Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Къде бихте отишли с човека преди вас? ( ново начало ! )

Препоръчан отговор

Ща и са оставя в ръцете,да ми покаже балкана и балканските кръчми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на пейката в парка - ще ми е интересно да си поговорим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха... стой напокрива, ние идваме... Хем ще носи спирт с мед и мед със спирт... :ph34r: Тиху ся... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо реших да правя женски фасони и те ме спря. Оф , ама съм мека Гана. Това със спирта и меда ми хареса. Никъде няма да ходя, ще ги чакам тия двамата хубустници с армагана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тия трите (третата грация с фърколешката се ше изскочи от нейде) нема нужда никъде да хода, щото както са шашави по целите глави, ще ме носят насам натам, без огллед на ръст и килограми. Мхм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ще ходя не знам. Покрай него нещо ми се губят дистинациите напоследък, що така не знам, обаче си представих как ни е надценил хахавото по главите и му се случва лошо падане. :giggle1:

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виде ли - нишо не съм натценил. Веднага ми организираха покушение. Значи, с тях отивам в моргата... в качеството си на изпълнител на главната роля... Труп!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така лесно ша умиргаШ значи. :rolleyes: Не може! Ако знаеш само в още колко серии ще участваш... С Дарко отивам на църква.

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приживе ше ме опяваш начи? А? От църквата в крематориума. Видяло се е. Днес ръсим само черен хумор, нали е траур...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, има и такива дни. Ще го водя да му напълнят главата с хелий и ще го гъделичкам да се хили заразно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък ще го водя (Дарк де) да си ляга, че днеска се грижи за болно мече, прави гъдена супа, катери се по баирите, гледа хилми, ходи на пазар и сега тези двете бъндитки го тръшкаха по студените подове и помещения. Лека ви ношт... :* :* :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека, Дарк. И бързо оздравяване на милото детенце... Троеточие такова! Щото подозирам, че едната точка е за мен, де... :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помислих си , това лудото къде ще се води пак само, но щом е за мечето му разписах извинителната белешка. И да дадеш медец на Малчо... Мерил ще я водя на крос пистата да веем перчеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе да... ще хабим сили ей тъй на вятъра... с нея в гората, да търсим Мечо и Меда :clown: е, ако намерим и някоя Маша - няма да я върнем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да! да! да! Точно там ще отидем. :clown: В Ница преди около 100 години ядох един сладолед сметанов, с ягодов сироп някакъв, с може би половин кило ягоди отгоре в нещо като малък, декоративен аквариум... Ммммммммм... ай, отивам да погледна във фризера... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си падам по по-простите удоволствия. Сметанов с карамел и пралини. Отстрани мога и да си хапвам шоколад с чили...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сметанови, с карамел и пралини ли е по-прост или сметановия с ягодов сироп и ягоди... а, да - и чили имаш, Мечо такъф... за разядка... Знаеш тиии!!! :D не знам в коя тема съм, ама искам да ям сладолед, с Мечо, в гората, преди да се кача на покрива и ще го питам иска ли да дойде с мен или направо ще се чакаме на покрива - мй така покривам критериите за всички теми, където и да съм... :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дарки, аз отивам за последен опит да си дочета книгата. Останаха ми някакви си 50 страници, които не виждам от рев... Баси. Ще дойдеш ли да ми кажеш лека нощ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глей каква си щура само. Как може да ревеш заради книга? Няма лека нощ за теб, та да ти доде акъля в капъцината шашкънска. Няма да годя да чета книга с нея. Риве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, тиху. Че ний за какво да си даваме парите за книги като не ривем на тях? :clown: Трябва да ни бръкнат в сърчицата, трябвааа... Чудя се сега Мерил коя от двете книги чете ,че надува гайдата.. :rolleyes: С Медун -Пишмам- Приказчун някъде на топло ще ходим.Събутих се с измръзнали крака и сега ми е гадно.Като се стопля ще мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уишката-Пишката да идва тук. Ас съсм си на топло...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...