Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Има ли сред вас потенциални милионери?

danina
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте!

Много обичам тестове и тъкмо преди малко попаднах на един,който ми се вижда интересен.Често съм се питала-какво са парите за хората в този материален свят.Какво ли е да си милионер?

На мен не ми било писано-казва теста.Всичко ще постигам с много труд.

А вие?Казвайте,да видим колко милионера ще излязат от този форум.

http://www.triada.bg/tests/welcome.asp?testid=milioner

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имате добри изходни данни, за да станете милионер. Начинът ви на мислене е подходящ именно за бизнеса, където парите и дружбата са съвсем отделни понятия. Нямате намерение да се хвалите с разкошния си начин на живот, затова пък предпочитате търпеливо да увеличавате богатството си.

Ето ме,готова за милионите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз съм с 42 дочки и съм мужду двете. Не е ясно изразено :eek:

от 22 до 44 точки: Можете да забогатеете само с усилен труд. Избягвайте финансовите спекулации. Най - добре е да правите кариера и така да заемате шефското кресло. Дори ако това не ви направи милионер, вашия живот все едно ще бъде материално подсигурен.

от 45 до 66 точки: Имате добри изходни данни, за да станете милионер. Начинът ви на мислене е подходящ именно за бизнеса, където парите и дружбата са съвсем отделни понятия. Нямате намерение да се хвалите с разкошния си начин на живот, затова пък предпочитате търпеливо да увеличавате богатството си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вашият резултат: 27

Можете да забогатеете само с усилен труд. Избягвайте финансовите спекулации. Най - добре е да правите кариера и така да заемате шефското кресло. Дори ако това не ви направи милионер, вашия живот все едно ще бъде материално подсигурен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, Дакса, то и аз така, сега мога ли вече да седна и да ги чакам или трябва да правя нещо  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Арти,не мисля,че ще стане само с чакане. Историята на Рокфелер и ябълката си е само приказка... biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можете да забогатеете само с усилен труд. Избягвайте финансовите спекулации. Най - добре е да правите кариера и така да заемате шефското кресло. Дори ако това не ви направи милионер, вашия живот все едно ще бъде материално подсигурен.

Аз пък ще се трудя biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 години по-късно...
от 22 до 44 точки: Можете да забогатеете само с усилен труд. Избягвайте финансовите спекулации. Най - добре е да правите кариера и така да заемате шефското кресло. Дори ако това не ви направи милионер, вашия живот все едно ще бъде материално подсигурен.

все едно не си го знам..... sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от 45 до 66 точки: Имате добри изходни данни, за да станете милионер. Начинът ви на мислене е подходящ именно за бизнеса, където парите и дружбата са съвсем отделни понятия. Нямате намерение да се хвалите с разкошния си начин на живот, затова пък предпочитате търпеливо да увеличавате богатството си.

51

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проба за начинаещи милионери

брой прочитания: 11773 брой решавания: 6592

Вашият резултат: 51 Минимален брой точки: 0

Максимален брой точки: 66

от 0 до 21 точки: Здравата и понякога безцеремонна хватка на бизнеса ви е съвсем чужда. Търсете друго поприще или разчитайте на подходящ брак, на наследство или лотарийни печалби.

Не мисля че съм чак толкова ДОБЪР!!! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вашият резултат: 33

Най-голямото богатство на този свят е семейството !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми кво да се прави съдба!! biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости MistressLinda

Истина си е :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване