Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Проекти на "Dream Team" в процес на работа

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Тъй като не е тайна къде се качват фен-преводите, а и не може  всеки ден най-малко по десетина ЛС да се пишат, все с едни и същи неща, които са написани тук във форума, но никой не се връща назад, да чете, казвам за сетен път – читанка и бг свят. Грамотни хора сте. знаете как да ги намерите в Интернет. Моля, не ми се сърдете, но в последно време, във форума не се пише нищо друго, освен „може ли и на мен ЛС“..Не пускам линкове, защото е забранено.

Редактирано от Голата Маха (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Наистина е малко палаво с лс-тата защото доказано си блея. Но ще сколасвам където и когато увидам. Правила. Какво да правиш...

Момичетата, които питахте имате си лс.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С известно закъснение, благодаря на всички, че ме упътихте. :)  :bday19:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, прочетох две книги на Джулия Куин и добре се посмях, в момента не живея в България и няма друг начин, по който да си набавя друго на авторката освен он-лайн, може ли някой да ми помогне? Това, което прочетох бе Джентълменско предложение" и "Мистър Кавендиш, предполагам". Предварително благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, не знам къде да си изкажа болката, така че давам в тази тема. Старото ми PC се пресели в някакъв по-добър виртуален свят и всички ваши преводи ми се затриха безвъзвратно. Повечето от тях си ги възстанових, но никъде не мога да открия поредицата за Бриджъртън. Честно да си призная ми е голяма драма, защото обичам да се хиля с идиотиите в това семейство. Та, ако има някоя добра и щедра душа, която може да ми помогне ще бъда искрено благодарна  :withflowers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, прочетох две книги на Джулия Куин и добре се посмях, в момента не живея в България и няма друг начин, по който да си набавя друго на авторката освен он-лайн, може ли някой да ми помогне? Това, което прочетох бе Джентълменско предложение" и "Мистър Кавендиш, предполагам". Предварително благодаря.

Напиши ми твой имейл и ще ти пратя всичко нейно, което имам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, не знам къде да си изкажа болката, така че давам в тази тема. Старото ми PC се пресели в някакъв по-добър виртуален свят и всички ваши преводи ми се затриха безвъзвратно. Повечето от тях си ги възстанових, но никъде не мога да открия поредицата за Бриджъртън. Честно да си призная ми е голяма драма, защото обичам да се хиля с идиотиите в това семейство. Та, ако има някоя добра и щедра душа, която може да ми помогне ще бъда искрено благодарна  :withflowers:

Имаш ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши ми твой имейл и ще ти пратя всичко нейно, което имам

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С риск да раздразня някой ще питам, има ли някъде качено нещо от Елизабет Бойл освен Идеалната съпруга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С риск и аз да раздразня чакащите отговора все още е в бъдеще време. ЩЕ има. Ся кога точноооооооо само звездите знаят. Ама ша ми кажат де и ще информирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря все пак за отговора! Не ми остава нищо друго освен да чакам! :(;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо когато избера форум Нови илюзии в България свят ми изписва, че форумът не съществува?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо когато избера форум Нови илюзии в България свят ми изписва, че форумът не съществува?

За да виждаш, респективно четеш, фен преводите във форума трябва да имаш публикувани десет мнения и получаваш автоматичен достъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета аз също искам да изкажа моите благодарности за вашата работа, изчела съм всички ваши преводи, които баха качени в escape  и сега бих искала да ви помоля да ми изпратите на  ЛС  от къде мога да си сваля новите преводи. Блогодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От доста време не съм влизала тук и сега не мога да намеря фен преводите.Ще може ли да ми кажете къде се качват в момента и достъпни ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,досега не съм писала коментари по тази тема, но съм страшно благодарна на целия екип на "Dream team" за положените усилия.

Искам само да попитам дали се превежда поредицата Породите на Лора Лей?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.Вече има и седма книга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готова?

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.Вече има и седма книга.

Това е чудеснооо :) обаче къде е? Не я намирам на обичайното място :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имаш ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...