Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Къде бихте отишли с човека преди вас? ( ново начало ! )

Препоръчан отговор

И, ама точно си е Перко като децата. Ти му кажеш не говори глупости , то всичките дето ги знае ще изсреля. Съвзех се аз, ей сега щи лепна една лимка зад врата . :hit: /ей заради тебе и емотиконите с шамарите ми бягат начи/ Този невъзпитания ще го водя при директора да му дърпа ушите, е тогава ще имаме нов клонинг. Медун с магарешки уши. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще заведеш маймуната на доктор ти по-скоро. Ай да те видя като си толкова отворена как ше го направиш. Освен това ти първа каза дума с пиш. А за това, че не знаеш пред кого да си показваш задните думичките, е виновен само необиграният ти език. Ше я водя на логопед, да и понастъпи логиката малко, та да и доде на място. После, ще водя при децата да види какво значи мръсна дума. За отличниците, ще има награда. Балон с домакински газ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах , как лъже като сврака... Не съм казвала нищо с пиш! удивителен . И ти ако като прочетеш минимум 10 пъти една дума, е нормално да я изпуснеш неволно , ако искаш да знаеш.Не ми обвинявай езика в несъстоятелност. Виж за мръсните думи може и да седна да те слушам. Къде да го водя това... в гората, къде другаде. При Мечо и при Зайко. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо. За да няма хър и мър - цитирам, удебелявам и почервенявам :

Я, тиху. Че ний за какво да си даваме парите за книги като не ривем на тях? :clown: Трябва да ни бръкнат в сърчицата, трябвааа... Чудя се сега Мерил коя от двете книги чете ,че надува гайдата.. :rolleyes:

С Медун -Пишмам- Приказчун някъде на топло ще ходим.Събутих се с измръзнали крака и сега ми е гадно.Като се стопля ще мисля.

Кой сега лъже като сврака? А?

Второ. Аз примерно, чета много повече глупости из целия форум, но не ги изпускам неволно. Оставям ги да си миришат там където са, освен разбира се, ако не съм ги харесал. Значи, на теб или ти е харесал седалищният ми крайник или съвсем волно си нарекла някой с това нарицателно. Най-вероятно незаслужено...

Трето. При Мечо и Зайко, вече е онази досадница Златната Рипка! Аз там не отивам.

Рошавото ше го водя да копае царевица. Да види, че има и по-лоши неща от няколко разцепени гърбести образувания с телесен произход...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

къде отивате без мен, а :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук освен че си ми извади печатните грешки на показ друго май не се случи.. Всъщност не съм обидила никой , просто разказвах една история.... както и да е. Сега остава и аз като Мерил да се обявя че харесвам ... нека са дупета и да запалим лулата на мира. Пък рошавото въобще не можеш да го уплашиш с копане на царевица. И съм копала и съм брала. В едно село ходих да помагам в събирането на царевица и бабите казаха ,че в историята на тяхното село до тогава с такъв маникюр като моя не била брана царевица. И ноктите оцеляха и царевицата преборих , така че... какво ми говориш. :P Мерил да се отчете на коя книга рева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето сме! Рива ли или само яде кифтеата? Видя се то, кой първи е казал думата започваща с *** и кой лъже най-безогледно. Ади пак да береш царвица...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска ми много Че настроен. Аз ти давам лулата на мира ти пак тропаш в прахоляка. Ще го вържа за плашилото на бостана като знае много.

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кифтета не, ама хем ривах, хем се осладоледвах... Хем се сетих, че където и да отида - в чужд град или държава, първото нещо, което намирам, е техния сладоледен рай... :) Та, Даркито, кво викаш ти - сладолет с чили, а? :D Уиш, :*

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, имах единица съмнение ,че може и така да стане, но това е в хубава посока. Ще си правим с нея читателски клуб и ще запалим 100 фенера..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега остава да разбера от къде е дошла единицата... :P ай на покрива, ще се разберем... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единицата е за подсказването! Тъй да знаеш! Аз ще ги дебна и от покрива ги бутам в кацата с дъждовната вода!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе да... само дето в кацата има мед и тя е място за Медуни с перки, а не за Бухли с коси-къделки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единицата е от там, че понякога има неща дето без да се питам от къде просто си ги знам. Изпревари ме с едно нещо... Ох, имаме накрая верен отговор. Това със сигурност , Дарко. Него ще го заведа на скоростното влакчето ,пак. Не мога да изпусна изражението му за нищо на света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това няма как да стане! Ще се бия съвсем сериозно без оглед на пол и възраст! С нея ще отида в на Луната, да ми събере шишарки. После ще и покажа как се прави барометър със шишарка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под пълна анестезия ако трябва ща го завлека на влакчето.

Но Тука ще мирясам. На това с шишарките Пишпунта ли те научи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш шанс ти казвам. Това с шишарките е съвсем сериозно и работи доста вярно. Ще и дръпна лекция за шишарките и лошото време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ще дърпаш- дърпай. Да не ти дръпна аз опашката. С това неразбраното може тясна да му се стори Земята на човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що си мислиш съм те повел на Луната? Ку е послушна няма да я водя никъде!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак се обърках. Твойто мече трябва да е много щастливо с тебе. Даваш ли му бонуси за бели? На лунния лунапарк ще ходим с него, да откриваме разликите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, аз съм много строг татко. Но много се закачам с него. Лошото е, че е още малък и не всеки път разбира, че се шегувам... Ще я водя в бадемовата градина, после на черешовото езеро, накрая в книжарницата и да рисува...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама какъв списък ми спретна.... Направо ми завъртя главата като ветропоказател, остава само след рисуването да ме пуснеш на пързалката и директно да ме пратиш да спя. :clown: Време е май да го водя по високите клони на някой бор. Да поседим , да помълчим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...