Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ми предложили тонколонки за следните модели на Nokia те са: 5800,5530 и 5230 Ще съм ви благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за какво ще се ползват - стационарни, или ще ги разнасяш с теб? Посочените модели са със стандартен изход 3.5 мм жак, така че всякакви колони с такъв жак и собствено захранване стават. Отиди в магазина, пробвай, и вземи това, което най-много ти хареса. Не си написал и бюджета :P . Защото ако е неограничен - аз бих взел някоя аудиосистема с Bluetooth, за да имам безжична връзка с GSM-а. Бях пробвал едно Sony в един Техно- магазин, вадеше прекрасен звук.

Редактирано от Mr. McPherson (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за какво ще се ползват - стационарни, или ще ги разнасяш с теб?

Посочените модели са със стандартен изход 3.5 мм жак, така че всякакви колоно с такъв жак и собствено захранване стават. Отиди в магазина, пробвай, и вземи това, което най-много ти хареса.

Не си написал и бюджета :) . Защото ако е неограничен - аз бих взел някоя аудиосистема с Bluetooth, за да имам безжична връзка с GSM-а. Бях пробвал едно Sony в един Техно- магазин, вадеше прекрасен звук.

Мм... ще ги разнасям навсякаде за това ... искам такива .. аа до колкото бюджета незнам колко са най=евтините ...

Редактирано от fen na andy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-евтините не струват. Пробвах едни такива - то без тях GSM-ът ми (Nokia 5230) вадеше по-силен звук :) . И откъде ще ги захранваш - от батерията на апарата ли? Колкото по-мощни са, толкова по-бързо ще я изчерпват. Другият вариант е да търсиш контакт всеки път, когато искаш да ги пуснеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-евтините не струват. Пробвах едни такива - то без тях GSM-ът ми (Nokia 5230) вадеше по-силен звук :) .

И откъде ще ги захранваш - от батерията на апарата ли? Колкото по-мощни са, толкова по-бързо ще я изчерпват. Другият вариант е да търсиш контакт всеки път, когато искаш да ги пуснеш.

Дай предложение за някакви ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай ТУК има и съм много доволен, като издръжлижост на батерията са много добри и звука не е лош.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огледай се за нещо такова - мисля, че бях слушал подобни и звучаха по-добре и по-силно от телефон. И все пак това е голям компромис - гарантирам, че слушалки за същите пари ще звучат в пъти по-добре от такъв тип колонки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.