Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

това тестуване за алергии плаща ли се от здравната каса? защото на мене ми взеха 35лв

Мисля, че не се плаща, защото преди години на дъщеря ми и правеха всяка година алергологични тестове и винаги си ги плащахме.

Между другото - тя се пребори с алергиите си към котка и домашен прах при смяна на начина на хранeнe и прием на подходящи хранителни добавки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че не се плаща, защото преди години на дъщеря ми и правеха всяка година алергологични тестове и винаги си ги плащахме.

Между другото - тя се пребори с алергиите си към котка и домашен прах при смяна на начина на хранeнe и прием на подходящи хранителни добавки.

ами на мене алерголога при който бях ми каза за някаква имунотерапия... но е доста скъпа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами на мене алерголога при който бях ми каза за някаква имунотерапия... но е доста скъпа

Не само е скъпа, но не винаги дава резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само е скъпа, но не винаги дава резултат.

Ами за резултата не знам, но 3 години трябва да я правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за резултата не знам, но 3 години трябва да я правя

Щом трябва, ще я правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом трябва, ще я правиш.

на този етап не мисля да я почвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.11.2011 г. в 23:35, haidukpikaso написа:

и нито един от двамата не ти е направил снимка няма що

хроничен синузит се лекува, питай мен през какво ли не съм минала, но нямах алергия, както при теб

Здравейте, споделете моля ви как излекувахте хроничния синузит. От 4 месеца ме лекуват с антибиотици, направиха ми пункция и нищо. Казаха, че вече няма лечение освен операция за изчистване на лигавицата, която е хипертрофирала. При мен е засегнат само десен максиларен синус. Нямам хрема, нито температура, само лек оток и малкото секрет който ми се стича в гърлото е с много неприятен вкус и мириз. Ще съм много благодарна за съвет, защото вече не се издържа, а за операция не ми се мисли въобще!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Ваня Йорданова написа:

Здравейте, споделете моля ви как излекувахте хроничния синузит. От 4 месеца ме лекуват с антибиотици, направиха ми пункция и нищо. Казаха, че вече няма лечение освен операция за изчистване на лигавицата, която е хипертрофирала. При мен е засегнат само десен максиларен синус. Нямам хрема, нито температура, само лек оток и малкото секрет който ми се стича в гърлото е с много неприятен вкус и мириз. Ще съм много благодарна за съвет, защото вече не се издържа, а за операция не ми се мисли въобще!

с Африн - колкото и да е странно, но е факт

дали ще има същия ефект и при вас не знам, но със сигурност не губите нищо ако го опитате

и стискам палци да ви помогне

;)

ето го

https://apteka.framar.bg/01001966/африн-спрей-0-05-20-мл-

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...