане любимо местенце за отдих и релакс за всички нас, почитателките на любовните романи!

П.С. Огромни благодарности за всички новокачени книги и за дългоочаквания мистър Кавендиш Публикувано изображение

Някой чел ли е Lord of Scoundrels на Лорета Чейс?Много добра ми се видя.

Ауууууу, Пепиииии, направо я изяждай без да се чудиш. Невероятен роман, той и

Lord Perfect са ми двата най-обожавани романи от Лоретката. Заради тях авторката директно я метнах в личната ми Топ 10 от любими авторки. В блога на Гането пусках преди време малко коментарче за нея.

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за новия превод.Вчера не стигнах да погледна в ескейпа за нещо ново, но днес ми оправихте деня момичита. Много благодаря още веднъж :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,Боби,започнах я.Много е сладък главния,но съм още в началото.Много ми харесва реакцията му към главната.И ето цитата от Амазон,който ме зариби тотално:

I totally agree with Lord Dain's rumination while leisurely taking his bath after successfully "tumbling" his wife,"Since the Almighty had not done him a single act of kindness in at least twenty-five years, Dain thought it was about bloody time...."

Относно Спора подкрепям те-не бива заради няколко по-силни думи да се отказва човек от целия форум.

Знам всеки има своето право,но моля ви когато нещо ви ядоса или провокира не бързайте да се карате.

Направило ми е впечатление,че понякога много бързо се палите(не пояснявам кой,не споделям и личното си мнение за да не повлечем нов спор) и навирате бедния грешник в там дето не свети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:( Благодаря Ви, момичета, за прекрасния мистър Кавендиш, който изчетох на един дъх и, който надмина очакванията ми! Благодаря и на теб, Жане, за скановете! Продължавайте все така да ни радвате с труда си! П.П А подписа на редакТОРките е направо трепач. Браво, Гане, уникална си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:( Благодаря Ви, момичета, за прекрасния мистър Кавендиш, който изчетох на един дъх и, който надмина очакванията ми! Благодаря и на теб, Жане, за скановете! Продължавайте все така да ни радвате с труда си!

П.П А подписа на редакТОРките е направо трепач. Браво, Гане, уникална си!

наш как съм им завидяла на редакТОРките аз за туй ама ша кютя ся и нашия си го аресвам хихи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...