Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проекти на "Dream Team" в процес на работа

Тор
 Сподели

Препоръчан отговор

Аз съм страшно доволна, че Инка е започнала на Джулито да превежда нещо новичко. За Лора Лей категорично мога да кажа, че не ме интересува, защото няма да я чета. Но спорна работа, момичета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 294
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Оооо, и Джули, и Лора ги очаквам с нетърпение. Ако трябва да съм честна породите ги подминавах доста време, докато не се полъгах да прочета за Кейн и Шера. И веднага наваксах пропуска и с нетърпение притропвам за следващата порция. Искрено съм ви благодарна за труда, момичета, защото с английския съм на "Вие" и ми е много трудно да чета оригиналите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих искала да попитам за повече информация относно пускането на две книги, които са в списъка за превеждане. И двете да на Джоана Линдзи едната е първата книга от поредицата Ли-Сан-Тер прочетох, че е преведена и е дадена за редакция. Втората е книга 10 от поредицата Семейство Малори. И двете поредици са много интересни и чакам с нетърпение пускането на книгите. Успешна работа на целия екип с всички преводи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи се и по двете. Ся че и двете годинясаха малко ама ъъъъъ при назе са получая така понявгиш. Но работим усилено да ви зарадваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих искала да попитам за повече информация относно пускането на две книги, които са в списъка за превеждане. И двете да на Джоана Линдзи едната е първата книга от поредицата Ли-Сан-Тер прочетох, че е преведена и е дадена за редакция. Втората е книга 10 от поредицата Семейство Малори.

И двете поредици са много интересни и чакам с нетърпение пускането на книгите. Успешна работа на целия екип с всички преводи!

Аз мога да кажа само за моето чАдо номер 1 на Ли-Сан-Тер, остават й само 11 глави за редакция. (те бяха 46) затова, когато редакторките ми са готови веднагически ще я пусна. Аз съм по-нетърпелива и от вас, книгата е прекрасна. :*
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво момичета правите чудеса с тези преводи .Много ви се възхищавам тъи като аз съм скарана със чуждите езици.С нетърпение чакам книжката за Ли-Сан-Тер.Тъй като съм чела преведената на български за дъщеря им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ах, Киова е голям сладур. Спорна и лека работа Плами, редакторки.

Интересно ми е и за Ли-Сан-Тер, въпреки че с втората книга не се спогодихме много, имам още надежда в тази поредица. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ах, Киова е голям сладур. Спорна и лека работа Плами, редакторки.

Интересно ми е и за Ли-Сан-Тер, въпреки че с втората книга не се спогодихме много, имам още надежда в тази поредица. :D

Мила няма да съжаляваш, аз в момента й правя последен прочит и й се радвам като малко дете. Суперска е. :*

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мила няма да съжаляваш, аз в момента й правя последен прочит и й се радвам като малко дете. Суперска е. :*

Да знеш, че си много лоша :devil2: истински дявол.

Редактирано от venum619 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да знеш, че си много лоша :devil2: истински дявол.

Въй къ можа да го кажеш, аз невинно агънце-багънце Гледам само да ви успокоя, че скоро ще е готова и че чакането си струва, Нали знаеш, за всяко хубаво нещо трябва да почакаш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам -тази книжка за Ли-Сан-Тер за дъщеря им има ли я някъде или е само по книжарниците? :rolleyes:

Книгата се казва "Синеоният варварин" и я има в ескейпа.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам -тази книжка за Ли-Сан-Тер за дъщеря им има ли я някъде или е само по книжарниците? :rolleyes:

Дам има я в ескейп, а по книжарниците я няма. Ако я искаш на хартия само на сергийка за книги втора ръка може и да те огрее, макар, че е доста подозрително. Но ако не си я чела, потрай малко, да прочетеш първата, така после от втората книга ще можеш да схванеш доста неща, които на широко с обяснени в първата книга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Публикувано изображение

Непокорна невеста / това е работно заглавие, в случая присъства в оригинала на резюмето/

Кой е чужденецът, който живее в апартамента на Бриана Скот? Ахмед бен Рашид е чужд дипломат, който трябва спешно да се скрие, за да спаси живота си. И макар че Бриана има нужда от щедростта му, за да се погрижи за болния си брат, тя твърдо отказва да играе ролята на прислужница на някакъв си властен арабски шейх!

Не след дълго, затворена между стените на скромния си апартамент, Бриана осъзнава, че Ахмед е истински непоносим крал. А най-голямата изненада идва когато високопоставеният й гост започва да настоява тя да стане негова съпруга. Бриана, обаче, няма да тръгне по пътеката към олтара, докато "Негово величество" не научи един много необходим урок по любов.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Нека и аз да се включа.Първо хиляди благодарности за новите преводи .Вече са прочетени и са страхотни заедно с преводачите им .Хиляди благодарности.Нооо ние сме алчни и искаме още.Просто скоро не сте пускали нещо на Джулия Куин.Да попитам и какво става с Дяволчо.Иначе момичета не мислте че не оценяваме вашия труд напротив много сме благодарни за всичко преведено до тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога за съжаление да кажа нищо повече за породите освен моля за търпение, но за да оправдая лошавата си природа дето само дразни да представя нещо, което много отдавна трябваше да е на вниманието ви. След една красавица , която сколаса укроти звяра иде ред да се запознаем с една ПиПиляшка, която пък ша вземе с помощта на Елоизето Джеймс да получи "Целувка в полунощ"

Публикувано изображение

Тя не е Пепеляшка

Катрин Далтри не си е представяла така живота си. И за миг не би допуснала, че баща й ще почине внезапно, или пък че мащехата й ще я превърне в прислужница в родния й дом или, че ще й се наложи да се преструва на доведената си сестра, за да спечели благоволението на един принц.

Но най-малко от всичко си е представяла, че ще се влюби в него.

Той не е чаровния принц

Гейбриъл иска единствено да бъде свободен от отговорности – към семейството, към арендаторите си, към цялата проклетата менажерия. А повече от всичко иска да не му се налагаше да се ожени за онази богата руска наследница, защото необикновената г-ца Далтри вече е пленила сърцето му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо опущила, заради което достойно нося прозвището "Разчитай на Съни да забрави", и по точно:

Публикувано изображение

Никой не предполага, че когато известният лондонски развратник лорд Джак Тремонт целува мис Миранда Мабърли, смятайки я за своята любовница, ще съсипе репутацията и бъдещето на младата дама и ще разруши годежа й. За Джак обаче тази целувка е като никоя друга.

Години по-късно Миранда се крие далеч от Лондон, като се представя за преподавателка в «Академията за млади дами на мис Емъри». Там тя си е изградила почтен живот, далеч от погледа на обществото иот опасните мъже.

Когато разореният и унижен, макар и все още дяволски привлекателен Джак пристига, за да придружи до дома своята непокорна племенница, Миранда прави всичко по силите си да избягва мошеника… но успява единствено да попадне в обятията му и да пробуди желание, което е всичко друго, но не и благоприлично.

Миранда иска да избяга от желанията на сърцето си, но нейното решение не е пречка за три ученички-сватовнички, които разпознават истинската страст, когато я видят. Сега те няма да намерят покой, докато тяхната прекалено почтена учителка и развратният лорд не открият любовта, която е тяхна съдба.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Някой може ли да ми каже,кога да очакваме 5 тата книга от породите на Лора? Благодаря предварително !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

И аз чакам тази прословута 5-та книга на Лора, за Койота вече половин година и като че ли изгубих надежда изобщо да качат превода някъде :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване