Премини към съдържанието
Мойра

Код възнесение: 11.11.2011 - Отваря се портал между световете?

Препоръчан отговор

Като се знае, че комбинацията се случва на всеки сто години, не разбирам защо е цялата тази истерия.

на предишните пъти дати не е имало интернет, не е имало форуми и т.н. от където да се разпространяват всичките тия неща.

Предишните ъти за тия апокалиптични вещания най-много да се чували близките приятели, или съграждани на гадателя.

Сега може цял свят да омаеш с прогнозите си

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен пък ме избиваше на нерви днес...

Нервите са от пълнолунието и рязката промяна в температурите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много скучно бе, нищо не се случва

:D

Как нищо не се случва?

На тези две черни котета им е страшно интересно случващото се...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вещият гадател - аз, предричам че през Март, тю, тю, да не ме чуе дявола - най-късно през Април 2012 година ще цъфнат и вържат плоднитеее дръвче-е-е...тааа-а! Амин!

П.П. Ще зреят вероятно по-нататък в потока на времето, но колкото по-напред гледам - толкова събитията са по-мъгляви и нищо не е такова каквото изглежда, "Совите не са това, което са."! "Истината е някъде там", ама явно ще я видя като си направя нови обективи на стерео-камерния модул...

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прелюдия към 2012

"11.11.11 е най-важният подготвителен процес преди 2012", коментира Мартина Генкова. Тя е убедена, че работата на всички работници на светлината ще повлияе и ще промени колективното съзнание - към изцеление на личните проблеми, физически, душевни, както и ще затвори раните на планетата и ще я подготви за прехода към триадата - 12.12.2012.

Знаците вече били налице. "Всички ги усещаме и ги виждаме - дори тези, обичайните скептици, които се водят по силата на логиката и разума. Вибрациите на хората и планетата се променят. Все повече започват да се обръщат към себе си, търсят духовен път за развитие, дават сила и проявление на отдавна скритите си и потиснати мечти, стремежи и таланти. Всички сме на прага на огромен енергиен преход и скок в квантовото поле", посочва младата дама.

Според нейната теория предстои да се активират многоизмерните части на ДНК, които все още са в латентно състояние. Ще стане още по-тънък воалът, който ни отделя от другите измерения. "Дори сега на моменти е толкова осезаема границата между световете, че много хора ги усещаме и ги виждаме. А виждането - отваряне на третото око, телепатия, контакт с висши същности от паралелни измерения, ще стане нормално за голяма част от хората. Ще създадем безкрайни възможности за еволюционно развитие на планети, галактики и на цялата Вселена. Ето защо значението и на идващата 2012 година е много, много велико! На 11 ноември предстои да се отключи един от най-важните енергийни портали в процеса на този квантов скок към новата реалност на планетата, за която и маите са ни предупредили", припомня Генкова.

Това е цитатът описващ най-точно предсказанията на маите.Те НИКОГА не са говорили за край на света!!!

Редактирано от Sandbox (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е цитатът описващ най-точно предсказанията на маите.Те НИКОГА не са говорили за край на света!!!

Този цитат описва какво е в главата на Мартина Генкова не какво са предсказали маите.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе нали излезна elders scroll, марш към ПЦ магазините да променим света, ама не реалния ПС "Свободно изразяване на мнение" пишете си минуси на воля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много скучно бе, нищо не се случва.

Не се случва тук. Кометата е паднала от другата страна на кълбото, скоро като се "излюпи" Терминаторът и започне да бие лошите, ще има екшън ... (по телевизията)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cheers:

Готовите усещат.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво й е на датата 11.11.11?

Датата 11.11.11 е ако не уникална, то поне много рядка - тя се появява веднъж на цели 100 години. На този ден сме свидетели и на най-съвършения палиндром. Ето още любопитни факти за необикновената дата 11.11.11:

11 в Новия завет

Знае се, че Исус е имал в Назарет 12 ученици. Само 11 от тях обаче остават верни на учителя си. 12-ият - Юда Искариотски, го предава срещу 30 сребърника. Възможно съвременно тълкуване на текста е, че 11 е идеалното число за членовете на тайна общност. Надхвърли ли бройката им 11, в общността се прокрадва и предател.

11 в Стария завет

Един ден Мойсей се изкачил на планината Синай, където Бог лично му връчил каменните скрижали, съдържащи набор от инструкции и директиви. 10-те Божи заповеди са в сила и днес и трябва да се научават наизуст от всеки, приемащ първо причастие. 11-та заповед няма, така че който изпълнява заповед извън десетте, върши грях. Следователно: 11 е символ на греха.

11 в исляма

Ако се разложи числото 11 на съставящите го цифри и двете единици се заменят с първите букви от азбуката, се получава "АА". Двете букви се смятат от мюсюлманите за свещени - те са абревиатурата за "Аллаху Акбар", в превод: Аллах е велик.

11 като палиндром

Палиндромите са думи и словосъчетания като "боб", "потоп" или "бял хляб", които се четат еднакво отпред-назад и отзад-напред. Така че 11 е математически палиндром.

11 като просто число

И дума да не става: математиците също са хора, макар и по-особени и мислещи по не винаги лесно разбираем начин. Отначало всичко изглежда много просто: съществуват естествени числа, цели числа, реални и рационални числа. Има обаче и прости числа. Математиката е превърнала откриването на прости числа в една от своите основни задачи. Достигнати са вече много високи стойности. Досега обаче няма формула, дефинираща веднъж завинаги простото число.

11 е едно такова просто число - защото се дели само на едно и на себе си. 11 е освен това най-малкото двуцифрено просто число.

11 като "ракиено" число

В Германия под "ракиено число" (Schnapszahl) се разбира число, изписано само с еднакви цифри. 11 обаче не е какво да е "ракиено число", а най-малкото възможно. А в океана на математическата безкрайност това си е направо повод да се вдигнат чаши...

11 като сватбен ден

Знаем, че влюбените са склонни да бягат от действителността и да надценяват символиката. Зад стремежа към бракосъчетание на особена дата се крие надеждата, че по този начин семейният живот ще бъде дълготраен и щастлив. Тъй като датата 11.11.11 няма да се повтори скоро, гражданските отделения са претоварени на този ден. По цял свят.

11 в Китай

Агенция "Синхуа" нарече 11.11.11 "Небесен сватбен ден". В Китай бракосъчетанията на тази дата са рекордно много, защото китайците особено силно вярват в магическата сила на числата. Така например на 10.10.10 само в Пекин са сключили брак 11 000 двойки, което е 12 пъти повече от средностатистическия дневен брой на бракосъчетанията в китайската столица.

11 и веселбите

В германската провинция Северен Рейн-Вестфалия е общоизвестно, че на всеки 11 ноември започва фазата на карнавалния сезон, наричан още "пети сезон". Но никой не е в състояние да обясни конкретно защо карнавалът започва именно на тази дата. Една от множеството теории е езиковедческа: на старонемски език единайсет се е изписвало словом EYLF, а това пък било съкращението за бойния зов на карнавалистите Еiq lustig, frohlich!. В превод: "Ай, весело, радостно!". По този начин цифрата 11 се превърнала в любимо число на запалените привърженици на карнавалните веселби.

dariknews.bg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готовите усещат.

Аз отдавна го знам, и съм го усетила много пъти.

Може би затова ми е скучно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зз пък мисля днес да се възнасям.Ще проверя как е на по-горното енергийно ниво, става ли за живот, ще има ли с кого да си пия винцето.

Ако ми хареса -хареса.

Абе нещо асансьора ти е повреден

:)

верно ли бе щото аз нищо не усетих

Вибрациите на хората и планетата се променят- бреййй аман от вибрации- зеха да ми се тресат телесата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И понеже от време на време си губя времето да съзерцавам новини по някоя телевизия, днес попаднах на нещо много интересно. Всъщност, на маите бройната им система свършва през 2012 година, ако са точни сметките. Това означава, че почват да броят пак от начало. Явно са били доста назад с математиката, та са можели да преброят само до пет хиляди и нещо си. Това е все едно да свършим нашата 365 дневна година и да предречем края на света на 1-ви януари следващата... Глупости. Хората са били доста невежи, та са сметнали, че пет хиляди и нещо си е голямо число. Сигурно долу горе толкова жители е имало по земите им, когато са измисляли бройната си система. Знам ли. А може би толкова звезди са успели да преброят по небето, та са сложили по един ден за всяка звезда.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този цитат описва какво е в главата на Мартина Генкова не какво са предсказали маите.

Напротив!!!Очевидно не си нясно с предсказанията им и понеже съм пич, ще ти дам линк към преведен филм от няколко части, който най-точно описва предсказанията им: http://######/d...id=219036&hit=1

@bildera

Как можеш да кажеш, че маите са били назад с математиката...!?

Редактирано от Sandbox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив!!!Очевидно не си нясно с предсказанията им и понеже съм пич, ще ти дам линк към преведен филм от няколко части, който най-точно описва предсказанията им: ......

Мерси! Спечели си от томболата БАНан...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, на маите бройната им система свършва през 2012 година, ако са точни сметките.

Публикувано изображение

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси! Спечели си от томболата БАНан...

Ей значи една тема не може да мине без комплексари...мъка....мъкааа Редактирано от Sandbox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей значи една тема не може да мине без комплексари...мъка....мъкааа

Ами ако не обичаш БАНани ще пратя таласъм. Линкове към сайтове с маймунски имена или други такива, в които има линкове към съдържания с нарушен лиценз или авторски права не се толерират!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив!!!Очевидно не си нясно с предсказанията им и понеже съм пич, ще ти дам линк към преведен филм от няколко части, който най-точно описва предсказанията им: http://######/d...id=219036&hit=1

@bildera

Как можеш да кажеш, че маите са били назад с математиката...!?

Пошегувах се, но не съм далеч от истината. На небето има видими под 10 000 звезди. Логично е да се предположи, че точно бройката на тия тела е причина за годината на маите :)

Иначе си нямам понятие, защо всички се връзвате я на Нострадамус, я на маите, я на Ванга. Жената бе предсказала през деветдесетте, че голям дунавски град ще потъне. Маса народ напусна Русе. И досега не съм чул дунавски град да е потънал. И както казаха по-горе, 11.11.11 година е най-вероятната дата да стане нещо. Няма логика да включваме 1111 или още по-лошо 2011 в сметките. Някои хора си вадят хляба с това, както и политиците със страха на народа си. Нищо ново под Слънцето. Живейте си спокойно и се радвайте.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пошегувах се, но не съм далеч от истината. На небето има видими под 10 000 звезди. Логично е да се предположи, че точно бройката на тия тела е причина за годината на маите :)

Иначе си нямам понятие, защо всички се връзвате я на Нострадамус, я на маите, я на Ванга. Жената бе предсказала през деветдесетте, че голям дунавски град ще потъне. Маса народ напусна Русе. И досега не съм чул дунавски град да е потънал. И както казаха по-горе, 11.11.11 година е най-вероятната дата да стане нещо. Няма логика да включваме 1111 или още по-лошо 2011 в сметките. Някои хора си вадят хляба с това, както и политиците със страха на народа си. Нищо ново под Слънцето. Живейте си спокойно и се радвайте.

И пак не си прав!Познанията на маите относно времето, астрономията и математиката са били хиляди години по-напред от тези на Западния свят по онова време. Например тяхното изчисляване на годишния цикъл на Земята е бил доста по-точен, отколкото който и да било друг изчислен преди откриването на компютъра. Маите са използвали математическото понятие „нула” хиляда години преди неговото откриване от западните математици. Те също така са използвали много по-развити числа и знаци от своите съвременници.

Четете бе хора, стига свободни съчинения...

Лека вечер на всички и успех! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До къде стигнахме сега, портал ли ще се отваря, какво ще става? Хорди смели воини на норвежкия блек метъл ще се изсипват ли некъде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога четенето само обърква. Виждаш ли. Истината е, че не са виждали повече от 6000 звезди с просто око. Казваш, че разбирали от астрономия. Ето ти още една причина да включат видимите звезди в календара си. Сега ние се дивим на разните електронни джаджи, затова си правим сметките, как след 10, 50 или 150 години ще се движим, ще комуникираме и така нататък. Тогава маите са имали само звезди, на които са се удивявали. Обичам свободните съчинения, но без тях никой не върви напред. без тях Бойко ти запушва устата, както преди това неговите предшественици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате, факта, че и прабългарския календар, който се съхранява в ЮНЕСКО, свършва на същата дата 21.12.2012г ? Хайде скептиците да се опитата да отговорят на този въпрос, без увъртане и лигавене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате, факта, че и прабългарския календар, който се съхранява в ЮНЕСКО, свършва на същата дата 21.12.2012г ?

Хайде скептиците да се опитата да отговорят на този въпрос, без увъртане и лигавене.

Къде го прочете това че аз нищо не намерих по въпроса

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.