Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Играете ли БулФлеет...

Играете ли БулФлеет?  

100 гласували потребители

1. 1. Играете ли БулФлеет?

• ДА
      26
    • НЕ
      27
    • Не играя такива глупости...
      8
    • Не ме интересува!
      3
    • К'во е пък тва?
      28

Препоръчан отговор

Лично аз доста харесах игрицата...

Играя със същият играч като юсера ми тук...надявам се че има и други играчи и ако има нека да знаеме cool.gif;):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не знам за какво става въпрос...Я обясни по-подробно за тая игра ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отново се намесвам като пълен лаик и искам да питам какво е това? :eek

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз не знам каво представлява това.Я някой да обясни,моля

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Доста е зарибяваща, даже и за човек на моите годинки :) . Хубавото е, че не е нужно непрекъснато да се on-line, а ресурсите ви се струпат и сградите строят. Идеално за работещи целодневно хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BulFleet

:)

Чудя се как не сте забелязали ... тук в КалДата има дори банерчето...

:bye:

Просто вижте линка гори и ще разберете за кво става думи...да найстина е доста зарибяваща и затова че не трябва да си онлайн непрекъснато и доста добре... ;)

Е вижте и си кажете мнението :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко си объркал линка biggrin.gif:)

http://bulfleet.com/

Изглежда добре, днес се регистрирах и ще видя за какво става съпрос biggrin.gif

Редактирано от Diezel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие взехте нещо да ме зарибявате. Я да взема да цъкна на горния линк ... :)

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда готинко, ще го преслушам като съм по-свеж;) А строеж-а и т.н. много време ли отнемат?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

построяване на сгради, защитни Установки и, разбира се, КОРАБИ.

Няма ли кои да им каже поне да не омазват главната страница!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Малко си объркал линка biggrin.gif  ;)

http://bulfleet.com/

Изглежда добре, днес се регистрирах и ще видя за какво става съпрос biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Sorry :baby

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само забравих да ви кажа че ако сте съгласни можете да се запишете в моя съюз - BulFleet...просто влезте в -съюзи и вижте къде е моя, кликвате на - подадете молба за присъединяване и готово ;)cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се регнах, зарибено е. D3v1lScr3aM, а какъв е смисълът на тези съюзи? Ако се присъединя няма да ме нападате ли?:Р

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

АБе той съюзът ми беше БулФлийт ма го делнах щото сега съм към -Delirium

Той е на трето място от листата .... и КОТЕТО точно така няма да те нападат а и тези с който съответният съюз има НАП(Примирие) няма да те закачат :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

Някой играе ли още във вселените на Bulfleet ?

Много пристрастяваща игричка.:ph34r:

Направо съжалявам, че я открих съвсем наскоро.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играех до преди да ресетнат сървърите! Имах около 60 000 точки. Започнах в съюз "INSANITY". Не ми допадна начина на управление, опитах се да се боря с управниците, но една птичка пролет не прави, както се казва и напуснах доброволно. Създадох собстевн съюз. Нарекох го "Отцепници". Съюз за хора, на които им е омръзнало от диктатура. :P Бях лидер на 16-18 човека. Справяхме се добре Беше ми интересно и се бях увлякъл. Сега не ми се започва отново и заминавам (няма да имам време)... Предадох лидерството на съюза и сега само влизам чат-пат, за да не ми делнат акаунта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играх там около 2 месеца, но ми стана тъпа. Трябва голямо постоянство ако искаш да си сред първите. Абе става за хора които са постоянно в нет-а.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!. И аз съм се зарибил да я играя. Въпреки, че и на мен ми е гадно като рестартираха първа вселена.

Не отнема почти никакво време. Просто влизаш. Задаваш разни работи да се строят и излизаш. Освен когато започнеш да да воюваш с някого. Тогава наистина започва да става интересно и се налага да си постоянно онлайн.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз и в hаrdacore-то играх, ама не ми издържаха нервите ... баси лудницата е. Дадох акаунта на един приятел да продължи :P Сега си цъкам в софта - първа вселена. Много по-спокойно е. Пълно е с миньори наоколо и ресурси колкото искаш ;) Наистина може да се играе за отмора :) В hardcore-то е такова дебнене, а хората са малко ... Абе, който е играл там знае за какво иде реч!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване