Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Проекти на "Dream Team" в процес на работа

Препоръчан отговор

Амиии да видим... Скъпи дами, напоследък единственото, което чета като вляза в темите, посветени на Дрийм Тийм са мрънкания от рода на "Кога най-после ще е готова тази книга", "Откога чакам не-знам-коя-си-книга..." и така нататък, и така нататък. Без да искам да обиждам някого, но... книгите ще бъдат готови, когато бъдат готови. Това е. Който много бърза, нека си свали книгата и да си я прочете в оригинал или да потърси връзка с преводачките и да предложи помощ. Преводът и редакцията на една книга не са лесна работа, която да свършите, докато си пиете кафето. Моля имайте малко уважение към труда на момичетата. Те не са ви длъжни! Ако имат желание и възможност, ще преведат и споделят книга с вас, ако нямат, няма да го направят. Колкото до петата книга на Лора Лей, тя е готова и очаква публикуване в Читанка. Кога ще се случи това... ми ще погледна във вълшебното си огледало и ще ви кажа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петата на Лора, вече я има качена в нета, който я иска да ми пише едно ЛС, за да го насоча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекрасна новина - за петата книга на Лора Лей. Ще съм благодарна да ме насочиш откъде и как да я изтегля! Много, много БЛАГОДАРЯ!!!!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да се добера до съкровището на Лора Лей? Направо ви обичам за тези книги момичета....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста народ ще питаме същото. И ви обичаме за всички преводи. Те са най-чакани. Благодаря! :bday19:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста народ ще питаме същото.

И ви обичаме за всички преводи. Те са най-чакани. Благодаря! :bday19:

Ех надявах се всичко да обичате, но... Кака Лорка всички я тачим но си обичаме и другите бебета. Колкото до питането хайде де, проявете малко интуиция. Читанки като нас де се сбират обикновено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо искам да благодаря за труда който полагате за да ни радвате.Благодаря ви много. Може ли и мен да насочите за 5 книжка за породите. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, бихте ли подшушнали на уше къде да открия книгата на Л.Л, че нещо не мога да се справя с търсенето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, страхотни сте :mark: Обаче аз май съм си объркала букварчето, защото в това, което прерових има първите четири книги на Лора Лей. Петата не я открих. И аз искам помощ от приятел, за да се ориентирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, страхотни сте :mark: Обаче аз май съм си объркала букварчето, защото в това, което прерових има първите четири книги на Лора Лей. Петата не я открих. И аз искам помощ от приятел, за да се ориентирам.

Хайде и аз на опашката:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като изучим букварчето обикновено се впускаме да учим по широкия свят, но за зло или добро все ни дърпа към нашия си бг свят та аз бих проверила там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно не ви подсещам, а не мога да споделя повече затова просто пишете лс на мен или Рална който се интересува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добрутру диванета, отдавна не сме се виждали. Радвам се да ви видя живи, здрави и все така мрънкащи :) Сънчо, как те не е срам да си смениш телефона и да не кажеш! Я да се обадиш скоро, да метнеш някоя глава за превеждане, че само четене на английски и мозъка съвсем ми се разкашкал - нищо не помни от преводи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охохо Смърфито. Аве аз верно смених тела ама и веч забраиф. Ша ти го замятам на лс утре. И ша видим ко ша та натреса превядаш мило

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде де, откога тъ чекам. Имаш и един хитър потър даже да ми връщаш :) Ари да оздравея и ще се събереме, че и Трамвая от колко време горкия не мое се стиковаме за бири....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде де, откога тъ чекам. Имаш и един хитър потър даже да ми връщаш :) Ари да оздравея и ще се събереме, че и Трамвая от колко време горкия не мое се стиковаме за бири....

хихихихи

да си ми здраво само. харито та жди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо ново, с което сме се заели. Дано ви е любопитно:

заглавие на поредицата:

Лорън Донър – Новата порода

до сега от поредицата са излезли 9 книга

първа книга- заглавие ФЮРИ

Анотация

Ели с ужас разкрива, че фармацевтичната компания за която работи извършва нелегални експерименти. Учените на компанията са комбинирали човешко ДНК с животинско, създавайки нова порода. Едно от тези създания пленява сърцето й и тя ще стори всичко по силите си, да го спаси – въпреки, че той я мрази.

Фюри никога не е познавал състрадание или любов. Прекарал е живота си в клетка, окован и малтретиран от хората. Единствената жена на която си позолява да се довери, го предава. Сега, свободен той иска да отмъсти. Заклева се, че ще я убие, но когато най-накрая тя попада в ръцете му, да я нарани е последното нещо, което иска да стори.

Фюри не може да устои на Ели – на докосването на ръцете или устните й върху кожата му, на тялото й обвито около неговото. Обсебен е от аромата на неговата жена.

Ели желае Фюри, винаги го е желала. Мечтае за голямато му силно тяло и иска да излекува студеното му сърце.

Но да обича Фюри е едно нещо, а... да го укроти, съвсем друго.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, че продължавате да мислите за нас!!! А след тази анотация и ние доста ще си мислим за вас (и то с доста нетърпение!). Звучи интересно и щом сте го избрали, значи е написано добре.

Ох, ще чакаме! И благодаря! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер! Това нещо ново ли е? По подобие на поредицата на Лора Лей или...? Малък жокер за приблизителното време да му се радваме? Благодаря за всичките ви реализирани проекти досега! Ако тук не е удобно да питаме и да ни отговаряте - моля на лични тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Супер! Това нещо ново ли е? По подобие на поредицата на Лора Лей или...? Малък жокер за приблизителното време да му се радваме? Благодаря за всичките ви реализирани проекти досега! Ако тук не е удобно да питаме и да ни отговаряте - моля на лични тогава.

Да, както виждате, авторката е съвсем нова и непозната. Единственото подобие с Лора Лей е тематиката – нов вид, създаден благодарение на експерименти със смесване на човешка и животинска ДНК. Поредицата е много хубава – чувствена, изпълнена с много страст и тестостерон. Вярвам, че ще ви хареса.

Що се отнася до питанки, питайте колкото ви душа иска, ние затова сме тук – да отговаряме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, както виждате, авторката е съвсем нова и непозната. Единственото подобие с Лора Лей е тематиката – нов вид, създаден благодарение на експерименти със смесване на човешка и животинска ДНК. Поредицата е много хубава – чувствена, изпълнена с много страст и тестостерон. Вярвам, че ще ви хареса.

Що се отнася до питанки, питайте колкото ви душа иска, ние затова сме тук – да отговаряме.

Още веднъж - благодаря!  Това е начин да прочета книгата - особено за такива като мен - които са на "вие" с английския език. Предполагам, че когато сте готови - ще ни подскажете. Аз пък ще надничам - да не би случайно да я изтърва  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...