Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Проекти на "Dream Team" в процес на работа

Препоръчан отговор

Страхотно звучи. Харесвам поредицата за звяра, сигурна съм, че ще харесам и тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата поредица изглежда невероятно! Аз обаче само да попитам дали има шанс да се насладим на "Нощната стража" на Джаклин Франк ? Зная, че  целият процес на превода е доста трудоемък, така че само питам. :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малииии.от га са моля на оня горе някой да метне новите видове,най съм мераклия на Valiant .Мноооооооого мерси предварително момичета за всички книги с които ни правите животеца по интересен поне на мен :yanim:  :wors:  :inlove1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ex,че го харесах този сайт,тук само чудесни новини ,благодаря за всяка всяка ваша минута,посветена на страхотните преводи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавата новина!Чела съм цялата поредица на английски и доста ми хареса,но друго си е да я прочета на български език.

Честно казано на мен доста повече ми хареса отколкото Лора Лей.

Успех на преводачките и дано скоро й се насладим! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесни новини .Много благодаря момичета  за вашия страхотен труд.Ще чакам с нетърпение превода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нещо ново около "Породите" на Лора скоро ще има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нещо ново около "Породите" на Лора скоро ще има ли?

Ами аз лично не мога да асе свържа с редакторката, която работи по готовата книга. Щом тя свърши, книгата ще е готова, но я чакаме, всеки си има домашни задължения, явно тя няма време. Търпеливо чакаме :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз пък повече нямам търпение за новата поредица по която работите.Дано по-бързо ни зарадвате с първата книга от нея :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз пък повече нямам търпение за новата поредица по която работите.Дано по-бързо ни зарадвате с първата книга от нея :D

Ще чакаме колкото трябва в крайна сметка (къде ще идем ;) ). Но... дано ни изненадат приятно февруари месец. :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам къде качвате преводите които правите, и дали сте превели  Julia Quinn  - To Sir Philip, with love. Благодаря предварително за отговора 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам къде качвате преводите които правите, и дали сте превели  Julia Quinn  - To Sir Philip, with love. Благодаря предварително за отговора 

Имаш лс. Що се отнася до Елоизката ще се наложи да почакате още. За съжаление не мога да се ангажирам със срок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш лс. Що се отнася до Елоизката ще се наложи да почакате още. За съжаление не мога да се ангажирам със срок.

Може ли и на мен едно ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и на мен книгата много ми хареса. Беше.... Забавна! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС

Като сме започнали може ли и на мен едно ЛС по въпроса.

Имам доста свободно време напоследък - с нещо може ли да помогна на dream teem?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като сме започнали може ли и на мен едно ЛС по въпроса.

Имам доста свободно време напоследък - с нещо може ли да помогна на dream teem?

Да си призная, аз също съм си мислила по този въпрос. Ако наистина с нещо можем да сме полезни, ще се радваме да сме от помощ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си призная, аз също съм си мислила по този въпрос. Ако наистина с нещо можем да сме полезни, ще се радваме да сме от помощ .

Пишете ми едно лс момичета. Ще се радвам да се възползвам от помощта ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък аз нямам ЛС! Искам и аз! Че загубих нещо връзката ...

Имаш вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах дали Сър Филип е готов. Нещо не го намирам (а уж знам къде). Така че, може ли и на мен едно ЛС, ако готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах дали Сър Филип е готов. Нещо не го намирам (а уж знам къде). Така че, може ли и на мен едно ЛС, ако готов.

Доколкото знам още не е преведена, но може и да бъркам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли ЛС и на мен? Много благодаря за преводите, момичета, стахотни сте!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...