Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проекти на "Dream Team" в процес на работа

Препоръчан отговор

Още нещо, за което знам, че също има интерес и се превежда:

Публикувано изображение

Из цял Лондон се говори за предстоящото пристигане на Улфрик Бедуин, усамотения, студен като лед херцог на Бюкасъл. Очаква се това да се превърне в най-блестящото събитие на сезона. Според някои слухове, той е преживял трагична любовна история, а според други — е толкова надменен и безстрастен, че дори и най-големите красавици не могат да привлекат вниманието му. Докато в един прекрасен следобед погледа му не се спира на една жена единствената в стаята, която не се опитва да привлече вниманието му.

След като получава изненадващото предложение на херцога да му стане любовница, Кристин Дерик е безкрайно заинтригувана. Коя страстна жена не би била при възможността да се повъргаля между чаршафите с един съвършен любовник – при това без никакво обвързване или излишни въпроси?Например такава като нея, изтъкана от строги принципи по отношение на мъжете, морала и брака. Искрено възмутена, Кристин не спира да осуетява намеренията му при всеки негов опит. Но се случва нещо изненадващо и великолепно. Самотният вълк от клана Бедуин, заклел се никога да не изгуби сърцето си, внезапно решава да я съблазни с всички възможни средства и на всяка цена и няма да се задоволи с нищо по-малко от истинската любов.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 294
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Сънчо,тоз последният проект ме изправи на стола................

имам едно такова...прекрасно усещане за нея ............

тЪ, таз със сигурност ще е нещо запомнящо се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо последния проект е направо УНИКАЛЕН!!!!! Чакам го с нетърпение!!! Надявам се за Коледа да го получим като подарък от Отбора на Невероятните!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Милите ви коментари много ме зарадваха. Основно съм в отбора на Тори, но в един прекрасен зимен ден се запознах със Съни и реших да уча и английски. И една сутрин, докато си пишехме леко за загрявка в чата, преди да се усетя, Криси ме убеди да се захвана с тази книга. И понеже това е първия ми опит като преводач, става бавно. За Коледа не мога нищо да обещая, но се надявам за Великден да успея да ви зарадвам. Единственото, което не ме накарало да се откажа, че книжката е доста забавна и изпълнена със забавни ситуации. Но вие ми дадохте още един стимул, така че благодаря ви.

Редактирано от ros_s (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Роси, аз съм много по-зарадвана от теб, че ще превеждате моята любима авторка. Пожелавам ти със стахотно удоволствие да преведеш книжката, за да ни предадеш и твоето желание на нас, почитетелките на нашия жанр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майчицееее, разтрепераха ми се ръцете докат чаткам по клавиатурата от едва сдържан кеф. Росиии, обичам те, мила, това е една от най-горещо обичаните книги, главния съм си го кръстила Улфрик Дарси. Когато за първи път я поглъщах с бясна скорост, тайнииичко си мечтаех,Публикувано изображение тоз великолепен, сърцеизкормващ роман, някога да имам щастието да го вдишам на БГ. И оооо, божееееее, слънце накъдри душата ми, радостна еуфория превзе мозъка ми след таз прекрасна новина! Благодаря ти от цялото си сърце, мила Публикувано изображение

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майчицееее, разтрепераха ми се ръцете докат чаткам по клавиатурата от едва сдържан кеф. Росиии, обичам те, мила, това е една от най-горещо обичаните книги, главния съм си го кръстила Улфрик Дарси. Когато за първи път я поглъщах с бясна скорост, тайнииичко си мечтаех,Публикувано изображение тоз великолепен, сърцеизкормващ роман, някога да имам щастието да го вдишам на БГ. И оооо, божееееее, слънце накъдри душата ми, радостна еуфория превзе мозъка ми след таз прекрасна новина! Благодаря ти от цялото си сърце, мила

Бобчо и ний така брат сме го накръстили та затуй още не мога заповня орижиналето хихи. А ти спри с тия фитили, че наш как ша та подредя да нямаш време четеш а само превеждаш хихи. Пусто с тия рускини ша нетреса и себе си ама ся кво пък. Радвам се че се кефиш на новия ни проект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво момичета, книжката е много хубава и се радвам, че ще я има на български за да могат да я прочетат повече хора. Спорна работа на преводачката и на целия екип във всички започнати проекти. Вие е сте прекрасни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

И така, с радост ви представям книга номер 3 от поредицата "Породите" на Лора Лей. Бъдещото творение на Плами. Малко прескочихме Даш и Елизабет в полза на Шера и Кейн, но ще им се реваншираме. Следващата доза страст и животинско привличане, ще ни бъде представено от един вълк и неговата половинка. Кога обаче ще получим книжката все още не се знае, тъй като тъкмо започна превода й.

Lora Leigh

Breeds

3. Elizabeth's Wolf (2005)

Публикувано изображение

Тя го върна от смъртта и го накара да заживее отново.

Даш се смяташе за самотник, за войник, нищо повече от бойна машина.

Елизабет го накара да осъзнае, че е мъж.

Опасност заобикаля жената, която душата му бе белязала като негова половинка, смърт, кръв и предателство, което е по-лошо и от най-ужасните му кошмари. Но той ще я защити и това, което тя е белязала като свое. Той бе създаден да убива, трениран да го прави ефикасно, и само мъж, който е свързан с Елизабет– със сърце и душа – ще има силата да спаси нея и малката й дъщеря..

Той е вълк-единак. Самотник. Без глутница, без семейство, без нищо, което да може да нарече свое, докато едно невинно писмо не събужда Вълкът на Елизабет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Много се радвам, че няма да оставите книгата за по-назад. Книгата си заслужава, сигурна съм, че всички много ще я харесат когато я прочетат. Нямам търпение да я прочета и на български. :) Много благодаря на Пламс, че се зае да превежда тази спираща дъха поредица. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм много Благодарна за труда и прекрасният избор :whist:

пожелавам спорна работа по книжката за Даш и естествено

съм в трепетно очакване/вече :D /

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен избор (поне според резюмето), а и вярвам, че скоро (надеждата крепи света, нали?),ще се наслаждаваме на работата ви отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен избор (поне според резюмето), а и вярвам, че скоро (надеждата крепи света, нали?),ще се наслаждаваме на работата ви отново.

Хаха скоро скоро, колко да е скоро. Тя 30-40 глави, ние имам до 4-та, направо скоро ще е :( Ама поне до тук на мен ми харесва, не се и съмнявам, че ще е на нивото на останалите. Даш е сладурин :) Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Christina Dodd

Lost Princesses (series)

2. The Barefoot Princess (2006) непреведена

Искам да попитам дали ще се превежда? Прочетох 1 и 3, а с гугъл си преведох резюмето на тази и сега съм убедена, че тя е най - интересната. :huh:

Редактирано от Тор (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Christina Dodd

Lost Princesses (series)

2. The Barefoot Princess (2006) непреведена

Искам да попитам дали ще се превежда? Прочетох 1 и 3, а с гугъл си преведох резюмето на тази и сега съм убедена, че тя е най - интересната. :whist:

Не е в плановете ни на този етап. Дините са много а мишниците малко. В обозримото не я чакайте от нас. Ако никой не я поеме когато си оправим нашите чудеса естествено ще я вземем под внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да знаете от къде мога да я намеря на енглиш, за да търся някой да я преведе? :)

Редактирано от viki_kati (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И така, с радост ви представям книга номер 3 от поредицата "Породите" на Лора Лей. Бъдещото творение на Плами. Малко прескочихме Даш и Елизабет в полза на Шера и Кейн, но ще им се реваншираме. Следващата доза страст и животинско привличане, ще ни бъде представено от един вълк и неговата половинка. Кога обаче ще получим книжката все още не се знае, тъй като тъкмо започна превода й. Браво, приветстваме всяка книжка, която направите. Поразгледах поредицата, книжката за Даун е чак 14-та. Много тъжно. Дано и вълците да са готини като котките :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кво съм се замотала нинам ама съм опущила да представя една разкошотия. То нищо чудно аз да забравя ама не мой така та очаквайте също:

Публикувано изображение

Лейди Кийра Шефилд е самотна вдовица, известна с влечението си към науките, но репутацията й е помрачена от слуха, че е отровила съпруга си. Лукас Бингъм, граф на Хадли - развратен негодник, прочут с безразсъдните си лудории, не е обвинен в ничие убийство, освен в това на правилата на Изисканото Общество.

Единственото общо помежду им е, честата поява на имената им в сензационните клюкарски колонки на лондонските вестници. Но дали е само това?

Кийра се нуждае от високопоставен годеник, за да разсее клеветите, които могат да я изпратят на бесилото, а Лукас от блестящ учен, който да разгадае мистериозен ръкопис.

Тя сключва сделка с Дявола и двамата се впускат в съблазнителен танц на греховни удоволствия и скрити желания.

Лъжи, интриги, подлост, секс. Очакват ги заговори и препятствия, но и неутолима страст, която заплашва да ги изпепели.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехаааааа, обожавам таз вълшебна книжка Публикувано изображение Сънчо, отново стоплихте сърцето ми с таз прекрасна изненада Публикувано изображение

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, корицата е убиец! Страхотна работа!

Благодарим :wors:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване