Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обичате ли прикюченията и какви по-точно?

Препоръчан отговор

Ако като мен обичате приключенията, тук можете да ни кажете какви точно прикючения харесвате или искате да ви се случат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък приключения... обичам новите спортни усещания - тази година ще пробвам с едни приятелчета рафтинг по р. Искър и ще се кача на делтапланер.

Обичам приключения с автомобил - да пътувам из БГ, де.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм много по приключенията. Предпочитам да чета или пиша, отколкото например да скоча с парашут или нещо от сорта. Бих избрала спокойствието пред напрежението. Но никога не се знае де..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обичам приключенията, авантюристка съм! Искам и ще скоча с бънджи! За мен животът е много по-интересен, когато има приключения, иначе би ми изглеждал скучен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходи ми се на бънджи на Витиня - за желаещи ето ви сайт-а http://www.sofbunjee.hit.bg/ и от сума време обмислям един пейнтбол (и тук съм подготвен - http://paintballbg.hit.bg/info.htm), което също си е оферта. Не са много скъпи, а са доста екстремни особено скоковете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък обичам на палатка някъде в гората... ако наблизо има някое язовирче да фърлим въдици - идеално! :)

То не е голямо приключение, ама понякога стават и интересни работи :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обичам да ходя на поход.Тук в Балкана има невероятни места.Не веднъж съм ходил до хижа "Дерменка",хижа"Плевен",изкачвал съм връх Мара Гидик,не веднъж съм ходил на почивка в гр.Априлци.Вече даже не помня колко пъти съм ходил на поход в Стара Планина.

Редактирано от randb (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обичам приключенията.Ходила съм на палатка и на ски на Узана.Тази година смятам да скоча с бънджи и да си направя татуировка. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам приключенията,обаче да си призная малко ме е страх.И аз искам да скоча с бънджи,обаче ми се вижда много страшно....като си спомня как на аквапарка по пързалките ''камикадзе''.....много ме беше страх,особено по жълтата.....Но преди да се спусна си казвах''Нали от това не ми зависи живота..'' :eek:

Но ако говорим за приключения...например да ти зависи живота..например да те отвлекат(не дай Боже)-против!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то целия ни живот е поредица от приключения,даже и най-маловажната дилема пред която се изправяме е едно малко приключение,а който иска нещо повече,дал Господ бънджи,парашути и т.н.

п.с.

на мен лично ми стигат и дилемите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване